Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

NICK........IMIĘ DZIECKA......URODZINY.......WAGA UR......WAGA AKT. Mamuska2012...Gabrysia.....28.07.2012........2 230. ...........4 800 MEGAN86.........Dawid........22.08.2012........3 330.............5 700 smerfaskr ...... Karolka.......27.08.2012.........2640.............4 500 12341234xyz....Tobiasz........04.09.2012......3720....... .......5280 Robwalka........Kacper.........05.09.2012.......2.240.... ........4.080 ło ło ło ..........Zuzia...........06.09.2012.......2.600............ .4.650 mulfon83........Kornelia................8..........3 360.............4 400 Polcia91.........Oliwier.........12.09.2012......3 050..............4600 Madleenn........Krystian.......14.09.2012 (9).. 3 550...............4800. ramysia91.......Marta..........11.09.2012..........3 300.............5 800 Giga83............Olga..............13.09.2012....4320... ............6100 mlodamampyta..Melisa...............17.09.........3 000 .............5100.. handzia2.........Weronika........17.09.2012........2 810.. ......ok.4 500 Megisu............Olimpia.......20.09.2012......3 630 ......... ....5150 Mama28.........Kalina...........20.09.2012..........3 190............5 070 Betismile.........Dominik..........25.09..........3 920..............5 810 madziulkao7.....Nikola........27.09.2012..... ....3 392............. 5 000 Netka0902.......Zosia...................4.........3 280...............4 680 olczak............Dagmara.......30.09.2012......3 950..............5 170 1alexia2..........Kamila..................4.........3 600........ ......4 800 agi_91...........Olaf.....................6..........2 950...............4 300 obżartuszek....Piotruś.................5.........3 650...............4 400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamusie! Alexia jestem jestem czasem zdarze Was troche poczytac ale nie zdarze odpisac a teraz to juz mam takie tyly ze glupio mi tylko pisac o sobie .... wiem wiem zaniedbalam Was ;( zaczne od tego ze dzis o 2.40 w nocy Dawid obudzil sie na karmienie wiec szybko pielucha i cycorek zasnal przy nim odlozylam go i trach kupala poszla wiec znowu szybko pielucha i cyc ale juz nie zasnal tylko sie rozbudzil popil troszke beku beku ido wyrka gasze swiatlo a on druga kuptale trzasnal wiec zapalam swiatlo a on usmiech od ucha do ucha ze splatal mamusi kolejnego psikusa no co za łobuziak tak mi sie smiac chcialo i znowu to samo pielucha i do lozeczka pogawozyl pobawil sie łapkami i usnal o 4 a my z mezem sie tak rozbudzilismy ze zafundowalismy sobie poranne "przytulance'' jak za dawnych lat :D gorzej bylo wstac o 6 nieprzytomni...:p dzis bylismy na szczepieniu nie bylo kolorowo lepiej zniosl uklucia ale za to zachowanie po tragedia... zasnal w drodze do domu od 9-11 pozniej byl strasznie markotny sam nie wiedzial co chce i od 12-14 wyl jak syrena a ja z nim bo juz nie wiedzilam jak go uspokoic moj mały biedaczek cale oczka ma czerwone i zapuchniete od placzu a teraz prze sen to az sobie tak pochlipuje:( oby nie goraczkowal jak ostatnio:( ach szczepilismy dzis na rotawirsy i 380 zl szcepionka oszaleli :/ rozumiem ze moga blys odplatne ale prawie 400 zl za jedna ?? wazylismy sie Dawid ma 5700g i jutro konczy 3 miesiace a tatus mam urodzinki wiec swietujemy podwójnie :) co do jedzenia to ja dalej na diecie boje sie jeszcze jesc smazonego wiec tylko gotowane pieczone i duszone, Dawid jest caly czas na kropelka odstawilam mu na 2 dni bo chcialam sprawdzic jak sie sprawy maja i niestety szybko tego pozalowalam wiec odczekam az skonzcy 4 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem albo ze mną coś jest nie tak albo na prawdę zmęczenie daje się we znaki-ale ja w ogóle nie mam ochoty na przytulanki-osobiście to wolę iść spać,mam zamiary ale jak Kacper zasypia tak późno w nocy to już nic mi się nie chce, tylko spać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waze juz mniej jak przed ciaza tak mnie maly wyciagnal i do tego ta dieta:/ Dawid nie chce pic z butli ani nie chce smoka wiec ciekawe jak uda mi sie go odstawic od piersi za jakis czas... tak w ogole to mamy sukces bo od 2.5 tyg mały nauczyl sie sam zasypiac a w nocy budzi sie o stalych porach na karmienie :) Dawid lubi patrzec na telewizje iw ogole na swiatla lub lampki . w dzien malo co sypia popoludniami maks 2 razy po 30-45min wiec duzo uwagi musze mu poswiecac. bardzo lubi sie kapac nie mamy problemu zeby umyc szyjke odchyla ladnie glowke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka na wieczor po calym dniu to te jestem nie do zycia 21-22 i padam ze zmeczenia ale jak chwilke odespie to juz jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka tez calymi dniami tak jak Ty jestem samam z maly bo maz pracuje wiec zawsze jest w domu cos do zrobienia i przy okazji maly duzo uwagi potrzebuje wiec sie nie dziwie ze nie masz na nic ochoty bo ja tez miewam takie dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas Kacperek ewidentnie z nocy zrobił sobie dzień,a z dnia noc-dzisiaj w nocy zasnął po 3,mi w dzień na spanie jest szkoda czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przeczytajcie sobie w necie w google. skoki rozwojowe u niemowlat. ciekawe artykuly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robalka a jak bylas w ciazy to w nocy tez Ci buszowal po brzuszku?? bo mowia ze po urodzeniu roi tak samo a u nas sie nie sprawdzilo umial sie przestawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do lezaczka to mamy zwykly na ktorym sa przyczepone od gory zabawki .ktory nic nie wibruje i druga taka hustawke na prad co buja i gra ale jest jak dla mnie za bardzo jeszczee na pionowo wiec rzadko go tam wkladam jesli juz to na 5 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie,że nie-w brzuchu spał ze mną-co prawda buszował w brzuchu do późna albo budził mnie wcześnie rano-z córką nie miałam takich cyrków-przesypiała od samego początku całe noce,nie usypiałam jej na rękach,nie odpieprzałam z nią tego co z małym-lulanie,kołysanie,tańce,śpiewy itd.co prawda Angela nie miała kolek,a z małym to noszenie nagminne na rękach właśnie zaczęło się od kolek-teraz pewnie go tak szybko tego nie oducze-próbuje,ale na ogół kończy to się płaczem Kacperka,a ja lecę do łóżeczka wziąć go na ręce,dobrze że nie nauczyłam go zasypiania i spania u nas w łóżku albo wózku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeza nie robi ale jak odplywa do krainy snow to oczy wywija do gory ale chyba jak kazde dziecko. za to zauwazylam ze potrafi jedno oko miec otwarte cale a drugie do polowy jak sie w cos wpatrzy. Alexia dobrze zrobilas ze sie z tamtad zmylas Twoj spokój i malelej jest najwazniejszy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama mi opowiadała,że ja taka byłam jak Kacper-robiłam sobie z nocy dzień a z dnia noc,a w dodatku czego mały mi nie robi potrafiłam cały dzień moim rodzicom ryczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niezle Kacperek daje ci popalic podwójnie za Angele i za siebie! a co to bedzie jak Kacperek dojdzie do 6 kg to dopiero bedziesz miala co dygac ja juz teraz po 20 min padam tak mnie plecy i rece bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na przytulanki też nie mam ochoty, mój m wraca wieczoarami kiedy ja już jetsem padnięta. A poza tym jeszcze nie mogę bo jak byłam u gina. to mówił że wszystko wróciło do normy ale jeszcze jest wszystko bardzo czerwone, pewnie jakaś infekcja, dostałamczopki dowcipne,mam wybrac całe op. i zacząc przytulac. Wyprób0owałam pomysł z fotelikie,powiesiłam grzechotki i nawet mała się pobujała ale po 15 min się znudziła więc chyba kupię huśtawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia male dzieci szybko sie nudza nie bede za dlugo siedziec 15 min to i tak sukces:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan ja już teraz nie daję radę-tak po 3 godziny dygam z nim na rękach-bolą mnie plecy,nogi a szczególnie stopy i ręce aż robi mi się czasem niedobrze-jakbym była poobrywana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytujaca...
Polecam do obejrzenia :) http://www.youtube.com/watch?v=ASEjSYlnbzM&feature=related I mam pytanka: Czy Wasze dzieci potrafią już przewracać się z pleców na boki i odwrotnie, a także z brzuszka na plecy i odwrotnie? Czy potrafią już chwytać zabawki? Czy patrzą się w obie strony, czy preferują tylko jedną? Moja cały czas patrzy na prawo i nie chce na lewo. I jak śpi na boczku to potrafi głowę tak mocno odchylić do tyłu i tak śpi, czy według Was to normalne? Dzięki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja malutka też lubi odchylac główkę i tak spac lub sobie po prostu leżec, zwłaszcza jak mam ją ma rękach,wygląda to tak jakby chciała wietrzyc szyjkę:) patrzec też lubi na prawo iczęściej odwraca głowę na tą stronę ale sama przekręca też na lewo. Co do filmiku to moja Weronika chyba by się zapołakała jakbym ją tak owinęła, lubi miec swobodęi machac we wszystkie strony rączkami. Coraz częściej sobie gada, bardzo lubi gadac z szafą, którą widzi z przewijaka lub z misiem czarno-białym,zainstalowanym na krawędzi łóżeczka lub wózka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
NICK........IMIĘ DZIECKA......URODZINY.......WAGA UR......WAGA AKT. Mamuska2012...Gabrysia.....28.07.2012........2 230. ...........4 800 MEGAN86.........Dawid........22.08.2012........3 330.............5 700 smerfaskr ...... Karolka.......27.08.2012.........2640.............5 300 12341234xyz....Tobiasz........04.09.2012......3720....... .......5280 Robwalka........Kacper.........05.09.2012.......2.240.... ........4.080 ło ło ło ..........Zuzia...........06.09.2012.......2.600............ .4.650 mulfon83........Kornelia................8..........3 360.............4 400 Polcia91.........Oliwier.........12.09.2012......3 050..............4600 Madleenn........Krystian.......14.09.2012 (9).. 3 550...............4800. ramysia91.......Marta..........11.09.2012..........3 300.............5 800 Giga83............Olga..............13.09.2012....4320... ............6100 mlodamampyta..Melisa...............17.09.........3 000 .............5100.. handzia2.........Weronika........17.09.2012........2 810.. ......ok.4 500 Megisu............Olimpia.......20.09.2012......3 630 ......... ....5150 Mama28.........Kalina...........20.09.2012..........3 190............5 070 Betismile.........Dominik..........25.09..........3 920..............5 810 madziulkao7.....Nikola........27.09.2012..... ....3 392............. 5 000 Netka0902.......Zosia...................4.........3 280...............4 680 olczak............Dagmara.......30.09.2012......3 950..............5 170 1alexia2..........Kamila..................4.........3 600........ ......4 800 agi_91...........Olaf.....................6..........2 950...............4 300 obżartuszek....Piotruś.................5.........3 650...............4 400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze do Was pytanie,di tych,które praktycznie są cały czas same albo nie mogą liczyć na drugie polowki: Na co starcza Wam czasu w ciągu takiego dnia,ile Wasze Maleństwa dają Wam wolnego,na ile możecie zostawić je same i czy np.jestescie w stanie zrobić normalny obiad itd?............................. A propos noszenia,moja Olga 6100 miała 31-go,wiec teraz pewnie jest więcej,plecy się przyzwyczajają,chociaż zależy jak się nosi-my od początku z racji,ze była duza i ciezka nosimy ja z rączkami opartymi przez rami z główka skierowana za nasze plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulkao
Moja niunia śpi w dzień ok 4 godz.A jak nie śpi to zabawi się w bujaczku ,patrzy na karuzele.a tak to zajmuje się nią jak marudzi.później znow odkładam i tak w kółko Codziennie robię obiad a czasami nawet ciacho;-) Sprzątam jak śpi,nauczyłam ja w hałasie i odkurzacz jej nie straszny więc luz Jak mąż wraca z pracy to mam czas dla siebie bo on przejmuje obowiązki Ogólnie nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jestem sama z małym staram się wszystko robić tak jakby był mój R w domu-sprzątam,gotuję itp.czasami jak Kacperek długo nie śpi to robię to samo,ale w szybszym tempie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
giga83 ja mam męża tylko od czasu do czasu,więc jak wiem,że przyjeżdża to staram się coś tam zrobić do jedzenia,ale na co dzień,jeśli w ogóle zjem coś ciepłego to dzięki Mojej Mamie :) Ja też sprzątam jak Mała zaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz po urodzeniu Dagmary nie miałam czasu na żadne prace domowe a co dopiero na obiad... Bo cały czas szedł na karmienie małej. Teraz potrafi już ssac bardzo efektywniej więc karmienia są dużo krótsze. Między nimi jak Daga nie śpi wkładam ja na leżaczek i zabieram to do łazienki jak robię pranie, to do kuchni żeby obrac ziemniaki. Wiele rzeczy robię z doskoku jako że drzemki małej bywają czasami stosunkowo krótkie. Wszystko to kwestia organizacji i wprawy. Bywają dni że nie mam czasu zrobić obiadu i robi go dopiero m po powrocie do pracy, ale co. Mam dziecko w stu procentach zależne ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee no co wy dziewczyny nie mówcie że jeszcze śpicie :). Z Dagmary zrobił się żarlok straszny. Zasnela o 20.30 i obudziła się po 3 godzinach i później jak w zegarku pobudka co 2 godziny. O tych skokach rozwojowych czytałam i nie wiem czy my to właśnie przechodzimy czy jak. Dziś wizyta kontrolna u gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak my też nie śpimy,Olga zasnela przed 21a,w nocy jedno dokarmienie,zmiana pieluszki o 5.25i pobudka o 6.25wiec nie śpimy:-)........ Dzięki dziewczyny za odpowiedź,mi się udaje trochę ogarnąć,wstawić pralkę i wywiesic,ale obiadu raczej nie,jak juz to zupe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my się znowu karmimy :) Dagmara od 3 dni budzi się co 2 godziny i domaga się cyca a jeszcze tydzień temu sama musiałam ja budzić na jedzenie. Jak za czasów po wyjściu ze szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×