Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Hej Kobietki! melduje sie :) dzis troszke lepiej spalam nz przez ostatnie dni... ale toaleta od 23 to 3 razy zaliczona:p kama handzia wkoncu dziewczyny sobie odpoczniecie na wolnym i troche zwolnicie obroty... rozpakowanie nadchodzi wielkimi krokami wiec czas sie po oszczedzac:) Ajaponka ciesze sie ze z Twoja Mala wszystko dobrze:) fajnie ze juz jest obrocona ciekawa jestem czy moj loboz tez sie okrecil:) a brzuszek naprawde ekstra!!:D wage na pewno zrzucisz po... takze sie nie zamartwiaj... kolezanka urodzila 2 tyg temu przytyla 20kg a po porodzie juz jej tylko 6 zostalo wiec spoko:) Megisu buzka Olimpii przecudna:D super ja widac:) Kama fajnie ze i u Was wszystko dobrze :) i tez juz okrecony w dol:) Polcia gratuluje udanych zakupow:) brak ciazy duzy ten Twoj szkrbik jak na 26tc:) fajnie chlop jak dab hehe teraz sproboje zamknac oczka... do uslszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam:) Melduje sie:) A wiec tak dobre i złe wiesci... Za nim wyjechałam do gin zauwazyłam w pachwinie jakaś gulke i okazało sie ze jest to przepuklina....;((( Niczym nie zagraza małej i po porodzie jest duza szansa ze sama sie wklęsnie wiec tym sie pocieszam a jak nie to zabieg... Co do rozwoju małej to wszystko jest ok:) Bogu dzieki... waży 900g główka jest jeszcze do góry, serduszko bije takze to najwazniejsze. Pytałam dlaczego nie czułam ruchów a gin powiedział ze nasze dzieciaczki maja jeszcze sporo miejsca i sie swobodnie obracaja wiec jak sie obróci na krzyze to nie czujemy... Aaaa i do tego wynik moczy sie pogorszył i antybiotyk bo jes jakas infekcja:( dlatego tez tak chodze ciagle do toalety. I tyle u Nas. Ja juz w pracy, i juiz czuje ze bedzie to kiepski dzien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!na początek smerfaskr wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!zdrówka,szczęścia i wszystkiego co sobie wymarzysz!Ajponka fajny brzuszek i widzę że taka wielkość jak u mnie!Megisu zdjęcie malutkiej fajniutkie i nie martw się na zapas!co prawda ja martwię się w druga stronę-czy mały prawidłowo przybiera na wadze i prawidłowo rośnie!dziewczyny dobre wieści po waszych wizytach u lekarza-nic tylko się cieszyć!a co do wyników morfologii to każda z nas coś ma nie tak,to już ten etap ciąży,że obciążenie dla organizmu ogromne-w przyszłym tygodniu jak pójdę na wizytę i zobaczę swoje wyniki krwi,moczu i po glukozie to pewnie sama dostanę jakieś leki!teraz dokańczam kawkę,ubieram się,wyjdę z pieskiem i biorę się za porządki!Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......29 tc......01.09.... Synek - Dawid Ajponka...........27......29 tc......02.09....Córka - Karolinka kama111111......29......28 tc......02.09..... Synek - Manuel Polcia91...........21......28 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....27 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......27 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......26 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......27 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......26 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......27 tc......15.09......Córka nowa-mama........26......26tc.......15.09......Synek truskafffka .......24.......26tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......25 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......22.09......Synek. 1Alexia2............23......25 tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......25tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......25 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......24tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......24 tc.....26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......26 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......24 tc......27.09......??? Mama28.............28......24 tc......27.09......Córeczka - Karina? HankaRumcajsa....28......25 tc......30.09......Synek - Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny robiłam tą tabelkę(poprawiałam w Word i taka mi wyszła)ja chyba nie umiem-możecie ją poprawić?W Word ona wychodzi ładna-prosta i bez pogrubień-gdzie robię błąd przy kopiowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1alexia2 najwazniejsze ze z Twoim kilogramowym szczesciem wszystko dobrze:) kiedy kochana zamierzasz isc na zwolnienie wkoncu troche odpocac?? na przepuklinie sie ie znam ale oby sie wchlonela bez koniecznosci zabiegu... ja ide jutro robic badania mocz, zelazo i przecieciala... mam dzis jakiegos lenia a popoludniu jedziemy szukac prezentu na 40 urodziny dla szwagra:) dziewczyny moze macie jakies fajne pomysly??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......29 tc......01.09.... Synek - Dawid Ajponka...........27......29 tc......02.09....Córka - Karolinka kama111111......29......28 tc......02.09..... Synek - Manuel Polcia91...........21......28 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....27 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......27 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......26 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......27 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......26 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......27 tc......15.09......Córka nowa-mama........26......26tc.......15.09......Synek truskafffka .......24.......26tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......25 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......22.09......Synek. 1Alexia2............23......25 tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......25tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......25 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......24tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......24 tc.....26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......26 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......24 tc......27.09......??? Mama28.............28......24 tc......27.09......Córeczka - Karina? HankaRumcajsa....28......25 tc......30.09......Synek - Cypisek http://www.suwaczki.com/tickers/d5af6h6usoj8jaon.png aniołek 2.08.2011 [*} http://www.suwaczki.com/tickers/d5af6h6usoj8jaon.png aniołek 2.08.2011 [*} http://www.suwaczki.com/tickers/d5af6h6usoj8jaon.png aniołek 2.08.2011 [*}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skopiowałam ostatnią tabelkę,ale to chyba nie ta-tygodnie u dziewczyn się nie zgadzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......29 tc......01.09.... Synek - Dawid Ajponka...........27......29 tc......02.09....Córka - Karolinka kama111111......29......28 tc......02.09..... Synek - Manuel Polcia91...........21......28 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....27 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......27 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......26 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......27 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......26 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......27 tc......15.09......Córka nowa-mama........26......26tc.......15.09......Synek truskafffka .......24.......26tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......25 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......22.09......Synek. 1Alexia2............23......25 tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......25tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......25 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......24tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......24 tc.....26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......26 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......25 tc......27.09......??? Mama28.............28......24 tc......27.09......Córeczka - Karina? HankaRumcajsa....28......25 tc......30.09......Synek - Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......29 tc......01.09.... Synek - Dawid Ajponka...........27......29 tc......02.09....Córka - Karolinka kama111111......29......29 tc......02.09..... Synek - Manuel Polcia91...........21......28 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....27 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......27 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......26 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......27 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......26 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......27 tc......15.09......Córka nowa-mama........26......26tc.......15.09......Synek truskafffka .......24.......26tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......25 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......22.09......Synek. 1Alexia2............23......25 tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......25tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......25 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......24tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......24 tc.....26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......26 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......25 tc......27.09......??? Mama28.............28......24 tc......27.09......Córeczka - Karina? HankaRumcajsa....28......25 tc......30.09......Synek - Cypisek http://www.suwaczki.com/tickers/m3sxyx8d5y0941s3.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE KOBIETKI :-) ale dzisiaj brzydko :-( pada deszcz u mnie, ja dzisiaj noć też miałam fatalną, drętwieją mi nogi i rękawa, lekarz mi pwoiedział że to jest od anemi. alexia twoje dzidzi tak samo duze jak moje :-) i moja dziewczynka też jeszcze ma głowę pod moim serduszkiem:-) poprawiam tygodnie bo moje były złe w tabelce. mam nadzieje, ze tabelka sie dobrze skopiowała. MEGAN86.........25.......29 tc......01.09.... Synek - Dawid Ajponka...........27......29 tc......02.09....Córka - Karolinka kama111111......29......28 tc......02.09..... Synek - Manuel Polcia91...........21......28 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....27 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......27 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......26 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......27 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......26 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......27 tc......15.09......Córka nowa-mama........26......26tc.......15.09......Synek truskafffka .......24.......26tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......25 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......22 tc......22.09......Synek. 1Alexia2............23......25 tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......25tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......25 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......24tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......25 tc.....26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......26 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......25 tc......27.09......??? Mama28.............28......24 tc......27.09......Córeczka - Karina? HankaRumcajsa....28......25 tc......30.09......Synek - Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Ajponka, pokaźny brzuszek, okrągły i bardzo ładny :) w zasadzie nie widać u Ciebie dodatkowych kg, bo wygląda jedynie jakbyś połknęła piłkę :) Megisu, super zdjęcie córeczki, już mniej więcej widzisz jak wygląda :) !!! Gdybym miała takie to pewnie gapiłabym się na nie bez przerwy ;) U mnie słabe ruchy, wczoraj Mała kopnęła jedynie, gdy Polacy strzelili gola, a tak to spokój na oceanie ;/ Mam nadzieję, że to sie szybko zmieni. Alexia, jeśli masz niewielkie to wybrzuszenie, to przepuklina powinna się sama wchłonąć. Oszczędzaj się, nie dźwigaj nic, co może ważyć więcej niż 3, 4 kg. Po prostu się nie przesilaj. Będzie dobrze. Na dworze chłodniej, ale za to nie ma spiekoty :) Moje piersi zrobiły się jak arktyczne olbrzymy i zaraz muszę iść kupić sobie nowy stanik, bo niestety żaden z obecnych nie jest już na mnie dobry ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za miłe słowa;***************** A na zwolnienie mysle isc od lipca nie mam ciezkiej pracy najgorsze tylko wstawanie rano.... Megan moze koszule na prezent??? Ajaponka brzusio juz duzy ja dalej taki malutki:):) Megisiu zdj super nie myslałam ze tak wyraznie bedzie widac:*** Co do kg na + to ja narazie 4 do przodu, ale gin mi wczoraj mowil ze teraz moge zaczac dopiero tyc bo dzidzius z dnia na dzien rosnie:):) U mnie pogoda na dwa razy spac sie strasznie chce:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) u mnie dziś zdecydowanie lepiej niż wczoraj, glowa boli, ale słabiutko, za to plecy wcale! :D nie wiem czy to za sprawą dodatkowej poduszki, którą dałam pod głowę i jeszcze jedną między nogi, ale w każdym razie nie drętwiały mi nogi w nocy i nie złapał mnie żaden skurcz :) także poki co bedę spała w ten sposób :) ja jutro idę na pobieranie krwi na tsh bo w poniedziałek wizyta u endokrynologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Co do stanika to moze kup juz do karmienia, moze bardziej sie oplaca. Wiem , ze sa tez takei fajne bawelniane co dopasowuja sie do piersi jakos do 2 rozm, w gore :) Przypuszczam , ze jak kupisz teraz na siebie , to za miesiac znow bedzie za maly ;) Ja tez mam zdjecie buzki :) Wszyscy mowia , ze ma nos mojego taty a usta meza :) Choc od kuzynki synek wydawal sie caly tata z usg a jak sie urodzil to wyszla cala mama ;) Co do wagi , to ja zawsze w domu waze sie co tydzien we wtorek. No i wczoraj wyszlo mi 30 deko mniej niz tydzien temu. Dziwne, bo ostatnio bylo zawsze co tydzien 0,5kg do gory ;) A i wczoraj bylismy pierwszy raz na szkole rodzenia :) Polozna bardzo fajnie opowiadala, z doza humoru :) Wczoraj bylo o karmieniu po cc i sn. Jakie badania robia dziecku, co zabrac do szpitala, o odwiedzinach itd. Potem byly cwiczenia, tez fajne. Najpierw lekko rozciagajace, potem oddychanie , jak radzic sobie z bolem w 1 i 2 fazie porodu. Mnie sie bardzo podobaly :) Za tydzien ma byc o zoltaczce u malucha i innych chorobach, ktore moga wystapic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy w też macie ostatnio chandry?ja potrafię z byle powodu złapać dół i poryczeć się z byle powodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! U mnie dzis od rana pada deszcz. Mam taka cicha nadzieje, ze lato bedzie w miare chlodne, bo upalow nie znosze :P kama - fajnie, ze sie odezwalas i z twoim synkiem jest wszystko w porzadku :) alexia2 - nie przejmuj sie ta kulka, skoro jest taka duza szansa, ze po porodzie sama sie wchlonie. Wazne, ze z malutka wszystko dobrze. Wielkoscia brzuszka tez nie trzeba sie przejmowac. Wczoraj w poczekalni u gina czytalam artykul na ten temat i tak to juz bywa, ze jedne kobiety maja wiekszy a inne mniejszy brzuszek i nie zawsze przeklada sie to na wielkosc dziecka. Robwalka - zajrzalam wlasnie na profil smerfaskr i wyglada na to, ze to jej maz ma dzsiaj urodziny, ale jej tez mozemy pozyczyc spelnienia marzen :D Megisu78 - sliczna twoja malutka :) Zazdroszcze tej fotki. Netka - arktyczne olbrzymy powiadasz :D U mnie podobnie, z tym, ze nie rzucaja sie tak w oczy na tle wielkiego brzucha :) mamuska2012 - wrzuc fotke twojej dzidzi jesli chcesz. Fajnie, ze chodzisz na ta szkole rodzenia. Jesli bedziesz miala jakies ciekawe informacje to podziel sie z nami, napewno sie przydaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka masz rację pewnie mąż ma urodziny,to w takim razie moje życzenia są wspólne dla nich!u mnie niby słońce za oknem,ale chmury idą nie ciekawe!mój maluch ostatnio straszny wiercipięta,ciągle gdzieś mnie stuknie,a to pewnie kopnie itd.czuję to aż wewnątrz brzucha,normalnie mam wrażenie że czasami kopie albo naciska mi na pęcherz-takie dziwne uczucie!jak ja tego malucha już kocham!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem czy orientujecie sie w tym temacie. Wczoraj moj ginekolog mowil, ze to, ze duzo tyje moze spowodowac duza wage u dziecka. Patrzac na usg powiedzial juz wczoraj, ze dziecko napewno do porodu bedzie mialo 3 kg a biorac pod uwage moje tycie to moze byc naprawde duze - powyzej 4 kg. Czy naprawde juz teraz jest w stanie to przewidziec? No i czy zawsze tycie u matki przeklada sie na duza wage u dziecka? Boje sie cesarki a porod sn 4 kg dziecka to chyba tez nic fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka nie wiem czy tycie matki ma coś wspólnego z ciężarem dziecka,pewnie po części owszem,ale za dużo nie przejmuj się!a czy orientujesz się ile ty albo mąż ważyliście po urodzeniu?ja np.bardzo dużo jem,a moja waga stoi w miejscu!moja córka jak się urodziła ważyła 2900,a lekarka przed porodem określała jako wagę po urodzeniu 3kg z czymś,tak więc lekarz nie jest w stanie dokładnie podać wagę dziecka!po drugie wydaje mi się,że geny tez z tym mają coś wspólnego-ja po urodzeniu ważyłam nie całe 3 kg,mój R 2600,Angela ważyła 2900 więc nie przewiduję żeby Kacperek po urodzeniu był kolosem-pewnie też będzie ważył ok.3kg!na topiku czerwcówek dziewczyna dziecko rodziła 3 dni sn,a na końcu zrobili jej cc bo dziecko za duże i za długo się męczyła!Ajponka głowa do góry,nie martw się na zapas i nie bierz do siebie wszystkiego co lekarze mówią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajaponka mysle ze gin za wczesnie ocenił wage dziecka... Moja sis w ciazy przytyła sporo nawet wiecej niz sporo i gin tez ja straszył ze bedzie cesarka albo bedzie miec problemy z porodem a okazało sie ze urodziła córeczke która wazyła 3,5kg i miała cesarke ale nie z tego powodu, a pamietam jak za któryms razem wróciła od gin i mowiła ze jej córcia taka strasznie duza ze z 5kg bedzie miec jak sie urodzi a tu taka normalna, wiec uwazam ze nie ma co sobie dobierac tego do głowy. Troche to napisałam tak byle jak ale mam dzis kiepski dzien:( Robwalka co do handry to ja mam jakas burze hormonów... wczoraj jak wrócilismy od gin to przeryczałam cały wieczór i tak w zasadzie nie wiem dlaczego, tzn wiem dlatego ze m ogladał mecz, dlatego ze antybiotyk musze brac i wiele innych durnych powodó do których az wstyd sie przyznac a przed samym spaniem oberwała sie mojemu m za całokształt chyba tak na niego nie nakrzyczałam od kad jestesmy małzenstwem, a co gorsze to powiedziałam kilka zdan za duzo i wcale sie ni dziwie ze dzis moj m nie ma wielkiej ochoty ze mna konwersowac... Takze cos jest w powietrzu:P:P:P musze na cos zwalic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1alexia2 ja też ostatnio czepiam się mojego R,aż czasem mi wstyd przed samą sobą za takie zachowanie,potem powstaje mała kłótnia o pierdołkę,wymiana zdań i ryczę jak nakręcona!wczoraj jak byłam sama oglądałam coś w telewizji,nic smutnego tam nie puszczali,a ja ni z gruszki ni z pietruszki zaczęłam ryczeć-cholera wie dlaczego!tak nagle zrobiło mi się smutno i źle-czasami czuję się taka samotna(jak R idzie do pracy,a córa do szkoły)gdyby nie nasz pies byłabym sama jak palec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem okreslenie wagi 3 mc przed porodem to jak wrozenei z fusow ;) Jesli jesz duzo weglowodanow, slodkiego to rzeczywiscie dziecko moze bardziej rosnac, bo dajesz mu zastrzyki z glukozy a to powoduje ze bardziej rosnie ;) Ale tez nie zawsze tak musi byc. A usg w ostatnim etapie ciazy jak oblicza wage dziecka to moze byc pomylka nawet do 0,5kg w dwie strony i tylko czasami sprawdza sie obliczona waga - to tak jak z terminem porodu - zadko kiedy sie sprawdza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz dopiero odczytałam-Alexia uff, cieszę się że wszystko oki a przepukliną się nie przejmuj :) Netka tak to ja pisałam o tutku, ma go moja koleżanka i jest bardz zadowolona,jest lekki, wygodny, składa się łatwo i ogólnie wizualnie na żywo też fajnie wygląda. Ja na 80% go kupię, jeszcze chcę obejrzec inne bo nie oglądałam w sklepach tylko na allegro ale najważniejsze że ktoś mi go polecił a nie kupuję w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×