Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

mlodamamapyta ja pije ten susz malinowy Jest mega nie dobry,hehe-jakbym sobie herbate z trawy zaparzyła I po nim mam jakieś skręty w żołądku,ale to moze ze stresu że to coś moze zaszkodzić dzidzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN, A CZY TY ŚWIADOMIE SOBIE JAKOŚ PRÓBOWAŁAŚ PRZYSPIESZYĆ PORÓD ? NO WIESZ... "METODAMI DOMOWYMI" - ŻE TAK TO NAZWĘ, TYPU MYCIE OKIEN, PORZĄDKI, SEKSIK ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Megan nawet nie wiesz jak bym chciała... Ale zobaczymy-może malutka to już taki urwisek że wyjdzie długo po..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netko no wlasnie chcialam dopiero zaczac seksik ale nie zdarzylam haha maz byl zawiedziny:p dzien predzej bylo mycie okien tzn ja tylko patrzylam a szwagierka myla:p nic palcem nie tknelam... tylko co to od samego poczatku codziennie robilam dlugie spacery... wiec moze ruch to sprawil... :) a gdzie jest synek Polci?? bo na wspolnym nk nie ma??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Synek Polci jest na prywatnym koncie narazie, myślę, że jej męzulek wstawił ;) Na pewno niebawem pojawi się tez na ogólnym koncie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLCIA ŚLICZNY MALUSZEK :-) A ja mam doła nie wiem co mi :-( siedzę od rana sama i jakoś mi tak smutno Mlodamamapyta to na piątek masz planowana cesarke? Sorki za skleroze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi, co Ci jest kochana? Nie dołuj się, może to pogoda tak wpływa. Pomyśl sobie, że już niedługo czeka Cie wielki przełom zyciowy, zajrzyj do szafy z malutkimi ubrankami i od razu uśmiech pojawi się na buźce :) Pamiętaj, że wszystkie jedziemy na tym samym wózku, a w kupie siła :D Ja zmykam po malutku na obiad, odezwe sie potem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) nadal w dwupaku ;) Ramysia i Polcia gratulacje :) Polcia śliczny Bąbelek :) po dzisiejszym ktg widać, że Bąbela jest aktywna i to by było na tyle, nic więcej to badanie nie wniosło, w piątek kolejne. Teraz muszę spadać i podleczyć przeziębienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie coś głowa boli, leże na kanapie i skaczę z kanału na kanal nic mi się nie chce... chyba ciśnienie jakies takie musi być. POLCIA przecudny maluszek :) ja dziś własnie szukałam artykułów odnosnie sposobów przyspieszenia porodu, ale potem stwierdziłam, że Mała sama wybierze dzień i moment w którym zechce wyjść i chociaż jestem już powoli zmeczona obkopanymi żebrami, zgagą, opuchlizną i ogolnym uczuciem jak słoń w składzie porcelany to pozostaje cierpliwie czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka to pewnie hormony u mnie... Jak mi tylko coś nie wpasuje to odrazu płacze. Mąż mi powiedział przez tel ze bedzie późno a piątek i sobota gra imprezę i to wystarczyło :-( ale masz racje chyba sobie poogladam ciuszki i przyniesie pościel do wózka napewno pomoże :-) Giga no nie chce to twoje dzidzi na świat... Czekamy wszystkie cierpliwie :-) Olczak ja tez leze i skacze z programu na program, a moje nogi i ciało.... Jak juz wcześniej pisałam masakra! SMERFASKR A JAK TWOj BRZUSZEK? BOLI JESZCZE? PYTAŁAM CIĘ KIEDYŚ JAKIM MLEKIEM KARMiSZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalado mnie handzia ze zatrzymaliśmy ja w szpitalu na obserwacje bo nie czuła ruchów. Robili jej test z oksytocyna ale nie dostała skurczow. Co prawda nie wiem o co w tym tescie chodzi ale tak napisała handzia. Sle pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi polozna nic nie mowila jak jej powiedzialam ze uzywam sprayu do noska, CO SZKOLA TO CO INNEGO MOWIA ;) Akurat ja tez mialam robiony test oksytocyna :) I tez nie podzialal. Chodzi o to , ze skurcze macicy powoduja , ze wzrasta tetno u dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha przypomniało mi sie ostatnio przewinął się tutaj temat szczepionek. w jednej z gazet znalazłam fajna tabelkę dotyczącą szczepionek od urodzenia do 3 lat, która uwzględnia szczepionki płatne oraz bezpłatne. tabelka podzielona jest na 3 kolumny: 1: Schemat szczepień wg. programu szczepień ochronnych zawierający szczepienia obowiązkowe (bezpłatne) i wybrane szczepienia zalecane (płatne): -po urodzeniu: wzw B, gruźlica, -2 miesiąc: (bezpłatne) blonnica, tężec, krztusiec (DTPw) Hib, wzw B , (płatne) pneumokoki, rotawirusy, -3/4 miesiąc: (bezpłatne) blonnica, tężec, krztusiec (DTPw) Hib, polio (IPV) (płatne) pneumokoki, rotawirusy, -5/6 miesiąc (bezpłatne) blonnica, tężec, krztusiec (DTPw) Hib, polio (IPV) (płatne) pneumokoki, rotawirusy, -7 miesiąc: (bezpłatne) wzw B, -13/14miesiąc: (bezpłatne) odra, świnka, różyczka, (płatne) ospa wietrzna, pneumokoki, -16/18 miesiąc: blonnica, tężec, krztusiec (DTPw) Hib, polio (IPV) (płatne) pneumokoki -24 miesiąc (bilans dwulatka): (płatne) wzw A SUMA zastrzyków 21 2. Program na 5 -2 miesiąc: (bezpłatne) wzw B, (płatne) 5w1, pneumokoki, rotawirusy -3/4 miesiąc: (płatne) 5w1, pneumokoki, rotawirusy -5/6 miesiąc: (płatne) 5w1, pneumokoki, rotawirusy -7 miesiąc: wzw B (bezplatne) -13/14 miesiąc: (bezpłatne) odra, swinka, rózyczka (3w1), (płatne) ospa wietrzna, pneumokoki -16/18 miesiąc: (platne) 5w1, pneumokoki -24 miesiąc (bilans dwulatka): (płatne) wzw A SUMA zastrzyków 14 3. Program na 6 -2 miesiąc: (płatne) 6w1, pneumokoki, rotawirusy -3/4 miesiąc: (płatne) 6w1, pneumokoki, rotawirusy -5/6 miesiąc: (płatne) 6w1, pneumokoki, rotawirusy -13/14 miesiąc: (bezplatne) odra, swinka, rożyczka (3w1), (płatne) ospa wietrzna, pneumokoki, -16/18 miesiąc: (płatne) 6w1, pneumokoki -24 miesiąc (bilans dwulatka): (płatne) wzw A SUMA zastrzyków 12 -z czego szczepienia na rotawirusy są podawane doustnie -3w1 (odra+świnka+rózyczka) szczepionka skojarzona -5w1 (DTPa+IPV+Hib) - szczepionka skojarzona przeciwko błonicy, tężcowi, krzuścowi, polio, Hib -6w1 (DTPa+IPV+Hib+wzw B_ szczepionka skojarzona przeciwko błonicy, tężcowi, krzuścowi, polio, Hib, wzw B -DTPa szczepionka skojarzona przeciwko błonicy, tężcowi, krztuścowi -Hib szczepionka przeciwko Hib (Haemophilus influenzae typu b) -DTPw szczepionka skojarzona przeciwko blonicy, tezcowi, krztuścowi (pelnokomórkowa) -wzw B szczepionka przeciw wirusowemu zapaleniu watroby typu B -wzw A szczepionka przeciw wirusowemu zapaleniu watroby typu A mam nadzieję, że się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ni emoge wejsc na NK, nie wiem czy ma byc zmpolskimi znakami czy bez :( W zaden sposob nie chce mi wyjsc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Cześć, wyniki na ktg ok,a na zmniejszoną ilość wód płodowych powiedzieli,że tragedii nie ma...W pt kolejne ktg i mam nadzieje,że nadal będzie ok,żebyśmy nie musiały się przedwcześnie położyć do szpitala... mlodamamapyta dlaczego cc?Sorry,ale sklerozę mam. WIesz,że podobno i przed i po cesarce przez wiele godzina nie pozwalają nawet wody się napić...?Lipa...,ale kup wodę w sprayu. Chociaż twarz i usta nawilżysz :) powodzenia :) Polcia i Ramysia, Ramysia i Polcia gratulujemy słodkich dzieciaczków!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka50mm
Oj dziewczyny dzisiaj chyba jest kiepski dzień bo ja też jestem cały dzień ospała, zmęczona i nic mi się nie chce. Zaraz ma przyjść koleżanka a potem zebranie w przedszkolu więc pewnie odezwę się dopiero wieczorem. Miłego popołudnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero poogladalam zdjecia :) Wszystkie super :) Wieczorkiem dodam swoje, tylko najpierw musze zdjecia skopiowac na kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
polcia ładny synek:) ktos pytał jakim mlekiem karmię: otóż u nas z przygodami: w spzitalu i po karmiłam bebilonem 1 ale mała po 1,5 tygodnia raz miała biegunke raz zatwardzenie więc z lekarzem zmieniałam na bebilon pepti 1 na receptę ale Lolka po nim wymiotowała i dostała biegunki więc z połozną zmieniłam mleko na nan1 i czekam czy małej spasi. Podobno bebilon jest ciężki i wielu dzieciaczkom nie podchodzi. tak weźcie sobie wodę mineralna w małych butelkach jest bardziej poręczna niż 1,5l. Ja po cesarce piłam jak głupia- w sumie miałam cewnik to nie musiałam latac do łązienki:):) Dzięki juz sie czuje dobrze, rana sie ładnie goi. Także po tygodniu z malutkim haczykiem jest super. Najgorsze jest pierwsze 4-5 dni. Potem hulałam na weselu i nikt nie chciał uwierzyć , że niecałe 2 tygodnie wczesniej urodziłam dziecko bo tak tancowałam:) jakby ktos mógł w tabele zmienic sn na cc. Wszytsko pójdzie wam jak z płatka - cały ten poród i te straszne opowieści są przesadzone!!!! Megisu- z tym jedzeniem to u mnie jest tak, że wieczorem nie mam siły sobienic do jedzenia zrobić a rano sniadanie jem w porze obiadu, bo mała pierwsza wstaje:):) także już wiem czemu kobiety po porodzie chudną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się dziś wybrałam na Dwu-godzinny spacer po sklepach:-)) A teraz plecy wchodzą mi w d.psko:-D Netka jak tam ten film ci się podobał?Też go miałam wczoraj oglądać ale jakoś nie wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no własnie film :D Krótko mówiąc- nie obejrzałam :D Zagadaliśmy się z mężusińskim, potem cos tam robiliśmy i w sumie nie obejrzeliśmy filmu. Może dziś sobie puścimy. Ktoś pisał, że nie fajny. Trudno się mówi, mam go już na penku więc i tak obejrze ;) Z tego co pamiętam to Megan była na nim w kinie i jej z kolei się podobał. No ale... są różne gusta i guściki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś mam dziwny dzień... pobolewa mnie podbrzusze i spuchła mi tylko lewa noga, włożyłam ją do zimnej wody i przeszło. ciśnienie mam wnormie, więc nie wiem o co z tą nogą chodzilo. brzuch boli raz mocniej raz słabiej, zobaczymy, znając moje szczęście to pewnie kolejny fałszywy alarm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi, jak Twoje samopoczucie, lepiej coś ? Mam nadzieję, że ciuszki i pościel podziałały kojąco na zły humor ?;) A ja się już nie zastanawiam czy coś jest oznaką czy nie, stwierdziłam, że jak będzie miało się coś zadziać to na pewno poczuję konkretniej. Jesteśmy już na takim etapie ciąży, że wszystko może zwiastować rychły poród i myślę, że poczujemy, że to własnie JUŻ. Chciałabym aby Polcia i Ramysia napisały do nas szybko. Ciekawe czemu Ło ło ło się nic a nic nie odzywa co tam u niej słychać. A Ty Beti, gdzie się podziewasz? Ale tu dziś cicho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez dzisiaj jakis leniwy i spiący dzien. załatwilam kilka sparw w miesicie i pojechałam z corcia do mamy. wypiłam kawę i usnełam.....dwa razy!!! Maskara, już dawno nie mialam takich odlotów, a juz na pewno żeby dwa razy w ciagu dnia... Poza tym tez mam jakis wisielczy humor..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×