Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Ajaponka ma racje- 7 tydzien i kilka dni to juz 8 tydzien. ale lekarze pytaja o ilośc tygodni ukonczonych- czyli 7 :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
felicity1988 moj lekarz tez twierdzi, ze jestem teraz w osmym tygodniu :) Jakbyscie okreslily pierwszy tydzien ciazy? Zerowy? :) Podczytuje sobie ten kalendarz ciazy i wedlug opisow tutaj to obecnie jestem w 8 tygodniu . http://www.ciazatydzienpotygodniu.medserwis.pl/ Tak po cichu sobie mysle, ze prawda lezy gdzies po srodku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom wlasnie :D to jest jak z urodzinami- 2go marca ktos konczy 20 lat a jednoczesnie zaczyna 21 rok zycia. i tak z ciążą. ukonczone 7 tygodni ale leci juz 8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie myślą o tym samym, ale każda w inny sposób to interpretuje. Wiemy juz o co chodzi, więc dajmy sobie z tym już spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! w koncu bylam u lekarza:) i teraz jestem juz na 100% w ciazy. wszystko potwierdzone:) ciesze sie ogromnie. na badanie USG mam przyjsc dopiero za 3 tygodnie bo pani gin powiedziala ze teraz jest jeszcze zawczesnie na wykonanie pelnego badania... i tak nic jeszcze nie wyjdzie wiec bez sensu meczyc plod... tak powiedziala... jakas dziwna jest ta pani gin.... ale i tak sie ciesze:) pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cobyeta to Ci wspolczuje:/ oby to byl jednorazowy wyskok bo mnie narazie dopadly dwa razy nudnosci i ustalo. Madleenn gratuluje potwierdzenia na 100% :D ja walcze z przeziebieniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ostatni okres miałam 18 grudnia 2011. Cykle mam 30-31 dniowe, ostatni stosunek z chłopakiem odbyłam 31grudnia-czyli to były moje dnie płodne. Używaliśmy prezerwatywy,ale niestety pękła. Wczoraj robiłam test i była druga kreska taka jasno różowa, dzisiaj robiłam drugi test i była już trochę ciemniejsza. Okres powinnam mieć dziśiaj ale go nie dostałam. Bolą mnie piersi,częściej chodzę do toalety,czasem mnie mdli i mam taki biały śluz. Czy możliwe że jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ostatni okres miałam 18 grudnia 2011. Cykle mam 30-31 dniowe, ostatni stosunek z chłopakiem odbyłam 31grudnia-czyli to były moje dnie płodne. Używaliśmy prezerwatywy,ale niestety pękła. Wczoraj robiłam test i była druga kreska taka jasno różowa, dzisiaj robiłam drugi test i była już trochę ciemniejsza. Okres powinnam mieć dziśiaj ale go nie dostałam. Bolą mnie piersi,częściej chodzę do toalety,czasem mnie mdli i mam taki biały śluz. Czy możliwe że jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ostatni okres miałam 18 grudnia 2011. Cykle mam 30-31 dniowe, ostatni stosunek z chłopakiem odbyłam 31grudnia-czyli to były moje dnie płodne. Używaliśmy prezerwatywy,ale niestety pękła. Wczoraj robiłam test i była druga kreska taka jasno różowa, dzisiaj robiłam drugi test i była już trochę ciemniejsza. Okres powinnam mieć dziśiaj ale go nie dostałam. Bolą mnie piersi,częściej chodzę do toalety,czasem mnie mdli i mam taki biały śluz. Czy możliwe że jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Madleenn gratulacje :) Mysle, ze twoja pani gin ma racje, zeby poczekac z usg. Twoja cierpliwosc zostanie wynagrodzona :) Cobyeta nie daj sie mdlsciom! Oby sie juz nie powtorzyly. sayuri12332 - skoro sa 2 kreski to na 99% jestes w ciazy. Dziewczyny czy wy tez macie uczucie wzdetego, "obolalego" brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :* Sayuri jestes w ciązy - umow sie na wizyte do lekarza zeby to potwierdzil :) ja juz powiedzialam wszystkim w rodzinie i znajomym :) nie umialam dluzej trzymac tego w tajemnicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam poczekać do 10 lutego i powiedzieć wszystkim na imprezie z okazji 80 urodzin mojej babci, ale powiem to w mniejszym gronie w najbliższą niedziele, kiedy będę odprawiała swoje urodziny, a to tylko z tego względu by podnieść mamę, tatę, babcię, siostrę i brata na duchu po tym jak w minioną sobotę w ich domu wybuchł pożar, a tego samego dnia, tata miał wypadek samochodowy :( - na szczęście nikomu się nic nie stało w obu przypadkach. Sorry za prywatę, ale musiałam się wygadać, bo też mi ciężko z tego powodu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewióreczka_
Hej dziewczyny. Widze u wszystkich zaczynaja sie już wzmozone objawy ciążowe typu mdłości itp. Chciałam się troszke wygadac.... Jesteśmy już z maleństwem w 7 tyg i 3 dniu ale dzis po południu dostałam jakiegoś brązowego plamienia. Mała plama ale odrazu znalazłam się w szpitalu żeby sprawdzić co i jak. Okazało się że to raczej z nadrżerki, która pojawiła sie przy ciąży. Ale zamiast się uspokoic jestem przerażona.... gin zrobiła USG i powiedziała, że jest jajeczko 16,4 mm ale nie widzi zarodka ;-( Kazała mi sie nie stresować, leżeć itp. Powiedziała, że póki co jest ok i żeby zrobic USG za tydzien.... NIby przez chwile cos tam migneło ale nawet na zdjeciu mam same jajeczko ;-( Staram się nie stresować ale mimo to mam teraz ogromny niepokój ;-((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, pisałam tu na początku, a potem przestałam, ale "czytam Was" cały czas ja jestem teraz w 6 tygodniu z hakiem, mam obrzydliwy metaliczny smak w ustach i cały dzień mnie mdli :( czuję się fatalnie dodatkowo mam gigantyczne wzdęcia, po prostu wieczorem mam brzuch taki jakbym była w 5 miesiącu ciąży, nie przesadzam, nie mieszczę się w swoje spodnie a to 6 tydzień!!!! jak czytam, że dziewczyny do 5 miesiąca normalnie chodziły w swoim "starych" spodniach to mi się płakać chce, skąd te wzdęcia??? też tak macie? wiewóreczka, współczuję Ci bardzo, ja wiem co czujesz, bo ja poszłam na 1 wizytę jakoś w 4/5 tygodniu i też było widać tylko jajo, teraz czekam do lutego na kolejne usg i wcale mi nie jest łatwo, chciałabym już zobaczyć zarodek, bo też b. się niepokoję trzymaj się tej myśli, że coś jej przez chwile mignęło, to napewno był zarodek, wiem, że i tak będzie to dla Ciebie długi tydzień...ale nie denerwuj się, ja sobie powtarzam cały czas, że i tak nic nie zmienię już, że muszę czekać, musi być dobrze!!! głowa do góry, nie jesteś sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dzisiaj zrobiłam 3 test i również pozytywny, okres spóźnia się już 3 dzień. I dzisiaj pójdę na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiewioreczka glowa do gory! wszystkie kobiety tak maja podczas pierwszego usg ktore jest zrobiona wczesnie.... przeciez jeszcze wtedy nic nie widac... dobrze ze moja gin kazala poczekac jeszcze 3 tygodnie... przynajmniej sie nie martwie. ona od razu powiedziala ze teraz jeszcze i tak nic nie bedzie widac wiec lepeij poczekac - po co sie martwic. zobaczysz wszystko bedzie dobrze... ja mam torbiel na prawym jajniku... boje sie zeby sie nic z nim nie podzialo... najlepiej jakby sie wchlonal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welnianykamyk - ja tez mam wieczorem duzy brzuch... musze ubierac spodnie rozmiar wieksze bo moje stare spodnie sie wrzynaja w brzuch i sa juz lekko niewygodne... szczegolnie jak siedze... sayuri - GRATULACJE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewioreczka - badz dobrej mysli. Poczekaj do kolejnego usg tak jak radzil lekarz. welnianykamyk - ja tez juz nie mieszcze sie w swoje spodnie. Brzuch mam wzdety i zrobily mi sie boczki. Zawsze przed miesiaczka cala puchlam i teraz jest podobnie, z tym, ze zostanie tak na dluzej :) Nigdy nie nalezalam do szczuplutkich kobiet, ale zaczynam sie obawiac co mnie jeszcze czeka i jak bede wygladac za kilka kilogramow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewióreczka_
Dziękuję dziewczyny za dobre słowa, to podnosi na duchu. Staram sie mysleć poztywnie, być może faktycznie za wczesnie żeby coś zobaczyć. Pozatym z miesiączki termin porodu wychodzi na 5 września a z tego USG wychodzi juz 15 wrzesień. Może ciąża jest młodsza niż liczę. Nie bede już wypisywać co mnie niepokoji, staram się myśleć pozytywnie bo może tylko bez sensu panikuję narażając przez to moje maleństwo. Za tydzień wizyta u gina, tym razem umówiłam się do dobrego specjalisty, poleconego przez znajomą. Ma lepsze USG także w jego ręcę powierzę moją kochaną fasolkę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olczak86
cześć dziewczyny :) i ja chętnie do Was dołączę. Tydzień temu zrobiłam test i wyszedł pozytywny. w poniedziałek byłam u ginekologa, który potwierdził ciąże, 7 lutego będę miała usg. od razu poszłam również umówić wizytę do endokrynologa, do którego idę w nadchodzący poniedziałek, jako, że jestem po wycięciu guzów z tarczycy biorę hormony i muszę być pod stałą kontrolą endo zwłaszcza teraz. na następnej wizycie u gin. dostanę zapewne luteinę, gdyż niestety dwie poprzednie ciąże straciłam :( jedną w 2010 r. w 9 tc z powodu cytomegalii, drugą w 2011 w październiku podczas wakacji w egipcie złapała mnie tzw. zemsta faraona.. i niestety skonczylo sie poronieniem. teraz pełna obaw, strachu, ale i olbrzymiej nadziei wierzę, że tym razem się uda i dotrwał do września i przytulę swoje maleństwo :) Na chwile obecna jestem w 6 tc. Objawy: -mdłości, ale raczej wieczorne niż poranne, -trochę obolałe piersi, -przez tydzien czułam lekkie kłucie w dole brzucha, ale już ustało (podobno na rozciągającą się macicę), -wieczorne wzdęcia, -i co najgorsze strasznie dużo wyprysków pojawilo mi się na plecach... To chyba na tyle pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pocieszyłyście mnie trochę z tymi wzdęciami, że nie jestem sama...w poprzedniej ciąży czegoś takiego (chyba) nie miałam, nie pamiętam jakoś, dlatego moje zdziwienie...ciekawe czy to minie niedługo... ehh ten 1 trymestr jest paskudny, przynajmniej dla mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! serdecznie witamy Olczak86! fajnie ze do nas dolaczylas:) dzisiaj sie nie moglam zapiac w swoje ulubione spodnie:( zalozylam pasek i chodze w rozpietych z dluga bluza zakrywajaca nie dopinajace sie spodnie:) jakies rozwiazanie na poczatek... ale to chyba zdecydowanie za wczesnie :( na takie sposoby ehhhh... buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Jestem po pierwszej wizycie. Jest to tydzień 6+3. Widziałam moją kruszynkę na USG i słyszałam serduszko. Tak się cieszę że wszystko ok. Następna wizyta 24.02. Termin lekarz wyliczył mi na 13.09.2012. A co do objawów to mam paskudne mdłości i totalny brak sił. Normalnie padam. A co do wzdęcia to chodzę w dresach mojego męża i to chyba o czymś świadczy. Lekarz powiedział mi wczoraj że to za sprawą hormonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelkę. Dziewczyny dopisujcie się NICK..............WIEK.......TERMIN......PŁEĆ.....IMIĘ... .......SKĄD JESTEM 1. Jagódka2012.......30......13.09......???????....???????.... .... Kalisz 2. MEGAN86...........25.....01.09..........???.......????...Buk /k.Poznania 3. Wiewióerczka_...24 ....05.09.......????.......????............Suwałki 4.Ajponka.............26......02.09......???........??... .......... Niemcy 5. giga83..............28....10.09......?????......?????...... .. Zielona Góra 6. Agunia86...........25....09.10...... ???.....Agnieszka.....Legnica 7.kama111111......29.....04.09......??..........?????.... ......Niemcy 8. Tala1011101190....21.....09.09....???.....???........Zakopan e 9. Cobyeta...........29.....04.09.....?????.....Błażej/Patryc ja.... .Orzesz 10.Madleenn......26........09.09........???......???..... ........Małopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiłam tabelkę odnośnie daty porodu NICK..............WIEK.......TERMIN......PŁEĆ.....IMIĘ... .......SKĄD JESTEM MEGAN86...........25......01.09..........???.........????......Buk /k.Poznania Ajponka.............26......02.09..........???..........??... .............. Niemcy kama111111.......29......04.09...........??.........?????.... ............Niemcy Cobyeta............29......04.09.........?????......Błażej/Patrycja....Orzesz Wiewióerczka_...24 .....05.09..........????.........????.................Suwałki Agunia86...........25......09.10......... ???.....Agnieszka.............Legnica Tala1011101190..21......09.09..........???..........???...............Zakopan e Madleenn...........26......09.09.........???...........???..... ........Małopolska giga83..............28.....10.09.........?????.........?????....... .. Zielona Góra Jagódka2012......30.....13.09........???????...Jagoda/Ariel........ .... Kalisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×