Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

obzartuszku nie uciekaj od nas. dziewczyny jestem za krótko na forum zeby decydowac kto ma miec dostep do nk a kto nie ale chyba nie mozemy pozwolic zeby obzartuszek odszedł. w pełni sie z nia zgadzam ze ciezko ogarnac caly dom i dziecko i miec jeszcze czas na siedzenie przy kompie, zwlaszcza jak sie ma ruchliwe dziecko. Ja jestem od poczatku na l4 a do tego corcia zajmuje sie duzo sama sobą i prawie codziennie jestem u rodziców wiec mam sporo czasu dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan powiem Ci szczerze, że zupełnie inaczej, nie wiem czemu ubzdurałam sobie, że masz dużo jaśniejsze włosy, teraz kojarzę, ze kiedyś wstawiałas fotkę z ciemnymi i zakryta buzią :D Fajna dziewczyna jesteś i bardzo zgrabna :) Co do obżartuszka to mam nadzieję, że ma dzisiaj chwilowo zły dzień. Kochana, my doskonale Cie rozumiemy, że nie masz tyle czasu, to oczywiste. Same pewnie rzadziej będziemy skrobać, gdy obowiązki związane z dzieckiem zwalą nam się na głowe,a co dopiero z dwoma. Także czekamy na Ciebie i naprawdę nie gniewaj się :* Ja też czasami pisze posty, na które nikt nie odpowiada, ale to takie uroki forum, przyzwyczaiłam sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Ja pozwolicie że swoje zdjęcia dodam dopiero jak znajdę kabel, który mój Eł gdzieś przepił.... W ogóle, to też nie wiem czy powinnam się tak w stu procentach kwalifikować do dostępu, bo jestem tu krótko, tak na dobrą sprawę, toteż dziękuję za zaufanie :) Madleenn--> no właśnie mi też się te wózki bardzo podobały... zobaczymy jak już przyjdzie, jak będzie się sprawował :) zdam relację :) Właśnie oglądam najmniejszy koncert świata Marysi Peszek :) i zaraz idę robić obiad, że by dziś zjeść obiad w porze obiadowej a nie o 20 jak codzień :) dzisiaj miało nie być malowane, tylko mebli przestawianie, a jednak malują... już mam dość zapachu tej farby .... Obiecane mam że w niedzielę już będziemy tylko leżeć i "paczeć" na efekty.... mam nadzieję.... Całuję Was kochane, bo mnie wołają, może spragnieni herbaty są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obzartuszku jak widzisz nie pozwolimy Ci odejsc:D Netko fajnie jak ktos sobie wyobraza kogos inaczej ulozy w glowie jakis obraz i tu zonk hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to juz bywa na forum, raz ktoś odpisuje raz nie, mysle ze nie ma się co przejmować :-) dziewczyny obżartuszku zdajemy sobie sprawę ze masz mnóstwo obowiązków przy dzieciaku :-) ale zastanawiam się dlaczego do nas nigdy nie dołaczyłaś chocby na nk. Przeciez tak naprawdę sie znamy, widziałałysmy cie na zdjeciu i jestes odkąd pamiętam :-) takze odszukaj mój numer, ten numer i tak już poszedł na straty bo na codzień mam inny, wiec czesto go udostępniam :-) Ja Megan własnie wyobrazałam sobie tak :-) szczupła ciemne włosy do ramion :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie, ale tak samo jak poznawałyśmy sie z innymi dziewczynami na nk, pewnie każda kazdą sobie inaczej wyobrażała, hehe, a tu niespodzianki ;) Obżaruszek, Megan ma racje, nie pozwolimy Ci odejść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brakuje mi dzisiaj tej naszej pomaranczowej :-D smerfy hiihih jeszce nie wstała czy coś przegapiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja się dziś wyspałam i to bez zgagi :) caly dzień dziś mam zamiar przeleżeć, a jutro uporam się z łazienką. miłego dnia zyczę, a Ty obżartuszku nie zostawiaj nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu no to trafilas :D ok laski ja zmykam bo godzina mi zostala do przyjazdu moich gosci... milego dnia Wam zycze w gronie rodzinnym i na slodkim leniuchowaniu:) ps. 17 dni mi zostalo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko Megan to tylko 2 tygodnie Ci zostało !!! Szok jak ten czas leci!! Megisu, czemu "pomarańczowej" ? :D Smerf pewnie odsypia, bo wczoraj wciagneła sie za bardzo w oglądanie tv w necie ;) Ja niestety dziś musze pracowac przy komp i nie ma zmiłuj, muszę skonczyc jeden projekt i wysłać i dobrze by było gdybym zaczeła kolejny;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) uzupełniłam album na nk o swoje i najświeższe zdjęcie mojej Bąbeli z końca lipca- 2600 waga :) ja też czekam na gości a później jadę do rodziców, ale postaram się zaglądać :) dzisiaj na obiad kiełbaska z rożna i ziemniaczki z folii :) a na deser albo racuchy albo gofry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obzartuszku - nie uciekaj. Ty jestes tutaj od poczatki, mimo, ze nie piszesz czesto :) ło ło ło - zamieszania z remontem nie zazdroszcze, ale zapach farby yhmmm... uwielbiam :) Zapomnialam dziewczyny, ze u was dzisiaj dzien wolny od pracy! U mnie niestety nie - dzien jak codzien :) Zycze milego wypoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netko pomarańczowej bo smerfaskr chyba jako jedynka ma napis na pomarańczowo co swiadczy o tym ze ma nick tymczasowy:-) nic złego nie miałam na myśli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ze coraz wiecej dziecięcych buziek u nas na nk :-) giga super fotka :-) widzę że madlen tez ma takie zdjęcie :-) ach te nasze maluchy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja takiego nie mam :( i Wam zazdroszczę, buźkę mogę sobie jedynie wyobrazić, bo mam robione zawsze to zwykłe usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........26.......38tc......01.09.....Synek - Dawid kama111111.....29......38 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......38 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......37 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....37 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......36 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........36tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........36tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......36 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......36 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......36 tc......15.09......Synek - Piotruś nowa-mama.......26.......28tc.......15.09......Synek Olczak..............26......35 tc......20.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek Mama2008-2012...29.......33tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......32tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......30tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......34 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......34tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......34 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......34 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......32 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......33 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......34tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......32 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......32 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....9.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabry sia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka a juz ci się miałam kiedys pytac, macie z mężem swoją stronkę www? jesli chodzi o usługi weselne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Chcialam was zapytac czy znacie sie na tym wskazniku skurczow. Chodzi mi o to male urzadzenie, ktore mierzy rytm bicia serca mojego malenstwa i moich skurczow. Wielokrotnie juz odczuwalam mocne skurcze ale za kazdym razem jak jestem u mojej lekarki( a chodze co dwa tygodniee) tych skurczow albo nie mialam albo bardzo slabe. Powiedzialam jej, ze mam skurcze i kazala mi brac magnez ale powiedziala ze na wskazniku nie wykryto. Nie wiem, bo sie na tym nie znam, ale moze ktoras z was wie jaka jest granica? po prawej stronie wskaznika tam gdzie mierzone sa skurcze, wskazuje u mnie miedzy 50, a 75. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wiedziałam, że prędzej czy później padnie to pytanie :D Mamy kochana strone, bo bez tego ani rusz, ale jest ona aktualnie w przebudowie, mąż się tym zajmuje i planujemy na koniec sierpnia, początek września ją wypuścic. Na pewno się nią pochwale, ale na priv. Teraz jest troche "przedwojenna". Musimy wywalić zdjecia sprzed 2, 3 lat i wstawić te z obecnych sezonów, dlatego jeszcze troche cierpliwości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem wiem jak to jest :-) my tez mamy nawet dwie bo bez tego ani rusz :-) choć chyba najwiecej wesel jest z polecenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tak jak u nas, ale strona musi byc mimo wszystko, z tym, że my musimy ją aktualizować o co nowsze zdjecia. W tej chwili robimy ją od nowa całą, na innym programie, mam nadzieje, ze bedzie o wiele fajniejsza ;) Zmykam na obiad do ... teściów ;) Do uslyszonka potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie kryjecie z tą nk ;p Tajemnicze koooobiety :D a tak btw to mam pytanie. byłyscie juz moze na etapie kupienia termometru dla bobaska? bo zastanawiam sie jaki kupić i moze byście coś doradziły? bo oczopląsu dostaje i nie wiem co jest juz dziwactwem i wymysłem a co nie. widze jakies szmery bajery bezdotykowe, trzysekudowe, na podczerwien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde............ czy któras z wsas moze mnie pokierowac jak dodac zdj na nk????? bo mnie zaraz cos trafI!!!!!!!!!!!!!!! juz godzine nad tym siedze:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia no dałaś rade pięknie. Masz 2 x to samo zdjęcie, jak chcesz jedno usunąć to po lewej stronie troche na górze masz opcje "usuń zdjęcie", a jak wejdziesz w swój album to bedziesz miała opcje dodaj zdjęcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy klikniesz w profilu "galeria" to wyświetlą Ci się albumy, gdy klikniesz jednym kliknięciem w swój album to będziesz miała opcje edytuj i zdjecia. Gdy klikniesz w "zdjecia" wyswietli Ci się oknko, gdzie możesz załadowac zdjęcie ze swojego komputera do swojego albumu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ramysia, ja mam termometr z lidla za 49,90. Póki co sprawdza sie, testowałam narazie na mężu, gdy miał temperaturę i faktycznie wykazuje prawdziwą. Zobaczymy jak będzie działał na dzidzi, gdyby coś było nie tak, kupię inny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynka to blondynka.... Wybaczcie za to zamieszanie:):):):):):) ja nie mam konta na nk wiec nie bardzo wiem jak to wszystko działa:):) Ale ogarnełam wszytsko:):) Kurde dziewczynki jakie Wy piekniutkie jestescie to tylko ja sie tak zapusciłam w ciazy..... masakra jakas... az wstyd sie przyznac:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz od poczatku:):) Dopiero dzis doszłam do siebie po tej grypie.... I nadrabiam to co piszecie, choc juz połowy nie pamietam:) U mnie pochmurno i co chwile pada deszcz wiec pogoda do bani juz trzeci dzin tak jest. Fajny pomysł z tym nk wkoncu mozna sie zobaczyc i całkiem inaczej sie pisze:) Ja termometr mam elektroniczny i rtęciowy bo nie dokonca wierze tej całej elektronice pomino ze termometr zalicza sie do kategori "lepszych i drozszych" co nie oznacza wcale ze tak jest, wiec mam rteciowy:):) Ja juz czuje sie coraz gorzej a przede wszytskim coraz ciezej, bola mnie straszliwie pachwiny w nocy jak wstaje do wc to czuje takie ciagniecia... Zadłam kiedys pytanie o skurczach ale chyba mi nikt na nie nie odp wiec zapytam, jeszcze raz jak wygladaja skurcze czy to taki ból jak na @@??? i twardy brzuch??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×