Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

moja Olimpka wije się na macie, komicznie to wygląda i strasznie stęka :-) nie moze sobie poradzic z tym obrotem na brzuszek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcinam sobie teraz czekoladę :-D oczywiscie w ramach odchudzania :-D gorzka z solą morską z firmy lindt , zajebista jak ktoś lubi wyszkukane smaki :- pycha :-) tak samo dobra jest z chilli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na szybkim spacerku do rossmana i spowrotem. Ja tam nie widziałam żadnych promocji na desrki czy obiadki. Nie wiem czy już nie ma promocji czy jeszcze się nie zaczęła a specjalnie tam poszłam zobaczyc. Wywołałam zdj ale ta cholerna glinka w którerej zrobiłam odcisk nadaje się tylko do rozwalenia co też uczyniłam... Muszę ją wieczorem namoczy jeszcze raz i od nowa ulepic jak nie da rady nic z nią zrobic to może zrobię masę solną, nawet fajniej wygląda imożna ją lekko przypalic wokół odcisków co daje fajny efekt, widziałam gdzieś na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama28 ja robię tą maseczke ale narazie efektów nie widać Moja też się wykrzywia do tyłu Olczak Niki chce zjeść wszystko i liże wszystko:-D Nadal się ślini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupiłam naturalny balsam dowłosów w rossmanie z olejkiem łopianowym na wypadające włosy, niby efekt po 1 użyciu,zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ale skrobiecie dzisiaj. ehhh fajnie sie czyta. Mój zgredem niedawno się obudził i dokazuje. zaraz kukne na nk i pooglądam nowe fotki. Mała juz trzyma sama butelkę za takie uchwyty a tez bez uchwytów to trzyma z tyłu za dno i dociska do buzi. mam na fotkach tylko musze znaleśc wene , zeby zgrać. Poza tym jutro mam zamiar do marchewki dołozyć ziemniaka. jakoś nie ma przekonia i pieniędzy na te deserki i słoiczki. Jest to wygodne i to bardzo, bo nie trzeba sie głowić co zrobic ale jakos mam czas na tarcie owoców i jarzyn. Broń boże nir potpiam nie krytykuje- róbcie jak uważacie. włąsnie wpierniczam gruszke. mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMERFA jakbym miała swoją marchewkę z ogródka tez bym nie kupowała słoiczków, raz ugotowałam marchewke ze sklepu...fuj sama gorycz jeszcze cholera wie co na nią sypali jak rosła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu no właśnie to dziadostwo mam :( ale spróbuje jeszcze raz a potem wysteruję odpowiedni komentarz do sprzedawcy! Jescze wpadłam na pomysł z modeliną. w sumie też można ją tak wyrobic na miękko a potem wysuszyc na kamieńno albo ta masa solna, co lepsze? A co było na polsacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała odsypia wczorajsze,już śpi chyba ponad 2 godz. :) w ogole śpi dziś prawie cały dzieńi 2 razy usnęła sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
ALEXIA, GROSZEK ja zaraz po jedzonku, jeżeli Kacper się ubrudził, to go przebieram, namaczam w wodzie z płynem/proszkiem na jakiś czas i potem piorę ręcznie, i nie mam plam po jedzonku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bo niki ma czasami takie mega czerwone stópki że aż się zastanawiam czy to normalne Nóżki blade a stópki takie prawie sine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne pytanie jaki kleik dajecie do mleka i jak to robicie???? Bo chyba małej jest mało na noc samo moje mleko w dzien jeszcze moge sobie pozwolic na cyca co dwie godziny ale w nocy to juz gorzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEXIA ja dałam kleik kukurydziany ale smoczek mi się przytyka, muszę kupić smoczek typu kaszka. Wczoraj jej dałam łyżeczka z miseczki taki gesty zrobiony na mleku modyfikowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia, ja używam przede wszystkim śliniaków :) a zapieram od razu jak jest jakiś wypadek w arielu odplamiaczu, schodzi nawet marchewa po kilku godzinach !!!!!! to tak na szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Dodałam fotki na nk :-) Wasze też oglądałam :-) BOSKIE macie dzieciaczki :-) ........................................................................................................................................................... ALEXIA ja jeszcze nie dawałam kleiku. Mam kupiony 1 kukurydziany i 1 Nestle sinlac, ale boję się podać przez tą skazę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochanieńkie moje 😘 Ale mam ostatnio sajgon, padam na twarz.. A to jakieś odwiedziny, a to wyjazd, a to coś do zrobienia, ciągle ciągle coś... Włączam kompa dosłownie na kilka min. bo Zosia ostatnio znowu nie wysiedzi sama dłużej i nie mam kiedy na spokojnie poczytać zajebiscie szwankujacej kafe. Powiem Wam, że nie czytałam co napisałyście, wybaczcie, ale nie czytałam... Chyba po raz pierwszy odkąd tu jestem, a jestem od początku :D to mi się zdarzyło, żeby nie nadrobić zaległości... Ech... Powiem wam, że mam doła i z każdym dniem on się pogłębia. Problemem jest moja mega gigantyczna, wielka dupa, za którą brakuje mi siły wewnętrznej aby się zabrać...:(((( Nosz kurwa mać nie potrafię sobie odmówić tych cholernych słodyczy!!!! :((((((((((((((( Do tego jem totalnie nieregularnie, śniadania sporadycznie, obiady sporadycznie, za to przekąszę coś już nie tak sporadycznie i bardzo kalorycznie. Wszystko to o rozjebanych godzinach, a potem guzik w spodniach się nie dopina. Co za żal, nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem na siebie wkurwiona!! Brak słów! Może któraś z was przechodzi na dietę to bym się chętnie dołączyła? aaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼 Widziałam na nk nowe katalogi, Domkwia, Groszek witamy wśród nas , piękne dzieciaczki:) Ale czemu Groszek nie wstawiłaś swoich zdjęć ?? To nie fair :P Czupryna Twojej córy jest powalająca, no ja nie mogę jaka zajebista! 🌼 Dziś nakupiłam Zosi bardzo dużo słoiczków. Ostatnio zrobiła postęp i potrafi zjeść prawie calutki. Najbardziej zasmakowała młoda marchew z ziemniakami z hippa - no pyszne to jest ;) Czy zanim podam jakąś zupkę warzywną co jest po 4 m-cu, to muszę wprowadzić wszystkie warzywa???? Za tydz. wprowadzam jabłuszka. 🌼 Zosinek bawi się stópkami już na potęgę, łapie obie, podciąga je blisko do siebie i raz udało jej się samej do buźki włożyć :D trzasnę fotę jak uda mi się ten moment złapać. Stópki to jak narazie jedyna rzecz, któa jest w stanie przykuć jej uwagę na dłużej ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje się i ja :) Byłam z Dagmarą u koleżanki, ktora ma syna z maja i była z Nami kumpela z córką z marca :). włozylismy calą trójkę do łózeczka i byl pogrom, nie dalo się zrobić zdjęcia! każde w inną stronę :D śmiesznie było :) teraz uciekam kapąc Malą i uspac ją :) .....................................................................................................................Alexia Dagmara też mi się budzila w nocy co 1,5 godziny, trwalo to ok 2 tyg, teraz wszystko wrócilo do normy. póki co obeszlo sie bez kaszki na noc. może to skok rozwojowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Meldujemy się ;) U nas nie ciekawie rozłożyło mnie i Olcia...Z Olciem już dobrze, miał czerwone gardło i gorączkę, dostał antybiotyk i raz dwa doszedł do siebie. Ja jeszcze się kuruję, może szybciej doszłabym do siebie, ale po antybiotyku dostałam wysypki, duszności i spuchły mi wargi, pędem jechałam na pogotowie. Na domiar złego trafiła mi się jeszcze francowata pielęgniarka, delikatnością nie grzeszyła... Trzymajcie się i dużo zdrówka :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka, mam to samo co ty :( nieregularne i byle jakie posiłki robią swoje :( masakra, nie mieszczę się w żadne spodnie, mam więcej w pasie niż po porodzie, jak boga kocham... na początku przez te plecy bałam się zacząć ćwiczyć, a teraz po prostu mi się nie chce :( wstyd się przyznać, ale zrobiłam się strasznym leniem :( strasznym :( kurwa wstyd mi, wiem, że można to łatwo zmienić, po prostu magiczne : "WZIĄĆ SIĘ ZA SIEBIE" ale jak Boga kocham.............. jestem tak zmęczona na obecną chwilę, że mi się nie chce. Obiecałam sobie, że zapiszę się na fitness 3 miesiące po porodzie i dupa blada, jestem leniem patentowanym, tłumaczę sobie, że gdybym mieszkała w mojej kochanej Łodzi, poszłabym na fitness prowadzony przez moją koleżankę i bym chodziła.... Bo ja już wiele razy zapisywałam się na różne fitnessy, siłownie, chuje muje dzikie węże... i po 3-4 pójściach przestawałam chodzić, a abonament czy jak to się nazywa, płaciłam dalej :O no chora jestem :( Kur,............ wstyd mi :( Ale wyrzuciłam to w końcu z siebie, aż się chyba poryczę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×