Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Cześć dziewczyny u nas wszystko po staremu Olczak fajnie ze impreza sie udala Beti ja mam próbki tej maści i tez u mnie nie działa Robwalka trzymam kciuki zeby wszystko się ułożyło i też służe pomocą Ramysia to naprawde straszne co przeżyłas Ja bym miala żal do mamy gdyby nie dała mi znac ze moje dziecko jest głodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Robwalka jakos to przetrwacie. Najwazniejsze,ze Kacperek zdrowy.TO NAJWIĘKSZE SZCZĘŚCIE!!!! mlodamamapyta moze zrobil Ci sie bliznowiec?Mi tak dlatego zainwestowałam w plastry Sutricon. U mnie ta wypukłość się zmniejszyła. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123412341234xyz
Wracam z wizyty. Generalnie lekarz powiedział że 1/3 dzieci ma gronkowca w kale i nic z tym nie robimy. Co do spraw rozwojowych to ma asymetrie ale nic po za tym. Powiedział żeby podłożyć ksiązki pod materac w łożku.Acha i jak nasze pociechy przerzucają się z brzuszka na plecki to tylko trzeba sie cieszyć. Lekarz jednak zwrócił uwage na wyniki krwi no i mały dostał żelazo bo ma za niską hemoglobinę no i ulało sie naszemu tobiaszkowi u lekarza i powiedział, że ma refluks jak zobaczył ilość ulania. Wypisał zagęszczacz i coś tam jeszcze. Jestem bardzo zadowolona, z wizyty. Beti wiem co czujesz ja miałam być dziś na kopenhadzkiej i wytrzymałam do obiadu. To jakaś masakra to odchudzniae. Olczak mój mały zawsze jak jest głośno i w ogóle jest na obcym terenie to idzie szybko w kime. I mam pytanie jaki obwód główki maja wasze pociechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W środę idziemy na szczepienie to napiszę jaki ma obwód. M robił sobie dziś sam obiad, ale miałam uciechy ;) i mam zamiar wytrwacw tym postanowieniu dłużej!! niech doceni choc z tego powodu... Na spacerku byłam, nie byłam w sob albo w niedz bo było -9 i mała potem strasznie marudziła, nie wiem co będzie jak przyjdą mrozy i nie bedziemy wcale wychodzic. Lecę na kąpanie :) (M zajmuje się Weronisią) ale właśnie nie wytrzymał przylazł i zapytał co ja tu robię... no cóż pewnie dziecko mleczka potrzbuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Odpisze nie pokolei, bo nie wiem czy wszystko zapamiętałam.. Robwalko, ja również przyłączam się do dziewczyn. Na te święta będę Ci życzyć, aby się wszystko ułożyło i ta sytuacja nigdy więcej was nie spotkała. 3mam kciuki i głowa do góry. Wszystko się ułoży i wyjdziecie na prostą. Jesteście razem a to da wam siłe. Wierzę w to. Handzia - dobre z tym mleczkiem :D Mój m dokładnie podobnego argumentu używa, kiedy mała zaczyna marudzić to przychodzi do mnie i mówi: " Zosia mówiła, że chce do mamy " ... Ach ci faceci ;D Megi, piękne ciuszki i buciki w linkach :) Kuruj się kochana, powrotu do zdrówka życzę i broń Boże odruchowo nie obliźnij smoka małej, bo jakby przeszło na Olimpkę to dzieci zapalenie jamy ustnej przechodza strasznie:* Alexia, bądź dobrej myśli z tą wagą. Mojej koleżanki synek przez pół roku przybierał minimalnie, martwili się bardzo o niego, ale tak jak któraś z dziewczyn napisała, że dziecko może ma taki okres "wyrównawczy" i stąd ten zastój. Oby to był taki przypadek, bo się zamartwisz dziewczyno. A jak się mieszka bez teściów? Wiem, że sytuacja nadal nieciekawa, ale czy odżyłaś choć troszkę ? Ramysia, faktycznie akcja z mlekiem była niezła, ale aż dziw, że mała tyle wytrzymała bez konkretnego jedzonka. Moja to urządziłaby ryk nie z tej ziemi, gdyby na czas nie dostała swego :D Przy okazji śliczne zdjęcia na nk :) Ja obecnie kąpie w nivea baby, ale ten johnsosn kusi mnie zapachem ;) Olczak, moja Zosia ostatnio też ma bardzo płytki i krótki sen. 30 min w porywach, a potem marudzi, bo jest nie wyspana. Ostatnio nie mam na nią siły taki koncert potrafi dać. Znowu usypianie na ręcach, ale żadna pozycja niedogona i płaaaaaacz! Ba, nawet ryk bym powiedziała. Ostatnio sobie pomyślałam, że co ta moja kobitka sie w ciągu dnia napłacze to świat nie widział. Maruda się zrobiła niesamowita, a najgorsze jest to, że zamiast my ją, to ona wyćwiczyła sobie nas ;/ Czy to się zmieni... ? Aż sie boję... My też byliśmy w sobote na imprezie i niunia pierwszy raz spała poza domem. Wyszliśmy po uśpieniu jej do wieczornego snu, czyli 21. Wzieliśmy wózek, który sprawdził się w 200%. Pomimo, że ewidentnie czuła, że nie jest u siebie, bo wcześniej miała problemy duże z zaśnięciem tam, to jednak czując swoje podłoże wózkowe zasnęła pięknie i obudziła się o 6 rano, a potem znowu lulu :) Moja dzielna ;))) Młoda mamo, chętnie uwiecznię wasze zaślubiny jeśli się odbędą:D ale z tymi zaręczynami to faktycznie się wystraszyłaś ;))) 1234xyz ciesze się, że uspokoiłaś się po wizycie u lekarza:) Moja Zosia też często kaszle, ale nie jest to kaszel wynikający z przeziębienia a raczej źle jej ślinka wpadnie i siup. Na dwór jak idziemy to ma na sobie: Body na długi rękaw, sweterek, grube rajstopki, skarpetki, spodenki, czapeczka, na to wszystko spiworek i do wózka, tam nakrywam ją kocykiem i rozłożonym rożkiem oraz zakłądam ochraniacz. Zawsze wyjmuje ją cieplutką. To chyba tyle ode mnie na dziś. Przepraszam jeśli kogoś pominełam... Ło ło ło, a Ty co tak zamilkłaś kochana, napisz co u Ciebie ?? Dobrej nocki dziewczyny. Matko, pewnie znowu wyjdzie mi zajebisty post...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka600 000
moja koleżanka-baletnica , będzie miała trojaczki we wrześniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;-) Pierwszy raz od urodzenia mała mi tyle godz śpi;-) Zasneła o21 i śpi.Ja się obudziłam o 5 i sprawdzałam czy oddycha Netka moja też sobie nas wyćwiczyła ale nie płacze. Lubi jak ktoś jest obok niej.wtedy może leżeć godzinami jeśli ktoś do niej opowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Daga właśnie je śniadanie ale mam nadzieję że jeszcze pośpi :) noc ok. Mam pytanie czy waszym dzieciakom zmienił się płacz? Daga ostatnio bardziej piszczy niż płacze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROBWALKA teraz jest pod górkę, ale musi też być z górki. Trzymam kciuki żeby wszystko się poukładało i święta byly spędzone w waszą czwórkę :* RAMYSIA jestem w szoku, że Twoja mała aż tyle wytrzymała mój to by się zakrzyczał. 1234...w końcu dokładnie wiesz co i jak i jesteś spokojniejsza :) Ja niby też na diecie, a podjadam słodkie :/ Teraz kuszą mnie pianki w czekoladzie. Masakra jakaś :( NETKA u nas jest koszmar wieczorem od środowego szczepienia. Oliwier jest śpiący i nie może zasnąć zanim to zrobi jesteśmy wykończeni nie pomaga mleko ani słodka herbata na zaśnięcie. Między 21 a 22 zasypia budzi się ok 1 do jedzenia po półtorej godziny na herbatkę po połtorej godzinie na mleko potem się wierci, wypada mu smoczek to odrazy płacz nie wspominając o krzyku jak jest głodny...ok 6 je znowu...a ze mną rano nie idzie nawiązać kontaktu jestem wykończona. Chyba tak na niego te szczepienia działają bo po pierwszym szczepieniu też były cyrki. Ile on tak jeszcze będzie robił nie wiem. Po tamtym szczepieniu zanim sobie wyregulował też sporo minęło. A my byliśmy wczoraj w poradni preluksacyjnej na kontroli bioderek stresowałam się czy wszytko będzie dobrze bo Oliwier miał nie dojrzałe stawy, ale wyszło wszystko dobrze się rozwinęło mamy tylko profilaktycznie pieluszkować na noc do końca miesiąca. Na kolejną kontrole przyjeżdzać nie musimy :) Poza tym bylismy zaskoczeni bo całą drogę do Bydgoszczy Oluś przespał musiałam go budzić gdy wchodziliśmy do gabinetu potem dostał mleko i znowu spał aż do 16 a my wtedy porobiliśmy zakupy. Żaden dzwięk nie był go w stanie obudzić aż podglądałam czy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) megisu- marta nie ma brązowych oczu. wychodzą na zdęciach takie ale w rzeczywistosci ma takie ciemnozielone. a jak sie urodziła to miała granatowe. chciałam zrobic zdjęcie samych oczek z bliska zeby pokazac ale za cholere na zdjeciu nie wychodzą takie jak są w rzeczywistosci nawet jak robie trybem makro.............................................................................................................................................................................................a teraz pytanie do wszystkich mam, czy waszym dzieciom wyszedł juz jakis ząbek? albo czy jakies znaki na niebie i ziemi wskazują na pierwszy ząbek? bo moja mała jest od paru dni taka bardzo nerwowa, gryzie wszystko co popadnie ze złością i zrobiła sie marudna i płaczliwa. moja mama mowi ze moze jej ząbki idą i nie wiem co o tym myslec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno, wiem ze juz o to pytałam, ale moze sie cos zmieniło? jak tam wasze włosy? bo z moimi masakra. są dosłownie wszedzie wypadają jak szalone. w ciazy miałam takie piękne gęste mocne włosy a teraz są okropne, nie dosc ze nie da sie ich w zaden sposób ułozyc bo są takie "nijakie" to wypadaja na potęgę, jak myje głowe to mi sie odpływ zatyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewuszki :-)................................................................................................................................................. u mnie nocka nawet ok :-) ale coś mi sie zdaje ze mała od nas coś chwyciła, chyba ma katarek bo ciągle psika i wydzielina z noska sie zwiększyła, teraz dotknełam jej głowki i wydawała mi sie ciepła, zmierzyłam temperaturę i ma 37 to chyba jeszcze nie mam się co martwić co dziewczyny ?bo nie wiem czy znowu popadam w panikę :-( ..................................................................................................................................................................... RAMYSIA oczka wygladają faktycznie na brazowe :-) ale jak zielone to też piękne :-) moja mała urodziła sie z szafirowymi i zrobiły sie szaro niebieskie teraz :-) co do włosów to w ciąży były super a teraz tez całkiem całkiem nie zauwazyłam zeby jakos specjalnie wypadały ale ja nie karmie piersią to tez może dlatego , co do ząbków to sie nie znam ale jak wiadomo kazde dziecko rozwija się w swoim tempie :-) moze to ząbek...:-) .................................................................................................................................... dziewczyny a której z was dzidziolek ma brazowe oczka? i czy urodził się juz z brązowymi? ......................................................................................................................................................... dzisiaj był mały eksperyment dałam małej łyżeczkę soczku z marchewki :-) ciekawe co będzie..... .............................................................................................................................................. POLCIA współczuje niewyspania :-) biedny ten twój szkrabek ze tak przezywa szczepienie:-( a szczepisz skojarzonymi czy zwykłymi? moja Olimpka po pierwszym szcepienieu przespała dzien i noc, następne 19 grudnia zobaczymy co bedzie. .................................................................................................................................................... NETKA a co to za imprezka była? pochwal sie :-) ale ci dobrze ze malutka grzeczniutka i mozesz ją zostawic na noc. Ja bym sie bała mojej zostawic a druga rzecz taka że moja mama chyba tez by sie bała z nią zostac..... ............................................................................................................................. Ogólnie nuda jak cholera siedzimy w domu z męzem obydwoje chorzy :-( ani na spacerek ani nic ;-) najgorzej boje się o dziecko jakby przez nas zachorowało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NETKA już wiem co za imprezka :-) widziałam fotki na nk :-) gdzie ty masz te zbędne kilogramy? hmm.....,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje włosy też sa tragiczne:-( Leżą wszędzie. Megi nie denerwuj się mała nie ma gorączki U niemowląt odejmuje się 5kresek Biedna mała.wiem co to znaczy katar Bez Fridy by się nie obyło.działała cuda w pierwszych dniach Życzę zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) OLCZAK, moja Zosia płacze też na różne sposoby, ale to zauważyłam już od ok. miesiąca, że tak jest. Czasami tak nawet udaje, że płacze, a bynajmniej tak to wygląda ;) MEGI ,to 30-tka mojej kumpeli :) PRzy okazji dziękuję za miłe słowa na nk :* Co do temperatury to 37 u małych dzieci jest podobno normalne... OBy katarek szybko przeszedł i nie rozwineło się choróbsko... POLCIA oby te humorki i niemożność zaśnięcia były przejściowe... RAMYSIA moje włosy są chyba w takiej samej kondycji jak przed ciążą, czyli ani w lepszej ani w gorszej. Lecą jak leciały, odpływ się zatyka - trzeba regularnie czyścić i stosować kreta:D Generalnie mam słabe włosy, zawsze miałam. Co do tych ząbków to jest to jak najbardziej możliwe, każde dziecko rozwija się w swoim tempie i podobno u małej Smerfy już wychodzą... Zosia też ma wszystkie objawy zębów, ale to chyba jeszcze nie to. Ślini się niesamowicie, ilości tej śliny są naprawde ogromne. Gryzie co popadnie i nerwowa jest, że ho ho. Myślę sobie, że może to być to, albo coś o czym wczoraj napisała mi Megan, o tzw. skoku rozwojowym. Pozwole sobie dać linka, którego mi przysłała i naprawdę bardzo interesujący art. pozwalający zrozumieć niektóre humorki naszych pociech. http://www.babyboom.pl/niemowleta/rozwoj/raz_burza_raz_sloneczko_skoki_rozwojowe_w_pierwszym_roku_zycia_dziecka.html przeczytajcie, bo naprawdę warto :) Dziewczyny, wychodzicie na spacer jak np. pada śnieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE!korzystam z nie swojego komputera ale cóż-jesteśmy po szczepieniu-2 ukłucia-IPV i Prewenal-mały bardzo dzielny,ukłucia w jedną i drugą nóżkę!w piątek byliśmy u pobrania krwi i mocz do badania Kacperka-wyniki wszystkie w normie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........IMIĘ DZIECKA......URODZINY.......WAGA UR......WAGA AKT. Mamuska2012...Gabrysia.....28.07.2012........2 230. ...........4 800 MEGAN86.........Dawid........22.08.2012........3 330.............6 300 smerfaskr ...... Karolka.......27.08.2012.........2640.............4 500 12341234xyz....Tobiasz........04.09.2012......3720....... .......6 360 Robwalka........Kacper.........05.09.2012.......2.240.... ........4.700 ło ło ło ..........Zuzia...........06.09.2012.......2.600............ .5.150 mulfon83........Kornelia................8..........3 360.............4 400 Polcia91.........Oliwier.........12.09.2012......3 050..............6200 Madleenn........Krystian.......14.09.2012 (9).. 3 550...............4800. ramysia91.......Marta..........11.09.2012..........3 300.............5 800 kama111111.....Manuel.......11.09.2012..........3550..... .......6400 Giga83............Olga..............13.09.2012....4320... ............6100 mlodamampyta..Melisa...............17.09.........3 000 .............5100.. handzia2.........Weronika........17.09.2012........2 810.. ......ok.4 500 Megisu............Olimpia.......20.09.2012......3 630 ......... ....5150 Mama28.........Kalina...........20.09.2012..........3 190............5 070 Betismile.........Dominik..........25.09..........3 920..............5 810 madziulkao7.....Nikola........27.09.2012..... ....3 392............. 5 510 Netka0902.......Zosia...................4.........3 280...............4 680 olczak............Dagmara.......30.09.2012......3 950..............5 900 1alexia2..........Kamila..................4.........3 600........ ......4 800 agi_91...........Olaf.....................6..........2 950...............4 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja karmie piersia i wlosy mialam tez slabe ale znalazlam swietna maske na wlosy ktora w moim przypadku poskutkowala. Zawsze mialam liche wlosy a w ciazy wypadaly mi garsciami, zrobcie sobie maske z piwa i zoltek, proporcja to 4 lyzki piwa i dwa zoltka, nakladamy na wlosy na 20 minut pod czepkiem foliowym i nastepnie myjemy wlosy, po 2 razie zauwazylam znaczna roznice, wlosy mocniejsze i nie wypadaja w takich strasznych ilosciach. a moj Dominik wczoraj zasnal po 22 i obudzil sie po 5, przewinelam go, nakarmilam i wstalismy o 8 :) wiec dzis sie wyspalam.. a co do zebów to od dwoch dni jest bardzo niespokojny i sie duzo ślini, i co chwila jak złapie mie za palec to przyciaga go do buzi i zaczyna ssać. nie wiem czy to to. Dziewczyny a czy w nocy dajecie dzieciom mleko czy np herbatke? a i mam jeszcze jedno pytanie, moj synek ma 2,5 miesiaca i nosi rozmiar 68 a jak wasze dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........IMIĘ DZIECKA......URODZINY.......WAGA UR......WAGA AKT. Mamuska2012...Gabrysia.....28.07.2012........2 230. ...........4 800 MEGAN86.........Dawid........22.08.2012........3 330.............6 300 smerfaskr ...... Karolka.......27.08.2012.........2640.............4 500 12341234xyz....Tobiasz........04.09.2012......3720....... .......6 360 Robwalka........Kacper.........05.09.2012.......2.240.... ........4.700 ło ło ło ..........Zuzia...........06.09.2012.......2.600............ .5.150 mulfon83........Kornelia................8..........3 360.............4 400 Polcia91.........Oliwier.........12.09.2012......3 050..............6200 Madleenn........Krystian.......14.09.2012 (9).. 3 550...............4800. ramysia91.......Marta..........11.09.2012..........3 300.............5 800 kama111111.....Manuel.......11.09.2012..........3550..... .......6400 Giga83............Olga..............13.09.2012....4320... ............6100 mlodamampyta..Melisa...............17.09.........3 000 .............5100.. handzia2.........Weronika........17.09.2012........2 810.. ......ok.4 500 Megisu............Olimpia.......20.09.2012......3 630 ......... ....5150 Mama28.........Kalina...........20.09.2012..........3 190............5 070 Betismile.........Dominik..........25.09..........3 920..............7 000 madziulkao7.....Nikola........27.09.2012..... ....3 392............. 5 510 Netka0902.......Zosia...................4.........3 280...............4 680 olczak............Dagmara.......30.09.2012......3 950..............5 900 1alexia2..........Kamila..................4.........3 600........ ......4 800 agi_91...........Olaf.....................6..........2 950...............4 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY WIDZĘ ZASTÓJ TUTAJ NIEZŁY, ALE MAM DO WAS PYTANIE: KIEDY ZACZNIECIE LUB KIEDY JUZ ZACZELISCIE WPROWADZAC NOWE PRODUKTY DO DIETY DZIECKA ? W JAKICH ILOSCIACH I CZY CODZIENNIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NETKA jak Olimpka skończy 3 miesiące spróbuje podawac kleik kukurydziany do mleczka na noc żeby mi dłuzej pospała :-) wczoraj dostała polizac jabłuszko a dzisiaj łyzeczkę soczku z marchewki, jak nic nie będzie to jutro powtórka poźniej zwiększe ilość. CZytałam gdzieś żeby zaczynac od warzyw a nie owoców bo dziecko moze sobie obrzydzic warzywa :-( no iniby wszystko po czwartym miesiącu ale co tam...:-) smerfa juz dawno podaje soczek marchewkowy i dziecko ma się dobrze :-) .................................................................................................................................. BETI ale twój chłopak spory :-) moja 20 skończy 3 miesiące nosi rozmiar 62 :-) ile waży na razie nie wiem ale na mój gust podchodzi pod 6 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja karmię piersią i wnocy też daję cyca,m jeszcze jest za mała na odstawienienie w nocy. 17-go skończy 3 miesiące i nosi r. 62 ale jest na styk, jeszcze z tydzień i zacznę ją ubierac w 68. Ale np kaftaniki, koszulki jeszcze są dobre i długo będą, tylko śpiochy, pajacyki robią się za krótkie. Wyszłam dziś na spacerek i padał delikatny snieżek, jak pada duży nie wychodzę. Włosy mi wypadają ale nie tak jak przed ciążą :) Ramysia może zmień dietę bo pewnie Ci czegoś brakuje że tak wypadają. Moja Weronisia śpi dziś cay dzień, w nocy też ładnie spała ale ciekawe jak będzie dziś skoro w dzień ma takiego śpiocha. Miałam dziś wolny prawie cały dzień i nic nie zrobiłam, ugotowałam tylko obiad i ogarnęłam mieszkanie z grubsza. Ale ze mnie leń :( No ale mama ma jutro do mnie zajrzec to zajmie się małą a ja umyję okna i powieszę firanki. A Wy już posprzątałyście na święta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytałam dzisiaj pediatrę i nie kazała mi jeszcze nic podawać oprócz mleka i herbatek-inne jedzenie za miesiąc!w nocy karmimy Kacperka mlekiem,a między karmieniami herbatka,dzisiaj kupiłam herbatkę Hipp na uspokojenie i widzę,że Kacperkowi smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROBWALKA moja mała tez uwielbia z hippa ta herbatke na uspokojenie jest z "meliską" :-) mamy taką jednąna forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie gniewajcie się,ale znowu nie odpowiadałam na wasze pytania bo już ich nie pamiętam,przez to wszystko co się dzieje głowę mam zaprzątniętą innymi sprawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123412341234xyz
Kurde a ja podałam wczoraj soczku z jabłka i troszkę ,,drapanego" jabłka łyżeczką i po 5 min była kupa bardzo wodnista więc na razie tylko marchewka później myślę ziemniaka. tylko tobiasz nie wie jak to połknąć i tak język wystawia z marchewką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej meldujemy sie po wizycie u lekarza i wiadomosc dobra mała przybrała :):):):):) kamien z serca na kupke dalej debridat i jak ja nic nie boli to widocznie taki bedzie miała system ze kupka raz na tydzien:):):):) a od 4 mieisaca mowiła ze zaczniemy wprowadzac jakies warzywa a potem owoce. Aaaa dziekuje za wsparcie:************ Ja w nocy karmie piersia i jak narazie jestemy bez butelki nawet na noc i mała mi spi po 7 godzin... czy to nie za długo??? mnie włosy nie wypadaja ale przed ciaza strasznie i w ciazy tez teraz nie i dobrze bo juz mi nie wiele zostało:P:P:P....................................................................................................................................................................................................................................................................... my nosimy rozmiar 62 kaftaniki i bluzeczki natomiast 68 spiochy.............................................................................................................. Megisu z tego co wiem to 37 to nie jest jeszcze goraczka wiec nie martw sie :))))))) wiem ze łatwo sie mowi Robwalka trzymamy kciuki zeby sie wszystko ułozyło:**************................................................................................................................................................................................................................................................... Aaaaa imoja Kamila ma brazowe oczy od urodzenia do dzis!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 123... ciesze sie ze nic powaznego z tym gronkowcem:)))))))))))) Moja ma obwód głowy 38 wazy teraz 5400 a mierzy 63cm:)))...............................................................................................................................................................................................................................................................................................................'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×