Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość wrzesniowa lalaa
a ja mam z kolei smaka na slooodkieeee :)) i na nabial. strasznie mam obrzydzenie do zapachow w kuchni i przyprawionych mocno potraw aj aj aj :( Pozdrawiam cieplutko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny;) widze ze nie tylko ja juz sie przejelam przyciasnymi rzeczami. Powoli powoli i czystka w szafie. Tez mysle ze tuniki i leginsy i przezyje sie jakos ten czas;) mi lekarz po usg powiedzial ze wszystko jest dobrze. Nie myslalam ze to takie wspaniale przezycie zobaczyc tego malutkiego szkraba widziec jak rusza paluszkami i slyszec bicie serduszka:) czy na usg byli z wami partnerzy? Moj narzeczony oszalal z radosci. Nie mogl wzroku oderwac od malucha;) milego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewióreczka_
Ja tez tym razem zabrałam na USG narzeczonego;-) Stał z otwartą z wrażenia buzią i przyglądał się swojemu malestwu. Był taki szcześliwy, że później cały dzień mówił już tylko o dzidzi ;-) Wspaniałe uczucie widzieć malucha i słyszeć jego serduszko. Sama na pierwszej wizycie, na której usłuyszałam serduszko mojej fasolki prawei sie poryczałam ze szczęscia ;-) Teraz z niecierpliwością czekamy na nast wizyte, bo lekarz ma nam zdradzić płec ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa lalaa
Dziewczyny mialyscie moze goraczke w ciazy??? bo ja dzis mam od jakis paru godzinek 37,2. Martwie sie bardzo, Pije herbatke z cytrynka i do tego zjadlam czosnek jeden zabek i leze juz w lozku. Niby leki sa jeszcze dla mnie nie wskazane bo nie skonczylam 1 trym - 11tc, wiec ich nie bralam i brac nie chce. Poradzcie cos, prosze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesnowa lalaa to jeszcze nie goraczka tylko lekki stan podgoraczkowy z tego co wiem to w ciazy moze sie pojawic taka lekko podwyzszona jesli nie jest goraczka powyzej 38 to sie nie martw pij herbatke z cytrynka i polez troszke ja bylam bardzo przeziebiona i tez lekow nie bralam herbata z miodem i cytrynka dala rade :) a masz jakies jeszcze oznaki bol gardla, katar itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki widzę ruch tu jest! Ja już prawie 12 tydz. ale jeszcze ciąży w ogole nie widać! mdłości nadal ogromne i niechęć do jedzenia,ale owoce mogę jeść bez końca i ogórkową mniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Wiewioreczka, a moge zapytac do jakiego lekarza chodzisz? Też jestem z Suwałk i wizytę mam u doktora Stasiewicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa lalaa
Dzieki za odpowiedz - MeGAN86. teraz troszke juz lepiej. mam 36,8 teraz.objawow przeziebienia nie mam typu katar, kaszel, bol gardla. Pije sobie herbatke i jak narazie jest wszystko oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamamapyta
Hej i ja sie przylacze:) dzis zaczynam 11 tydzien i termin wg. kalkulatora mam na 27 wrzesnia. Od poczatku ciazy zadnych objawow, tylko bole podbrzusza i ssanie w zoladku rano. aaa i odrzuca mnie zapach i widok miesa mielonego fujjj ;/ Pierwsza wizyte mialam 2 lutego, nastepna mam 7 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamamapyta
NICK............WIEK........TERMIN.....PŁEĆ.......IMIĘ. ...... ..SKĄD JESTEM MEGAN86..........25........01.09........???.........???? ...............Poznan Ajponka............27........02.09.......????.......?? ??. ........ ..Niemcy kama111111......29.........02.09.......????..........???? ..............Niemcy Cobyeta............29........04.09......????...Błaż ej/ Patrycja....Orzesze Wiewióerczka_....24 .......05.09.......????.........????...............Suwałki ememem84.........27........6.09........????...........??? ??............Hiszpania wełnianykamyk....30........7.09........????...........?? ??. .........Warszawa Polcia91............20........08.09......???.....Amelka/O livier....Inowrocław Agunia86...........25........09.10.......????...........? ? ??............Legnica Tala1011101190...21........09.09.......????....Staś/Wik toria......Zakopane giga83..............28........10.09.......????......... ??? ?... .. ....Zielona Góra Matik2012.........30.........11.09........????.....Olive r/Olivia.....Poznań Jagódka2012......30.........13.09.......????......Jagoda / Juliusz.... Kalisz silka84.............28.........13.09........????......... .?? ??.............Olsztyn Madleenn..........26........14.09.......????...........? ??? .............Małopolska Netka0902.........29........14.09........????..........?? ??. ..........Wlkp. obżartuszek.......27........15.09........????..... .....?? ??. ......... Olczak..............25........22.09........????...Borys/D agmara......Katowice roxikct..............21........22.09.......????......... .????............Małopolska wrzesniowa lalla ...20...22.09......????? .....,,,,,Mikołaj/Nina.............Norwegia mmm2126...............25.....21.09......?....Mikołajek,? ...........B iałystok makulinduia............23.....10.09....????....Amanda/Cyp rian....WLKP mlodamamapyta.......21.....27.09.....???....????..................Suwałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa lalaa no to fajnie ze lepiej sie czujesz :) i dobrze ze typowych objawow przeziebienia brak :) odpocznij pod kocykiem z herbatka i bedzie dobrze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś odkryłam, ze nie mieszczę się w kolejna parę spodni... uwierają mnie w brzuszek, także lada dzien zakupię sobie jakieś na allegro, a potem to już spokojnie leginsy i sukienki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa lalaa
ja mam problem ze wszystimi dzinsami, oprocz jednych jakis takich nie wymiarowych, tzn wiekszych niz wszystkie w tym rozmiarze. Mam same biodrowki w rozmiarze 32, w dodatku wszystkie byly zawsze na styk gdy je kupowalam bo nie mialam problemu z wahaniami wagi. ehh a teraz mnie uwieraja w brzuszek i rozgladam sie za spodniami na gumce typu bryczesy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa lalaa
ops, pomylka nie 32 tylko 34 hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :-) ja to mam problem z ubraniami... jestem w 11 tygodniu a tak tyje ze zaniedługo bede musiała nosić typowe ciuszki ciążowe, normalnie nosiłam rozmiar 42 a teraz wciąż rosnę i mój brzuszek. wrzesniowalala gorączki to norma tez to przechodziłam, pytałam lekarza jest to objaw jak najbardziej książkowy. życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla facetow usg to duze przezycie:) szczerze powiem ze tez mi sie lezka w oku zakrecila;) od wczoraj przechodze istny horror, wymioty zupelny brak apetytu, kazdy zapach doprowadza mnie do conajmniej odruchow wymiotnych, pobolewa mnie zoladek i najgorsze ze podbrzusze tez:( slabo mi, nawet do toalety ciezko mi wyjsc bo kreci mi sie w glowie albo robi sie ciemno przed oczami. Dzisiaj wymioty jak na razie nie wystapily ale martwie sie. Miala moze ktoras podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwólcie, że troszkę naprostuję tabelkę, bo niektóre mamcie się źle wpisały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK........TERMIN.....PŁEĆ.......IMIĘ. ...... ..SKĄD JESTEM MEGAN86..........25........01.09........???.........???? ...............Poznan Ajponka............27........02.09.......????........????. ...............Niemcy kama111111......29.........02.09.......????........???? ................Niemcy Cobyeta............29........04.09.......????...Błażej/Patrycja.......Orzesze Wiewióerczka_....24 .......05.09.......????.........????................Suwałki ememem84........27........06.09........????.........????...............Hiszpania wełnianykamyk....30........07.09.......????........????. .............Warszawa Polcia91............20........08.09.......????.....Amelka/Olivier....Inowrocław Agunia86...........25........09.10.......????.........????................Legnica Tala1011101190...21........09.09.......????....Staś/Wiktoria......Zakopane giga83..............28........10.09.......????.........????..............Zielona Góra makulinduia.......23........10.09.......????....Amanda/Cyprian....WLKP Matik2012.........30.........11.09.......????....Oliver/Olivia.........Poznań Jagódka2012......30.........13.09.......????....Jagoda/Juliusz...... Kalisz silka84.............28.........13.09.......????.........????................Olsztyn Madleenn..........26.........14.09.......????.........????...............Małopolska Netka0902.........29........14.09........????.........????...............Wlkp. Obżartuszek.......27........15.09........????..... ...????............... mmm2126.........25.........21.09.......????....Mikołajek/? ..........Białystok Olczak..............25........22.09.......????...Borys/Dagmara.......Katowice roxikct..............21........22.09.......????..........????...............Małopolska wrzesniowa lalla..20........22.09.......????.....Mikołaj/Nina........Norwegia mlodamamapyta...21.......27.09.......????..........????...............Suwałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) ja mam termin na 10 września, bede rodzic w Poznaniu. Jest to moja pierwsza ciąża i jak na razie przechodzę cieżko. Od początku ciąży plamienia ,jestem na luteinie i dodatkowo uporczywe wymioty KOSZMAR. Nic nie moge jesc ani pić bo wszystko zwracam. Jedyne co mi pomaga to suchary i kompoty...ale nie ma co narzekać, oby dzidzia była zdrowa:))))wszystko się przezyje:))) Pozdrawiam wszystkie wrześniówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia91 nic się nie martw bedzie dobrze, ja też mam takie cuda jak ty, ponoć wszystko to mija :-) pobolewa mnie brzuch, zamiast wymiotów mam mdłości ale mówie ci to wcale nie jest przyjemniejsze. Ja na dodatek lecze sie na ciśnienie zażywam tabletki ale jakoś daję rade. Wszystko pzretrzymamy :-) jeszce tyle pięknych chwil przed nami :-) Leśna87 ja mam termin na 26 września , gratuluję :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśki :-) a jak mam się wpisać w tą tabelę? skopiować? i dopisać? w odpowiednim terminie? i wkleić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu tak wlasnie sie to robii :) kopiuje i dopisuje:) kolejny tydzien sie zaczal :) pogoda jest piekna! mi sie zaczal II trymestr i wszystko mi sie podoba jeszcze bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
NICK............WIEK........TERMIN.....PŁEĆ.......IMIĘ . ...... ..SKĄD JESTEM MEGAN86..........25........01.09........???.........???? ...............Poznan Ajponka............27........02.09.......????........???? . ...............Niemcy kama111111......29.........02.09.......????........???? ................Niemcy Cobyeta............29........04.09.......????...Błażej/ Patrycja.......Orzesze Wiewióerczka_....24 .......05.09.......????.........????................Suwałki ememem84........27........06.09........????.........????. ..............Hiszpania wełnianykamyk....30........07.09.......????........????. .............Warszawa Polcia91............20........08.09.......????.....Amelka /Olivier....Inowrocław Agunia86...........25........09.10.......????.........??? ?................Legnica Tala1011101190...21........09.09.......????....Staś/Wikt oria......Zakopane giga83..............28........10.09.......????.........?? ??..............Zielona Góra makulinduia.......23........10.09.......????....Amanda/Cy prian....WLKP Matik2012.........30.........11.09.......????....Oliver/O livia.........Poznań Jagódka2012......30.........13.09.......????....Jagoda/J uliusz...... Kalisz silka84.............28.........13.09.......????.........? ???................Olsztyn Madleenn..........26.........14.09.......????.........??? ?...............Małopolska Netka0902.........29........14.09........????.........??? ?...............Wlkp. Obżartuszek.......27........15.09........????..... Suwałki............... mmm2126.........25.........21.09.......????....Mikołajek /? ..........Białystok Olczak..............25........22.09.......????...Borys/Da gmara.......Katowice roxikct..............21........22.09.......????.......... ????...............Małopolska wrzesniowa lalla..20........22.09.......????.....Mikołaj/Nina........N orwegia mlodamamapyta...21.......27.09.......????..........????.. .............Suwałki Widzę, że z Suwałk są aż 3 mamusie. Fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Oops, cos tabelka mi nie wyszła. Może tym razem się uda :) NICK............WIEK........TERMIN.....PŁEĆ.......IMIĘ . ...... ..SKĄD JESTEM MEGAN86..........25........01.09........???.........???? ...............Poznan Ajponka............27........02.09.......????........???? . ...............Niemcy kama111111......29.........02.09.......????........???? ................Niemcy Cobyeta............29........04.09.......????...Błażej/ Patrycja.......Orzesze Wiewióerczka_....24 .......05.09.......????.........????................Suwałki ememem84........27........06.09........????.........????. ..............Hiszpania wełnianykamyk....30........07.09.......????........????. .............Warszawa Polcia91............20........08.09.......????.....Amelka /Olivier....Inowrocław Agunia86...........25........09.10.......????.........??? ?................Legnica Tala1011101190...21........09.09.......????....Staś/Wikt oria......Zakopane giga83..............28........10.09.......????.........?? ??..............Zielona Góra makulinduia.......23........10.09.......????....Amanda/Cy prian....WLKP Matik2012.........30.........11.09.......????....Oliver/O livia.........Poznań Jagódka2012......30.........13.09.......????....Jagoda/J uliusz...... Kalisz silka84.............28.........13.09.......????.........? ???................Olsztyn Madleenn..........26.........14.09.......????.........??? ?...............Małopolska Netka0902.........29........14.09........????.........??? ?...............Wlkp. Obżartuszek.......27........15.09........????..... ............Suwałki mmm2126.........25.........21.09.......????....Mikołajek /? ..........Białystok Olczak..............25........22.09.......????...Borys/Da gmara.......Katowice roxikct..............21........22.09.......????.......... ????...............Małopolska wrzesniowa lalla..20........22.09.......????.....Mikołaj/Nina........N orwegia mlodamamapyta...21.......27.09.......????..........????.. .............Suwałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhfg
wrześniowalala widzęże syna chcesz nazwać tak samo jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK........TERMIN.....PŁEĆ.......IMIĘ . ...... ..SKĄD JESTEM MEGAN86..........25........01.09........???.........???? ...............Poznan Ajponka............27........02.09.......????........???? . ...............Niemcy kama111111......29.........02.09.......????........???? ................Niemcy Cobyeta............29........04.09.......????...Błażej/ Patrycja.......Orzesze Wiewióerczka_....24 .......05.09.......????.........????................Suwałki ememem84........27........06.09........????.........????. ..............Hiszpania wełnianykamyk....30........07.09.......????........????. .............Warszawa Polcia91............20........08.09.......????.....Amelka /Olivier....Inowrocław Agunia86...........25........09.10.......????.........??? ?................Legnica Tala1011101190...21........09.09.......????....Staś/Wikt oria......Zakopane giga83..............28........10.09.......????.........?? ??..............Zielona Góra makulinduia.......23........10.09.......????....Amanda/Cy prian....WLKP Matik2012.........30.........11.09.......????....Oliver/O livia.........Poznań Jagódka2012......30.........13.09.......????....Jagoda/J uliusz...... Kalisz silka84.............28.........13.09.......????.........? ???................Olsztyn Madleenn..........26.........14.09.......????.........??? ?...............Małopolska Netka0902.........29........14.09........????.........??? ?...............Wlkp. Obżartuszek.......27........15.09........????..... ............Suwałki mmm2126.........25.........21.09.......????....Mikołajek /? ..........Białystok Olczak..............25........22.09.......????...Borys/Da gmara.......Katowice roxikct..............21........22.09.......????.......... ????...............Małopolska wrzesniowa lalla..20........22.09.......????.....Mikołaj/Nina........N orwegia mlodamamapyta...21.......27.09.......????..........????.. .............Suwałki Megisu78...........34.......26.09.......????......Laura/?...........Jaworzno Wychodzi na to , że jestem tutaj najstarsza.... Madleeen mi na razie ciężko wszystko przychodzi, mam nadzieje, ze drugi trymestr będzie łatwiejszy, pewnie wiek tez robi swoje.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhfg
ooo nie zauważyłam mmm2126 też mikołaj super:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×