Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Megisu Daga dziś też marudzila przy jedzeniu. W ogóle ma mniejszy apetyt. Mam nadzieję że to ząbki idą a nic poważniejszego. Teraz już moja Gwiazdka śpi. Zobaczymy co przyniesie jutrzejszy dzień. Aha zapomniałam dodać że już do perfekcji opanowała obracanie z pleców na brzuch i łapie wtedy również zabawki które ma pod ręką. Z kolei z brzucha na plecy już robiła a teraz jakoś zapomniała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez po kapieli i było oki:))) teraz zobaczymy jak nocka.... Megi ja mysle ze to zeby... Olczak a ile razy Daga Ci sie budzi teraz w nocy dwa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde moja to nie robi jeszcze takiej gimnastyki.... troche to niepokojace tymbardziej ze juz prawie wszytkie dzieci to robia ja sie podniecam ze sie przekreca na boki a gdzie tam na brzuch.... myslicie ze to normalne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia Daga zasnela o 20.10 i pierwsza pobudka będzie w okolicy 24 potem koło 4 później o 7 i śpimy do 9 :) a wcześniej budziła się co półtora godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam się obawiam że ona to robi za szybko bo niby takie obroty powinny być w okolicy 6 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1alexia2 mój Tobiasz też się nie przekręca na brzuszek przekręca się tylko na boczek. Dziś byłam u neurologa no i ona powiedziała że mam z nim ćwiczyć tzn mam łapac za pupkę i powoadować żeby on się przekrecał na brzuch około 20 razy dziennie tak mam robić. I powiedziała że mam nie dawać rzeczy pod nos tylko trochę dalej żeby miał powód żeby się przekręcał. Ale myśle że nie masz się czym martwić. Córka mojego brata jak miała 6mc to raczkowała 8 jak zaczeła chodzić a np mój M zaczął chodzić jak miał 14 miesięcy to pół roku różnicy.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia nasza też się nie przekręca, parę razy się przekręciła zbrzuch na plecy ale odwrotnie nigdy a i z brzucha ostatnio jej się nie chce. Wszystko w swoim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja niunia również sie obraca z plecków na brzuszek, ma to opanowane do perfekcji nie moge już jej zostawić samej na łóżku...no i wkłada sobie paluszki od stóp do buzi :-) komicznie to wygląda :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każde dziecko rozwija się w swoim tempie także nie ma co się przejmować na zapas. Ja się denerwowałam że Daga nie chce podnosić główki leżąc na brzuchu a teraz same widzicie co wyczynia :). Ja leże w wannie i się relaksuje :) a dokładniej wygrzewam tyłek bo coś mi dziś zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Mały dzisiaj tak marudny, że aż szkoda gadać.. Nocki to aż się boję.. ***BETI Synek ma ładną wagę, ale Teraz przybiera szybciej niż inne dzieci i niedługo powinien przystopować. Kacper też rośnie szybko, ale lekarz mi właśnie tak powiedział.. **** MADZIULKA testuj :-) trzymam kciuki!! I to mocno!! **** MEGI mam nadzieję, że te akcje z jedzeniem niedługo miną.. **** ALEXIA mój przekręca się z plecków na brzuszek i ma to dobrze opanowane Jak ja bym chciała się wyspać, ale póki co mogę tylko pomarzyć.. O tym, że Kacper szybko zaśnie też... Póki co nie zanosi się na spanie... Ale Wam życzę udanej i spokojnej nocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ania wygląda lepiej, na rączce jest już troszkę mniej krostek, zobaczymy, co będzie dalej... Madziulka - dała mi mleko sojowe enfamil i nutramigen, ale ja mieszkam w USA i tutaj nie ma takiego wyboru mleka jak w Polsce. U Ani po marchewce byly jej resztki w kupce. Alexia - wspolczuje problemu z kupkami. Wiem, jak sie martwisz, bo moja Ania czasem sie zalatwia co 4 dni. Malej sie zdarzalo, ze przesikiwala ubrania. Malej czesto sie brudza uszy. Moja Ania juz super obraca sie z pleckow na boczki i na brzuszek, natomiast z brzuszka na plecy odwrocila sie tylko kilka razy i mysle, ze to przez przypadek. Gratuluje kolejnych ząbków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka meldujemy sie o poranku Kamila jeszcze spi a ja mam chwile dla siebie:) Nocka juz o wiele lepsza zasneła o 20.30 i pierwsza pobudka o 3 potem 6 i teraz dojadła i dalej spi:) a ja zaraz ide sie polozyc obok niej:))) 🌻 Moze i macie racje z tymi obrotami poczekamy zobaczymy... 🌻 Jedziemy dzis do mojej kolezanki troche na bojeczki a jutro do sasiadki:) wiec odezwe sie popołudniu Miłego dnia:******** Aaaa Madziulka jak tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
no będę się musiała za kims rozglądnąc ale to za 8 tygodni jak pójdę do siebie, żeby teściowa nie marudziła, że przeciez ona sie może zająć małą. Sama tego nie zaproponuje a ja jej prosic nie będę zresztą po ostatnich tygodniach to wole kogoś obcego do małej. Co do szybkiego chodzenia to mi pediatra mówiła, żeby dziecka szybko nie stawiać i nie zachęcać do chodzenia. Ono zrobi to we własnym czasie a szybsze chodzenie może spowodowac jakieś skrzywienia w nogach. u nas noc- powiedzmy, że w miarę.W porównniu do poprzednich to lepsza. od dziś spróbuje małej dawac jedzenie o stałych porach- zobacztmy jak bedzie. zmykam nakramić mala a potem siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) my się jeszcze wylegujemy. Daga kończy dziś 4 miesiące! Jak ten czas przeleciał. Nawet nie wiem kiedy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas nocka gorsza bo Tobiaszkowi zachciało się jeść o 4 .... A ja trochę się podłamałam tym że Tobiasz się jeszcze nie obraca tym bardziej że jest z początku września................. Boże dlaczegi ja mam takie leniwe dziecko. Wiecie układam mu zabawki tak że musi sie przekecić żeby sie nimi bawić pokazuje mu kilka razy co ma robić no ale on z lenistwa woli swoje rączki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak zazdroscze wylegiwania się hehe u mnie to nie możliwe, ja dziś pobudka o 7:30 i zabawianie małego smroda.. ahh..ale przynajmniej się w miare wyspałam bo tylko raz o 5 sie obudził od 21. 4 miesiące nasze dzieci juz mają :) kochane bachorki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak zazdroscze wylegiwania się hehe u mnie to nie możliwe, ja dziś pobudka o 7:30 i zabawianie małego smroda.. ahh..ale przynajmniej się w miare wyspałam bo tylko raz o 5 sie obudził od 21. 4 miesiące nasze dzieci juz mają :) kochane bachorki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No halo dziewczyny gdzie wy się podziewacie? MEGISU o ile dobrze pamiętam a z moja pamięcią ostatnie nie jest najlepiej Ty chyba dziś morfologie załatwiasz z Olimpia? Daj znać jak Wam poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No halo dziewczyny gdzie wy się podziewacie? MEGISU o ile dobrze pamiętam a z moja pamięcią ostatnie nie jest najlepiej Ty chyba dziś morfologie załatwiasz z Olimpia? Daj znać jak Wam poszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny co z Wami??! Megisu daj znać jak tam po badaniach z Olimpią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :-) badanie krwi mamy za sobą Olimpia dzielna :-) nie płąkała nawet nie stękneła śliczna dziewczynka :-) jutro miało byc szczepienie ale nie mamy bo w przychodni epidemia grypowa , wiec przełożyli na przyszly tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Megi cieszę się. dzielną masz córeczkę :-) **Madziulka odpisałam na nk **mimo deszczu wyszłam z domu, bo oszaleć szło. tak marudził. założyłam folię i prawie godzinkę spacerowaliśmy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIULKAO odpisałam na nk :) :) :) MEGISU u nas też przekładali szczepienie :). zastanawiam się czy na morfologię z niemowlakiem mozna iśc do każdego punktu pobrań czy sa jakieś specjalne? bo ja w piatek jadę pobrać krew do endokrynologa, którego mam 11 lutego i itak musze zabrać ze sobą Dagę więc może i jej pobieranie krwi zalatwila bym od razu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, U nas po staremu, nie mam za bardzo czasu pisać bo Mała jest tak marudna w dzień że trzeba się cały czas zajmować, nie wiem czy to zęby czy tak nas sobie już wyćwiczyła i wie że jak pojęczy to się ją weźmie na ręce. Alexia i 1234 Lena się wogóle nie obraca i nie podnosi główkim na razie się tym nie przejmuję i mam nadzieję że wszystko z nią w porządku. Aha Lenka dziś zjadła skrobane jabłko i banana, a ze słoiczka to nie chciała jeść, kurcze a ja latam i kupuje te słoiczki, a tu taka niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mały nerwus śpi. to jest niemożliwe tylko za długo poleży czy siedzi w leżaczku ryk, a raczej wrzask choćby ją ze skóry obdzierali.... no i oczywiście od razu jest brana na ręce i jest spokój... przebiegła bestia z tej mojej córy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×