Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Dziewczyny, usunęłam wszystkich ze znajomych. Najwyżej jak któraś będzie chciała się bardziej ujawnić to się sama doda. Póki co proponuję jedynie pozakładac albumy z nickami z kafeterii i tak bedzie najlepiej myśle, skoro niektórzy mają opory. Madziulka, zaraz Ci wyśle zaproszenie z prywatnego konta i podam Ci login i hasło do wspólnego, założysz sobie album tak jak pozostałe i będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! mi pomysl z nk bardzo sie spodobal:) bo takie dodawanie na zalukaj to srednio mi sie podobalo... tylko jeszcze raz mi napiszcie czy mam zaakceptowac zaproszenie i wchodzic ze swojego prywatnego konta czy logowac sie jako to nowe konto?? bo widzialam ze dziewczyny zaakceptowaly a pisaly strone wczesniej ze sie wypisuja... juz sama nie wiem :/ łołoło wozek espiro enzo evo jest przesliczny... to byl moj ukochany wozek... ale w koncu wybralam inny... tez mi sie podoba ale nie tak jak ten. mam nadzieje ze bedziesz z niego zadowolona... ja go ogladalam codziennie na necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madleenn, nie akceptuj zaproszenia, tylko się zaloguj i załóż album ze swoim nickiem z kafeterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok:) tylko to dopiero w czwartek... bo dzisiaj juz nie mam sly a jutro jade do rodzicow... nie wiem czy nadal tak jest na nk ale kiedys bylo tak ze nie mozna bylo przekroczyc miesiecznego limitu na zdj. dlatego dziewczyny jak mozecie to je zmniejszajcie troche zeby sie wiecej zmiescilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
no ja też sie usunęłm ze znajomych a zostawiłam album. Dobrze, że podpisujecie albumy nickami, bo ja nie wiem kto jest kto...tę kartę co kiedyś pisałyśmy posiałam gdzies i mam teraz problem a nickach jest łatwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobiettki :) Wszystkie pewnie już śpicie ;p A ja teraz dopiero mam neta, więc buszuje i czytam:) JAaaaaaaaaaaaaki super pomysł z tym nk!:D Czy mogę mieć też do niego dostęp? nie mam konta prywatnego, wiec nie mam jak wysłać żadnego zaproszenia czy jak to tam jest? Podam może tutaj swoj nr tel i ktoras z was wyśle mi namiary na to forumowe nk? 889973402

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawierzam Wam dziewczyny ze nikt poza nami nie widzi tych zdjec ze konto jest dobrze zablokowane...i osoby z zewnarz nie maja podgladu do niego... dobrej nocki do jutra :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry;-) Tak późno a wy jeszcze śpicie:-P Jak każdego dnia między 3.00 a 6.00 jestem okładana kopniakami malutkiej:-o Już nie wiem jaka pozycję przyjąć żeby było wygodnie mnie i jej;-) Ale bolą mnie plecy.buu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry brzuszki! ja tez juz dzis od 5 dospac nie moge tzn wylezec bo jestem obolala i okopana takze madziulkao7 nie jestes sama... dziewczyny mam jeszcze pytanie odnisnie nk tzn chciala bym wypowiedziec swoje zdanie i poznac Wasze.... wiekszosc z nas jest na forum 7-8 miesiecy wiec cos tam o sobie wiemy... zżyłyśmy sie, wspierałysmy sie w dobrych i zlych chwilach, wymienilysmy tel. teraz kolejny etap ujawnienia:) nie bede pisala tego za plecami innych mam nadzieje ze zrozumieja to dziewczyny ktore niedawno dolaczyly... ze ja osobiscie bym prosila zeby zostala stara ekipa na nk tzn nie wpuszczac nowo dolaczonych bo nie wiadomo czy zostana z nami na dluzej tak jak wiekszosc pojawia sie i znika itd przynajmniej NARAZIE... nie gniewajcie sie ze to pisze ale cenie sobie swoja prywatnosc i nie chce zeby pierwsza lepsza osoba z zewnatrz miala dostep do "prywatnego kata..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Witajcie kobietki. U nas nocka minęła spokojnie. Cały czas miałam otwarte okno i z tego powodu spalam sama, a męża i synka położyłam w drugim pokoju, żeby nie zamarzli. Ogólnie jestem strasznym zmarzlakiem, ale w ciąży wciąż jest mi gorąco. Mąż nawet żartuje, że zna sposób bym już nigdy nie marzła :P Co do konta na nk, to ja pewnie nie zaliczyłabym się do tej wasze grupy, chociaż jestem na tym forum od 2 m-ca ciąży. Dziewczynki ja to pewnie jestem jeszcze bardziej ostrożna, bo choć chciałabym wiedzieć jak Wy wyglądacie, swoich fotek na nk bałabym się dać. Synek nam sie pochorował, wczoraj stawiałam mu bańki no i dziś z tego powodu mamy zagwarantowane siedzenie w domku. Na obiad robie buraczkowa i pizze z sosem beszamelowym z pieczarkami, kiełbaską i warzywkami. Życzę Wam miłego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) Już zrobiłam swój album :D Fajnie, ze będziemy się widzieć ;) Po tym szpitalu to mi się odmieniło obudziłam się przed 4 i byłam taka głodna, że chcąc nie chcąc musiałam iść podjeść. Całą ciąże tego nie robiłam, a na końcówce takie coś :P Potem nie mogłam zasnąć kręciłam się i mały się obudził. Lekko się przesuwał, a gdy to robił to tak bolało jak tydzień temu we wtorek...nie wiem co mam o tym mysleć, ale szpitalowi mówię 'nie'. Na ktg jade w sobote to może cos tam pokaże. Megan masz troszkę racji choć myślę, że niektóre dziewczyny są godne zaufania bo udzielają się, nie znikają tak szybko jak się pojawiają. Chciałam coś jeszcze napisać, ale mi uciekło kurcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Jesli chodzi o anonimowosc w sieci to Megan ma racje. Trzeba bardzo uwazac na to, o czym sie tu pisze i jakie informacje tu sie podaje. Sa osoby, ktore pisza o prywatnych sprawach, czlonkach rodziny, szefach itd. Wystarczy, ze znajdzie sie jakas " zyczliwa" osoba, ktora po nitce do klebka dojdzie do odpowiednich osob i przekaze co synowa, zona, czy pracownica wypisuje na forum. Wiem, ze byl juz taki przypadek na kafetrii. Nie pisze tego, by kogos urazic, ale tylko przestrzec przed nadmiernym " obnazaniem" sie w sieci. Na watku sierpniowek byla osoba, ktora okazala sie oszustka i nabrala dziewczyny, ze jest w ciazy, potem, ze jedno z jej dzieci zmarlo itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ogolnie zawsze ostrozna i nieufna dopóki kogos nie poznam i nie minie troche czasu.... takze prosze o dalsze wypowiedzi na temat zamknieyego grona nk i nie wpuszczania juz tam nikogo kto z nami dluzej nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mnie dzis przyjezdza siostra z mezem chrzesniak i babcia kolo poludnia pogoda miala byc sloneczna a jest szaro- buro i nie za cieplo oby sie wypogodzilo bo grillek mial byc na obiadek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!!! Ja tez nie lubie podawac za duzo informacji w sieci. Niektórzy są bardzo nie ostrożni i mozna sie duzo o nich dowiedziec. Dlatego też zaproponowałam wczoraj bardziej prywatną mozliwośc dodawania zdjęc bo przyznam szczerze byłam zaskoczona jak widzialam ze dodajecie swoje zdjecia na publicznym forum. Tymbardziej ciesze sie że moge byc wsród Was na nk bo tez nie jestem za długo na forum. Poza tym u mnie pochmurno ale w miarę cieplo ma byc poźniej. Ja na pewno niedlugo zmykam do rodziców. A jutro mam wizyte. Nie moge sie doczekac, żeby zobaczyc mojego malucha. Jestem bardzo ciekawa ile waży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :-) macie wszystkie racje, mama2008-2012 jak zauważyłaś to były zdjęcia że tak powiem bez głów wiec nie dało się rozpoznac kto na nich jest. Tylko nasze brzuchy :-) Megan miło cię zobaczyc kobieto po tylu miesiącach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja własnie wróciłam z rybek bo byłam z mezem od 4 rano na łowach,troche tego złowilismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja własnie wróciłam z rybek bo byłam z mezem od 4 rano na łowach,troche tego złowilismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu nie chce tu wymądrzac ale niektóre zdjecia miały też glowy :) Madziulka dzieki za przyjęcie. Ajponka napisalam Ci wiadomośc wczoraj na nk. A u mnie wychodzi słoneczko :D Własnie sprawdziłam pogode i ma byc 20 stopni. Pogoda w sam raz dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Wam dziewczny :) polcia- ja tez dziś nad ranem się objadałam. o 3 dopadł mnie taki głód, że myślałam ze mi żołądek gardłem wyjdzie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Widzę kobietki, że jednak nie mam tu czego szukać. Piszę czasami ponieważ nie mam czasu przy już jednym dziecku i pracy, a jak już coś skrobnę, to jest to pomijane. Sorki, może to mój dzisiejszy wisielczy humor sprawia, że mam takie spostrzżenia, a może pogoda. 3majcie się ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) To ja kiedyś wstawiłam fotke z twarzą, ale w okularach :D Z resztą zrobiłam to w pełni świadomie, bo nie piszę nic takiego co mogłoby mi osobiście zaszkodzić. Podzielam zdanie Megan w 100%. Te dziewczyy, które będą pisały z nami dłużej niż miesiąc dostaną wstęp do wspólnego konta. Megan , miło Cię wreszcie zobaczyć tak w ogóle:) Obżartuszku, jesteś z nami od samego początku nie nie wiem dlaczego miałabyś się nie zaliczac do naszego grona ??? Na poprzedniej stronie Megisu podała do siebie numer tel., możesz do niej napisać, a ona poda Ci login i kod dostępu. Myślę, że powinnaś być z nami :) Konto na nk jest zablokowane pod każdym możliwym względem, nie można znaleźć go nawet w wyszukiwarce. Galeria i wszystko co odbywa się w profilu jest zablokowane, wiec nie ma możliwosci by ktokolwiek z zewnątrz nas podejrzał :) Właśnie zjadłam śniadanie, na początek dwa dookoła z nutellą, potem tak mi zasmakowała , że dorobiłam sobie trzeci, ale mam jeszcze chęć na 4 :D Wiem wiem, przesada, ale gdybym mogła to cały słoiczek wciągnełabym na raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obzartuszku wybacz ze tak jakos wyszlo ze nikt nic nie skrobnal do Twojego postu... nie gniewaj sie kochana ale widzisz ze zrobilo sie zamieszanie odnosnie tego nk. przykro mi bardzo ze Twoj synek sie pochorowal :( jakies przeziebienie?? wiem tez co to wybuchy goraca chwilami tez miewam obiadek masz dzis pyszny :) oby to byly tylko horminki i zajrzysz do nas pozniej... tym bardziej nas nie zostawisz jak jestes z nami tak dlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Obżartuszku, uspokajamy hormony !! Jak to "nie mam tu czego szukać" ??? Jesteś zawsze mile widziana wśród nas i głupotek nie piszemy, tak ? :D Napisz do Megisu, tak jak Ci mówie i dołaczaj do nas czym prędzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×