Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

A ja jak weszłam do sklepu wczoraj to się zakochałam w jednym wózkui na 90% go kupimy, kolor brązow-beżowy, ciemny brąz dominuje. I uwaga kosztuje 1000 zł 3w1. Ale cholerka nie pamiętam firmy, muszę jeszcze kiedyś podjechac i sprawdzic bo chciałam najpierw poszukac opinii w necie. A tutka widziałam i też bardzo fajny, u nas kosztuje 1300-1390 zł-zależnie od sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja malutka nadal ułożone miednicowo... Czy Was też tak kopią Wasze dzidzie po pęcherzu i jajnikach? Bo ja cały czas czuje że leży mi na pęcherzu a jajniki już mam dośc obolałe. Czuje jak mi tam grzebie albo kopie-auc! Najlepsze jak się czasmi położe to mam pod pępkiem wszerz brzucha wałeczek-tak mi się układa poprzecznie, lekarz na wizycie też to zauważył bo akurat tak się ułożyła ale jak ją się posmera to się przesuwa i juz jej wtedy tak nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejhejhejhejhejhej
wiecie ile się dostaje pieniędzy na macierzyńskim? ile procent pensji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia ja tez mam takie wrażenie jakby mała caly czas skakala mi po pecherzu i kopala w jajniki. Czasami aż boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie dziewczyny nie nadążam za wami,tyle piszecie-obżartuszek fajny brzuszek,a tak się martwiłaś wielkością!1alexia2 widzisz nie potrzebnie martwiłaś się-malutka ma się dobrze tylko pewnie mały leniuszek z niej!handzia26 mój mały tez ułożony miednicowo-jak dobrze pójdzie czeka mnie powtórka z rozrywki jak z córką-cc!ja znowu czuję jak mały naciska mi na pęcherz i jakby na kości miednicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mała dała tylko dwa kpniaczki na tym sie zakonczyło myslicie ze jest wsztstko ok tylko ma gorsze dni???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexia najwazniejsze ze malutka dala znac, obserwuj co sie bedzie dzialo jutro. a jak lezysz na plasko to nie zauwazylas zeby sie brzuszek ruszal, chociaz delikatnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos tam drga ale to tak wiecie jak....jak nic sie nie zmieni to jutro jade do gin:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na Twoim miejscu tez bym tak zrobila, po co masz sie nie potrzebne denerwowac. a jak ci lekarz pokaze corcie ze jest cala i zdrowa to sie uspokoisz. objadlam sie czeresniami i synek ma czkawke :) moja corcia tez miala czkawki jak byla w brzuchu i tak jej zostalo do dzisiaj:) nawet 3 dziennie potrafi miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli z wyprawką to tylko ja zostałam w lesie? mam tylko reklamówkę ciuszków, nie wiem czemu ale boję się jeszcze czegokolwiek kupować: - ciuszków dość sporo dostanę od koleżanki, - kołyskę także (po 4 miesiącach zmienimy na łózeczko) - wózek chcą kupić teściowie, także w sumie te najwazniejsze rzeczy dostaniemy. największe wydatki też z głowy. a resztą zajmę się na koniec lipca... może wtedy już będe spokojnienjsza... co do ruchów, a raczej ich braku to ja również bardzo szybko wybrałabym się do lekarza, albo i na ostry dyżur.. lepiej dmuchać na zimne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewcxzyny :) Ale wczoraj dyskusja sie tu rozwinela :) Czytalam i czytalam... :) Moja mala to chyba nie taka kluska :) Moze rzeczywiscie nicki Wam sie pomylily :) Gin mowil, ze mala nie jest , ale normalna ;) Slyszalam tez wczoraj serduszko :) Bilo 143 na minute :) No i moge miec cc bo mam waska miednice, ale to sie jeszcze okaze ... Mala ulozona ksiazkowo do porodu nat :) To dopiero psikus co nie?? :) Alexia ciesze sie , ze mala dala znaki, ale jesli sie denerwujesz to zadzwon do gina, on poradzi co robic. Co do pampersow , to tez duzo osob jest zadowolonych z biedronkowych, a o pampersach czytalam , ze czesto uczulaja ... Ja teraz na poczatek kupilam do szpitala hugisy, takei fajne z wycieciem na pepek :) Co do wozkow to wszystkie sliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak z wyprawka ja tez jestem w lesie :) Tak jak ty mam siatke ciuszkow i tyle :) Chetnie bym juz kupila wszystko , ale moj M jest troche przewrazliwiony :) Ale pomalu bede kompletowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! pewnie jeszcze wiekszosc z Was spi. u mnie pogoda po wczorajszym dezczu zaczyna robic sie fatalna. slonce prazy i jest strasznie duszno. wszystko paruje... :/ u mnie w klatce w bloku sa dzisiaj dwa wesela... musze sie wyrobic przed zjazdem gosci bo jade do rodzicow na obiad. a pozniej bedzie to raczej niemozliwe jak zaczna robic bramy i obgrywki.... kolezanka w nocy pojechala na porodowke. na razie czekamy... mam nadzieje ze wszystko pojdzie sprawnie i dzidzius urodzi sie szybko i zdrowy:) a z info jakie mnie zaskoczyly to zrobili jej lewatywe nie pytajac ja o zdanie. z jednej strony ona mowi ze sie cieszy bo sie nie stresowala... ale podobno ma to byc swiadoma decyzja rodzacej.... co o tym myslicie? jak jest u Was w szpitalu? trzymajcie sie cieplo! ja bede dopiero jutro. buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koleżanki!ale się rozpisałyście-obżartuszek wózek super!1alexia2 byłaś u lekarza?jeśli tak to daj znać co i jak!Madleenn co do lewatywy-przy CC zrobili mi w szpitalu,chociaż dzień wcześniej zrobiłam to co trzeba solidnie,ale do CC musiałam mieć zupełnie jelita puste(jak przy operacji),pewnie teraz jak przyjdzie co do czego to się również zgodzę,albo nawet sama się upomnę-dla mnie to taki komfort psychiczny!w aptekach dostępne są przyrządy żeby zrobić sobie lewatywę samemu,ale wolę polegać na pielęgniarce!w życiu przeszłam już tyle operacji,że lewatywy nie są dla mnie czymś nadzwyczjanym(miałam 3albo 4 razy)fakt-nic miłego,ale wolę takie coś niż oddać coś przy tylu ludziach na porodówce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski :D ja nniedawno wrocilam z miasta, musialam budzic po 9 moja córcie , żeby z rana zakupy zrobic i wracac szybko ogarnąc mieszkanie. w rossmanie jest dzisiaj fajna promocja na fluidy, Astor przeceniony z 47 na 23 zł dlatego mi zalezalo na szybkim wyjsciu. Bylam kolo 10.00 a ten odcien co mi odpowiadal zostal juz tylko jeden :/ Teraz gotuję zupke pomidorową i sprzatam. Mialam zamiar wziąc sie za pranie ubranek, odplamianie itd bo troche lezaly w kartonie ale stwierdzilam ze zostawie to sobie na inny dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja niedawno wróciłam z mieszkania, nie powiem namachałam się tam nieźle, ale już koniec prawie! zostały do wypastowania podłogi, umyć okno balkonowe no i przewieść rzeczy :). mama powiedziała, że mam tego absolutnie nie robić.. ah te mamusie :) we wtroek wyjeżdżam na wies do 8 lipca, a potem przeprowadzka i wkońcu wezmę się za wyprawkę... we wtorek również mam wizytę u ginekologa, ciekawa jestem co mi powie na moj wynik moczu, gdzie pojawił się szczawian wapnia.. miałyście coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Czesc :D Widzę,że w soboty nikt nie ma czasu siedzieć na forum :D Ja też miałam zabiegany dzień, mnóstwo do nadrobienia,a teraz jestem w trakcie robienia deseru na jutrzejszy obiad,na który zaprosiliśmy teściów :D Olczak zazdroszczę wyjazdu na wieś ;) Pełen relaks :) Z wyprawką to raczej ja jestem w lesie. Narazie mamy jedynie śliczne,maleńkie skarpeteczki,które dostaliśmy jako gratis przy zakupie ciążowych ubrań,ale sami je wybraliśmy - turkusowe w tygryski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
halo: Niedawno wstałam a tu takie pustki...:)byłam wczoraj na grillu u znajomych a dziś jadę do siebie do domu na rodzinna imprezę. Pewnie wrócę koło 16, bo m dzis wyjeżdza. Do popołudnia- wypoczywajcie mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!u mnie pogoda przepiękna,od wczoraj szykuję córkę na wyjazd jutrzejszy z klasą na 3 dni,dzisiaj jedzie do mojego byłego męża,a on jutro ją zawozi z tymi tobołkami pod szkołę!przyjemnego,niedzielnego wypoczynku dziewczyny dla was i waszych mężów!będę tutaj zaglądać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
ja juz jestem. Wyprawiłam męża i jakoś muszę przemeczyć ten tydzień a potem m zostaje na 3 tygodnie :) już nie mogę się doczekać. Megisu jak po weselu żyjesz? olczak- fajnie takie wypad na wieś Ci zrobi. Zrelaksujesz się. Obżartuszku- oglądałam ten wózek na allegro i podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Nie uwierzycie na weselu wytrwalam do 5 rano, potanczylam i z mężem i osobno nawet było niezle, raczej meczacy jest taniec w tym stanie ale przyjemny :-) potem pospalismy w hotelu do 10 i do domku. Teraz tez spalismy, organizm domaga sie jednak odpoczynku. Zastanawiam sie co dzidzia czuje jak cała noc była przy głośnej muzyce... :-) Dzisiaj jestem już nie do życia, wybaczcie, do jutra kochane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą, ja dziś siedziałam na ogródku bo przyjemna pogoda była. powiedzcie mi czy też tak macie, bo mi puchnie np. tylko lewa stopa i kostka.. dziwnie jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Witajcie kochane. Nie mogłam dziś jakoś spać. Zastanawiam się nad wyborem szpitala. W moim mieście rodziłam synka ze znieczuleniem zewnatrzoponowym( rodziła prawie 19h w tym 10h bez znieczulenia bo nie było dostatecznego rozwarcia). Teraz nie ma wcale znieczulenia, tylko gaz rozweselający. Mamy za to dobrze wyposażony oddział noworodkowy. jakbym chciała rodzic w okolicach to w razie komplikacji przy maleńkiej musieliby do mojej miejscowości gnać. Pewnie będę rodziła u siebie, chociaż szukam narzazie innej alternatywy. Poza tym leje deszcz, zimno. Dziś idę do drugiego gin. Dziewczyny tak zapytam, jeżeli chodzę do gin na NFZ a teraz miałam iść prywatnie ale okazało się ze ten sam gin przyjmuje państwowo, to czy muszę od jednego się wyrejestrować by iść do innego na NFZ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry:):):) Ja juz w pracy:))))) A wiec tak: byłam jednak w sobote rana zbadac tetno małej bo strach był silniejszy ode mnie i wszystko ok:) Juz wróciła na dwoje miejsce i kopie jak szalona:) Ja miałam odpust wczoraj wiec troche gosci i tak mi zleciało ze nawet nie zdazyłam odpoczac... zdecydowałam ze chyba pojde na zwolnienie od 15lipca teraz jeszcze podciagne troche roboty i pojde na zwolnienie choc szef własnie mnie zaskoczył i powiedział ze bede przychodzic juz tylko na pierwsze zmiany:P:P Obzartuszek nie musisz sie wyrejestrowywac normalnie idziesz tam gdzie chcesz:):) ja tez z wyprawka jestem daleko daleko do tyłu ale musyle ze w tym miesiacu sie zmobilizuje i zaczne juz ostro kompletowac:):) ja mam ostatnio jakas burze nerów w sobie do tego ci tesciowie....buuuuu az płakac sie chce:((((( Pozdrawiam i zycze miłego dnia buzkiiiiiiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!u mnie pochmurno i chłodno!obżartuszku 1alexia2 ma rację co do lekarza,ale nie wiem jak wtedy jest z becikowym,wydaje mi się,że całą ciążę trzeba chodzić do jednego lekarza!moja córka o 9 wyjeżdża na wycieczkę,wraca w środę,mój R w pracy do 18,a ja cały dzień sama z pieskiem!zaraz zacznie padać-wstrętna pogoda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamuśki :-) w końcu się wyspałam :-) po tym weselu. wklejam nową tabelkę , kolejny tydzień do przodu :-) MEGAN86.........25.......30tc......01.09.... Synek - Dawid Ajponka...........27......30 tc......02.09....Córka - Karolinka kama111111......29......30 tc......02.09..... Synek - Manuel Polcia91...........21......30 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....29 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......29 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......29 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......29 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......28 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......29 tc......15.09......Córka Basia? nowa-mama........26......28tc.......15.09......Synek truskafffka .......24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......27 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......26tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......26tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......26tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......26 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......27 tc.....26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......27 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......26 tc......27.09......??? Mama28.............28......27 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......25 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
cześć - u mnie też pochmurno ale fajnie po tych upałach:) Obżartuszku lekarza możesz zmienić a do becikowego to od lekarza weź zaświadczenie, że jesteś pod opieka lekarza przynajmniej od 10 tygodnia ciązy. Megisu- fajnie, że się wybawiłaś:) Olczak- nie wiem czemu tylko jedna strona puchnia. alexia - widzisz, z mała jest tak jak ma byc!! Zastanwiam się ale chyba umówie sie do fryzjera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......30tc......01.09.... Synek - Dawid Ajponka...........27......30 tc......02.09....Córka - Karolinka kama111111......29......30 tc......02.09..... Synek - Manuel Polcia91...........21......30 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....29 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......29 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......29 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......29 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......28 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......29 tc......15.09......Córka Basia? nowa-mama........26......28tc.......15.09......Synek truskafffka .......24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......27 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......26tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......27tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......26tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......26 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......27 tc.....26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......27 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......26 tc......27.09......??? Mama28.............28......27 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......25 tc......30.09......Synek Cypisek No tak kolejny tydzien za nami i nowy przed Nami:P:P:P Ja tez myslałam o fryzjerze ale chyba narazie odpuszcze bo mam dosc mocno zniszczone włosy wiec niech sobie odpoczna:):) Smarfaskr a co bedziesz robic za fryzure????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×