Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Witam i ja.... Przepraszam ze sie nie odzywałam ale troche sie pochorowałam.... dopadła mnie grypa żołądkowa i wymiotowałam przez 4 dni..... :(:(:( Do tego dostaje skurczy jesli to sa skurcze bo ja nie wiem jak to sie odróznia. Brzuch mnie boli tak jak na @ i taki mam napiety czy to to????? Dopiero teraz wyszłam z łózka i to mi sie w głowie kreci. Aaa i jeszcze mnie strasznie pachwiny bola czemu tak?? Ja bez wkładek ani rusz ciagle czuje mokro.... Z piersi nic mi nie cieknie czy to by oznaczało ze moge nie miec pokarmu??? Nie przeczytałam dokłanie co u Was przepraszam ale naprawde jestem wykonczona:( Polcia ciesze sie ze wrócicliscie do domu:************* Ja torbe mam spakowana ale nie zasunieta bo sie nie da, musze przepakowac do wiekszej albo m przwiezie reszte rzeczy. Mam nadzieje ze jutro bede sie czuc leppiej:******************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan najgorsze w nocy... Jak mnie juz po wszystkich męczarniach zbiera na spanie wtedy moja mała zaczyna figle :-) to ja jej tez stukam pukam i poklepuje po pupie bo tak mi sie wydaje ze czasami tyleczek wypina do mamuni, wtedy sie tak jakby wypręża pod ręka jakby chciała wiecej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, no właśnie Megan, ja też słyszałam takie rzeczy, jeszcze położna mi mówiła, aby nie nastawiac się na karmienie piersią, bo to jest tak jak czasami ktoś bardzo stara się o dziecko i nie może zajść w ciążę, że psychika może spowodować zatrzymanie laktacji. Ja z tym karmieniem nie mam parcia na szkło, ale jednak chciałabym spróbować i zobaczyć jak to jest. Chciałabym karmić chociaż przez pół roku ( moze egooistycznie to zabrzmi, ale również dla siebie, bo karmienie wyciaga dużo i szybciej traci się zbęde kg ) ale tak jak piszesz rozmiar piersi w ogóle nie ma tu znaczenia i na siłe natury nic się na to nie poradzi... Moja mama ( też big cyc) mojego brata dostawiła 3 razy , a mnie tylko 2 , bo nic jej nie leciało, zatem ze zmną może być podobnie. No zobaczymy, póki co moje cycuszki sa bardzo mięciutkie i nic a nic z nich nie wycieka. Czasami na brodawkach pojawią się takie maleńkie białe kropeczki i zdarza mi się, że delikatnie paznokietkiem je zbiore, to jest takie sztywne jakby zaschnięte coś, ale nie wiem czy ma to cos wspólnego z siara lub mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet do niej na chwile zadzwoniłam, zeby się upewnić czy faktycznie dobrze pamiętam i rzeczywiście. Nawet mi powiedziała, że czesto tak jest, ze te małe cycuszki mają więcej pokarmu niż te duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mam zadnego wycieku a piersi ogromne. Jak to mowi Netka - "arktyczne olbrzymy" :D Wodniste uplawy - tez u mnie standard w ostatnim czasie. Polcia - dobrze, ze jestes i wszystko ok. Do trzech razy sztuka - kolejny raz wrocisz juz z Oliwierkiem! :) Megisu78 - moja mala tez upodobala sobie prawa strone brzucha i caly prawy bok i glownie tam szaleje. Netka - bylabym wdzieczna za info o wozku. Czy ceny wozkow w sklepach stacjonarnaych bardzo roznia sie od tych zakupionych w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama ma malutkie cycusie i byliśmy z bratem karmieni :-) ja mam cyce to może być tak jak piszecie. Powiem szczerze ze nie przejmuje sie za bardzo, bedzie jak bedzie, damy radę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia super ze wyszliscie do domku tak jak mowisz do trzech razy sztuka wiec obys sie juz wtedy rozpakowala:) wypoczywaj odsypiaj i nabieraj sil:) Alexia witaj bidulko ale sie wymeczylas przez te 4 dni... dobrze ze juz Ci lepiej... kreci Ci sie w glowie bo jestes oslabiona po tym maratonie 4 dniowym;( jak powiedzialam gin ze pachwiny mnie bola to po badaniu recznym powiedzial ze dziecko wstawia sie w kanal rodny jest juz bardzo nisko i uciska na nerwy przez to tem bol... brzuch mi sie stawia twardnieje wiec to tez bezbolesne skurcze boli narazie ma @ nie mam. co do wycieku to nie jest nic przesadzone niektore dopiero jak malca dostana do piersi to zaczyna im leciec najpierw siara ktora jest bardzo wartosciowa dla maluszka a na 3-4 dobe mleczko nic sie nie martw na zapas jesli teraz nic nie cieknie kazdy organizm jest inny... Megisu jak bym siebie slyszala on mnie nawet w nocy budzi szczegolnie jak na prawy bok sie poloze to mnie oklada ze az sie budze wiec tylko lewy toleruje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej ja juz wróciłam od koleżanki i widze że sporo napisałyście. Netka- jestes specjalistka od list, segregacji w ogóle. SZACUN. Polcia- fajnie, że jesteś w domu. nowa mam - też w domu, super!!! Szkoda robwalki, ale jest pod opieką " jakby co"... Ja juz przebieram nogami, bo m jutro wraca na 4 dni i nie moge sie doczekac. Mała też. Zjadłam własnie kolację i podczytuję co napisalyście. Ja wpisuje tygodnie jak liczy mój lekarz. Alexia- witaj po przerwie i nie choruj nam!!! witam nową mamę espiro:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
betismail jak tam wpychanie sie w kolejke?? :) Mi siara leci od ponad dwoch miesiecy, tzn mam delikatny wyciek. W pierwszej ciązy nie mialam, jak urodziłam to mialam zapchane kanaliki i ciężko bylo odetkać. Zapalenie w 4 dobie a cycki jak kamienie, Jakbym miala sztuczne:) I po miesiącu przestalam karmić bo nie mialam za dużo pokarmu. Moj brzdąc też lubi jak sie go "klepie" po dupci :) Tak smiesznie ja wypycha. Corcia nie byla takim pieszczochem i nie jest do tej pory. A mnie dzisiaj dopadła zgaga, żołądek nie strawił śniadania do tej pory i ogólnie czuję sie już masakrycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
maja mała kolana ma po prwaej stronie brzucha. Koleżanka tez jest w ciązy i ma wstręt do mięsa które wczesniej uwielbiała. Powiedziałam jej, że to znaczy, że będzie mieć dziewczynke a ona uparła się na chłopca. Jednak okazało się, że dziewuszka i teraz też jak słyszy, że ktoś na mięso nie może patrzeć to tez mowi, że w brzuszku siedzi dziewczynka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Smerfaskr, dzięki ;) Co robiłas cały dzień, że Cie nie było ? Ajponka jak tylko dowiem się, gdzie ona zamawia swój wózek to od razu dam Ci namiary. Cena wózka bedzie różniła sie od stacjonarnego sklepu może kwota ok 200 zł ,może troche mniej... no i wysyłka za granicę tez pewnie swoje wyniesie, ale musiałabyś zadzwonić i się spytać, tak nawet najlepiej byłoby zrobić, bo może mogłabyś zamówić ze sklepu tam gdzie kupowałam np. ja i Megan a oni juz by Ci zamówili odpowiedni kolor u producenta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka - ja wlasnie dzwonilam do sklepu DzieciecaWyspa.pl i koszt wozka 3 w 1 wynosi 1580 zl. Ile ty placilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wózka dalej nie mam i teraz tak myśle ze to juz najwyższa pora... :-) narazie cztam wasze rady i oglądam fury :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajaponka a na jaki kolorek sie lareta szykujesz??:) Megisu a Ty masz wstepnie jakis upatrzony??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
netka- byłam u kumpeli po rzeczy dla małej ale zapomniałma z tego wszytskiego ich wziąc... ale kobiety w ciązy sa ponoc rozkojarzone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście ze wózek upatrzony tylko jechać i kupić. Ja pozostaje wierna maxi cosi. Chyba ze znajdę na Allegro ładny używany to zaraz kupię , ewentualnie quinny wchodzi w grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie zjadłam pół słonecznika i po prostu jak spojrzałam na swoje palce i paznokcie to jakbym cały dzień w ziemi grzebała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka dziekuje za linki :) Megan 86 - poczatkowo tez chcialam czern z bezem, ale chyba zdecyduje sie na fioletowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :-) Ajponka śliczny wózek, bardzo lubię fioletowy kolor :-) fajnie ze ta decyzja juz za toba :-) i jak długo musisz czekać? Nie ma problemu z dostawa za granice? Dziewczyny a jak wasze opuchlizny? Bo moje nogi wróciły prawie do normy? Może nie są jak u sarenki :-D ale bez porównania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie nocka ok,nie wstaje do wc ale ok 4.00mała się zawsze wierci i okłada mnie kopniakami:-D Ajponka śliczny wózek. Też chciałam w takim kolorze albo w różu ale mąż się nie zgodził bo stwierdził że jak drugi będzie chłopiec to nie ma zamiaru kupować nowego.Noi mamy uniwersalny czerwono- czarny;-) Megisu moje stopy już też w miarę ok.Widocznie upały im nie służyły Miłego dzionka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. U mnie nocka ok,nie wstaje do wc ale ok 4.00mała się zawsze wierci i okłada mnie kopniakami:-D Ajponka śliczny wózek. Też chciałam w takim kolorze albo w różu ale mąż się nie zgodził bo stwierdził że jak drugi będzie chłopiec to nie ma zamiaru kupować nowego.Noi mamy uniwersalny czerwono- czarny;-) Megisu moje stopy już też w miarę ok.Widocznie upały im nie służyły Miłego dzionka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiam
Cześć kobitki mam pytanie czy jest możliwe że piersi mogą zacząć boleć 10 dni po domniemanym zaplodnieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×