Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Wróciłysmy na drodze szklanka jechałam 20 bo wiecej sie nie dało...koszmar jakis teraz mała spi a ja ide cos zjesc Madziulka napisałam na nk:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLCZAK oj cwane są dzieciaczki. A mówi się, że małe i nic nie rozumieją.. Madzilulka dasz radę :-) i podziwiam :-) fajnie będziesz mieć :-) Zobaczcie co znalazłam :-) http://allegro.pl/red-kite-baby-pufa-fotelik-siedzik-sit-me-up-i2978283986.html jeżeli dobrze pamiętam to u Netki to widziałyśmy :-) chyba mojemu to zakupię, bo wszystko co ma to już mu się znudziło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja to jzu sobei meza tak wycwiczyła ze szok ze mna nie ma lekko ja ja nie nosze do poludnia a jak wraca m to ona wie ze tatus ja wezmie i płacze!!!! cwaniaczek malutki:P:P:P Mam pytanie np. jak kapiecie o 19 to wczesniej kładziecie dziecko do spania??? bo ja juz od 16/17 jej nie kłade potem kapiel i ładnie wtedy zasypia choc jest juz zmeczona i troche marudna i zastanawiam sie czy robie dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daga zalicza drzemkę koło 17-17.30 śpi z pół godziny. Przed kąpielą pół godziny fika sobie na golasa potem kąpiel, cycus, bujanie w kołysce i śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia jak Mały jest zmęczony to pozwalam mu na drzemkę ok 16/17. Kąpiemy ok 19-9.30. Co do deserków to nie wiem, czy dobrze robię, ale póki co podaję mu raz dziennie słoiczek- raz warzywa, raz owoce i daję ok 13-14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie daję jeszcze niczego poza moim mlekiem, małą usypiam jeszcze przed 17 bo potem jest bardzo marudna jak nie pośpi chociaż pół godz. a kąpiemy o 19.30. Właśnie mała mi zasnęła ale wcześniej jak już zasnęła to spadła wielka bryła lodu z góry i odbiła nam się od parapetu, prawie wybiła nam szybę. Był taki huk że moja bidulka nie mogła się uspokoic tak się wystarszyła i bardzo płakała. Jutro wyślęm do administracji bo wreszcie kogośzabija ten lód albo śnieg, bo tak już tospada parę dni!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HANDZIA u nas na szczęście administracja robi takie rzeczy i w zeszłym tyg. zrzucala śnieg z dachów no i lód też. Pytanie do MAM CYCUSIOWYCH i wracających do pracy w marcu. jak przygotowujecie maluchy na to, że nie będą karmione piersią, tzn co najpierw wprowadzacie, w jakich ilościach itp. ja mam propozycję pójścia do pracy na pól etatu, 5 min drogi od domu i chętnie z tej propozycji skorzystam. raz za pieniązki się przydadzą, dwa już mam powoli dość siedzenia w domu, a siedzę już ponad 1,5 roku... a z drugiej str zostawić Dagę? pocieszające jest to, że to tylko 4 razy w tyg po 5 godzin. Mała chętnie zajmie się moja mama no i jest m oczywiście. także z tego względu mam miesiąc by przygotować małą na to, że nie będzie mnie w domu. jak się za to zabrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D82
Olczak ja od poltoa tygodnia podawalam najpierw marchewke na obiadek, teraz marchew z ziemniakiem. No i po spacerze mleko z kaszka... za jakis tydzien planuje kleik na sniadanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka jak miło :-) i wcale się nie dziwię :-) Olczak niestety nie pomogę, ale mogę jedynie powiedzieć, że ja gdybym miała taką możliwość jak Ty to też bym z niej skorzystała. I tak jak mówisz-to tylko 5h i 4 dni no i przede wszystkim Daga będzie w dobrych rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Madziulkao7 super!!!! :) olczak korzystaj z propozycji!To jest świetny układ. 5 godzin dziennie to prawie jak pół etatu,a jeśli Twoja Mama zajmie się Małą to masz świetną sytuację :) Ja bym od tej pory zapraszała mamę częściej do siebie lub ją odwiedzała codziennie,żeby Mała się do niej przyzwyczaiła. Ja byłam dziś u fryzjera,ale narazie jestem średnio zadowolona,bo jakiś ciemny kolor mi wyszedł, no ale nic.Mam nadzieję,że się szybko spłucze. alexia wczoraj mi chodziło o pieluchy Babydream :) Nam nie przeciekają.Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Madziulkao7 super!!!! :) olczak korzystaj z propozycji!To jest świetny układ. 5 godzin dziennie to prawie jak pół etatu,a jeśli Twoja Mama zajmie się Małą to masz świetną sytuację :) Ja bym od tej pory zapraszała mamę częściej do siebie lub ją odwiedzała codziennie,żeby Mała się do niej przyzwyczaiła. Ja byłam dziś u fryzjera,ale narazie jestem średnio zadowolona,bo jakiś ciemny kolor mi wyszedł, no ale nic.Mam nadzieję,że się szybko spłucze. alexia wczoraj mi chodziło o pieluchy Babydream :) Nam nie przeciekają.Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
planuje odciagac mleko :) jeżeli wyjdzie że będe musiala być np jeden dzień na wecej godzin to m. przyjdzie z Mala na karmienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wplanie odciagać. jezeli zajdzie potrzeba to m. moze podejsc z mala na karmienie gdy bede musiala byc dluzej w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wplanie odciagać. jezeli zajdzie potrzeba to m. moze podejsc z mala na karmienie gdy bede musiala byc dluzej w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaq na szybko, byłyśmy dziś w Łodzi, odezwę się jutro :) Groszku dziękuję za paczkę :) zrewanżujemy się z Zuziną także spodziewaj się listonosza w przyszłym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możecie już teraz odciągać pokarm jak macie go np za dużo i zamrażać ;) taki pokarm chyba rok może być zamrożony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MY sie szykujemy do kapieli mała sie przewraca na łózku a ja wyslałam m do sklepu na zakupy i nie odchodze od telefonu...juz lepiej zebym ja pojechała.... tyle tylko ze my do centrum mamy 25km, był w aptece to dzwonił , był w rosmanie dzwonił ooo i teraz tez dzwoni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakis koszmar normalnie z tymi chłopami:((( A co tu dzis taka cisza gdzie sie podziewacie>??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my mieliśmy w mieszkaniu takiego wielkiego wlochatego pająka, jakiego w życiu nie widziałam!! chyba komuś uciekł... a ja się tak brzydzę i boję pajaków! bleeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Olimpka śpi :-) a ja czytam co tam u was :-) usg bioderek zrobione wszystko ok i nie trzeba już przychodzić na kontrole, doktorek dał mi radę aby za zadne skarby nie kupować dziecku chodzika bo to same problemy, ponoć cierpią bioderka i dzieci zle uczą sie chodzić podskakują na palcach. Dzisiaj zostawilismy Olimpie u moich rodziców i pojechaliśmy do galerii, chciałąm sobie kupic buty i gówno nic mi sie nie podobało :-(coś tam w Zara sobie wybrałam bo fajne przeceny są az byłam zdziwiona ze mają na mnie rozmiar :-D 🌼 chciałąm was o cos zapytac i co sądzicie...... Moje dziecko jadło o 14:20 170 ml i tak mi sie zawsze wydawało ze powinna jesc po 3 godzinach, bo tak z reguły jadała, wiec dalismy jej mleko 17:20 oczywiscie były sceny krzyki i nerwy, moja mama powiedziała żeby jej nie dawac bo nie jest głodna i faktycznie zjadła dopiero teraz czyli 19:15. Jezu czy ja przekarmiałam dziecko?????????? czy o co chodzi :-(????? szczerze powiem ze nie rozpoznaje krzyku na głód bo ona tak czesto płacze że już sie pogubiłam :-( kurde nie wiem co robić....:-( dawac co 4 godziny...:-( dziewczyny butelkowe a jak wy karmicie ???????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×