Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość mama28
wlasnie martwie sie,bo jak jej dam mleko to zje,ale upomniala sie dopiero po 5h,a zazwyczaj je co 3-4h.Jest osowiala.Czy skoki rozwojowe go tylko marudenie i placz?A moze niektore niemowleg sa wtedy senne?Goraczki nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jadłam wszystko. Począwszy od barszczu z uszkami po łyżkę kapusty z grochem, kapusty z grzybami, po sernik i ciasto z makiem. Mała kupki robiła normalne i w takiej ilości jak zawsze :). Na codzień też jem normalnie łącznie z pizza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się jednak nie przejmowała bo jak nie ma gorączki to znaczy że chora nie jest. może poprostu ma gorsze dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje 6kg słodyczy kończy dziś 3 miesiące😍 NICK........IMIĘ DZIECKA......URODZINY.......WAGA UR......WAGA AKT. Mamuska2012...Gabrysia.....28.07.2012........2 230. ...........5500 MEGAN86.........Dawid........22.08.2012........3 330.............6 300 smerfaskr ...... Karolka.......27.08.2012.........2640.............5800 12341234xyz....Tobiasz........04.09.2012......3720....... .......6 360 Robwalka........Kacper.........05.09.2012.......2.240.... ........4.700 ło ło ło ..........Zuzia...........06.09.2012.......2.600............ .5.150 groszek110684..Lena..........07.09.2012.......3450....... ...... mulfon83........Kornelia................8..........3 360.............4 400 Polcia91.........Oliwier.........12.09.2012......3 050..............6200 Madleenn........Krystian.......14.09.2012 (9).. 3 550...............4800. ramysia91.......Marta..........11.09.2012..........3 300.............5 800 kama111111.....Manuel.......11.09.2012..........3550..... .......7200 domkwia..........Kacper.......11.09.2012........3450..... ..........6200 Giga83............Olga..............13.09.2012....4320... ............6100 mlodamampyta..Melisa...............17.09.........3 000 .............5100.. handzia26........Weronika........17.09.2012........2 810.. ........5200 Megisu............Olimpia.......20.09.2012......3 630 ......... .....5950 Mama28.........Kalina...........20.09.2012..........3 190............5 070 Betismile.........Dominik..........25.09..........3 920..............7 100 madziulkao7.....Nikola........27.09.2012..... ....3 392............. 6 000 Netka0902.......Zosia...................4.........3 280.................5500 olczak............Dagmara.......30.09.2012......3 950..............6 225 1alexia2..........Kamila..................4.........3 600........ ......4 800 agi_91...........Olaf.....................6..........2 950...............4 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OVULAN
Witam, mam do odstąpienia 2 nowiutkie, nienaruszone opakowania leku Ovulan, których już nie potrzebuję. Może ktoś byłby zainteresowany? Szczegóły na maila diabur@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........IMIĘ DZIECKA......URODZINY.......WAGA UR......WAGA AKT. Mamuska2012...Gabrysia.....28.07.2012........2 230. ...........5500 MEGAN86.........Dawid........22.08.2012........3 330.............6 300 smerfaskr ...... Karolka.......27.08.2012.........2640.............5800 12341234xyz....Tobiasz........04.09.2012......3720....... .......6 360 Robwalka........Kacper.........05.09.2012.......2.240.... ........4.700 ło ło ło ..........Zuzia...........06.09.2012.......2.600............ .5.150 groszek110684..Lena..........07.09.2012.......3450....... ...... mulfon83........Kornelia................8..........3 360.............4 400 Polcia91.........Oliwier.........12.09.2012......3 050..............6200 Madleenn........Krystian.......14.09.2012 (9).. 3 550...............4800. ramysia91.......Marta..........11.09.2012..........3 300.............5 800 kama111111.....Manuel.......11.09.2012..........3550..... .......7200 domkwia..........Kacper.......11.09.2012........3450..... ..........6200 Giga83............Olga..............13.09.2012....4320... ............6100 mlodamampyta..Melisa...............17.09.........3 000 .............5100.. handzia26........Weronika........17.09.2012........2 810.. ........5200 Megisu............Olimpia.......20.09.2012......3 630 ......... .....5950 Mama28.........Kalina...........20.09.2012..........3 190............5 070 Betismile.........Dominik..........25.09..........3 920..............7 630 madziulkao7.....Nikola........27.09.2012..... ....3 392............. 6 000 Netka0902.......Zosia...................4.........3 280.................5500 olczak............Dagmara.......30.09.2012......3 950..............6 225 1alexia2..........Kamila..................4.........3 600........ ......4 800 agi_91...........Olaf.....................6..........2 950...............4 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś byliśmy na drugim szczepieniu, mój synek był dzielny i sie nie popłakał, ale teraz daje koncerty po tym zastrzyku :( nie moge się doczekać aż zaśnie, 🌼 Synek mierzy 66.5cm wielkolud dosłownie! 🌼 Przepraszam ale nic nie czytałam bo mam zawrót głowy z maluszkiem i jeszcze znajomi przyjechali z zielonej góry ktorych uwielbiam ale przez to krucho z czasem. 🌼 Mama nadzieje dziewczyny, że u was wszytsko wporzoądku :*** LOVE BETI 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
dopóki maluszek nie ma temperatury, dopóki długo nie płacze takim płaczem na ból( ja u małej rozrózniam rózne płacze) to nie ma się co martwić i biegać do lekarza. Czasem biomet jest niekorzystny i tyle. beti- faktycznie gigant. moja Mała dziś ma 4 miesiące! ale zleciało i uwaga- udało sie jej samodzielnie obrócić z plecków na brzuszek tak jak u którejś z Was. To wspaniałe jak dziecko takie postępy robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mama 28
lepiej idz z dzieckiem do lekarza, bo to moze byc symptom jakies choroby. Np gdy dziecko sie nie najada i spada mu poziom cukru we krwi to jest osowiale i spi. I to ze karmisz i dziecko niby sie najada nie swiadczy o tym, ze zeczywiscie jest najedzone, bo czasem mleko moze juz byc za malo tresciwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama28
Niunia sie juz rozbudzila.Marudzi.Wkurza się jak ma zabawke i jej wypadnie z rąk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej No i wcieło mi posta, wrrr... Zacznę może od kupek ;) Moja Zonia tez robi kupki z białymi grudkami i to bardzo często. Nigdy nie uważałam tego za coś niepokojącego, po prostu uznałam, że takie mają być. Robiła takie po moim mleczku i teraz po modyfikowanym też takie robi. Widocznie taki urok niemowlęcych kupek ;) 🌼 Megi jak będziesz przechodziła na dietę to daj znać, może wirtualnie jak będziemy się wspierać to będzie nam łatwiej zrzucić te cholerne kg. Ja mam plan od nowego roku zabrac się za siebie, ale oczywiście nie zaraz od 1 stycznia, bo pewnie jedzonko z sylwka zostanie i trzeba będzie dojeść ;P 🌼 Opaski kupuję różnie, albo w pepco, albo w rossmanie, albo sama doczepię jakąś starą kokardkę do gładkiej opaski i już jest inna ;) 🌼 Beti, wcale nie taki duży Twój synuś, zupełnie normalny wzrost :) 🌼 mama28, nie zaszkodzi skonsultować to z pediatrą, zawsze będziesz miała pewność, dziecko osowiałe i śpiące od kilku dni? no ja bym raczej nie zganiała tego na pogodę... Dzieci powinna rozpierać energia, ale może się mylę... idź i spytaj czy to normalne, będziesz spać spokojnie. 🌼 Smerfa, mojej Zosi też udało się przekręcić z plecków na brzuszek i umie już z brzuszka na plecki. Co prawda nie za każdym razem, ale coraz lepiej jej to idzie ;) Chwyta już w rączki i wyciąga do zabawek. Jeszcze nie umiejętnie co rpawda, ale tak jak piszesz - każdy postęp cieszy :) Ostatnio choć marudna to zrobiła się jeszcze bardziej kochana, wczoraj skończyła 3 miesiace :) ciągle na mnie patrzy, śledzi wzrokiem i się uśmiecha, potrafię też rozśmieszyć ją jakimiś dźwiękami i zaczyna śmiać się w głos. Normalnie mam ochotę ją zjeść, hehe ;) Zrobiła sie już taka cieżka, że jak wstaję rano i po nocy ją biorę na ręce to czuję takie zakwasy, jakbym sztangi codziennie podnosiła. 🌼 To chyba tyle na dziś. Ahaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam pytanie do mam, które wprowadzały nowy posiłek do diety dziecka i tak : 1. Co wprowadziłyście pierwsze ? 2. W jakiej ilości na jeden dzień ? 3. Czy powtarzacie to codziennie odkad wprowadziłyście ten posiłek ? 4. Jeśli nie, to co ile podajecie coś innego niż tylko mleko ? 5. Wiem, ze powinno się zacząć od wprowadzenia marchewki, a kiedy wprowadzić jabuszko? 6. W jakich ilościach i w jakich proporcjach podajemy? Czy np. w tym samym dniu marchew i jabłko, czy jeden dzień to ,a drugi to ?? 7. Jak już wprowadziłyście np. marchewkę, to czy stopniowo zwiększałyście ilość i ile podajecie w tej chwili i jak często ?? Wiem, ze sporo tych pytań, ale może te z Was, któe już wprowadziły nowy pokarm będą umiały mi odpowiedzieć na te pytania ze spokojem ;) Będę bardzo wdzieczna. Zmykam powoli kochane, dobrej nocki dla was 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:))) Mała jeszcze spi i dzis pobiła rekord zasneła przed 22 i sama ja wziełam do karmienia o 6:))) Teraz juz kweka wiec pewno zaraz bedzie gotowa:))) 🌻 netka ja jeszcze nic nie wprowadzałam ale zaczne od polowy stycznia bo potem praca i jakos musze mała ostawic od piersi... :( 🌻 mama28 ja bym poszła do lekarza nic nie stracisz a tak jak pisza dziewczyny bedziesz spokojna... :*** 🌻 U nas w pepco nie ma takich opasek jednak w większych miastach sa lepsze rzeczy.... 🌻 Moja tez powoli łapie obracanie heh ale lepiej jej wychodzi podnoszenie do góry tak ciagnie głowe ze za niedługo mi usiadzie heheh oby tylko jeszcze chodzic nie chciała ha ha Ach te nasze skarby..... 🌻 Megi jak twoje kreseczki????:) Ide poskładac pranie i troche posprzatac... 🌻 Ja to chyba przechodze jakas burze hormonów przez tabsy bo dalej sie nie moge dogadac z m!!!!!!!!!!!!!!!wkurwiaja mnie jego rodzice na sama mysl..... :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :-) ......................................................................................................................................... ufffff dostałam okres :-) bo już myslałam ze wyjde z siebie :-) ................................................................................................................................................. NETKA ja powoli malutkie daje soczek marchewkowy z HIPP, jkis tydzien tem dałam jej łyzeczke, czekałamna drugi dzien na kupke była ok. Wczoraj dostała 4 łyzeczki, czekamy na kupkę bo jeszcze dzisiaj nie było jk bedzie ok znowu dostanie cztery łyczeki, jak przetraw żołądeczek marchewke powoli spróbuje jabłuszko i po kolei, no mam zamiar jeszcze próbowac mleczko z kleikiem na noc :-) chodz zastanawiam sie czy to potrzenbne....dzisiaj spała od 19 do 4.20 :-) a pozniej od 5 do 8 takze luksus :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się i ja:-D 🌼 Megi gratuluję okresu.Cieszysz się pewnie że jest jak nigdy:-D 🌼 Idę robić śniadanko bo moja żabka śpi;-) Miłego dzionka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) my dzisiaj mamy szczepienia. juz sie boje;/ nie lubię jak maluśka płacze.......................................................................................... nagralismy wczoraj zajebisty filmik az bym chciała wam go pokazac, pokombinuje cos z jutubem i postaram sie Wam przesłać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zacznę wprowadzac nowe produkty jak mała skończy 5 m-cy t, w lutym. Tak czytałam że na naturalnym mleku powinno się wprowadzac po 5 m-cu a przy mm po 4. Chyba że wcześniej zauważe że małejk nie wystarcza mleko to wtedy pomyślę :) Moja Isia też próbuje łapac zabawki, ma swoją ulubioną lalę taką szeleszczącą co ma wisior-grzechotkę i uwielbia ją za to łapac, raczej ją mizia albo stuka, czasem uda jej się złapac, cudnie to wygląda :) Z m nadal się nie odzywam skoro nawet nie pamięta że mnie obraził :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam się bo musi zrozumiec że musi myślec co mówi i robi bo ja też jestem człowiekiem. My po spacerku, mała zjadła ale jakoś spac jej się nie chce... gada sobie w łóżeczku, jeszcze raz spróbuje ją ululac choc kręgosłup daje mi się we znaki. Byłam dziś w rossmanie bo są rabaty z kartą rossnę ale przy kasie kasjerka nie mogła się połączyc i musiałam zapłacic całośc, czyli prawie 100 a tak to miałabym rabat prawie 20 zl. Wkurzyłam sięi wystosowałam maila do rossnet. Ciekawe co mi odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie jak wy dzien usypiacie maluszki w łóżeczku???? moja za cholere nie chce w dzien usnąc łóżeczku :-( musze ją chusiac w wózku i to solidne a i to czasami nie daje efektów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi Moja też nie zasypia w dzień w łożeczku Czasami tylko jak zaśnie przy karuzeli Tylko u mnie na rączkach jak ją przytule:-D Wieczorem zaś wkładam do łożeczka i sama zaśnie W dzień nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie oglądam Rozmowy w toku,, ZROBIŁEŚ MI DZIECKO I ZNISZCZYŁEŚ MI CIAŁO" Może się czegoś dowiem ciekawego:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tez nie zasypia w łózeczku heh nawet na noc tak nie zasypia w dzien to przy piersi i odkładam do wózka a jak nie przy piersi to lulam w wózku. A na noc to trzymam jak nadłuzej przy cycu i odkładam do łózeczka.... U nas jest teraz odzwyczajanie na rekach, bo jak w swieta przyjechał brat m z 6miesiecznym synem to juz było co dzwigac i to tylko przez chwile a jak by tak przyszło wedrowac przez 15 minut to bym padła wiec oduczamy mała noszenia przytulam ja nałózku całuje głaskam ale staram sie nie nosic wczoraj na wieczor był koncert bo zawsze na rekach usypiała jak nie zasneła przy cycu albo ja ja odłozylismy to za 5 minut sie budziła i bralismy ja na rece zeby szybko zasneła a wczoraj popłakała bo nikt jej nie lulał ale po czasie sie przeprosiła przytyliłam ja i zasneła. Wiec Megi nie wiem czy jest jakies dzieciatko ktore zasypia samo w łózeczku a jak jest to oczywiscie zwracam honor:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Isia zasypia przy cysiu, rzadko zasypia sama w łóżeczku, jeśli już to jak już jest porządnie najedzona że już nie chce ssac a spac jej się chce. teraz leży na łóżku obok mnie i ogląda rozmowy w toku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamówiłam sobie bańkę chińską na cellulit, będę modelowała sobie ciało :) koleżanka robiła sobie masaże i bardzo chwali, mówiła że nawet rozstępow pociążowych nie widac. No to zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócił mój m z pracy z kwiatami na przeprosiny, powiedział że wcale tak nie myślał mówiąc tamte słowa (czyli jednak pamieta), no cóż dałam się przeprosic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×