Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

alexia moja właśnie siedzi w leżaczku i gada :P ale czasem niestety nie ma jak tu posiedziec bo płacz i wrzask :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEXIA niunia spi :-) a ja mam labe, a że jestem chora to mam wolne od wszystkiego czyli od gotowania i sprzatania. Mama przywiezie obiad a m posprząta jak przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to,że przy tym bólu ręki nadal muszę małego usypiać na rękach,nie potrafi inaczej zasnąć,ale o kolkach dawno zapomnieliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też cię Mama 26 nie kojarzę,choć jestem na wrześniówkach prawie od początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja własnie wstała po 20 minutach!!!!!!!!!!!! czy Wasze tez tyle spia?? a jak w dzien je usypiacie bo u nas by chciałą tylko na rekach wiec ja wymysliłam inny sposób do wózka i odkurzacz hehe 5 minut i spi:P:P:P Idziemy zjesc jabłuszko... ze spaceru nici bo pada deszcz buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK........IMIĘ DZIECKA......URODZINY.......WAGA UR......WAGA AKT. Mamuska2012...Gabrysia.....28.07.2012........2 230. ...........5700 MEGAN86.........Dawid........22.08.2012........3 330.............6 300 smerfaskr ...... Karolka.......27.08.2012.........2640.............5800 Sierpniówka ..Misia...........29.09.2012.....3200................7520 12341234xyz....Tobiasz........04.09.2012......3720....... ......7550 Robwalka........Kacper.........05.09.2012.......2.240.... ........5.350 ło ło ło ..........Zuzia...........06.09.2012.......2.600............ .6.280 groszek110684..Lena..........07.09.2012.......3450....... ...... 6100 Polcia91.........Oliwier.........12.09.2012......3 050..............6200 Madleenn........Krystian.......14.09.2012 ..... 3 550...............7100. ramysia91.......Marta..........11.09.2012..........3 300.............5 800 kama111111.....Manuel.......11.09.2012..........3550..... .......7200 domkwia..........Kacper.......11.09.2012........3450..... ..........6200 Giga83............Olga..............13.09.2012....4320... ............6100 mlodamampyta..Melisa...............17.09.........3 000 .............6200 handzia26........Weronika........17.09.2012........2 810.. ........5200 Megisu............Olimpia.......20.09.2012......3 630 ......... .....5950 Mama28.........Kalina...........20.09.2012..........3 190............5 070 Betismile.........Dominik..........25.09..........3 920..............7 630 obzartuszek...Piotr.............26.09.2012.....3650...... .........6700 madziulkao7.....Nikola........27.09.2012..... ....3 392............. 6 000 Netka0902.......Zosia...................4.........3 280.................5500 olczak............Dagmara.......30.09.2012......3 950..............6940 1alexia2..........Kamila..................4.........3 600........ ......4 800 agi_91...........Olaf.....................6..........2 950...............4 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEXIA u mnie tez syf pogoda :-(zresztą ja chora wiec siedze ciągle w domu, teraz mam chyba gorączke cos tak czuje...:-( Moja Olimpia usypia w dzien albo w wózku albo na łóżku na podusi o tak :-) P1050705.JPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIULKA ale skonczy sie babce sranie....jak to sie u nas mówi ;-) :-D zaraz wstanie ten mój diabeł i pewnie do wieczora bedzie juz szaleństwo, zresztą cos mi się wydaje że ona cos chora jest, jakby lekką temperature miała :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robwalka, bo kolki ponoć mogą męczyć do 3ciego miesiąca :) współczuję ręki, w ogóle z tego co piszesz, to pechowo u Was ... ale dobrze, że mąż znalazł pracę :) i że synuś dobrze, a alergi ą się nie martw, dzieci zazwyczaj z atopowego zapalenia skóry wyrastają, mniej niż 1% dorosłych ma azs :) ale co się bidulek umęczy to się umęczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleeeeeeeeeeeeeeeee naskrobałyście! :) MAMA 26 też jakoś nie kojarzę, a pamięć mam raczej dobrą jeżeli chodzi o ludzi 🌼 ROBWALKA trzymaj się dziewczyno, niexle Ci się zwalilo na głowę tu ręka, tu noga... 🌼 Alexia i Handzia śnilyście się mi :D że wstałam rano, a wy ze swoimi dzieciakami siedziałyście na kanapie i jadłyście sniadanie :D 🌼 i już nie wiem co chciałam napisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleeeeeeeeeeeeeeeee naskrobałyście! :) MAMA 26 też jakoś nie kojarzę, a pamięć mam raczej dobrą jeżeli chodzi o ludzi 🌼 ROBWALKA trzymaj się dziewczyno, niexle Ci się zwalilo na głowę tu ręka, tu noga... 🌼 Alexia i Handzia śnilyście się mi :D że wstałam rano, a wy ze swoimi dzieciakami siedziałyście na kanapie i jadłyście sniadanie :D 🌼 i już nie wiem co chciałam napisać :D 🌼 mlodamamapyta witam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło ło ło ja mam prawie całą puszkę enfamil premium lipil, jakie odkupić??? mogę tylko sprezentować jeśli ci pasuje. Megi ja na razie przetestuje bebilon i dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Faktycznie niezle naskrobalyscie!Ja dzis brzydko mowiac wsadzilam Niunię w lezaczek i ją olałam...po raz pierwszy i ostatni,wiec wroce pewnie wieczorem jak juz zasnie,bo mi spi w dzien wlasnie po 20-30 min i to rzadko. Miała niezle zatwardzenie po tym jabłku...Chyba jej będę tarla jabłka,bo to z Hippa się narazie nie sprawdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Robwalka dobrze,ze sie odezwalas i ze Twoj mezczyzna znalazl prace.Teraz juz będzie tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
aaaa dzięki za miłe powitanie na nk :) szczegolnie ło ło ło,Megi i alexia :) Robwalka na azs polecam olej kokosowy. Kupilam w mydlarni za 38 zł i starcza na ok. 3 tygodni,ale Kacperek jest mniejszy od Kalinki to może starczy na miesiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja olej kokosowy 0,5l kupilam za 15 zl. dzis na obiad mam ogorkowa mniam ;p aaa przyszly do mnie paczki z bobovity, bebilona, bebiko i mustelli. tylko dlaczego z hippa tylko pierdolona lyzeczka? a niektore z was dostaly sloiczki i kupony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melisa nauczyla sie ssac kciuk, nie powiem, wygodne to jest, w nocy sie przebudzi to odrazu wklada kciuk i odplywa :) 🌼 czy wasze dzieci tez spia z wami? mialam zaczac na noc odkladac ja do lozeczka ale wytrzymalam tylko do jej pierwszej pobudki i wzielam do siebie, tak szkoda mi jej bylo, sama w lozeczku... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli wychodzi na to ze moje dziecko nie jest az tak niegrzeczne ;-) bo cały czas śpi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę lecieć zarejestrować nas do poradni urazowo-ortopedycznej bo nie idzie się dodzwonić,będę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wogole już nie wie o co chodzi z tym cafe, czytam cos ze ło ło ło odpisuje robwalce o pracy jej m i o rece a ja nie mam żadnego posta w którym robwalka by to pisała, chuj mnie strzeli Mała larwa się obudziła ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U ns dzis wsciek dupki nic tylko rece i rece buuuuuuuuuuuu u Was tez tak jest pocieszcie mnie błagam... Megi Ty to masz aniołka jak ona sama tak cudnie zasypia.... moja nigdy sama nie zasneła albo przy cycu albo lulanie... Przyszła do nas kuzynka wiec odezwe sie potem buzkiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×