Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość Mama28
O widzę,że wszystkie weekend rozpoczęły albo uśpiłyście dzieci i same zasnęłyście? :-D ;-) Pytanko: podajecie maluszkom soczek marchwiowy Hipp?Ja tak i jestem zszokowana ile tam musi byc barwnika...jak Mała zrobi kupę to cała jest tak pomarańczowa,że ciężko jej pupę domyć...Po soczkach z innych firm tez tak jest? Dobrej nocy,bo pewnie znów ostatnia tu dziś piszę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIULKA PRZEPRASZAM, nie zwróciłam uwagi na tak ważny post, GRATULUJE kochana :****** i życze, żebyś sie dobrze czuła. 🌼 Megi ja kładłam go na bruszek codziennie, ale nie czesto, położna ani nikt mi nic na ten temat nie mowil. Już widze postepy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Kurdę spać coś nie mogę :-/ ło łoło przypomnial mi sie Twoj sen i się śmieję sama do siebie :-D Beti supet,ze tak szybko widac postepy.U nas walczymy z duza podobno asymetrią i coś mozolnie nam to idzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tu jeszcze ktoś? Daga dziś postanowiła spać przy mamusi. W kołysce spala do 24 potem jeść i co ja chce przełożyć to jest ryk. Jak wróci do łóżka naszego to od razu śpi. To ci sprytna bestia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej My po drugiej pobudce;-) Nawet się wyspałam Alexia gotujesz już obiad? Beti dzięki;-)to ja ci wysłałam zaproszenie na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama 28 ja robię mojej małej sok z marchewki i kupa też taka jest :) Karoten to najsilniejszy barwnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka to my:)) Ja obiadu nie gotuje tzn m dzis gotuje:)))) jeszcze sie za to nie zabrał ale ma ugotowac:))) 🌻 Olczak moja dzis tak samo zasneła o 20 obudziła sie o 22 i do łózka bo co ja odłozyłam to płacz i spała dzis z nami... a od 6 juz nie spi zadowolona rozrabia... a dzis SOBOTA hehe 🌻 Ja nie podaje soczku marchewkowego ani zadnego innego narazie sama herbacinka:)) 🌻 Ide napic sie kawki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :-) moje dziecko po tak małej ilosci mleka spało do 3:20 wiec wniosek taki ze chyba nie było głodne...a ja jej na siłe wciskam :-( 🌼 dziewczyny a jakie uzywacie pieluszki??? bo my już na 4 od tygodnia :-) 🌼 u nas po soczku marchewkowym tez sa pomaranczowe kupy i na dodatek twarde :-D 🌼 dzisiaj spróbuje dac troszke soku jabłkowego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Cześć. Ja spalam z Mala od 5tej.R.przyjechał,wiec nie wiem kiedy napisze.Musimy zaprosic jeszcze ostatnich gosci.Udanego weekendu! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Daga po tym jak obudzila się po 7 właśnie wisi przy cycu i śpi :). M za to pozmywał, posprzątał i zrobił śniadanie. Ciekawe co chce? :D MEGISU my już 4 używany od miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj złośniczek daje mi chwilke wytchnienia to zagladam do was a tu pustki....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hej my uzywany jeszcze 3 i jeszcze na pewno z jedną paczke kupię 3. Paczka nam starcza na 10-12 dni. m przyjechał wziął mała ze sobą na zakupy- myślałam, że sie położe ale zrobiłam pranie, pomysłam podłogi teraz ogarniam pokój. Zamiast leżeć do góry tyłkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie to jestemy my kobiety zamiast odpoczac to szukamy sobie zajecia w kazdej wolnej chwili.... My ciwczymy lezenie na brzuszku ale mała po 10minutach sie srasznie złosci.... A Wasze ile leza na brzuchu??? My jeszcze mamy z 20szt 3 ale kupilismy na promocji 4 wiec bedziemy zakładac4 bo sa dobre. 🌻 U mnie pogoda beznadziejna pochmurno i co chwile pada deszcz.... tak nym pojechała gdzies na zakupy na cały dzien....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Witajcie kobietki. Troszke was dzis poczytalam ,ale zastanawiam sie czy Ty madziulkao7 jestes.... z drugim dzidziem :) NIe mam konta na nk, wiec do konca nie wiem o co kaman :) Wiem, ze sie staralas. Pozdrawiam was cieplo. Jestem zmeczona troszke. Wczoraj do 23 sernik pieklam i siedzialam patrzylam zeby nie opadl, a ten skubaniec opadl i nawet lekko uchylilam pokrywe i nici :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! u mnie noc super ogólnie ale znowu sama siedze bo M w pracy... jak narazie schudłam 3,5kg ale zygam już nabiałam i białym mięsem ;) Dziś może na basen ;) My pieluszek używamy 4. na pleckach Tobik może długo leżeć. Pogodna jest okropna. no i jeszcze jedno info Mój M wczoraj wrócił z piękną bielizną dla mnie. po protu bajka pierwszy raz kupił mi bieliznę i to bez okazji!! achhh. A i jedna z was pisala o brudnych uszach- ciagle zapominam odpisać- ja też z tym mam straszny problem. Wydaję mi się że to od wody z oilatum czy oilanem bo jak był mniejszy to bałam się że zaraz będzie chory i nie zamaczałam mu uszu i było ok a teraz zasze sa pod wodą i rano miodek masakra. Boziuuuu moje Maleństwo za 2 dni kończy 5 miesięcy jak ten czas leci..... Miłego dnia dziewuszki ide działać coś z indykiem na obiad dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAA smerfa ;) przepis na najlpeszy w świecie sernik który zasze ale to zawsze się udaje ;) 30 deko maki 10 deko cukru 10 deko margaryny 2 zółtka i jedno całe jajko 2 łyżeczki proszku do pieczenia ciasto wyrobić jak na kruche i schować do lodówki 1 kg sera ja uzywam tylko i wyłącznie firmy Delfiko raz robiłam innym i nie wyszedl taki piękny 4 żółtka 1 całe jajko 1 szklanka cukru pół szklanki oleju 2 szklanki mleka 2 budynie śmiatankowe 4 zółtka i 1 jajko ubijasz dodajesz cukier ubijasz dalej, póżniej na przemiennie szklankę mleka z serem w drugiej szklance rozzuszczczasz budynie i też miksująć wlewasz ten roztwór. Na końcu olej. Blaszke wykładasz ciastem a na to wylewasz sernik. Pieczesz w 180 stopniach przez jakieś 50 min . No ale wiadomo wszytsko zależy od piekarnika mój oszukuję i muszę ustawić na 190. Białka ubijasz na sztywną pianę dodajesz cukier (ja dodaję tylko poł szklanki) mocno ubijasz wyjmujesz ciasto dajesz piane równiutko i wkąłdasz znowu do piekarnika na 15 minut na 140 stopni (ja wkladam na 10 min w 180 żeby pianka tak fajnie zbrązowiała) No i ważna rzecz wyciągasz z piekarnika żeby sernik nie był gumowaty. Koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
1234 dzieki za przepis- lubie piec, także jak któaś weselico bedzie robic to sie polecam. zresztą po tych kilkunastu miesiącach czujemy sie wszytskie zaproszone:):):):) zaraz zabieram sie za faworki, bo takie moje zboczenie. Musimy z m dobry piekarnik kupić. aha ma którąs prosty przepis na chlebus domowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumei to chodziło mi o ożartuszka ale cieszę się że Tobie się też przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Aaaaaa Kacperek dzisiaj rano gryzł duży palec od stópki :-) Jaki to cudowny widok! I mam fotki :-) Nocka w miarę. Zasnął ok 24.30, pobudka o 4 i potem spał ze mną do 9 :-) **MEGI cieszę się, że Mała tak ładnie spała :-) a pampersy używamy jeszcze 3. **1234 oj leci ten czas leci.. dopiero co cieszyłyśmy się z pozytywnego testu, a lada moment będą mieć pół roku.. ***MAMA28 ja dałam tylko raz soczek marchewkowy i też tak było z kupką U nas deszcz ze śniegiem.. i nici ze spacerku :-( Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obzartuszku jestem jestem:-D Megi my używamy jeszcze 3 123 super;-)pochwal się tą bielizna:-P Ja robię zupke na obiad Buziaki Aa alexia moja też się denerwuje na brzuchu po 10min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziula jakoś zawsze wydawało mi się, że masz blond włoski :) Megi ja jeszcze mam 3, ale są do 9 kg a Dominik już zaraz będzie tyle ważył. Lecz zamówiłam na my dealu jeszcze dwie paczki 3, zapomniałam wam linka podesłać, bo była dobra promocja. Jak będzie jeszcze to na pewno przśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My używamy już 4 bo tak jak pisałam z 3 wszystko się wylewało. Ja też nie daje jeszcze soczków ani nic innego. a ja zrobiłam sobie przerwę w sprzątniu tylko na przeczytanie co tu naskrobałyście. Moja Niunia też ma miodek w uszach a nie kąpię w oilatum ;) Co do naszych wyapadających włosów to przeczytałam że w ciązy działa hormon który powoduje wypadanie włosów nawet tych które dawno powinny wypasc dlatego teraz tak masowo nam wypadają, niektórym szczęściarom stopniowo i tak tego nie widzą. Ja używam balsamu z rossmana z olejkiem z olejkiem łopianowym, nie zauważyłam większej zmiany, no może minimalnie, teraz kupiłam sobie szampon z czarnej rzepy, zobaczymy. A tak w ogóle tomam 2 placki (tam gdzie faceci mają zakola) i wyrastają mi tam nowe włosy,są narazie krótkie ale jest ich tam dużo więc chyba wszystko jest na dobrej drodze. AAA i test negatywny,ufff.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ale słodko :) nie mogę się doczekać, kiedy mój Dominiś tak zrobi :************ buziaki dla Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
1234xyz dziekuje ci bardzo. Będę próbować moze jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc handzia ja tez mam takie zakola! dokladnie wyglada to tak jak u mojego Krystianka wytarte wloski z tylu glowy. mam taki meszek na zakolach... zaczesuje wlosy zeby tego nie bylo tak bardzo widac. kupilam sobie takie ampuki PLACENT i po myciu wcieram w skore glowy. dziele na dwa razy taka ampulke. kupilam u fryzjera... do tego zazywam witaminy i skrzypowite i podcielam wlosy... moze to cos pomoze... Megi mi krystian zjada ostatnie mleko ok godz 20 i spi do 6 rano... dzisiaj nawet spal do 8:D i nie budze go w nocy na jedzenie ani tez nie karmie na spiaco. jak jest glody to sie sam obudzi :) uzywamy jeszcze paqmpersow nr 3 mam cala paczke 150 sztuk wiec mam nadzieje ze zdaze zuzyc do konca bo on wazy juz 8 kg! 4 tez sa juz kupione. byly na promocji za 80 zl mega paczka to kupilam. temu sie nic nie dzieje jak polezy mi w szafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przesyłam z Mała na 4 jak tylko zaczęła mieć poodciskane uda od 3. Między 3 a 4 jest różnica taka że 4 są o może centymetr wyższe od 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu ciszaaaaa ;-) ale nie ma co się dziwić.. weekendzik jest :-) a ja siedzę sama z Małym i białej gorączki dostaje.. pada i pada i nici ze spacerku. Kacper też z tego powodu nie jest zadowolony.. Piszczy i piszczy.. eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×