Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Zasnęłam, ale na czuwanego... Alexia ja tylko płaciłam za glukoze 5 zł, miałam skierowanie więc więcej nie płaciłam. U mnie też mielone ;) Smerfaskr ja też tak uwielbiam czereśnie :D Jak dopadłam je po raz pierwszy w tym roku to też jadłam jak oszalała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!! co do glukozy to ja wlasnie bylam dzisiaj rano i do tej pory jest mi niedobrze :( fuj. Placilam 15 zł za badanie ale nie kupowalam sama glukozy. a wizyte mam 2 lipca i w sumie nie chcialam na ostatnia chwile w piatek robic. a z tymi mielonymi to sie usmialam bo dzisiaj rano też wyjęlam z zamrażarki mięso żeby zrobic na obiad kotlety :) fajnie ze nam dzieciaczki rosną zdrowo, ja juz sie nie moge doczekac wizyty w poniedzialek zeby zobaczyc mojego malucha. od jakiegos czasu słysze pytania w stylu kiedy urodze, a ile jeszcze itd. Zaczyna mnie to wkurzac tymbardziej ze pytania zadaja w kolko te same osoby :/ doszlo do tego ze zamiast uprzejmej odpowiedzi słyszą wredne : jak przyjdzie czas. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia fajna bryka ;) A ja nastawilam pranie i trzeba sie wziasc za jakies sprzatanie :) Tylko len mi troche nie pozwala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe tez mam takie lozeczko tylko z misiem :) alexia - swietny wozek! Ja na poczatek bede miala tylko gleboki Viktoria, bo taki dostalam od kuzynki, nawet nie wiem nawet jak wyglada a w google za chiny tego wozka znalezc nie moge ;/ Wczoraj prawie wszystkie mialysmy jajko sadzone, dzis mielone, ciekawe co jutro?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! wyprawilam meza do pracy teraz biore sie za jakies sprzatanko:) na obiad dzis mialam mlode ziemniaczki z koperkiem, mizerie i kotlety schabowe:) 1alexia2 sliczny wozek gustuje w takich bezach i cappucino:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska 2012 jak bym nie dostala lozeczka od szwagierki to tez bym kupila takie:) bardzo mi sie podobaja z tymi zwierzatkami dwukolorowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) witam po przerwie na obiad dzisiaj naleśniki ze szpinakiem i twarogiem :) a co do pieluszek znajoma chwaliła sobie te z rossmanna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megan jakie cudo ..... kurde bardziej misie Twoj podoba jak moj hehe ile zapłacicliscie????????? i jaki to model???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łózeczko tez fajne, Nam z m odrazu ta zyrafka wpadła w oko i fajnie bo szuflade ma duza wiec zakupislismy:) Ale Megan wózek masz sliczny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny śliczne łożeczka i fura wypasiona megan, zresztą powiem wam że wszystko co zwiazane z maluszkami podoba mi się :-) my jeszcze z wózkiem chilkę poczekamy choc chciałabym mieć wszystko już!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, ja mam na obiad zupę koperkową :) Poza tym kupilam bób więc potem będzie na kolację-mniaaaam. Ja idę na glukozę w przyszłym tyg. Nie wiem ile ona kosztuje ale samo badanie 2-ounktowe kosztuje 9 zł a 3-punkt.-14 zł. Ja mam zlecone 2-punkt. Któraś pisała o mozarelli-nie wolno jej jeśc w ciąży bo to surowy ser i może zawiera bakterie czy pasożyty, nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie porobilam porzadki i teraz chwilka odpoczynku:) dzieki za mile komentarze:) wozeczek zamawiamy za 2 tyg:) i czeka sie na niego 2 tyg wiec bedzie na koniec lipca na moje urodzinki:) nazywa sie Tako Laret 3w1 jest duzy wybor kolorow:) kosztuje w granicach 1500zl. mozecie tez zobaczyc sobie tako Mohican jest tez super ale dla mnie za jasny na moje zuzlowe drogi :p http://www.krolestwodziecka.com/wozek-tako-captiva-mohican-05-p-1277.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska 2012 nie doczytalam ze to o posciel chodzilo myslalam ze to caly zestaw z lozeczkiem a posciele i tak slodziarskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia to ja pisalam o serze. Fakt nie mozna jesc, ale wiekszosc jest z pasteryzowanego mleka a takie mozna , bo wlasnie przez pasteryzacje bakterie sa zabijane. To sie tyczy tez serow plesniowych . Wiem tylko , ze oscypki sa ze zwyklego nie pasteryzowanego i i ch na 100% nie wolno jesc. Choc ja i tak teraz w ciazy chyba pierwszy raz bede jesc mazzarelle a osttanio jadlam chyba po raz drugi plesniowy :) To samo sie tyczy watrobki , ktorej nie wolno , ale jak zjesz np. raz na 3mc 2 kawalki do obiadu , to raczej na zdrowie niz ma zaszkodzic. Byle nie przesadzac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan ja jestem nastawiona na ta posciel w zolto zielone dinozaury :) Nie wiem jeszcze jaka wybrac na zmiane i do wozka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna bryka i łóżeczko też-patrząc na takie rzeczy aż chce się swojego malucha mieć już na świecie!w weekend zapowiadają upały w całej Polsce-już martwię się o opuchliznę nóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No duzo jest tu kolorow i wzorow, a wybralam ten , bo pokoik tez mam byc w kolorach zielono- zoltych. Wozek jeszcze nie wiem jaki bede miec kolor i przydala by sie jakas uniwersalna posciel ale tez by bylo fajnie jakby pasowala do wozka, choc pewnie w zimie i tak jej nie bedzie widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan, fajny ten tako laret, oglądałam go na żywo i jest bardzo wygodny w użytkowaniu :) Nie napisałaś nic o filmie, chyba nie widziałaś, że pytałam ;) Co do spożywania niektórych produktów uważam tak samo jak mamuska2012, jesli coś zjemy jednorazowo w małych ilościach to nie jest to niebezpieczne dla dziecka. Np. coca-cola- mówi się, że nie można bo zawiera kofeine... Szkodliwa dawka kofeiny dla dziecka to 200 mg, a puszka coca coli ma tylko 20. Podobnie jest z serami, wątróbką itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka wlasnie slyszalam ze ma byc goraco a ja tak uwielbiam ciepelko :p tylko nie dobrze dla tych cao puchna:/ ja ogolnie kupuje w uniwersalnych kolorach ale akurat ta niebieska posciel dostalam od siostry po jej synku. zielona bede miala na zmiane ktora do tez dostalam. a na zime kupuje gruby bezowy kocyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netko bardzo Cie przepraszam czytalam czytalam ze pytalas o film ale tyle bylo po weekendzie do nadrobienia ze mi umknelo wybacz:* film swietny pekalismy ze smiechu :D tylko juz sie nie nadaje na seanse bo z samej gory wedrowalam do wc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×