Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość smerfaskr
kurcze nie idzie mi wgrywanie zdjęc. Wszytskie się przekręcają ba bok...Próbuję jakieś inne wgrać ale kipesko to widzę...grrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny fajny pomysl z tym wspolnym kontem. Tylko widze, ze zdjecia w galerii sa chyba ogolnodostepne...? A nie chcialabym ujawniac sie osobom, ktore sie nie ujawnily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z mojego odczucia to powiem wam ze dużo fajniej jak człowiek wie z kim rozmawia. Mi osobiście bardzo to pomaga :-) także miło widzieć wasze buźki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka ja zaznaczylam ze album tylko do oglądania dla znajomych czyli dla dziewczyn z naszego grona to chyba nie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfaskr miałam to samo tez mnie obkrecalo :-) potem pozmienialam, zmniejszylam zdjęcie to mnie dziwnie ucielo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
wgrałam na razie takie z dalsza. Myśle, że jak utworzymy każda osobny album to wtedy tylko my możemy przeglądać ale jak ktoś wrzuca na swoje normalne konto fotki to jest ogólnodostepne. Tak mi sie wydaje. Zaraz sprawdzę z konta brata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
dobra już sprawdziłam. Zeby zdjęc nie było widać przy każdym albumie trzeba zaznaczyć " dla znajonych" i wtedy fotki się nikomu "obcemu" nie pokażą. :):) jestem z siebie dumna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka nie 2008, nasze jest 2012 i jest poblokowane, że nie zobaczysz nic, musiałabyś napisac do megisu ( ona podawała nr kilka stron wczesniej) i wtedy smsem dostałabyś kod dostępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buzior kobietki :* :) Mój Eł padł dziś po pracy, więc mam teraz chwilkę :) Tak jak pisałam wcześniej... remont w trakcie... idzie wolniej niż ostatnim razem niestety, ale do niedzieli powinniśmy się ze wszystkim uporać... Tak przeczytałam co pisałyście o tych gondolach i już teraz nie wiem czy w ogóle ten co kupiliśmy to dobry wybór http://dino.sklep.pl/nowy/espiro-enzo-evo-2010-spacergondolatorba-kurier-gratis-p-9402.html tu ze wszystkimi wymiarami ...... Najwyżej będę sobie w brodę pluć, że tyle czasu miałam a i tak źle wybrałam... Ja też jestem za jakimś wspólnym kontem :D W ogóle muszę trochę się na nk zaktualizować, bo średnio rzadko tam wchodzę, to i zdjęcia mam średnio aktualne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ustawcie to jakoś w tych ustawieniach, żeby było poblokowane. Ktoś z zewnątrz na pewno nie może nas oglądać, jedynie te osoby co są zalogowane na tym koncie, czyli tylko my z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie racja, dziewczyny, które się nie ujawniły zobaczą nas tak czy siak, bo znając login i hasło mają też dostęp do galerii naszych zdjeć na prywatnych profilach... Ale tych dziewczyn jest tylko 4 osoby, więc mam nadzieję, że będą otwarte w stosunku do nas i się pokażą,w końcu konto jest zamknięte tylko dla nas i nikt spoza listy lub nie znający hasła i loginu nie może nas widziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widac album mamy 2008-2012 bo nie zablokowała.... mojego nie widac, weszłam z konta mojego męza i widac zdjecie głowne i ów Pania o której pisze wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, już zablokowane. Nie wiem czy ktoś zmienił ustawienia, że galerie moga oglądac wszyscy, ale edytujac profil zablokowałam to, więc teraz powinno być ok. Mamuska 2012 napisała, że pomysł jest super i jak tylko bedzie miec neta to wstawi fotke na profil wrzesniowek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jest nas kilka osob na liscie znajomych, wiec nietrudno sie domyslic kto jest kim. Wybaczcie, ze tak marudze, ale nie chce sie ujawniac osobom, ktore same sie nie ujawnily, albo tylko podczytuja forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, własnie zakapowałam, że mozna się usunąc z listy znajomych i tym samym się nie ujawniać mając dostęp do konta. Jednak ktos, kto poczytuje forum nie ma dostępu, spoza listy dziewczyn, które się ujawniły na nk, wiadomośc o koncie dostały tylko Megan, Handzia, Alexia i Mamuśka2012, więc stary skład :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musimy mieć dodanych prywatnych kont do znajomych, bo w sumie po co. Konto jest wspólne i ten kto chce zakłada sobie album ze zdjeciami z nickiem kafeterii, a ten kto nie chce to tego nie robi. Nie trzeba tym samym ujawniac nazwisk jeśli ktoś nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PASUJE z szukaniem tego nr-przejżałam ponad 100 stron i nie znalazlam:-( może przeoczyłam gdzieś..dostanę oczopląsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×