Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Uwaga;-) Córka mojej znajomej miała robioną maść na rozstępy;-) Podobno wyblakły do bieli;-) Jak się dowiem co i jak to powiem przepis:-D Na moje fioletowe krechy jak znalazł:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga;-) Córka mojej znajomej miała robioną maść na rozstępy;-) Podobno wyblakły do bieli;-) Jak się dowiem co i jak to powiem przepis:-D Na moje fioletowe krechy jak znalazł:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po koledzie :] bylo ok. ksiadz cos mowil a Daga mu wchodzila w slowo :] jeszcze nie slyszalam zeby tyle gugala :-]. mala zasnela mi na rece przy cycku i jestem uziemiona :D smerfa podziwiam z tym wprowadzaniem. banan dopiero po 9 mcu z tego co kojarze. ja jestem taka ze jak kaszka ma byc po 4 mcu to czekam az mala tyle skonczy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
mlodamampyta, powiem Ci szczerze, słyszałam wiele niepochlebnych opinii co do chlorowania wody w Aquaparku. A co do ozonowania to ciemna jestem, tak na 95% :P Z miesiąc temu miałam chęć się przejść, ale jak na razie motywacji brak :P Mogę zapytać do jakiego lekarza rodzinnego chodzisz? Ja na Pułaskiego przy policji. Pozdrawiam mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok kaloryfer zakrecony, mimo to jest letni więc dałam na niego mokry ręcznik, pokój wywietrzony. Trzymajcie kciuki za dobrze przespana noc Dagmary i przy okazji mojej :). Dobranoc i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok kaloryfer zakrecony, mimo to jest letni więc dałam na niego mokry ręcznik, pokój wywietrzony. Trzymajcie kciuki za dobrze przespana noc Dagmary i przy okazji mojej :). Dobranoc i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Wasze maluchy chyba wczesnie chodza spac...Moja niunia dopiero zasnela z 15-20 min temu. Ja trzymam ciuszki. Liczę na to,że się jeszcze przydadzą dla drugiego dzieciaczka :) ;) :) ;) smerfaskr,a długo się budowaliście?My narazie mamy dom w stanie surowym otwartym. W zasadzie nie ma pośpiechu,ale czasem chcialabym,zebysmy juz w nim mieszkali we 3,a moze i we 4 :) Megisu nie ma mnie na nk z Wami. Wolę pozostać incognito :P Może się to zmieni jak zorganizujecie zlot wrześniowych mamusiek hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
olczak milej nocki Dadze i Wam :) madziulka spore mieszkanko. Super! Ciekawe czy jajo zadziała.Jak tak to ja też to zastosuję :) Dowiedzialam sie dzis,ze moja przyjaciolka jest w ciąży!Tak czułam,bo koniecznie chciała sięa spotkać,ale bardzo wypytywała czy aby na pewno jestem zdrowa :D Cieszę się barrrrdzo!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc z przykrością stwierdzam że to nie wina suchego powietrza. Do tej pory zaliczyłam już 3 pobudki. No nic jakoś wytrzymam do końca miesiąca i potem spróbuje z kaszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
pierwsza!!!!!!!!!!!!! budowałismy sie 4 lata. ale pod órkę mamy z tą budowa tak obżałowana można rzec. u nas standardowo 3 pobudki. dzis wysypki na policzkach juz nie ma zgłupiałam teraz nie wiem po czym. zlot mamusiek fajna sprawa by była. mój pies owczarek niem lubi nasz amała ale prawie jej nie zauważa bo bardziej interesuja go patyki czy kamienie do zabawy:) podziwiam Cię madziluka z tą ekspresową drugą ciąża. ja bym sie bała ze w domu sobie nie dam rady, bo w mieszkaniu nie intersuje odnsniezanie czy palenie w zimie. Do tego jestem po cc i bałabym sie, że mi tak cos popęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga! :) u nas pobudek 5 ale już przywykłam. Odezwę się później bo jeszcze leże z Daga, która łapie mi za telefon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej U nas pobudek 1 ale za to poranna akcja wymioty Raz zwymiotowała,dałam jej cyca i znow zwróciła:-( Uśpiłam ją i śpi 1.5 godz .Będę musiała niedługo ją chyba obudzić żeby się nie odwodniła:-( Sama nie wiem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Madziulka gratuluję :-) smerfaskr my tez planujemy sie budowac ok.4 lat,czyli jak dobrzepokjdzie to za 3 lata sie wprowadzimy :-) Wspolczuje z tymi pobudkami. Czy Wase malenstwa tez Wam spierniczaja jak zmieniacie im pieluchy? Moja wyczynia takie figury jak mi chciala zwiac :-D Ile mleka podajecie dzueciakom?Moja corcia wcina juz170 ml i od jakiegos czasu widze,ze zaczyna sie robic za malo....,alejuz zwiekszac ilosc? Nakarmilam dzis Kale po raz pierwszy jaklezala na znak no i jestok.Wczes.iej sie balam. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie OLCZAK u nas jest to samo, tzn. Lena na noc dostaje mm, o 21 wypiła 120 ml, a o 22 dorobiłam jej 60 i po tym spała do 2 w nocy, a od 2 była tylko na cycu i zaczął się koszmar, pobudki co 1-1,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszek tylko u mnie problem polega na tym polega, że Daga nie chce mm bo nim pluje, a i z butelki też nie pije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej my na szybko... Noc super super:)) Juz mam posprzatane m sie bawi z mała teraz mykamy na zakupy potem spacer słoneczko swieci ale troche wieje... 🌻 Olczak jeszcze troche i dasz jej cos "mocniejszego" w sensie ze do mleka to bedzie lepiej spac ale wiem jak to sie człowiek meczy bo my tez tak mielismy na poczatku teraz juz jest oki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Dodałam wczoraj kleiku do mleka Olciowi wypił 150 i trzymalo go to 5 godzin! Obudził się o 1.30 i dostał 120 mleka i przespał mi prawie do 5 wtedy dostał znowu mleka z kleikiem i wytrzymał znowu 5 godzin! :D Jestem pod wielkim wrażeniem. Dzisiaj na noc już tylko z kleikiem mu dam. Może gdyby był bardziej rozespany wytrzymał by dłużej ale poszedł spać o północy przespał się od 19.30 do 20 i potem walczylismy z nim niby zasypiał. a tu nagle krzyk i płacz. I mam pytanie do NETKI bo ostatnio pisała, że jej Zosia przespała się przed kąpaniem i ją miała budzić: po kąpieli zasnęła Ci odrazu choć przespała się przedtem? Jak Ty to robisz? Z moim Olciem takie coś nie przejdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia a powiedz mi jak się skończyła historia z spoconymi stópkami mimo że Olciu był lekko ubieramy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka u nas nockaz jedna pobudką o 5, tyle że ja znowu ze zmęczenia się budziłam parę razy :( mała znowu strasznie krzyczała wcz i znowu nie chciała wieczorem zasnąc, w kąpieli wrzask jak nigdy, dziś zrobiła kupę i była caaała brudna wiec wzięłam miednice z wodą z mydełkiem i znowu krzyk. No to przeprowadziłam znowu śledztwo i okazało się że na psitusi ma otarcie i to ją chyba tak boli, jak jej tam dotknie pieluszka i w kąpieli-wszystko się zgadza. posmarowałam sudokremem i zobaczymy tyle że to w takim miejscu że dłużej będzie się goic. Chyba musiałm ją za mocno przecierac chusteczkami :( Wczoraj przez ten płacz zaliczyłam psychiczny kryzys, ryczałam jak głupia bo już myślałam że ja tak na nią działam bo jak m przyszedł to mała akurat wstała i już była spkojna u m na rękach. Ale chyba nie jestem najgorsza jak już wiem o co chodzi. Teraz ma niedopięte body i za duże spiochy żeby miała luźno. A można takie ranki zpsikac oscaniseptem? nie będzie jej to bolało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurdę napiasłam mega posta i wcięło, nie chcemi się juz pisac dlatego tak w skrócie nozka z 1 pobudką o 5, wcz znowu krzyk i w wannie to samo,dziś powtórka przy myciu (poz robieniu kupkibyła cała brudna),po przeprowadzeniu kolejnego śledztwa okazało się że mała maotarcie na psitce dosyc poważne,chyba za mocno ją przecierałam chusteczkami. Posmarowałam sudokremem i muszę myc czystą wodą to powinno się szybko zagoic. a czy mozna użyc tam oscaniseptu???? nie będzie jej bolało jakbym psiknęła? U nas pada śnieg na całego więc ze spaceru nici :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
octenisept nie może piec , bo jest przecież do pryskania miejsc po operacjach i cięciu krocza. na rumiek trzeba uważać, bo niektóre dzieci uczula. mała zauwazyła dziś swoje nózki w końcu. Kiedys na nie patrzyła ale dziśzaczęła dotykac . Fajnie:) teraz się ululała przy zabwie. Jabłko zjedzone i czekam na rekcję, bo wieczorem tradycyjnie soczek jabłkowo- marchewkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagmara tydzień temu zaczęła łapać swoje stópki jak ja przewijam :). Dziś trzy razy z rzędu przekręciła się na plecy leżąc na brzuchu. Udało mi się to nagrać. Tak się zmęczyła że biedna zasnela na macie i śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuśki :) Właśnie próbuje uśpić małą, ale gada, wzdycha, stęka , chyba odechciało jej się spania, a jeszcze 10 min temu leciała mi z rąk. U nas nocka pięknie przespana, wczoraj wróciliśmy z zakupów,a Zosia niewiele na nich spała, więc koncert urządziła taki, że o 20 już było kąpanko, a zaraz potem lulu. Dostała ok 170 ml mleka (tak wychodzi po rozrobieniu w 150 ml wody 5 miarek) i spała do 6.30 :) Wypiła mleczko i coś nie mogła po nim zasnąć, więc godzinkę powojowała, a potem ją ścieło i znowu pospała do 10 aż :D Kochana jest do spania w nocy, nie ma co (tfu tfu). 🌼 Polcia, gdy Zosia akurat zaśnie jakoś przed kąpielą to przesuwam trochę godzinę kąpieli i pozwolę jej przysnąć, ale też nie na długo. Nie wiem jak to działa, ale gdy ją wykąpie, wyszykuje, dam mleczko i zrobiony jest wieczorny klimat to choćby się wierciła ileś czasu to i tak jakoś zaśnie. Bywa też tak, że denerwuje się tym, że np. nie może zasnąć, więc wtedy biorę ją do naszego łózka, poprzytulam, pogłaszczę, pomiziam i wtedy znowu odkładam do jej łóżeczka. Jest wtedy bardziej zmulona i odpukać nie ma większych problemów z zaśnięciem. W nocy odpukać nie budzi się ani razu, jeśli już to nad ranem najwcześniej. 🌼 Mama 28 ja już pisałam o tym Megi kilka stron wcześniej o tym naszym karmieniu. Na tą chwilę wygląda to tak, że zjada 5 x po 150 ml + do tego herbatka ok 100 ml. Dziś podałam jej marcheweczkę z hipp i zjadła nie całe pół słoiczka, popiła herbatką, ale po godzince podałam jej mleczko 130 ml. Więcej nie chciała. Zatem dziś nie będzie 5 x 150, bo jednak była ta marchewka i troszkę się nią zapchała. 🌼 SMERFA , co to znaczy, że wasza budowa jest obżałowana? My też się budujemy, a raczej wybudowaliśmy przez 4 lata... Mamy już stan surowy zamknięty, ale brak $ na wykończenie domu. Ciekawe ile lat będziemy musieli czekać, aby go zrobić :( Oszacowaliśmy, że potrzeba by nam było ze 100 tys, żeby się już tak na gotowo wprowadzić, ale skąd wytrzepać tyle siana??? U nas też budowa kosztowała wiele wyrzeczeń, aż chyba do przesady. No ale jakby nie było dom stoi z dachówką i oknami bez kredytu. Teraz najchętniej kredyt byśmy wzięli, ale nie spełniamy pewnych wymogów, buu, więc znowu składanie... 🌼 MAdziulka, gratuluję mieszkania, większy metraż mmm, ale bym chciała.. 🌼 Beti, piękny pierścionek :) 🌼 A mi komp tak szwankuje, że to jest poezja. M mi będzie musiał postawić na nowo system, bo nie idzie ujechać. Na szczęscie skopiowałam tego posta i nie muszę jeszcze raz pisać :D aha, moja Zosia nóżki widzi,ale jeszcze ich nie łapie. Nie interesują ją na tyle. Zobaczymy kiedy to nastąpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie do mam CYCUSZKOWYCH :P:P:P:P:P Ile jedza Wasze dzieci?? tzn ile minut ssą piers??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :-) moja OLimpka dzisiaj oszalała :-) na obiadek zjadła hipp marchew z ziemniakiem cały słoik czyli 125 ml i do tego 120 ml mleka. Ja nie wiem gdzie ona to zmiesciła :-D to było o godz 13:30 i do tej pory nic i chyba jej sie nie chce. W sumie wciągła 245 ml jak to mozliwe....hm czasami nie wchodzi jej 100 mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×