Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

madziulka :D na szczęście to tylko sen :D :D :D Alexia to nie pada u ciebie, że okna myjesz????????? u mnie leje jak z cebra :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuźwa przepraszam Alexia, nie doczytałam postu do końca :D juz wiem że nie pada :D Wybacz wybacz wybacz :D piszę szybciej niż myślę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj w rozmowach w toku był wywiad z Katarzyną W Dziś włączyłam sobie powtórkę żeby obejrzeć całość ale po 2 minutach musiałam wyłączyć bo słuchać się tego nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W rosmanie sa tylko obiadki na promocji ale w tesco były albo jeszcze sa deserki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli wychodzi na to ze tylko ja nie mam nic do roboty hehe ok wiec ide cos robic:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. ja na chwilkę, bo Mały od rana sam nie wie czego chce. Kacper interesuje się stopkami, a wczoraj przekręcił się na bok, uniósł głowę, podparł się rękoma o łóżko i hyc do góry!! wytrzymał tak dobrych kilka sekund! SZOK!! U nas też pogoda do kitu, pada, ale wiatru nie ma więc może wyjdę.. A noc?? Wiem, że źle zrobiłam, ale byłam tak zmęczona, że nie męczyłam się z usypianiem Małego.. o 23położyłam go obok siebie, dałam cycusia i zasnęliśmy.. ***ŁO ŁO ŁO sen niezły.. Ja o swoim nie mówię.. o zgrozo nie wiem skąd takie horrory mam.. ***ALEXIA dzięki za inf o promocji. Muszę się przejść, bo moje zapasy już się kończą.. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki napisałam na nk na stronie głownej i 5 komentarzy do swojej wypowiedzi bo strasznie tam mało znaków jest do wykorzystania. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dzieje u Was dziewczynki:) U nas nocka przespana od 21.30 do 6 :D U nas znowu leje więc pewnie ze psacerku nici,zresztą poczekam jeszcze z godzinkę i może wyjdziemy bo już nie mogę wysiedziec poza tym chciałam kupic trochę obadków w rossmanie i już składac bo za 2, 3 tygodnie zaczynamy przygodę z wprowadzaniem stałych pokarmów :) Moja też nie zwraca uwagi na swoje stópki,popatrzyła na nie ostatnio przez 5 minut jak się ruszają i tyle :) taka była zdziwiona :D Przyszły mi katalogi z projektami domów i sobie tak patrzę i patrzę i nic mi się nie podoba,tzn 1 mi sie wewnątrz b.podoba ale już z zewnątrz nie bardzoi odwrotnie też tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handziu ale możesz sobie sama zaprojektować Mniej więcej domek taki jaki sobie wymarzyłas;-) My np mieliśmy projekt z internetu ale z zewnątrz usunęliśmy garaż i zrobiliśmy pokój Wewnątrz zaś zmienialiśmy rozmiary pomieszczeń Wystarczy zdjęcie domu a osoba która się na tym zna ci doradzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! :* u mnie od dwoch dni swieci slonce, kaluze po kolana wiec na spacery nie wychodzimy gdyz sie nie da jezdzic po tym wozkiem. z reszta krystianek juz sie prawie nie miesci na dlugosc do gondoli:/ a do spacerowki nie siedzi... skonczylam w koncu karmic piersia i maly dostaje tylko mleko bebilon + kaszka ryzowa o smaku bananowym z bobovity. uwielbia to polaczenie. placze jak mu sie konczy butelka... dotego dostaje jeszcze raz dziennie herbatke malinowa z dzika roza z hippa, tez bardzo mu smakuje, i jabluszko ze sloiczka - bardziej przez moja wygode:) ale z tym juz jest wiekszy problem. dzisiaj mu dodam do jabluszka pokruszonego biszkopta, troszke przyslodzi i dostarczy gluten. ja deserki i zupki kupuje na promocjach 2+1gratis. wieksza ilosc bo maja terminy do polowy 2014r wiec wiem ze na pewno zje. jestem w trakcie okresu. masakra mowili mi ze bol przy okresie mija po urodzeniu dziecka... teraz juz wiem, ze klamali... nic sie nie zmienilo... dziewczyny nie moge doszukac sie tabelki.... nie bylo mnie juz bardzo dlugo wiec nie wiem czy zrezygnowalyscie z niej calkowicie. w kazdym razie podam Wam z krystianek wazy juz 7 900 :) i ma 75cm. ale ubranka na 80 tez sa w sam raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja po dniu pełnym wrażań :-) byłyśmy z małą u mnie w pracy bo chciałam sie dowiedziec co i jak awieć do 7 marca mam macierzyński , troche starego urlopu troszke nowego i 2 kwietnia do roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D :-) 🌼 ALEXIA ty jesteś prze dzik ;-) no okna myje, niemozliwa jestes :-D heheh jak ci sie chce kobieto, ten twój m to jest prawdziwym szczęsciarzem ze ma taką świetną kobiete przy sobie 😘 🌼 ło ło ło niezły sen heheh ;-) widać ze nas lubisz bardzo;-) 🌼 dziewczynki ponawiam pytanie :-) czy soczek marchewkowy traktujecie jak cos do picia dla dzidzi czyli np jak herbatka czy raczej jak deserek cos w rodzaju posilku??/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........IMIĘ DZIECKA......URODZINY.......WAGA UR......WAGA AKT......KARMIENIE Mamuska2012...Gabrysia.....28.07.2012........2 230. ...........5700 MEGAN86.........Dawid........22.08.2012........3 330.............6 300 smerfaskr ...... Karolka.......27.08.2012.........2640.............5800 Sierpniówka ..Misia...........29.09.2012.....3200................7520 12341234xyz....Tobiasz........04.09.2012......3720....... ......7550 Robwalka........Kacper.........05.09.2012.......2.240.... ........5.350 ło ło ło ..........Zuzia...........06.09.2012.......2.600............ .6.280 groszek110684..Lena..........07.09.2012.......3450....... ...... 6100 Polcia91.........Oliwier.........12.09.2012......3 050..............6200 Madleenn........Krystian.......14.09.2012 ..... 3 550...............7900. ramysia91.......Marta..........11.09.2012..........3 300.............5 800 kama111111.....Manuel.......11.09.2012..........3550..... .......7200 domkwia..........Kacper.......11.09.2012........3450..... ..........6200 Giga83............Olga..............13.09.2012....4320... ............6100 mlodamampyta..Melisa...............17.09.........3 000 .............6200 handzia26........Weronika........17.09.2012........2 810.. ........6300 Megisu............Olimpia.......20.09.2012......3 630 ......... .....5950 Mama28.........Kalina...........20.09.2012..........3 190............5 070 Betismile.........Dominik..........25.09..........3 920..............8 600 obzartuszek...Piotr.............26.09.2012.....3650...... .........7500.......MIESZANE madziulkao7.....Nikola........27.09.2012..... ....3 392............. 6 750 Netka0902.......Zosia...................4.........3 280.................5500 olczak............Dagmara.......30.09.2012......3 950..............6940 1alexia2..........Kamila..................4.........3 600........ ......4 800 agi_91...........Olaf.....................6..........2 950...............4 300 Proszę MADLEENN :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADLEENN ładnie Krystianek rośnie :-) już roz. 80 nosi? My jeszcze 68 :-) choć wszystko w pasie luźne, ale na długość akurat. I jak Krystian przyjął butlę?? Nie buntował się? ;-) My zaliczyliśmy spacerek :-) udało się akurat w przerwie między jednym deszczem, a drugim :-) Przyszło dzisiaj to siedzisko/pufa, będziemy testować wieczorem, bo trzeba to napompować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
megisu soczek traktuje jak herbatke nie jak posiłek. Rozcieńczam go odrobiną wody , bo jest strasznie słodki i nie daję codziennie. madleen witaj, dużego masz :maluszka". Moja mała nosi 68. zrobiła sie strasznie rozdarta - krzyczy płacze jak sie jej nie nosi. Zwykle sie nie daje ale czasem mam juz dośc krzyku więc sie poddaję. ma mała wysypkę pod broda i teraz nie wiem czy to marchew czy gruszka. Ale chyba nieszczęsna marchewka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŁO ŁO ŁO a jak tam u ciebie azs???? kurwa u mnie jakas masakra :-( dłonie tzn zasadzie palce mam tak zajęte że aż przykro patrzeć, sterydy nie dają rade...dlatego też chce pochodzić do solarium ono mi zawsze pomagało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie Madziulka masz rację z tym projektem ale chcę mniej więcej coś wybrac a w tym co wybrałam i tak bym parę rzeczy zmieniła :) no cóz mamy jakieś dwa m-ce na wybór projektu bo zanim skompletujemy dokumenty to minie trochę a jeszcze to przekształcenie działki na budowlaną... Ja te,ż zaliczyłam spacerek, kupiłam trochę słoiczków z hippa bo z tych rossmanowskich były same duże więc nie brałam. A data do spożycia do 06.2014 więc spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiem Wam że kupiłam test ciążowy :o kurdę boli mnie dosłownie macica i nie wiem czy to po cwiczeniach (ostatnio musiałam je przerwac bo tak mnie bolała) i czuję ją już 3 dzień!!!!) czy to mała fasolka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia to dawaj rób test ja miesiąc temu zrobiłam 2;) bo durna nie widziałam że antybiotyki osłabiają działanie moich tabsów hehehe. No ale nie jestem ;) A co do domu to powiem Ci że my w swoim projekcie kilka rzeczy po prostu zmieniliśmy. Ważne żeby był tani czyli np dach dwuspadowy a nie koperta i funkcjonalny ;) No i ważne też jest ułożenie działki do drogi bo my mieliśmy ograniczony wybór. Teraz uważam że mamy za duży ten domek bo go jeszcze powiększyliśmy o pomieszczenie za garażem i dużo będzie kosztowało nas wykończenie istalacje ocieplenie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my też chcemy dwuspadowy, hydraulikę będziemy mieli za darmo-mój m jest fachowcem :) tylko za materiał będziemy musieli zapłacic ale to też z rabatami :D A to z tego co wiem to hydraulika chyba najdroższa. Test zrobię jutro rano,o matko ale stresiora mam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**MEGI ja niestety też nie pomogę. Póki co dałam raz Małemu soczek i niestety nie był nim zainteresowany. Fajniutko, że wiesz już kiedy do pracy. Teraz tylko znajdź dobrą opiekunkę i będzie git :-) **HANDZIA testuj, testuj ;-) hihi kto wie? Może zaciążyłaś ;-) **JA też mam pytanko: jak u Waszych dzieciaczków z ''mówieniem''?? Mój do niedawna nadawał jak katarynka, a od dobrego tygodnia cisza... Czasem jakieś ghy, albo nie, mu się wymknie, a tak to nic więcej. Owszem-dźwięki z siebie wydaje, bo śmieje się, piszczy, płacze, ale z głużeniem pupa.. Myślicie, że powinnam się martwić?? Pójść do lekarza?? Martwię się, że przestał głużyć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno przy skoku rozwojowym dzieci przestają gużyć. Tobik też gadał kiedyś więcej teraz mniej zwykle rano jak się obudzi i przed spaniem ;) Zawsze gada do smoczka albo piąstki w buzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potem nadrobie co pisałyscie bo teraz pisze z pewna sprawa bo jestem troszke zdenerwowana HANDZIA chyba toTy miałas problem w rosmanie z karta tak??? i pisałas do nich i co potem??? bo ja zrobiałm dzis zalupy i mi babka mowi ze karta nie aktywna!!!!!!!!!!! a juz za nia kupowałam nie rAZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff dziewczyny dziękuję!!!! to mnie uspokoiłyście..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×