Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość madziulkao
U mnie pada a mała od wczoraj przechodzi samą siebie:-D tak mnie okłada kopniakami jak nigdy.Za to przespałam cała noc bo taka była zmęczona i cały dzień od nowa. Moje biedne żebra:-( ała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
handzia26 mnie też dziś boli podbrzusze i tak naprawdę to również pachwiny i...cipka :/ Pewnie za długo siedzę za biurkiem....Dobrze,że to już ostatnie podrygi i pók co wcale nie zazdroszczę Wam dziewczyny 39 tc,ponieważ zdecydowanie nie jestem przygotowana na przyjście na świat Małej.Jeszcze.Na początku września przygotuję wszystko,może ustalę termin cesarki o ile rzeczywiście to będzie konieczne i będę czekać.... tak jak Wy teraz :) alexia bardzo się cieszę,że tak fajnie wyszło :) Tylko teraz,żeby teściwie się nie dowiedzieli to trzebaby powiedzieć bratu Twojego Męża,żeby nic im nie wspominał... Pozdrawiam Dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Alexia wow!!!!! Bardzo się cieszę że wreszcie Twój m przejrzał na oczy i to jak!!! Super z tym domkiem a zimę jakoś przetrwacie. teraz inaczej już będziesz podchodzic do tej całej sytuacji jak wiesz że na wiosnę się wyprowadzicie na dobre. Przespałam się z pół godz potem trochę poczytałam i już czuję się znacznie lepiej chociaż głowa pobolewa. Idę zaraz piec ciasto i brac się za sprzątanie żebym miała mniej na jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu spokój dziś, gdzie się podziałyście kobitki? Ramysia, bardzo ładna foteczka na nk :) Ja dziś czuje słabsze ruchy małej i nie powiem, bym był spokojna z tego powodu. Muszę poruszyć brzuchem, żeby odkopła lub dala jakiś znak. Nawet słodyczami nie mogę jej pobudzić. Czyżby zmieniła pozycje, albo śpi tyle czasu ?? Ajponka, mam nadzieje, ze u Ciebie postęp. Przykro mi, że odczuwasz bolesne skurcze i że to nie są jeszcze te właściwe ( choć mam nadzieję, ze cos się ruszyło w tej kwestii). Super, że jesteś z nami na bieżąco, bo my myślami jesteśmy z Tobą i cały czas trzymamy kciuki :) Megisu, a Ty co ? Gdzie się schowałaś ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka- dziekuje:) a co do ruchów to ja ostatnio panikowałam bo za nic w swiecie przez cały bozy dzien nie mogłam obudzić małej. kombinowałąm na wszystkie sposoby, kłądłam sie, jadłam słodycze, stukałam pukałam ruszałam nią....nic, cisza. Już byłam gotowa jechać do szpitala zobaczyc czy wszystko ok, ale jaaaaak sie rozbudziła to nie wiedziałam z ktorej strony brzuch łapać, zeby nie bolało. Chyba sobie spała cały dzień, ale jak sie obudziła to pokazała swoje umiejetnosci:) handzia-mnie tez dopeiro niedawno dopadły uderzenia gorąca. okropne uczucie. mam je kilka razy dziennie ale juz staram sie nie zwracac na nie uwagi...bo chyba nic na to si enie da poradzić. W internecie piszą, zeby unikać przegrzania, ale w takie dni jak obecnie przy tej pogodzie ciezko sie nie przegrzac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
netka0902 ja też tak dziś mam,że Mała jakaś spokojniejsza.Może to wpływ pogody,hm???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia gratulacje- w końcu Ci się wszystko wyklarowało, no i byle do wiosny :) Ajponka szczęśliwego rozwiązania :) Mi ostatnio dokucza coś jakby zgaga- ciągle czuję taką gulę w gardle, jakbym nie mogła czegoś przełknąć do końca. Paskudne uczucie, ale może Bąbela gdzieś mnie po przewodzie pokarmowym gniecie ;) Poza tym nie bardzo mogę chodzić, jakieś 100 m i mam takie rwanie lewego boku, że jak się nie zatrzymam to nie ma szans.I to by było na tyle mojego marudzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Właśnie zjadłam pyszne jabłko i jeszcze loda bym wciągnęła ale o tej godzinie to chyba przesada. Dziewczyny dzisiaj czuję się fatalnie,słaba jestem jakaś, sama nie wiem co jest grane a fale gorąca też miewam że prawie mogę zemdleć, ale nic na to nie mogę poradzić. Mam jeszcze do was pytanie, może niektórym to się wyda głupie ale co to jest "stawianie się brzucha", bo chyba nie miałam albo miałam i nie wiem że to było to. Lekarz mi powiedział że jak mi się będzie brzuch stawiał to mam do niego przyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Właśnie Megisu where are you ?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Megisu78 pewnie rozpoczęła weekend i siedzi z Mężusiem i znajomymi na pogaduchach :) izka sama nie wiem o co chodzi,ale może brzuch się stawia jak się nagle napina i robi się twardy???Zgaduję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedawno wróciłam z ogródka i teraz odpoczywam, bo nie ukrywam, że bolą mnie nogi... Megisu dziś krążyła z mężem więc pewnie teraz odpoczywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
U mnie dziś kryzys. Spałam 4 godziny razem z synkiem. 2 nocki pod rzad niespane. ak synuś choruje, to jakos podswiadomie nie moge spać, mimo, że przyt ej wysokiej temp spałam razem z nim, bo bałąm się że może drgawek dostanie,to wciąz czuwałam, sprawdzałam zy nie ma temp. Dzis bylismy u lekarza, nie było naszej Pani doktor, inna dałą mu 2 antybiotyki. Wykupiłam jeden, bo gdybym za kazdym razem go faszerowała, to dostałby 3 raz w ciagu 1.5miesiaca. Ostatnio wyleczyłam mu zapalenie pluc homeopatia. Jakos juz mnie ta jego choroba wykancza, mąz tez sie pochorował. Wciąż tylko lekarstwa podawac. Mąż pracuje obecnie od 7-21. Na szczęscie ostatnie 2 dni. Do mam, któe już rodziły: Czy wy też tego drugiego porodu boicie się bardziej niż poprzedniego? kama111111.....29......39 tc......02.09......Synek - Manuel Ajponka..........27......38 tc......03.09......Córka - Karolinka Polcia91...........21......39 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....37 tc......09.09.....Córka - Olga Madleenn..........27......37 tc......10.09......Synek - Krystian ramysia91.......21........37tc......10.09.......córka- Marta Ło ło ło...........29........37tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26.......37 tc.......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......37 tc......14.09......Córka - ? Obzartuszek.......27......38 tc......15.09......Synek - Piotruś Olczak..............26......37tc......17.09......Córka - Dagmara espiro.............30........35tc......20.09.......synek- Adrianek Mama2008-2012...29.......35tc.......22.09.....synek - Tymon 1Alexia2............23......35tc.......23.09......Córka - Kamila agi_91..............20......35tc.......24.09......Synek - Olafek handzia26..........26......35 tc......25.09......Córka - Weronika Betismile...........24......34tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......35 tc......26.09......Córka - Olimpia Robwalka...........36......35 tc......27.09......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......35 tc......27.09......Córka - Oliwia Mama28.............28......35 tc......27.09......Córka - Kalina AnuśkaKalisz........23......31tc......27.09......Synek - Kacperek madziulkao7.......24.......35tc.....28.09........Córka - Nikola HankaRumcajsa....28......35 tc......30.09......Synek Cypisek izka50mm...........32......35 tc.......30.09.....Córka-Kaja lub Amelia JUŻ MAMUSIE NICK................ TP .......UR....... WAGA...... DŁ...... RP.... PŁEĆ mamuśka 2012....09.09.....28.07......2230.......51.......cc.....Gabr ysia MEGAN86..........01.09.....22.08......3330........52..... .sn......Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Obżartuszku współczuje choroby i mam nadzieję że szybko chłopaki dojdą do siebie. Co do porodu to ja co prawda pierwszą miałam cesarkę ale do szpitala jechałam z nastawieniem że będę rodzić sn i na pewno tak się nie bałam jak teraz, wtedy byłam 6 lat młodsza i myślałam co ma być to będzie, teraz jestem PRZERAŻONA, nie ma nocy żebym o tym nie myślała, bo w dzień nie mam czasu bo zawsze jest coś do zrobienia no i synek cały czas teraz ze mną chce się bawić - chyba mu się już trochę nudzi, już mówił że tęskni za kolegami z przedszkola. Idę się położyć i odpocząć - ciekawe jak długo będę się męczyć zanim usnę. Dobranoc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Aha, dziś cały dzień boli mnie podbrzusze, jakbym miała okres dostać. Szczerze, to już chciałabym mieć to za soba i tulić maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Ledwo chodzę, cały czas mocno ciągnie mnie tam na dole. Czasami mam wrażenie, że dziecko znajduje się 2 cm od wejścia pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochaniutkie :-) jestem jestem jeszcze nie rodzę ;-) Bardzo mi miło ze moje zniknięcie zostało zauwazone :-) :-) :-) jak wczoraj pisałam, mój męzulek ma dzisiaj imieniny i był grill i imprezka na działce, dopiero co wróciliśmy :-) Dzisiaj już nie mam siły napisać wszystkiego, przeczytałam tak pobieżnie co napisałyscie, sorki. Jestem tak zmęczona że na oczy nie widze. Ajponko :-) trzymaj sie kobieto :-) mysle ze już co najgorsze za Tobą, tak czuje :-) Dobranoc mamulki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Cześć :) Miałam się dziś wyspać,ale oczywiście nici z tego...pobudka o 05.40 i koniec spania... A nie mówiłam,że Megisu78 imprezowała? :P Czy myślicie,że słodyczami można utuczyć dziecko w macicy?Pytam,ponieważ niby mam cukrzycę ciążową,a na ostatnim usg okazało się,że moja córcia ma o 2 tyg za mały brzuszek w stosunku do reszty ciała i teraz nie wiem jak to zrobić,żeby się ładnie wyrównało,a żebym to ja siebie nie podtuczyła dodatkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczyny! Dzisiaj o 1-szej przyszla na swiat Karolinka. Wazy 2980 gr i ma 52 cm :-) Jest sliczna i kochana.Dziewczyny warto pocierpiec dla takiej nagrody :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Ajponka, gratuluje !!! Tak się cieszę!!! Ja juz nie moge doczekać sie swojeg malenstwa. Duzo zdrowka dla Was kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajponkoo gratulacje! dziewczyno alez ja ci zazdroszcze:) Witamy na swiecie karolinke:) mama28- wydaje mi sie ze nie da sie utuczyc dzicka. ale to tylko moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie gratuluję! Dużo zdrowia dla Was kobietki :) i tym sposobem mamy kolejna rozpakowana mamusie :) to która następna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ajponka gratulacje :) mnie nadal boli brzuch jak na okres ale nic sie niedzieje. ajponka juz mnie przegonila w tabelce wiec teraz pewnie ktos jeszcze mnie przegoni a ja bede dalej chodzic z brzucholkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka najserdeczniejsze gratulacje :) Chyba każda chciałaby być na Twoim miejscu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi lekarz powiedzial, że moj porod jeszcze daleko w lesie, więc ja napewno będe z brzuszkiem chodzić dłużej niż 40 tyg... a póki co wszystkie się wylamuja wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie pytam się mojej Bąbeli czy nie chce się "wykluć' :D ale też się jej nie spieszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Witam Ajponka gratulacje i życzę zdrówka dla was. Racja jak na razie wszystkie się wyłamują z września, ja pewnie się też wyłamię ale na październik bo mi gin powiedział że też daleko u mnie do porodu, a tak już bym chciała być po. Miłego dnia kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka GRATULUJĘ córci!!!!! Super że jesteś już po. Któraś z dziewczyn pytała jak wygląda stawianie się brzucha- napina się, twardnieje i widac to gołym okiem bo wypycha macicę wtedy do przodu, jest jak kamień, można to pomylic z wypinaniemsię dziecka, może przy tym bolec jak na okres. Mi się stawia kilka razy dziennie, nic przyjemnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×