Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

fajny mały:D a ktory to tydzien? ja usg genetyczne mam za ponad 2,5tygodnia. dzis bylam u gina na kontroli i 10tc , zarodek 24 mm. nieco malo chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan ale świetnie widać "Malucha" :) ja dziś mam 10 tc i 4 dzień usg genetyczne 12 marca już nie mogę się doczekać, że zobaczyć swojego okruszka. w którym tyg dokładnie jesteś? Mi dziś wyliczyli termin na 22 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam więc swoje miejsce w tabelce :) NICK........WIEK........TERMIN........PŁEĆ.......IMIĘ. ........SKĄD JESTEM MEGAN86......25........01.09..........???.........???? ......Poznan Ajponka............26........02.09.......????.......?? ??. .. ...Niemcy kama111111......29.........02.09.......????..........???? .......Niemcy Cobyeta.........29.........04.09.......????...Błaż ej/ Patrycja....Orzesze Wiewióerczka_...24 .......05.09........????.........????.............Suwałki wełnianykamyk...30........7.09.........????...........?? ??. .......Warszawa Polcia91...........20.........08.09......???.....Amelka/O livier...Inowrocław Agunia86......... .25........09.10....... ????...........????............Legnica Tala1011101190..21........09.09.......????......Staś/Wik toria...Zakopane giga83..............28........10.09.......????......... ??? ?... .. Zielona Góra Matik2012..........30.......11.09........????.....Olive r/Olivia.....Poznań Jagódka2012......30........13.09........????......Jago da/ Ariel.... Kalisz silka84..............28........13.09........????......... .?? ??..........Olsztyn Madleenn...........26........14.09.......????...........? ??? .......Małopolska Netka0902.........29........14.09........????..........?? ??. ....Wielkopolska obżartuszek..............27.......15.09........????..... .....?? ??. .... Olczak..............25.......22.09........????...Borys /Dagmara...Katowice roxikct..............21........22.09........????......... .????......Małopolska wrzesniowa mamam ...24....23.09......????? .....,,,,,???.........UK mmm2126....25......21.09......?....Mikołajek,?.........B iałystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zmieniam imię dziecka hihi. Lekarz powiedział że jak się dobrze ułoży to 26.03. poznamy płeć dziecka. Już nie mogę się doczekać NICK........WIEK........TERMIN........PŁEĆ.......IMIĘ. ........SKĄD JESTEM MEGAN86......25........01.09..........???.........???? ......Poznan Ajponka............26........02.09.......????.......?? ??. .. ...Niemcy kama111111......29.........02.09.......????..........???? .......Niemcy Cobyeta.........29.........04.09.......????...Błaż ej/ Patrycja....Orzesze Wiewióerczka_...24 .......05.09........????.........????.............Suwałki wełnianykamyk...30........7.09.........????...........?? ??. .......Warszawa Polcia91...........20.........08.09......???.....Amelka/O livier...Inowrocław Agunia86......... .25........09.10....... ????...........????............Legnica Tala1011101190..21........09.09.......????......Staś/Wik toria...Zakopane giga83..............28........10.09.......????......... ??? ?... .. Zielona Góra Matik2012..........30.......11.09........????.....Olive r/Olivia.....Poznań Jagódka2012......30........13.09........????.....Jagoda/Juliusz.... Kalisz silka84..............28........13.09........????......... .?? ??..........Olsztyn Madleenn...........26........14.09.......????...........? ??? .......Małopolska Netka0902.........29........14.09........????..........?? ??. ....Wielkopolska obżartuszek..............27.......15.09........????..... .....?? ??. .... Olczak..............25.......22.09........????...Borys /Dagmara...Katowice roxikct..............21........22.09........????......... .????......Małopolska wrzesniowa mamam ...24....23.09......????? .....,,,,,???.........UK mmm2126....25......21.09......?....Mikołajek,?.........B iałystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! ja juz po wizycie. dzidzius ladnie rosnie:D dostalam skierowanie na kolejne badania. pani gin powiedziala zeby sie tym cukrem w moczu nie przejmowac bo z krwi wyszly w normie wyniki wiec to na pewno nie jest cukrzyca:D ulzylo mi troche bo juz wyczytalam jakie konsekwencje moze poniesc dzidzius z powodu tej choroby u mnie:/ kolejna wizyta dopiero w kwietniu... no chyba ze cos mi sie bedzie dzialo... powiedziala zebym zaczela stosowac dwa razy w tygodniu witaminy dla kobiet w ciazy. juz zakupilam i zaczne od przyszlego tygodnia bo wtedy zaczne 13 tydzien. MEGAN 86 - dzidzius przesliczny na zdjeciach! i jak go ladnie widac:) patrze na ta tabelke i polowa dziewczyn ktore sie zapisaly do niej wogole sie juz przestala oddzywac ciekawe czy sie jeszcze u nas pojawia... zapraszam nowe do wpisania sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny:* u mnie 13 tydz 4 dzien :) nastepna wizyte mam na 27.03 to juz moze tez poznam plec:) czuje ze synek bedzie;p ciesze sie z Wami dziewczyny ze i u Was wszystko dobrze po wizycie i trzymam kciuki za Wasze genetyczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a odnosnie tych genetycznych usg mam pytanie, ile u was to wychodzi cenowo? z góry dzięki i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Czesc dziewczyny. Widzę, że się łądnie rozpisałyscie. MNie dopadly zatoki- koszmar! MNie tez czasami kluje w jajnikach, mdlosci nadal daja o sobie znac. Za tydzien mam wizyte u lekarza. MOze uda mi sie zobaczyc dokladniej Kruszynke. Pozdrawiam Was cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak ja mialam na kase chorych a inne dziewczyny jak pisaly to 150-200z zalezy na jakie usg jdziesz (na ile D) i ile bierze normalnie gin za wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Ale sie tu tloczno dzisiaj zrobilo. Kilka z was ma terminy w tym samym czasie i same dobre wiesci widze. Zazdroszcze wam tych cudownych widokow waszych babelkow. Megan 86 - wspaniala kruszynka, albo kruszynek ;) Dziewczyny jeszcze troche i bedziemy wysylac sobie fotki naszych dzieciaczkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie Ajaponka ani sie obejrzymy a nasze szkraby beda juz z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewióreczka_
Megan ja tez jestem po wizycie i moje maleństwo tak samo ładnie już widać na USG jak u Ciebie ;-) Tez zdrowiutkie, ma 5,6 cm. Pięknie ssało kciuk i fikało na USG. Przezierność też ok także jestem szcześliwa ;-) Mi gin powiedział że za miesiąc zdradzi nam płeć, przynajmniej postara się ;-) A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez powiedzial ze za 4 tyg jak sie ladnie ulozy to poznamy plec:) ciesze sie ze u Cebie tez ok a w ktorym tyg doklanie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecna ! Jestem obecna ! :D Zaglądam to co dzień, ale jakoś ciężko mi sklecić kilka zdań. Mała daje popalić, zaczęła raczkować, więc z oka ją spuścić nie mogę, przy czym jestem padnięta po całym dniu. Na szczęście jutro kurier kojec przywiezie :) Mogę się jedynie pochawalić, że od wczoraj wyraźnie czuję ruchy mojej małej kruszynki :D Obiecuję poprawę ze swojej strony - będę zaglądała częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewióreczka_
Dokładnie 13 tydz i 2 dzien;-) Jak dobrze kojarze to 2-3 dni za Tobą Megan ;-) Z USG też już mi wychodzi termin zblizony bo 6 wrzesien, a z OM 5 wrzesien ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewióreczka_
Cobyeta a który u Ciebie tydz że czujesz już rychy? Ja tez bym juz chciała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiewióreczka_ - zdaje się, że jestem tak samo daleko jak Ty, 13 tydzień i 2 dzień, tyle że to moja druga ciąża, a wtedy ruchy czuje się znacznie szybciej, bo między 12 a 18 tygodniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Kobietki, termin mam wyznaczony na 15 wrzesień. Czy jest to możliwe, abym czuła bardzo delikatne ruchy dziecka. Takie plumkanie na dole przy jajnikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Wiewioreczka, chcialabym zapytac czy chodzisz do doktora Roberta M. ? W ktorym bedziesz tygodniu, kiedy gin wyjawi Ci płeć maluszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obżartuszek - takie motylki albo bulkanie jaknajbardziej :D Jak będą to już faktycznie normalne ruchy - wierz mi, rozpoznasz, poczujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Cobyeta, to mowisz, ze moga to byc delikatne ruchy maluszka? W pierwszej ciazy odczuwalam to znacznie pozniej. Fajnie, tylko nie moge sie doczekac kiedy bedzie widac te moja ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa lalaa
hej kobitki :) ! Ciesze sie ze z waszymi maluchami wszytsko oki :))) Ja obecnie jestem 10 tydz :) Na USG ide dopiero 12 marca:)) !! Bedzie to okolo 12 tydzien ciazy. Czy wiecie jakie USG robi ginekolog? Jeszcze dopochwowe czy juz przez brzuszek ??? A jak tam wasze samopoczucie dziewczyny :) ? Bo ja nie mam ochoty na nic z wyjatkiem omleta na slodko z dzemem, kanapek z szynka i serkiem no i do tego z rana owsiaka:) Pozdrawiam cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny;) same dobre wiesci, jak milo sie czyta;) ja dzisiaj o 16.30 mam usg nie moge sie doczekac:) Megan ja tez mam 13 tydz i 5 dzien dzisiaj a dzidziusia ladnie widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja usg przezbrzuszne mam od samego poczatku. A to nawet dobrze, bo nie lubie tego "dowcipnego" :) Mam wrazenie, ze wy dziewczyny macie czesciej wizyty i czesciej robicie jakies badania i troche sie tym martwie. Ja mialam wizyte na poczatku lutego, a na kolejna kazal przyjsc na poczatku marca. Krew pobierano mi tylko raz na pierwszej wizycie, mocz na tej w lutym. Nie slyszlalm nic o zadnych innych badaniach o jakich mowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja jeszcze dorzuce troche dobrych wiesci ;) Wczoraj mialam badania robione, te tzw. genetyczne i wyglada na to, ze moje dziecie to okaz zdrowia, 6,3cm i przeuroczy profil ;) Teraz jeszcze tylko musze poczekac na swoje wyniki ale z tym nigdy problemow nie mialam, wiec jestem dobrej mysli :) jedyne, co wydaje mi sie prawdopodobne, to ze pewnie beda bakterie w moczu, bo paskudztwo sie mnie czepia niezwykle czesto :( A USG do tej pory zawsze mialam dowcipne I jakos mi wszystko jedno, jak juz widze ekran z brykajacym bobasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa lalaa
Ajponka - a mieszkasz w Polsce ? Wiesz, ja mieszkam w Norwegii, i tu to cala ciaze prowadzi lekarz rodzinny i na pierwsze USG idzie sie dopiero w 18tc(oczywiscie do gin), a do lekarza rodzinnego dopiero w 12tc czyli na koncu 1 trymestru. Z tym ze ja poszlam w 6 tc do przychodni sie umowic i z powodu ze wczesiej poronilam przyjela mnie w 8tc(26styczen) bo dopiero byly wolne miejsca. Mialam robiony mocz i krew, nastepna wizyte u rodzinnej mam dopiero 12 marca, z tym ze poprosilam ja o skierowane do gin i po nanamysle sie zgodzila no i gdy poszlam do gin zaczelam marudzic o tym by znowu do niej przyjsc jeszcze przed 18 tc, no i sie zgodzila na za miesiac czyli tez 12 marca. Uwazam ze jesli mieszkasz w UK to moze byc podobna sytuajca i o wszystko sie musisz prosic i im marudzic. Tu w Norwegi gdzie mieszkam nie ma czegos takiego ze kobieta w ciazy jest inaczej traktowana niz zwykla kobieta a co dopiero jak ciezarna w Polsce. Wiec mysle zebys zaczela lekarce marudzic zeby sie zgodzila na badania czy na dodatkowe usg. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa lalaa mieszkam w Niemczech i nidy nie slyszalam, zeby z opieka nad ciezarnymi byly tutaj jakies problemy. Tym bardziej, ze lezalam w szpitalu po poronieniu przez kilka dni i mimo traumy jaka przezylam to sam pobyt i opieke wspominam bardzo dobrze. Mimo to chodze do polskiego lekarza ginekologa. Kolezanki tez do niego chodzily i nie slyszalam zlych opinii. Dlatego dziwie sie jak czytam ile badan robia dziewczyny w Polsce i ile wizyt maja. Ja o badaniu przeziernosci karkowej nic nie slyszalam od mojego gina albo o badanich genetycznych - nawet nie wiem o czym dziewczyny tutaj mowia :( Z twojego opisu wynika, ze w Norwegii nie wyglada to za wesolo. Jak lekarz rodzinny moze prowadzic ciaze?! Szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×