Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Ponawiam pytanie odnośnie opuchniętych brodawek u dziewczynek? Czy któraś też tak ma oprócz mojej Weroniczki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANDZIU moja Olimpka ma twarde czuje pod palcem jak przejadę jej po cycusiu ale czy one są nabrzmiałe no nie wiem. Ale to ją na pewno nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia, co masz na myśli pisząc obrzmiałe ? Takie twardawe ? Jeśli karmisz piersią to tego typu obrzmienie będzie normą. Mi położna ciągle to powtarzała przy każdej kontroli, żebym się nie martwiła. Kazała bardzo delikatnie rozmasowywać piersi dziecka, ale tylko jeden raz na dzień. Powiedziała, że w piersiach dziecka również się odkłada mleczko i to zupełnie normalne zjawisko. Gdy przestałam karmić piersią to obrzmienie zniknęło. 🌼 Megi, gratuluję zakupu :D Jaką pralkę wybraliście????? Jak mi się skopie odkurzacz to też wymienię na samsunga silence :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowaliśmy się na boscha ponoć dojebana, własnie czytamy o niej i ma fajne bajery, jakies specjalne pranie ubranek dla dzieci z alergia skórną. Nasza Olimpka nic takiego nie ma no ale...:-) Wczesniej mieliśmy indesit i niestety cholernik zepsuł się po 7 latach i nie da sie naprawić :-( jak to fachowiec powiedział "...to jest pralka jednorazowego użytku..." nie da się w niej nic wymienic bo jest nierozbieralna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde wcieło mi posta..... kupilismy sobie praleczkę boscha, dojebana :-) własnie o niej czytamy na necie ma fajne bajery :-)jakies specjalne pranie ubranek dziecięcych dla alergików, niby jakoś specjalnie wypłukuje detergenty żeby było ich jak najmniej. Wcześniej mieliśmy indesit, zepsuł się po 7 latach i jak to fachowiec powiedzał "..jest to pralka jednorazowa.."nie da się jej rozbierać bo ma scalone elementy i pewne rzeczy są niewymienialne... I dobrze ze sie zepsuła :-) przynajmniej mam nową :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze ale ze mnie ciapa hehheeh pralkę firmy samsung :-D pijana juz jestem :-D ja chciałam boscha ale nie było tego modelu co chciałam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia, mmoja melisa ma opuchniete brodawki a sutki znaczy kropeczki hehe ;p takie fioletowe, bylysmy dzis na szczepieniu i pediatra nic na nie nie mowila, czyli to normalne. co do kupek to owszem ostatnio zmniejszyla sie ilosc, dzis zrobila tylko raz. Sorry dziewczyny, ze sie nie udzielam ale naprawde nie mam o czym pisac, Meliska jest bezproblemowa, nie stwarza problemow, w ogole nie placze, wiec nie wiem jak wam radzic :) Ja na chrzciny planuje zrobic rosol, filet ze szpinakiem albo z serem i pieczarkami, pieczone ziemniaczki w mundurkach,kompot, 2 surowki, karpatke, sernik. Mysle, ze starczy?:) beti - gratuluje zareczyn! :) w sobote jade z mala go galerii, zamierzam sie oblowic na wyprzedazach;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
-)mlodamamapyta to gratulacje,ze nie ma sie do czegp przyczepic :-) Moj Skarb jest tez kochany,choc ja sie o nia stale zamartwiam :/ Trapi mnie np to czy rehabilitacja 2 razy w tyg cos da? alexia.ciesze sie razem z Toba!Jeszcze niedawno sama sie stresowalam bioderkami :-) Dobrze,ze kupka sie pojawila. Kalinka nie ma obrzmialych sutkow,ale ja nie karmie piersia. Megi ja tez byn wypila najlepiej jakiegos drina,ale nawet nie mam z kim. Czasem mnie doly dopadaja.Tez tak macie? 1234xyz full wypas,jei chodzi o chrzciny :-) , ale najbardziej zaciekawila mnie sałatka z zupek chinskich.....jak to sie robi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Meldujemy się ;) U nas po staremu...Olciu daje popalić w dzień trzeba stale go czymś zajmować nie posiedzi sam i najlepiej niech to robi mama, w nocy budzi się kilka razy bo jest głodny ciągle wypije mi max 120 i przy pierwszym wieczornym karmieniu wytrzymuje te 3-4 godziny później już co 2 się budzi. 150 mi nie wypije bo zaśnie i tutaj mam pytanie do dziewczyn które zaczęły zagęszczać pokarm jakiej kaszki dodajecie i w jakiej ilości? Poza tym Oluś ładnie już łapie zabawki, przekręca się z plecków na brzuszek i ostatnio udało mu się z brzuszka na plecki :) Nauczył się piszczeć i najchętniej robi tylko to, dziś wieczorem nauczył się pluć i nic innego nie robił wyglądało to słodko. Jego uśmiech i piski podczas zabawy sprawiają, że wybaczam mu te nocki i to, że ostatnio mam problemy z zasypianiem. Co przykrego nas spotkało to tylko odparzona pupa, kupiłam pampersy sleep & play i są one zapachowe i chyba od tego i teraz leży prawie cała paczka... My za tydzień mamy 3 szczepienie ciekawe czy będzie znowu taki marudny bo nocki to już chyba gorsze nie będą :P Któraś z Was zadała pytanie odnośnie odbicia i u nas ostatnimi czasy jest tak, że Oliwier nie chce być noszony do odbicia jak wypije to wierci się i trzeba go odłożyć do łóżeczka i śpi inaczej jest wielki płacz. Pozdrówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę można rzec że odwiedziła Nas stara gwardia :) Dziewczyny witajcie! :) sałatka z zupek chińskich to głównie chodzi o makaron który się w nich znajduje :) tak mi się wydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salatka z zupek chinskich
glownie chodzi o makaron i przyprawy:) mi najbardziej smakuje prosta - tzn makaron sie parzy, odcedza, dodaje ugotowane jajka, majonez i przyprawy z zupek ta sypka i plynna bez warzyw suszonych - pycha, mozna zrobic tez wersje z pomidorem i ogorkiem - ale o tej porze roku smakuja jak trawa, albo z piersia z kurczaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatka z zupek chińskich makoron się zaparza ja zawsze daje 2 makarony i dodaje przyprawę dołączoną do zupki.Ważne żeby to był pikantny rosół. Jedną pierś z kurczaka gotuję przyprawiam wedle uznania kroję w kosteczkę, puszka kukurydzy i sałata pekińska bardzo drobno posiekana no i majonez. U mnie wszyscy bardzo lubią tą sałatkę. Moja mama dodaje jeszcze groszek. Jak widać ja już nie śpię całą noc czekałam na okres no i przyszedł. Hurraaaaaaaaaaaaaaaaa,................................................................................................................. A co do kuchni to ja uwielbiam gotować mogłabym przesiedzieć cały dzień w kuchni i każdy pretekst jest dobry żeby zaprosić gości i coś upichcić ;) nawet dla księdza heheh. Mój Tobik ma asymetrie ale nie mam rehabilitacji. 15 mam a szczepienie to zobaczymy co powiedzą a 29 mam neurologa no i też będzie mógł się wypowiedzieć. Ale lepiej rehabilitować asymetria prowadzi do wad postawy. Wczoraj dałam Tobiaszowi słoiczek szpinak z ziemniakiem nie smakował mu.... otworzyłam 2 jabłko z marchewką i tez nie chciał jeść. Strasznie się krzywił.............. mój teściu tak się z niego śmiał, że się krzywi więc na razie zostaje ziemniak i marchewka i szukanie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234, po pierwszym krzywieniu nie rezygnuj :) .......................................................................................................................................... Netko, to że Zosia mniej śpi, to raczej wydaje mi się, że normalne, Zuza też już śpi malutko w ciągu dnia, ale trzymam się w miarę "sztywno" godzin kiedy ją odkładam i sobie leży sama to albo zaśnie albo nie, w zależności od potrzeby ;) ............................................................................................................................................... ramysiu, powodzenia :) ........................................................................................................................................... Handzia, moja Zuza chyba nie ma obrzęknietych... wyglądaja normalnie więc chyba nie .... nie wiem zresztą ... .................................................................................................................................. obżartuszku, ja ci nie pomogę niestety.... nie miałam takiej sytuacji .................................................................................................................................. Beti, zdrówka :) ........................................................................................................................................... Ja jeszcze chrzcin nie robiłam, więc nie wypowiem się, ale chyba zrobimy je gdzies w restauracji, więc w ogóle się nie zastanawiam nad menu dziewczyny :* .......................................................................................................................................... Polcia, ja dodaję odrobinę na miarce od mleka kleiku ryżowego, jak robię 150 ml mleka to daję pół miarki kleiku.... ale w naszym przypadku zagęszczanie nic nie daje.... widoczni emamy małego żarłoka i tyle ;) Fajnie że Oliwierek Ci się dobrze rozwija.... a odparzenie... no na to wpływu nie mamy, gdy testujemy pieluchy... niestety, dużo zdrówka życzymy Wam z Zuzią :) ....................................................................................................................................... Biorę się trochę za małe ZUO i później Wam dopiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) My po super przespanej nocy mała teraz lezy w łózeczku i dyskutuje do karuzeli, a ja mam chwilke na kompa:) 🌻 Megi super ze kupiliscie prlaeczke i odkurzacz hehe mnie strasznie ciesza takie zakupy do domu pewno bym teraz odkurzała kilka razy dziennie hehe aaa i nie rób smaka na alkohol bo karmiace jeszcze nie moga hehe jedynie karmi ktore po godzinie smakuje jak siki:P:P:P:P:P:P:P:P :))))))) Olimpia chyba tak jak wiekszosc dzieci lubi podrózowac moja to przespi nieraz 4godziny jak jestesmy na zakupach:) 🌻 Ja tez bardzo lubie gotowac i juz sie nie moge doczekac mojej tylko MOJEJ kuchni gdzie bede mogła sie rozłozyc ze wszystkim tak jak chce... i robic sobie co chce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 ja tez spróbuje marchewki w sobote:) aaaa czy któras mama karmiaca piersia juz daje cos nowego?? no ja juz zapomniałam kotra karmi piersia a ktora mm..... a podobno ze jak pierisa todopiero po 6 misiacu mozna cos dawac... ja ze wzgledu na ta kupe musze cos zadziałac.... 🌻 Handzia co do brodawek to ja sie smieje ze za niedlugo małej kupimy miseczki AAAAAAAA hehe ma takie jak by twardawe ale czy to to o co pytasz to nie wiem.... lekko wypukłe:) 🌻 mlodamamapyta moze chcesz moja kamilke na kilka dni hehe zamienianie sie jest fajne:P:P:P:P:p 🌻 Witaj Polcia fajnie ze u Was wszytsko ok:)))) 🌻 Ramysia powodzenia na sesji:******** 🌻 lece bo mała juz mnie wola:*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello moje miłe 😘 u nas nocka rewelka nigdy jeszce tyle Olimpia nie spała :-) od 19 do 5:20 niezle :-) 🌼 teraz pojadła leży na macie i złości sie ze motylek ucieka jej z ręki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej na razie nadrobiłam część waszych postów a potem skończe pisac resztę bo mała jest strasznie marydna. nie ma obrzmiałych sutek i brdawek, wcale nie miała. powodzenia na sesji gratuluje pralki na chrzcinach miałam barszcz z krokietami( 1 danie, nie chciałam rosołu, bo na każdej imprezie jest rosół) , placki 3 rodzaje, 3 rodzaje sałatek, 3 rodzaje śledzi, tort, potem mialam zupe gulaszową z ogromna ilościa mięsa, bo nie było drugiega dania. Aha miałam w domu 25 osób i wszytsko robiłam sama. Także sie da i kosz mniejszy. nie obrażac sie o oniedpisane posty, bo nie ma o co. mamuśka 212 widzimy cię:) szczepiałam na pneumokoki i małej nigdy nic nie było domkwia Ty chyba tez masz sesje powodzonka mała ma jakąs wyspyke od kilku dni i nie wiem po czym- krem ten sam, płyn do kapieli też, jedzenie to samo. a wysypka mam wrażeie coraz większa. Woczraj strasznie płakała na wieczór usnęła o 22 a zwykle do 19 nie wytrzymuje. Dzis o 6 powtróka z płaczu. Praktycznie nie je albo mało ale duzo pije. goraczki nie ma. nie wiem o co kaman. na reszte postów odpisze potem CMOK>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfka, nie wiem co to może być, może do pediatry zadzwoń ?? ............................................................................................................................................. Megisu, wydaje mi się, że teraz wszystkie sprzęty AGD robią "nienaprawialne" po kilku latach użytkowania, bo im sie to opłaca.... my tuz przed narodzinami Zuzinka zamieniliśmy ledwo dyszącego 5cioletniego whirlpoola na samsunga eco bubble i jestem mega zadowolona ;) także gratuluje zakupu i jak najdłuższego użytkowania życzę ;) ...................................................................................................................................... Alexia, nie wiem czy dostałaś w szpitalu w niebieskim pudełku taki poradnik happy baby, wydaje mi się, że jest rozsądnie napisany, i tam jest właśnie napisane o wprowadzaniu glutenu dla dzieci karmionych piersią, że zmieniono zalecenia żywieniowe, aby wprowadzać już w 5 miesiącu a nie w 6 jak było mówione wcześniej :) ale nie będę się tu wypowiadać o marchewkach bo przy karmieniu piersią jestem całkowicie niekompetentna już w tym momencie .... a z ta kupą współczuję serdecznie, bo domyślam się, jak mała musi się męczyć :( ...................................................................................................................................... Dodałam kilka zdjęć na nk ;) miedzy innymi te z kabanosem :P Buziaczki dziewczxęta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiapop
Dziewczyny odwalilyscie kawał dobrej roboty. Czytałam was na początku ciąży ale jakoś nie miałam odwagi dołączyć też jestem wrześniową mama.czyta się was jak jak jakich poradnik i dzięki wam rozwialam wiele wątpliwości przy opiece nad moim malenstwem. Jak miałam jakiś problem z małą wystarczyło żebym weszlam na wasze forum to w tym czasie zazwyczaj pisalyscie o tych samych problemach wszystkie problemy się rozwiązywały. Dzięki że jesteście. Mam nadzieję że nie macie mi za złe wcielam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a czy kupka po marchewce moze być pomarańczowa? czy to raczej oznacza ze mały brzuszek nie trawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myśle że powinni o nas nakecić film :-) tytuł wrześniowe rozterki :-) albo jakoś tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Smerfa, masz fajny styl pisania, nie wiem czemu ale zawsze mam uśmeich na twarzy jak Ciebie czytam :) 🌼 Polcia, fajnie, że się odezwałaś. Cieszę się, że u was wszystko w porządku:) 🌼 Nasza nocka ładnie przespana, teraz kolejna drzemka, wiec mam chwilkę. Dziś kolejny dzień wprowadzania, chyba znowu podam soczek marchwiowy i zobaczymy. Póki co kupka była i to nie jedna, więc chyba jedzonko się przyjmuje... Mam jeszcze pytanie, ile pokarmu podajecie swoim dzieciom? Np. zjedza już pół słoiczka? Jak to wygląda, opiszcie... Ło ło ło, napisz jak to u Ciebie wygląda :) 🌼 No i pytanie, np. jeśli dzieci nie zjedzą całego śłoiczka lub nie wypiją całego soczku, bo jeszcze chyba raczej tego nie robią, to co robicie z resztą jedzonka. Odkłądacie do lodówki i na nast. dzień czy dojadacie tą resztę ? Wiem, że głupie pytanie ale odpowiedzcie please... 🌼 Ja za godzinkę jadę na kawkę do koleżanki , a potem może jakaś wycieczka po wyprzedażach...;) ciekawe czy uda mi się namówić m. 🌼 No i dziewczyny BARDZO ale to BARDZO ważne pytanie i BŁAGAM zaradźcie mi coś, bo oszaleje !!!!!!!! Mianowicie, moje włosy lecą mi garściami :(:(:(::(:(:(:(:(:(:(:( To jakiś koszmar jest ostatnio ! One są dosłownie wszędzie, Na pościeli, w zabawkach Zosi, w ciuchach, nosz kurwa mać już nie mam na nie siły. M też już sie wkurza, bo one są dosłownie wszędzie!!!!!!!!!!!!! NAwet w pieluchach!!!!!!!!!:(:(:( Gdy je wyczesuje to wychodzi cała masa, ale np. też w ciagu dnia jak przejadę ręką to zbiorę ich całą garść :( Ratunku co się dzieje! Zawsze mi jakos tam wypadały, ale teraz to jest kurwa jakieś apogeum!!!!!!!!!!! Błagam zaradźcie mi coś jeśli któraś ma podobny problem i wie jak sobie z nim radzić. Beti kiedyś coś pisała o jajku, ale ona pewnie mojego posta nie przeczyta... BETI BETI, napisz co stosujesz, bo jak tak dalej pójdzie to wyjdę z siebie i stanę obok dosłownie:( 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
łołoło - no po niedzieli do lekarza na razie odtswiałam płyn do kąpieli i myje w szarym mydłe, oby to było to. netka- moze dlatego, że robie całą mase lieterówek, bo myslę szybciej niz pisze. megisu- kupsko może byc pomaranczowe po marchewce także spoko. beti- zdrókwA!!! polscia- witaj wśród nas po taaaakiej długiej przerwie. ja dałam małej rano starte jabłko na łyzce. zjadła dwie łyżeczki ale krzywiąc sie nie miłosiernie- dziwne bo przeciez pije sok z jabłka- nawet z tej samej odmiany. łeh. a teraz dałam jej pic mleko z butelki- nie będzie, herbatke wyduldała całą a mleko kilka łyzeczke i sama z chęcią otwierała buzię na mleko z łyzeczki- tego juz nie ograniam. alexia- ladną mamy pogodę ale sypie... po niedzieli spróbuję dac jej marchewke tylko nie wiem czy surowa czy ugotowaną...na łyżeczce oczywiście... aha -na wypadająve włosy--- juz pisałam kiedyś szapmon i żel do włosów dermena- mi trochę już pomogła aczkolwiek najwpier musza wyleciec słabe włosy ale odrastaja nowe-mam takie icki odstajace- ale włosów to mi wypadło przez te 4 miesiące tyle co chyba przez całe życie nie. hmmm ciekawe czy ktos wytrwa przy moim poscie do konca. ide na nk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NETKA :* żółtko z jajka i 4 łyżki piwa robimy papkę i nakładamy na głowę zawijamy folią albo specjalnymi workami foliowymi jak u fryzjera ( ja kupiłam na allegro) po 20 minutach umyć włoski, po umyciu włoski mogą się wydawać "tępe" ale jak wysuszysz to będą ładnie błyszczące, ja efekt zauważyłam po 2 stosowaniach to jakoś co tydzień robiłam, teraz dużo rzadziej ale różnica jest kolosalna jak na moje włosy. 🌼 Ja czuje się lepiej, gorączka już mi dziś zeszła ale za to siedziałam w toalecie 40 minut.. ufff... a przy okazji zapytam Was dziewczyny o "Heńka" to znaczy hemoroidy.. ja mam nadal tylko się chowają czy któraś z was ma je nadal i jakoś z nimi walczy? 🌼 aaaa właśnie co do moich zaręczyn.. już jest lepiej, nie pamiętam czy pisałam, ale oddałam mu pierścionek i poprosiłam o ponowne zaręczyny, w sylwestra byli u nas przyjaciele z zielonej i dowiedziałam się że moj kolega bedzie sie oświadczał mojej przyjaciółce. wyszliśmy na ulice obejrzeć fajerwerki, wybila północ, mój W zaczął mi skladać życzenia i nagle klęka chlopak mojej koleżanki patrzy na nas i też klęczy przed swoją ukochaną :) a ja to wsyztsko nagrałam hehe.. moja przyjaciółka się popłakała a ja byłam wtedy szczęśliwa :) W powiedział mi, że zawsze chce ze mną być i takie tam co się mówi przy zaręczynach :) więc generalnie poprawa była znaczna, ale nigdy nie zapomne "rapetek" hehe teraz to się z tego śmieje :) a oto i mój pierścionek: http://zapodaj.net/2956705d14631.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu --> kupka jak najbardziej pomarańczowa po marchewce :) ........................................................................................................................................... Netka, moja Zuzina je około połowy słoiczka, jest napisane, żeby na początek podawać 4-6 łyżeczek, ale dla mojej po 6 była awantura, że chce jeszcze, więc w sumie zjadła 10 łyżeczek (takich co hipp wysłał w paczuszce ze słoiczkiem) co stanowi około połowę słoiczka, może ciut więcej, i niby jest napisane że otwarte trzymać w lodówce 48h, ale ja jak zjadła mi wieczorem, to dawałam jej maksymalnie tylko na nast dzień po śniadanku koło 10 na przekąskę..... nie wyobrażam sobei trzymac tgo tak długo, chociaż pewnie nic by się nie stało.... A jak sama robię jej sok z marchewki, czy jabłka to podaje od razu, jbłko szybko ciemnieje, wtedy wywalam, a marchewka robię tak, że rano podaję i przed kolacją o 17 , takiej robionej przez siebie nie trzymałabym dłużej, i swoje podaje co drugi dzień a co drugi dzień słoiczkowe ;) ...................................................................................................................................... co do włosów, ja tez mam masakre, wypadają dosłownie garściami!!!!!!!!!! ponoć to normalne, i po około pół roku przestają..... ja w końcu nei doszukałam tego przepisu Beti, ale mam zamiar w tym tyg po prostu za przeproszeniem "pierdolnąć" sobie ze 2-3 żółtka na łeb i pochodzić z nimi z godzinę, bez mycia szamponem, to ponoć wzmacnia włosy, tak mi teściowa poradziła, bo miała to samo po ciąży, a teraz, jak sama mówi, ma grzywę jak lwica, więc nie wypadły jej do cna ;) ...........................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej W końcu jestem, ale się rozpisałyście, już nie pamiętam co która pisała więc będzie chaotycznie Ja czekam na kolędę trochę z niepokojem bo Lena nie ochrzczona a my nie mamy ślubu, ciekawe co na to ksiądz. Planujemy połączyć ślub z chrzcinami może gdzieś na wiosnę .......................................................................................................................................................................................... Mała też ma często czkawkę czasami długo ona trwa, a jak nie chce smoczka, cycka lub butelki to szczeka i szczeka ..........................................................................................................................................................................................ja dokarmiam butelką i Lena leży na lewej ręce na lekko uniesionym przedramieniu, czasem aż ręka cierpnie, jakoś boję się jej podawać mleko na leżąco ..................................................................................................................................................................................u nas wysypka schodzi tzn. jest szyja już nie jest czerwona tylko czuć takie małe ostre krostki jakby kaszka, są one też na ramionach i nóżkach. Nie chciałam iść do przychodni bo grypa i zadzwoniłam do położnej - bardzo fajna babka, która kazała wykąpać małą parę razy w kalium i później niczym nie smarować ..................................................................................................................................................................................mi też wypadają włosy, też są wszędzie MASAKRA ja czasem biorę jakieś witaminy jak sobie przypomnę ale bez rezultatu ..................................................................................................................................................................................co do opuchniętych brodawek małej to dziś zobaczę jak będę ją przebierać ..................................................................................................................................................................................Aha chyba podam w końcu małej marchewkę kupiłam słoiczek i stoi już z dwa tygodnie Na razie to na tyle, miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO i Beti odpisała maseczkę !! super :D ....................................................................................................................................... Ja jeszcez chciałam powiedzieć, że dzięki temu "wzbogaconemu" jedzonku w warzywka i owoce, ZUO nasze robi już takie "zwarte" kupska a nie takie rozlane na całą pieluchę :D , co jest niebywałym plusem :) Co tez właśnie uczyniła..... :) ............................................................................................................................................ SMerfka, spróbój ewentualnie jeszcze w krochmalu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Hejka dziewczyny :-) U nas pada deszcz, wieje silny wiatr więc cały dzień w domku będziemy :-( Nocki nie komentuję, bo do znudzenia mogę pisać to samo, czyli że do kitu i dlatego dopiero jak będzie jakaś lepsza to zamelduję ;-) .............................................................................................................. BETI szybkiego powrotu do zdrówka!! i gratuluję zaręczyn!! ........................................................................................................ 1234 może faktycznie powinnaś zmienić zawód?? Marnujesz się kochana w tej księgowości! .............................................................................................................. ALEXIA super, że z bioderkami już ok! Bardzo się cieszę :-) ............................................................................................................ MEGI gratuluję zakupu. Niech długo wam służą te sprzęciki ;-) pralka naprawdę fajna! Najlepsza jest ta funkcja do prania ubranek dziecięcych :-) Odkurzacz też extra! Mój już też prosi się o wymianę.. Ja mam pecha do odkurzaczy hehe bo co kupię jakiś to ZAWSZE nadaje się do wyrzucenia kilka dni po upływie gwarancji hehe. Co do kupki po marchewce to mój zrobił pomarańczową po niej. Wydaje mi się, że jest to dobry znak ;-) ........................................................................................................... RAMYSIA Tobie również powodzenia na egzaminach.. Ja zaczynam mieć ''stresa'' bo ten mój móżdżek nie chce się ''rozkręcić'' i działać jak rok temu.. ..................................................................................................... POLCIA cieszę się razem z Tobą, że Olciu jest bezproblemowy :-) ....................................................................................................... NETKA ja póki co podaję Małemu marchewką i jabłuszko i marchewki zje malutko tzn. ok 5 łyżeczek i więcej nie chce, a jabłuszka prawie pół słoiczka. ja mam 1 słoiczek na 2 dni. można dłużej przechowywać w lodówce, ale ja jakoś nieufna jestem w tej kwestii ;-) Co do włosów to mam taki sam problem i szukam również pomocy.. ......................................................................................... ŁO ŁO ŁO ja też zauważyłam, że kupki są ''lepsze'' od kiedy je coś dodatkowego poza mleczkiem :-) ........................................................................................... Miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×