Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Ja równierz mam termin na wrzesień a dokładnie na 21. Będę rodzić w warszawie. Jest to moja trzecia ciąża (mam dwu letniego synka, a drugą ciążę poroniłam w sierpniu 2011) W tym roku kończę 20 lat i dość dziwnie brzmi że 3 ciąża, no ale niestety nieszczęścia się zdarzają. Pozdrawiam wszystkie wrześniowe mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa lalaa
jkhfg - bo Mikolaj to sliczne imie :)) nie zbyt mi sie podobaja imiona dla chlopcow ale to jest akurat sliczne :))) a dla dziewczynki mi sie duzo podoba, ale waham sie miedzy ida a nina ale raczej nina :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamamapyta
Witam! obzartuszek a gdzie rodzisz? moze sie spotkamy na sali, kto wie? :) Ja bede rodzic w Sejnach. Dziewczyny, robicie juz powoli liste zakupow dla pociechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalla18 nie przejmuj się a moja to 5 ciąża choć mam dopiero 25 lat i też mam 2letniego syna a widzisz mogłabym mieć już 4 dzieci!śmiesznie brzmi ale takie jest życie i nic na to nie poczniesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wolę jeszcze nie planować trochę się boję! chociaż po cichu myślę jaki wózek kupić czy w ogóle kupować bo mam jeszcze ten po synku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane w piękny pogodny dzionek :-) jak wasze samopoczucie dzisiaj? Ja odziwo naprawdę czuje sie dobrze :-) Dzisiaj 10 tygodni i 2 dni Moj maluszek sobie rośnie powolutku. Dziewczyny a wy pracujecie czy może odpoczywacie już na L4? Ostatnio coraz częściej zastanawiam sie czy nie pochorowac sobie troszkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa lalaa
Dzziendobry kolezanki :)) Ja juz bym chciala kupowac wszystko dla dzdziusia bo uwielbiam robic zakupy, przegladac katalogi itp. Ale poki co to tego nie robie bo wiem ze gdy zaczne to nie skoncze hehe:) Jedyne co to ogladalam lozeczka na allegro to zakochalam sie i wole nie ryzykowac juz z wozkiem i innymi rzeczami hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzesniowa lalaa
Dziewczyny a macie lekkie krwawienie z nosa?? bo ja zauwazylam ze coraz czesciej gdy rano smarkam to mam troszeczke krwii na chusteczne. Macie moze podobnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kobietki:) u mnie tez pieknie slonko swieci ale jest zimno wiec pozniej spacerek jak temperatura wzrosnie:) ja mam 15 tydz :) nie ogladam zadnych wozkow ani ubranek itd dopiero jak poznam plec bede sie nad tym zastanawiac:) za 3 tyg mam wizyte wiec moze sie wtedy dowiem :D jestem na zwolnieniu od 5 tyg gdyz jestem na duphastonie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa lalaa ja mam to samo z nosa i z dziasel ale to podobno normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrzesniowa lala ja też tak mam także wszystko w normie nic sie nie martw :-) megan86 dbaj o siebie i odpoczywaj i strasznie ci zadzdroszcze :-) że już niedługo będziesz wiedzieć jakiej płci jest twoje maleństwo, ja też nie mogę sie doczekać tego dnia. W sumie jest mi to obojętne ale ta ciekawość jest silniejsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! kolejny cieply dzien przed nami:) podoba mi sie ta pogoda. ja tez mam lekkie krwawienie z nosa...nie wystepuje ono codziennie ale czasami mi sie zdarza zauwazyc krew na chusteczce. ja juz mam wybrany wozek i lozeczko i posciel i fotelik. w sumie wszystko oprocz ubranek bo te bede ogladac dopiero jak poznam plec. jak bedzie chlopiec to mam po dziecku siostry ubranka wiec nie bede nic kupowac bo jej synek ma roczek wiec wszystkie ubranka nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamamapyta
Tez rano i wieczorem zauwazam czerwone plamy na chusteczce. Co do ubranek to nie moge sie powstrzymac, mam juz pare bodziakow w neutralnych kolorach, sa przesliczne :) Jutro mam wizyte i pewnie pojutrze usg. robilam podstawowe badania i z morfologii mam zanizony Eozynofile 0,4% a norma to 1-5. co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka sliczny maluszek :) ciesze sie z Toba z wszystko ok:) ile ma cm? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Megan :) Ma 8,6 cm. Z tego co mowil to jest wzrost mierzony od czubka glowy do konca posladkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mi wyszedl tydz mniejszy jak powinien i toche sie zmartwilam :( mam nadzieje ze do nastepnej wizyty nadrobi..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie bylo widac plci maluszka, choc lekarz powiedzial, ze w 15 tygodniu jest to mozliwe. Mimo wszystko czuje, ze to bedzie chlopak. A ty Megan masz jakies przeczucia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to mozliwe ze od zmniejszenia dawki progesteronu nie mial takiego przyrostu jak na poczatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi tez sie wydaje ze bedzie synek :) moze za 3 tyg sie dowiem jak sie ladnie ulozy :) a Ty kiedy masz kolejna wizyte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan nie martw sie. Ja na pierwszej wizycie tez panikowalam czy wymiary sa w normie itd. Lekarz mnie uspokoil i powiedzial, ze natura i biologia to nie matematyka. Czlowiek wszystko mierzy, wazy i stara sie na wszystko ustalac jakies normy a to nie zawsze sie sprawdza. To samo dotyczy porodu. Jedne kobiety rodza w 37 tygodniu a inne w 42. Roznica 5 tygodni a wszystko miesci sie w normie. Tak mi wtedy tlumaczyl gin. Musze przyznac, ze trafilam na bardzo dobrego lekarza z dobrym podejsciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gin kazal przyjsc za miesiac. Nie musze ustalac terminu, wiec nie wiem kiedy dokladnie pojde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Ajaponka za te slowa pewnie masz racje... mam nadzieje ze kolejna wizyta rozwieje moj niepokoj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno wszystko jest ok :) Uciekam juz i zycze dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od ostatniej wizyty przytylam 1 kg. Bylam w szoku, bo jem naprawde duzo. A brzuszek juz mam spory jak ja 15 tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK............WIEK........TERMIN.....PŁEĆ.......IMIĘ . ...... ..SKĄD JESTEM MEGAN86..........25........01.09........???.........???? ...............Poznan Ajponka............27........02.09.......????........???? . ...............Niemcy kama111111......29.........02.09.......????........???? ................Niemcy Cobyeta............29........04.09.......????...Błażej/ Patrycja.......Orzesze Wiewióerczka_....24 .......05.09.......????.........????................Suwałki ememem84........27........06.09........????.........????. ..............Hiszpania wełnianykamyk....30........07.09.......????........????. .............Warszawa Polcia91............20........08.09.......????.....Amelka /Olivier....Inowrocław Agunia86...........25........09.10.......????.........??? ?................Legnica Tala1011101190...21........09.09.......????....Staś/Wikt oria......Zakopane giga83..............28........10.09.......????.........?? ??..............Zielona Góra makulinduia.......23........10.09.......????....Amanda/Cy prian....WLKP Matik2012.........30.........11.09.......????....Oliver/O livia.........Poznań Jagódka2012......30.........13.09.......????....Jagoda/J uliusz...... Kalisz silka84.............28.........13.09.......????.........? ???................Olsztyn Madleenn..........26.........14.09.......????.........??? ?...............Małopolska Netka0902.........29........14.09........????.........??? ?...............Wlkp. Obżartuszek.......27........15.09........????..... ............Suwałki mmm2126.........25.........21.09.......????....Mikołajek /? ..........Białystok Natalla18...........19........21.09.......????...Marika/Igor..........Warszawa Olczak..............25........22.09.......????...Borys/Da gmara.......Katowice roxikct..............21........22.09.......????.......... ????...............Małopolska wrzesniowa lalla..20........22.09.......????.....Mikołaj/Nina........N orwegia mlodamamapyta...21.......27.09.......????..........????.. .............Suwałki Megisu78...........34.......26.09.......????......Laura/? ...........Jaworzno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×