Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość obżartuszek
ło ło ło postaram sie częsciej wpadać :) Tak sobie myslalam, ze zazdroszcze mamusiom co pragna jeszcze dzidziusia. My na 2 zakonczymy, chyba ze wydarzy sie nieprzewidziana sytuacja. Zazdroszcze brzuszkow w ciazy i ze znow bedziecie miec takie male stopki :) Do mam karmiacych piersia, jecie majonez? Jakie warzywa jecie, ja zmiksowalam, jem salate, ziemniaki, buraki, marchewke pietruszke i koniec. Aha, ketchup jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziś sobota - więc sprzątałam. Teraz mam chwilę czasu by napisać. Dziewczyny o czym świadczą czerwone policzki a na nich tak jakby popękane naczynka - skaza, czy alergia? 🌼 Ramysia - trzymam kciuki Smerfaskr - łączę się z Tobą w bólu z powodu nie przespanych nocek.U mnie dziś pobutka o 1, 3.20, 4.30, 5.30. Kleik z mm nic nie daje. Kiedy w końcu będzie lepiej spać? Dajesz coś jeszcze oprócz kleiku na noc, może kaszka? 🌼 Mama28 - jakie Emolium kazała Ci kupić pediatra. Bo Ty dzwoniłaś do niej w sprawie czerwonych i suchych policzkow? Napisz to może ja też kupię, bo mam to samo u malej. To jest po prostu maśc emolium ? U mojej małej śmierdza kupki. alexia - ten olatium soft to do kąpieli tak? Sorki, ze tak sie pytam, ale nie znam sie na tym za bardzo. Madziulka- gratuluję ząbka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczełam sie kremować jakimś balsamem M mówi że będę wygląąć jak chińczyk tzn że na peno będę zółta. Po solarium wyskakują mi pryszcze. ogólnie borykam się z trądzikiem różowatym czy jego symptomami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi ja miałam to natryskowe na ślub Aż tak źle nie schodziło -3razy prysznic ,ostre szorowanie i nie było śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi właśnie tan krem z linka. Ja używalam samoopalacza w piance z Dax cosmetix i była zadowolona, nie byłam pomarańczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam zajebisty samoopalacz kiedys którejs podsyłałam linka :-) ale wiecie no....tak czasami człowiek potzebuje tego solarium i juz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIULA jak robiłas to opalanie to na golaska ? :-D a po ilu zaczeło schodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obżartuszku jak pisałam nie raz ja jem wszystko. Łącznie z kapusta w małych ilościach ale jem. Jedyne czego unikam to owoców cytrusowych chociaż czasem zjem pół mandarynki. Majonez i keczup jem od urodzenia Dagi i nic jej nie było. Ja wychodzę z założenia że Daga jest już duża pod tym względem i układ pokarmowy też już ma rozwinięty, a skoro po 4 mcu można wprowadzać pokarmy stale to chyba coś w tym jest. Z warzyw nie jem cebuli ale to dlatego że jej nie lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Madziulka ja dobrze czytam??? ;-) Pierwszy ząbek?? EXTRA!!! Co do opalania w solarium po cc. Ja po wycięciu wyrostka zaczęłam chodzić na solarium po 6 tygodniach, grubo smarowałam kremem z wysokim filtrem i całe szczęście nic się z blizną nie stało :-) Dzisiaj tutaj cisza i spokój, widać że weekendzik :-) Kolorowych snów :-) ja mykam do mojego anty-śpiocha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w weekendy zawsze spokój :-) ja tez spadam to mojej pitulki kochanej :-) moze sie w koncu wyspie mam całe łózko dla siebie.....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha. jestem po 2 drinku wiec proszę o wybaczenie moich literówek ( które popełniam i bez upojenia alkoholowego) no więc od początku. Acha. do wszystkich butelkowych mam. nie wie na jakiej wodzie sporządzacie mleko ja zawsze kupowałam najpierq żywiec póżniej ustroniankę.. Jednak zdarzyło się że mój M - odpowiedzialny za kupowanie tejże wyżej wspomnianej wody- zapomniał jej kupić. Fakt ten spowodował, iż że musiałam mleko przyrządzić na wodzie powszechnie nazywanej kranówką. i o to moje zaobserwowane wnioski: kupa jest żółta jak nigdy dotąd. Jestem z tego bardzo rada bo nie widziałam takiej kupy od czasu kiedy skończyłam karmić piersią to jest od kiedy Tobik skończył 3 TYgodnie czasu pańskiego. Amen . Gratuluję ząbka! ps: W ramach oszczędności i lenistwa postanowiłam, że Mój Syn zostanie nauczyony robić na nocnik swoje potrzeby jak tylko nauczy się siadać. Ostatecznie to kupę robi jak w zagarku. i co za problem posadzić go na nocnik i ewentualnie dac mu gazete do ,,pociumkania".. (??? tak się mówi) Megisu ja Ci mówie weź wyrób paszport Olimpii i leććie gdzieś teraz. ostatecznie to nasze pociechy nie będą takie małe i jesli chodzi o wyjazd to kaszt jest zerowy (samolot czy hotel) opalisz się zdrowo i td ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Z tego mojego Kacpra to niezły agent nie ma co.. Jadłam sobie spokojnie banana, a tu nagle Kacpra ręka gwizdnęła mi pół banana hehehe i zaczął go ciumkać hehe. wstawię focię na nk ;-) 1234 plan z nocnikiem ambitny :-) Życzę powodzenia :-) Co do mm i wody to ja robię na żywcu, albo primaverze. Spróbuję powszechnej kranówy tak jak ty :-) może u nas też kupki się polepszą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Madziulka juz pierwszy zabek?!?Fajnie :-) ,ale jak dzieciatko to znosi? K.I.P. Emolium trojfazowy P.Oby zadzialal.... Moja Kalinka spi od 22.20,czyli fajnie.Mam plan zeby ja przyzwyczaic do zasypiania o 22.00,a nie tak jak wczoraj o polnocy.ech... Co do solarium to weszlsm w gatkach.Balam sie ewentualnych konsekwencji opalenia blizny.Msm nadzieje,ze promienie nie przeniknely mocno przez bielizne...e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
1234 chce zobaczyc jak plan zostanie juz zrealizowany!Nie uwierze poki nie ujrze hehe domkwia sprytny Kacperek :-) Moja Kalina dzis miala tak dobry humor,ze sie chyba z pol godziny smiala w glos.przed kapiela,a tak juz macha w wanience ze kupevwody wylatuje i ja ochlapans.Co za radosc!!!!! :-) Pobuszuje jeszcze w poszukiwaniu ciuchow i zabawek dla naszej Rybki.Moze jakis pomysl co do zabawek na teraz? Dobrej nocy! :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megi opalanie w majtkach Szczerze mówiąc nie wiem ile trzyma bo ja od razu po ślubie próbowałam zmyć ponieważ za tydzień lecieliśmy w podróż poślubną i nie chciałam być ciapkowana ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej ja na chwilkę bo m mam dzis do 17 i potem good bay na tydzień i tak w kółko. moja mała zjadła mi wczoraj pół banana - normalnie skrobię jej z tego co ja jem, tez mam ambitny plan uczenia siadania na nocnik około roczku a zobaczymy co wyjdzie. gratuluję ząbków!!!!! fajnie, że chodzicie do solarium ja byłam może ze 3-4 razy jakoś mnie to nie rajcuje- tyle , że cipelutko mi jest. po ciązy z tłustej cery zrobiła mi się extra sucha i nie mogę soebie dac rady z jej nawilżeniem.ehhh nie mam pomysłu czym na noc zapchac mala - dzis pobudka o 1:30 i nie spała do 3, potem o 5, 6,30. KIEDY JA SIĘ NORMALNIE WYŚPIĘ????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć my się właśnie obudziłysmy :). Noc nawet ok z tym że Daga rozbudzila się podczas przewijania w rezultacie od 4.45 do 6 nie spala :). Dziś jedziemy na obiad do moich rodziców więc mnie nie będzie. Przyjemnej i spokojnej niedzieli życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Czesc, madziulka Emolium P,ale dopiero od wczoraj uzywamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka odrazu sorki za bledy ale sie karmiuny... nocka ok, obiad juz rzygotowany i teraz sie musze ogarnac heeh 🌻 madziulka juz zabek????? ale szał hehe ja tez czekam na tego pierwszego:)))) Megi ja byłam na natryskowym i miałam ok dwoch tyg i nie byłąm ciapkowata nawet spoko:))))i na gołego:P:P:P:P:P 🌻 nie wiem cos miałam jeszce pisac ale mi umkneło u nas -13 buuuuu zima na całego:))) pozdrawiamyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Hejka :-) Nasza noc średnio, ale za to potem pospaliśmy do 9 :-) dzisiaj mamy dzień wyjazdowy więc kuknę do Was wieczorkiem dopiero :-( Miłego i spokojnego dnia życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Jek babeczki. Dzis najgorsza noc z dotychczas mozliwych. Budzilam sie chyba z 12 razy. Piotrus mial jakis taki katarek i on mu przeszkadzal. Za to od 6 spi do teraz. Biedny odsypia. Ja tez wstalam ok 10. REKORD !!! Co do solarium to ja juz od tygodnia sie wybieram. Planuje pojsc ze 3 razy. Słonce latkiem lepiej bierze :) ilczak dziekuje za info. Ja wczoraj jadlam krówki (cukierki :P ) i malutkiemu nic nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Przepraszam za literowki, chyba jeszcze nie doszlam do siebie. Ide sie ogarnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja do solarium pójdę pewnie w okolicach kwietnia/maja bo faktycznie potem słonko szybciej opala. Też jestem biała ale jakoś nie przepadam za solarium. Ja majonezu ani ketchupu nie jem bo to sama chemia a nie chcę żeby małą tak od małej faszerowac dziadostwem ;) kurdę zrobiłam sałatkę zpieczarek dla m i tylko oblizałam łyżkę buuu :( Mała śpi, obiad się gotuje,tradycyjnie na 1 danie rosołek :) u nas -6 ale chyba nie wyjdziemy bo mała coś pokasłuje i nie wiem czy normalnie kaszle czy udaje-bo już się nauczyła jak nikt na nią nie patrzy to tak zwraca na siebie uwagę, czasami to tak śmiesznie bo jej się nie udaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy myslicie ze moja kamila moze miec chrypke bo jest za sucho w domu??? bo znowu jej wróciła:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej ramysia - powodzenia i daj znac jak poszlo :) domkwia Ty tez cos pisalas o egzaminach, jak Ci poszlo? 🌼 1234-wlasnie tez swego czasu sie zastanawialam dlaczego pediatra nie wypisuje recept na wit d w kroplach? przeciez taka butelka starcza na pol roku a w kapsulkach co miesiac po 15 zeta ;/ zbankrutowac mozna 🌼 alexia - ja dopajam swoja herbatka jablkowa z melisa na przemian z koperkiem wloskim. tak 2-3 razy w tyg po 30ml. 🌼 obzartuszku - ze slodkosci to ja wszystko jem i ogolnie wszystkie poytawy. keczap, majonez, musztarda ostra a nawet chrzan, malej nic nie jest. 🌼 smerfa - ja kupuje bawelniana kore i jestem zadowolona. nie mechaca sie, nie trzeba prasowac... 🌼 tez bym sie wybrala na solarium ale nie wiem czy mozna jak sie karmi piersia????? 🌼 alexia na plastry shchabu musztarda, przyprawy np. ziola. paski czosnku, zawinac, obtoczyc w ciescie i smazyc na malym ogniu:) do tego pieczone ziemniaczki, mniam :) 🌻 kurcze, mam kilka par nierozpakowanych rajstop dla malej i tak sie zastanawiam czy warto je przechowac no na 5 lat? nic sie nie stanie? nie zamierzam oddawac ubranek bo sama nic nie dostalam, wszystko sama musialam kupowac ehh. mimo ze w rodzinie niedawno urodzily sie 2 dziewczynki... 🌼 madziulka super nowina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×