Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Ja piernicze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny doradzcie coś bo masakra. No więc wczoraj napisała koleżanka mojego M wiadomość, że jest w Polsce i czy może jakieś spotkanie z K (k to ex mojego meża) która również jest aktualnie w naszej miejscowości. Ja szok! moj M mowie ze nie. Ale ja nie chciałam żeby ktoś mi potem powiedział, że ograniczam M albo że jestem strasznie zazdrosna no więc w jego imieniu napisałam wiadomość, ze ,,serdecznie zapraszamy do nas do domu, chętnie napijemy się z wami kawy choć mamy chrzciny na głowie to znajdziemy dla was chwile" Generalnie wiadomość była tak skonstruowana żeby było jak najwiecej ,,MY" No i dziś wiadomość ,, K jest własnie u mnie i pijemy winko może wpadniecie? a jutro będziemy kolo 16" Ja piernicze myślałam że zejdę. Odpiałam że dla nas to pora kapania i usypiania .... No ale jutro mam gości.... Byłą mojego meża Może jestem jakaś staroświecka i dziwna ale ja nie uważam tego za normalne bo zaproszeniem co mam się z nią wymienić informacjami jak to się bzyka albo robi loda mojemu M? Boże boże boże wja piernice no kuzwa znowu dziś nie zasne. Nie dość że jestem gruba brzydka to jeszcze k**wa chora. W zasadzie to nei wiem co tu można powiedzieć. ,,,przykrp mi że Bog nie obdarzył Cię uroda i każdy się zastanwia co ten Twój mąż w Tobie widział że Ciebie wziął" zaraz się rozrycze. Juz placze zresztą. Maz zly że przyjdą no bo tak zobaczy co stracil i jaka loche ma obok siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234 czemu masz taką niską samoocenę? Słowo ex mówi samo za siebie Wybrał ciebie a nie ją-jesteście małżeństwem i macie owoc waszej miłości Nie przejmuj się tą laską-zrób się na bóstwo i daj jej do zrozumienia że on jest twój a ona straciła dawno swoją szansę Uwierz w siebie kobieto.Dla swojego męża jesteś na pewno najpiękniejsza Niech zobaczy jacy jesteście szczęśliwi A skąd wiesz,może ona jest siwa,i ma 2zęby na krzyż Glowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulkao nie mam niskiej samooceny... tylko adekwatną do tego jak wyglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
1234xyz dziewczyny mają rację! Dla męża jesteś najpiękniejsza! Zrób się na bóstwo, wystrój od stóp do głów i niech jej oczy wyjdą! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :-) ........................................................................................................................................ 12341234 oj kobieto popadasz w skrajnosci ;-) ja tam na zdjeciach nie widziałąm ani grubasa ani paszteta ani kaszalota ani nic z tych rzeczy, przesadzasz kobieto!!!! zrób sie na bóstwo , ubierz cos superowego, zachowuj sie jak kotka przy mezu bądz tajemnicza i ponętna a ex bedzie mogła szybciutko zmiatac do budy!!!!! Zresztą kochana przeciez to twoj mąz prawda...jestes dla niego kims wyjątkowym a nie jakąs tam dziewuchą... powodzenia, badz twarda :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Uwaga naprawiono mi system- wracam. :) ale teraz musze poprasować potem napisze:):) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234 głowa do góry, ja też jestem strasznie zazdrosna o ex mojego m z którą był 2 lata i ponoc wielka miłosc to była..., na szczęscie nie utrzymują kontaktu :D Zrób się na bóstwo kochana i nie pokazuj jej że jesteś zazdrosna!!!!! traktuj ją jakbyś widziała ją po raz pierwszy. A z resztą dziewczyn co się dzieje? Smerfa no wreszcie jesteś kobieto!!! Byliśmy dzisiaj na zakupach-masakra,wszędzie kolejki i nikt nie przepuści mamy z małym dzieckiem ;) uciekam robic śledzie,buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
heheh ja wracam a tu taki zastój na forum. No wiecie?! Cóż, mój skarb po wizycie środowej u lekarza waży 5800 i wyprzedza swoim rozowjem dzieci w swoim wieku. Do tego jest strasznie marudna wieczoramia w nocy dzis dała mi tak popalić, że hej. Pobudka co 1,5 h i żarełko 150 ml za każdym razem i tak do 6 rano, potem juz wstałam. wigilii sobie nie wyobrażam i gości w święta- nawet stołu nie mam w pokoju, bo musiałam wstawić łżóeczko:D nie czytalam co pisałyście ale oglądałam fotki na nk. Słodziutkie te nasze forumowe dzieciaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie meldujemy sie dopiero teraz ale rano zakupy potem poarzdki i tak w koło... Mała dzis bardzo marudna nawet na rekach płacze;( mam nadzieje ze to nie zadna choroba. Jutro odpoczynek i moze wybierzemy sie do krk na rynek:)) 🌻 Beti co sie stało??? 🌻 Smerfa witaj fajne ze u Was ok i ze wkoncu wracasz do nas:)))))) Wiadomosc na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U nas bez zmian, Oluś daje nam popalić w nocy cały czas, a raczej mi bo D śpi jak zabity nie słyszy nic, nawet jak Oluś drze się bo chce jeść. W dzień spi po pół godziny i cały czas muszę mu wymyślać zabawy, niekiedy tylko zajmie się sam sobą. .............................................................................................................. My używamy szamponu i płynu do kąpieli 2w1 Bambi i nam odpowiada ;) .............................................................................................................. 1234...dziewczyny mają racje. Skoro Ciebie wybrał to jesteś lepsza od tamtej :) .......................................................................................................... Pod choinkę kupilismy Olciowi żyrafkę która gra i chodzi, ale po rozpakowaniu okazało się, że tylko gra więc pojechalismy wymienić. Dostaliśmy zwrot pieniędzy bo żyrafek już nie było. kupiłam mu bluzę z polaru, bluzeczkę, spodnie i czapeczkę. Zabawki na pewno też dostanie zresztą on dostaje nawet bez okazji czego rezultat jest taki, że szukam jakiejś pojemnej komody albo szafy bo nie mam gdzie tego wszystkiego wkładać. .......................................................................................................... Życzę Wam zdrowych wesołych świąt oraz bogatego gwiazdora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po wizycie.... Generalnie to przyszły ze swoimi facetami a ta była to przyszła z 3,5 letnim dzieckiem. Strasznie jego była schudła ;/ Minus dla mnie.... Ale przyszły spóźnione o uwaga godzinę. Mój M to chciał je przyjać w przepoconej koszulce (plus dla niego że się nie starał) ale go opierniczyłam. jak przyszły to karmiłam Tobiaszka no i M poszedł im otworzyć . Przynieśli wino (którego nie chcieli pić) i wogóle gadka sie nei kleiła\. Np Mój M mówi co u was a one cisza. No to on na długo przyjechaliście a oni na za długo....... i cisza. No i tak posiedzieli obejrzeli zdjęcia za ślubu fotoksiązke Tobiasza i poszi. Mój M był taki wkurzony że stracił czas. No ale pytam się czy dostał busiaka na przywitanie. Dostał. Ale jakoś nei byłam zazdrosna. NA Nk dodałam zdjęcia jak wyglądałam. Co do mojej pewności siebie to jestem pewna siebie do czasu kiedy nie muszę spojrzeć w lustro itd. Niestety mam tak od zawsze i nikomu się nie udało tego naprawić no i tyle. Sory za błedy i literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234 zapomniałam dodać że ,,ona" jest 3.5roku po porodzie a ty parę miesięcy więc nie przejmuj się tak wagą.nawet nie zauważysz jak zrzucisz te kilogramy. A jest ich pewnie niewiele;-) Dobranoc😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Witam kobietki :-) Melduję się dopiero teraz, ale latania dzisiaj co nie miara.. Zakupy, gotowanie, sprzątanie.. Jak zwykle na ostatnią chwilę ;-) Jutro już w ogóle będzie meksyk hihi ..................................................................................................................................................................................... smerfaskr witam w klubie! :-) Miałam praktycznie taką samą noc ;-) Mały jak nigdy budził się co 1,5h na jedzonko Kacperek dzisiaj grzeczny jak aniołek.. Ale zawsze taki jest jak T się nim zajmuje.. Momentami aż mi się chce płakać, że przy nim jest zadowolony, uśmiechnięty, grzeczniutki a mi daje popalić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domkwia to tak jak u nas, jak M jest w domu to Weronisia aniołek a jak sama z nią jestem to czasami nawet nie mam jak iścdo łazienki... Dziś w domku, zimno więc ze spacerku nici ale jutro ma byc cieplej więc nadrobimy :) śledzie zrobione, 1 sałatka też, zaraz biorę sie za ciasto a reszta jutro.Mieliśmy miec dzisaj gości atu cisza, no ale przynajmniej częsc rzeczy mam już gotowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak goście się zapowiedzieli więc spadam się ogarnąc bo chodzę potargana przez cały dzień. Mam strasznego lenia, nic mi się nie chce,nawet Weronisią się zajmuje dzisiaj mój m, ja tylko do cyca przystawia, pogadam trochę iopadam z sił. Ale to chyba dlatego że on jest w domu i wiem że może mi tyle pomóc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! ja jestem na same świeta rozchorowana :( modle sie zeby synka nie zarazić:( Chce Wam złożyć Dziewczyny najserdeczniejsze życzenia wiele Łask Bożych na nadchodzące Święta, spędzonych w miłym rodzinnym gronie, zdrowo chowających się i grzecznych dzieci :) buziaki dla Was i Waszych pociech :***********************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! ja jestem na same Świeta rozchorowana :( modle się żeby synka nie zarazić :( Chcę Wam złożyć Dziewczyny najserdeczniejsze życzenia wiele Łask Bożych na nadchodzące Święta, spędzonych w miłym rodzinnym gronie, zdrowo chowających się i grzecznych dzieci :) buziaki dla Was i Waszych pociech :**********************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Faktycznie cisza,ale wcale się nie dziwię...w końcu wszyscy mają kupę roboty przed Świętami. Korzystając z okazji: Najserdeczniejsze życzenia, Cudownych Świąt Bożego Narodzenia, Rodzinnego ciepła i wielkiej radości, Pod żywą choinką zaś dużo prezentów, A w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów. Świąt dających radość i odpoczynek, oraz nadzieję na Nowy Rok, żeby był jeszcze lepszy niż ten, co właśnie mija. My już tylko czekamy na R. i możemy świętować! Jutro jeszcze jedziemy na rehabilitację. A Ty Megan86 kuruj się. Nasza Kalinka zakatarzona. Mam nadzieję,że nie wyniknie z tego nic gorszego :( Zostałam dziś baaaardzo mile zaskoczona. Szefowie przyjechali dziś z prezentem świątecznym. Zupełnie się nie spodziewałam. Oto magia nadchodzących ŚWIĄT!!!! :) Jeszcze raz wszystkim: Wesołych Świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych, zdrowych i pogodnych Świąt spędzonych w rodzinnym gronie oraz wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym Nowym Roku :) ja się nie odzywam bo Daga jest na etapie skoku rozwojowego i w nocy budzi się co godzinę, śpi bardzo nie spokojnie. Ja jestem nie przytomna i odsypiam w dzień. Mam nadzieję że jej szybko to przejdzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×