Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

My po wizycie gardło ok, ale ta chrypka go zaniepokoiła i troche jest cos tam obrzekniete ale gardło blade...ano nic grzejemy sie w domku:))) Nei wiem co pisałyscie ale nadrobie potem... MEGI ODP tak to jest moj e-mail tylko rozne te sie wyswietlaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Handzia :) ja narazie robię ćwiczenia przeznaczone dla kobiet po porodzie 30 min. dziennie, ale jak się rozruszam to napewno skorzystam z Twojego linku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera a u nas była zelona kupa i nie wiem czy po bananach z gerbera czy po zupce jazrzynowej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Mała usnęła więc piszę. MAMA28 ja podaje małej b. pepti ze względu na lekką skazę, ostatnio spróbowałam enfamil i Lena os szyi do brzuszka miała czerwone ogniste plamy, ale buzia była czysta. Teraz kupiłam e rossmanie saszetki zwykłego bebilonu ale jeszcze jej nie podawałam, trochę się boję. OLCZAK ja wczoraj pochodziłam po mieście, u nas jest mega dużo śniegu i chodniki mało co odśnieżone, ciężko się szło i wieczorem też mnie bolało podbrzusze w okolicach macicy, mam nadzieję że to z przeciążenia. NETKA ja jeszcze wożę małą w gondoli bo cieplej a tak poza tym to czekamy na dostawę w sklepie wózka-spacerówki żeby go obejrzeć i ewentualnie kupić. Co do słoiczków to dla mnie marchewka z hippa najlepsza, wczoraj otworzyłam z bobovity i szczerze sama bym tego nie zjadła. K**wa właśnie u nas coś wiercą na klatce, jest taki huk że maskara już mi mała wstała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
handzia26 karmisz mlekiem modyfikowanym nieprawdaz?Na jakie mleko zmienilas?Teraz juz pasuje Twojej coreczce?Wspolczuje prebojow z corcia. domkwia,a Ty na jakie mleko zmienilas poprzednie? Ja wczoraj kupilam Bebilon,ale jesli to skaza to zapewne powinnam jej kupic specjalne melko,ale jakie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Dzieki groszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Mama28 Mały pije bebilon pepti, ono jest na receptę. spróbuj inne mleko i obserwuj. jak nadal tak będzie to przejdź się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Stosujemy Hipp Bio Combiotic.Chetnie je pije,robi ladne kupki codziennie,ale te policzki mnie martwia.A moze to odmrozenie? Ale co robic?Nauszcam,a one i tak wieczorem sa bsaaardxo czerwone.Jeszcze mysle,ze moze to przez moj krem do twarzy? W koncu caluje ja i pewnie cos na nia przechodzi.Na pewno ja swedzi nos,piczki ,nawet oczka :-/ Jakich kremow do twarzy uzywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu dlatego lepiej nowości wprowadzać pojedynczo, żeby własnie wiedzieć co ewentualnie moglo zaszkodzić... zrób przerwę i spróbuj pojedyńczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalogowałam sie na fb wogóle kurwa nie wiem o co tam biega :-D te które znalazlam zaprosiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLCZAK wiem wiem miałam dać banana i normalnie na obiad marchewka z ziemniakiem i kurde zle popatzryłam i dałam zupke jarzynową, ślepne na starość :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Megi nie widać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
NETKA MAM OGROMNĄ PROŚBĘ!! :-) Możesz napisać jeszcze raz cała nazwę tego siedziska co masz dla Małej?? Szukam i szukam tej nazwy na forum i kurcze nie mogę znaleźć :-( Będę wdzięczna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megisu a kogo już chcesz podglądac? hahaha ;) mamy nie bylo ale była rozmowa przez tel.... szkoda gadac wielka kłotnia aaa masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Megi na Fb :) Dagmara śpi, ja już po obiedzie. popoludniu jade do dziadka na kawkę :) tak fajnie nam sie gadalo jak byliśmy w niedzielę, że umówilam się na dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuzwa usiadłam na chwilę a już płacze, musze isc. Mama28 moja jest na piersi, odstawiłam nabiał i jest oki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki które tam są jeszcze u Megi na Fc? Moje inicjały M.R Znajdźcie mnie bo ja was nie kojarze po nazwiskach Zaprosiłam tylko te co się domyśliłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki które posiadają dziewczynki ;) Czy któraś chciałaby sprzedać ubranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domkwia
Dziewczyny moje inicjały to D.K-B :-) Tym co kojarzę wysłałam zaproszenie na FB :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie teraz -20 i wiatr. Wczoraj wieczorem wcześniej uspałam małą i pojechałam do sklepów, bo z nią to nie mogę się nigdzie wybrać w taki mróz. 🌼 Mama28 - moja też czesto ma czerwone policzki i nie wiem od czego. JEst na piersi i teraz sprawdzam, czy nie ma uczulenia na mleko. Handzia - jak nie jesc nabialu, to margaryny i majonezu, smietany tez nie mozna? U mnie nocka spokojnie - pobutka o 2.30 i o 5. Robwalka - nie pomoge Ci ze sloiczkami, bo nie wiem. 🌼 Pisalam czesniej o kleiku kukurydzianym ile go daje, ale wczoraj zamiast do mego mleka z piersi dalam go tez do mm, ktory podaje malej jak idzie spac, bo ten kleik dawalam jej o 22.30 jak ja szlam spac. Wsypalam tyle, co zwykle i tak sie zagescilo, ze nawet przez smoczek od kaszki nie szlo. Wychodzi na to, ze do mojego mleka moge duzo sypac kleiku a i tak sie mocno nie zagesci, a do mm to tylko troszke, bo wychodzi papka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K.I.P margarynę mozna bo ona jest z olejów roślinnych ale masła , śmietany,majonezów, jogurtów nie. ja nie mogę też jajek bo małą odrazu wysypuje. Wazne żeby pic wapń (wapno) w tabletkach jak odstawia się nabiał. Niektórzy nie mogą też jesc wołowiny i cilęciny, ja jem ale w małych ilościach i małej nic nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×