Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

megisu - moze wmasuj w stopy zel chlodzacy. a masz moze aparat do masazu stop? taki drewniany? robwalka - i jak tam tesciowa?:) polcia - myj rece szamponem ze skrzypu, maseczki drozdzowe, na noc masc z wit. a i e. powinno pomoc :) olczak - super, ze wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero wróciłam,teściowa ma nogę w gipsie i jest uziemiona na 3 tygodnie,dodatkowo zrobiłam jej zastrzyk w brzuch przeciwko zakrzepowy.Dziewczyny czy wy też odczuwacie ból kości ogonowej?ja wracając od teściowej miałam ogromny,poza tym jak siedzę tez odczuwam ten ból

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak super , ze wszystko dobrze :) Mi wczoraj tez leciala krew z nos, ale na szczescie z dziaslami mam spokoj :) Robwalka mnie kosc ogonowa nie boli. Tylko jak chce mi sie siku a nie mam jak od razu zrobic, to zaczyna bolec mnie podbrzusze :( A ja dzis mam szkole rodzenia :) Juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia powiem tak, odżywki mogą troszkę wzmocnić płytkę ale paznokcie wrócą do normy po całkowitym zrosnieciu. Nie wiem w jaki sposób je sciagalas jeśli zostały zerwane przez ciebie lub zgryzione tomusisz niestety odczekać, najlepiej było ściągnąć gdzies u dobrej kosmetyczki która ma pojęcie o tym co robi. Olczak cieszę sie ze z wami wszystko ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak to fajnie, że z małą wszystko ok ;) Lekarz się zdziwił pewnie jak dostał kopniaka :P Ajponka ja właśnie mam taką odżywkę 8w1 podobno taka dobra, ale u mnie nadal papierki zamiast paznokci. Krem do rąk z witaminami też mam. Jak chodziłam na kosmetykę to troche pokupowałam tego wszystkiego do pazurków bo od tego zaczynałysmy. Jedno jest pewne już nigdy nie zafunduje sobie żeli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olczak super że masz dla nas dobre wieści!mamuska2012 opisz nam później co przerabialiście w szkole rodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu u mnie jest tak że jak nie ma upałów to nogi mam mniej spuchnięte,może faktycznie zapytaj lekarza co robić,a może też przepisze ci ten lek Aspargin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka pewnei , ze napisze :) Nie wiem czy dzisiaj zdaze, bo potem jade jeszcze farby kupic. Ale jakby co to nic straconego - jutro tez jest dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu wiem, ze z jakiejs firmy jest specjalny zel dla kobiet w ciazy na opuchniete nogi. Taki bialo niebieski, w nazwie chyba jest mama. Moze to by pomoglo. Albo zapytaj o cos w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
cześć obżartuszku - do jutra jest promocja w drogeriach natura Pampers "2" paczka 72 szt za 35 zł. Wychodzi taniej niż w Tesco. olczak- body z kokardą super! ja dzis kupiłam różowe buciki z motylkami:)Super ze z Malą ok, a cisnienie ? hmmm faktycznie na biały fartuch reagujesz:):) hiih megisu- ja od początku ciązy mam co pewiem czas krwotoki z nosa, dziąsła też czasem ale mam specjalną pastę do żebów. robwalka- jak mama. biedna na takie upały noga w gips. brak ciąży- dziś się robi usg na którym patrzą lekarze czy y m z Dzidzią wsio ok, a coma byc to bedzie bez względu czasz ubranka kupione czy nie. młodamamapyta- megisu chyba będzie miała 19.09 cesarke :) polcia- ja mam odżywkę z diamentem eveline,bardzo dobra. Cała seria jest lux. koszt ok. 10 zł. ja dopiero wróciłam z miasta. Załamałam się, bo jest tyle pieknych ubrań a ja miałam probelem, żeby cokolwiek sobie kupić, bo brzuch mam nisko. Moja buba to się kręci jak nie wiem, więc może sie obróci. dowiem sie 7 lipca czy juz się przekręciła. Do porodu nigdzie się z domu nie ruszam, bo sie krępuje z brzuszkiem chodzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
No i 3 na poczatku MEGAN86.........25.......31tc......01.09.... Synek - Dawid Ajponka...........27......31 tc......02.09....Córka - Karolinka kama111111......29......31 tc......02.09..... Synek - Manuel Polcia91...........21......30 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....29 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......30 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......30 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......30 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......28 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......29 tc......15.09......Córka Basia? nowa-mama........26......28tc.......15.09......Synek truskafffka .......24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......27 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......26tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......27tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......26tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......27 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......27 tc.....26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......27 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......27 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......27 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......25 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu w Rossamnie jest taki balsam Babydream - dla kobiet w ciązy - żel do pielęgnacji nóg i stóp. podobno skuteczny. koleżanka polecała. cena też nie jest jakas wygórowana więc może warto spróbować? wklejam linka z opisem http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15757 może pomoże :) Polcia podczas badania lekarz się pyta mnie " czy czuje ruchy" i w tym momencie Mała się oburzyła zadając kopniaka, na co lekarz "ok, cofam pytanie" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
jak wklejałam tabelkę to przed Megisu dałam spacje i wkleiła się jak widać normalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam kochane za porady napewno coś sprawdze na moich sloniowych stopach, na dodatek pękły mi piety, po jednym pęknięciu na pięcie rany co za ból :-( same tragedie! W czwartek idę na badania zobaczymy co z moja anemia, mam nadzieje ze wyniki bedą lepsze. Mam zlecone takie dziwne badanie retikulocyty plus żelazo i standardowo morfologia i mocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! u nas dzis zimno i wietrznie. ale mimo to pojechalam na zakupy i juz prawie wszystko mam dla mojego Babelka :) nie moge uwierzyc ze tak malo czasu juz zostalo :D Olczak urocze ubranka:) Polcia wracaj do zdrowka! na paznokciach sie nie znam wiec Ci nie pomoge... Robwalka mnie tez sie pokrywaja terminy wedlug tego kalendarza haczewskiego co podalas. termin z om, na 1.09 i z haczewskiego tez:) brak ciazy nie wierz w przesady bo jak sie ma cos stac to i tak sie stanie czy dziecko jest w brzuchu czy jak sie urodzi takie jest moje zdanie... wiec sie nie okrecaj tylko bierz sie za wyprawke :) Megisu jednym slowem musisz jakos przebolec te nogi juz blizej jak dalej:) Ajaponka jakiej grubosci masz materacyk i jaki? kokos pianka czy gryka ? Olczak super ze z mala wszystko ok i nawet skopala doktorka hehe Mamuska2012 i Smerfaskr gratuluje 3 z przodu:) smerfaskr a czego szukasz ze nic dobrac nie mozesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
teraz są ładne spódnice długie krótkie, żadnej nie mogę kupić ale pocieszkam się, że we wrzesniu jak urodzę to trafie na przeceny :) A nie moge kupić tunik czy bluzek , bo albo maja takie fasony, że wyglądam duzo grubiej niż faktycznie albo rozmiarówka mała al worka też nie chce nosić. Dziś jedynie kupiła sukienke długą w miarę maskujacą i bluzkę s stylu marynarskim też luźną no i legginsy. Szukałam czegos eleganckiego ale nie wiem... Duzo ubrań dla kobiet w ciązy jest takich " babcinych"....Ważne w sumie żeby się dzidzia urodziła a powody do narzekania to ma Megisu bo ma problem ze stopami- ja tylko z brzuchem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Olczak, pije dwa razy dziennie żelazo w ampułkach feroplex dlatego tez ciekawi mnie czy sie coś polepsza wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan86 - materacyk mam piankowy gruby na 15 cm, wielkosc 70 x 140. smerfaskr - dlaczego krepujesz sie chodzic z brzuszkiem i chcesz go maskowac? Przeciez jestes szczuplutka i masz swietna figure i z brzuszkiem napewno wygladasz kwitnaco! Ja waze w tej chwili 82 kg przy wzroscie 165 i mimo to chodze dumna w opinajacych brzuch tunikach :P Dziewczyny ja musze zmienic w tabelce termin, bo okazuje sie, ze mam na 3 a nie 2 wrzesnia. Tak wpisal mi lekarz w ksiazeczce. Nie wiem dlaczego myslalam inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......31tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111......29......31 tc......02.09..... Synek - Manuel Ajponka...........27......31 tc......03.09....Córka - Karolinka Polcia91...........21......30 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....29 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......30 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......30 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......30 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......28 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......29 tc......15.09......Córka Basia? nowa-mama........26......28tc.......15.09......Synek truskafffka .......24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......27 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......26tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......27tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......26tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......27 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......27 tc.....26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......27 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......27 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......27 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......25 tc......30.09......Synek Cypisek Zamieniam sie miejscami z kama111111 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......31tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111......29......31 tc......02.09..... Synek - Manuel Ajponka...........27......31 tc......03.09....Córka - Karolinka Polcia91...........21......30 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....29 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......30 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......30 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......30 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......28 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......29 tc......15.09......Córka Basia? nowa-mama........26......28tc.......15.09......Synek truskafffka .......24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......27 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......26tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......27tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......26tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......27 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......27 tc.....26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......27 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......27 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......27 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......25 tc......30.09......Synek Cypisek Zamieniam sie miejscami z kama111111 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ajponka niezwracam uwagi na metki wiec napewno sie wybiore po ciuszki do kika. a tak wogule to mialam dzisiaj wizyte u lekarza i wszystko jest w pozadku moj synek rosnie prawidlowo i wazy juz 1600g :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :) Nie odzywałam się kilka dni, ale ostatnio jestem zakopana z pracą i nie wyrabiam czasowo, ale żeby nie narobić zaległości to czytam Was na bieżąco i w zasadzie zaległości nie miałam dużych ;) Moja Maluszka mało aktywna, bo ja ciągle w ruchu, nie mam czasu na położenie się, żeby spokojnie dać jej poszaleć tylko non stop ją kołyszę, no i przez to sama się niepokoję ;/ Błędne koło... Megisu, współczuje Ci z tymi nogami, myślę, że do wszelkich żeli kojących, moczenia, leżenia z nogami do góry warto by było dodać, że powinnaś zacząć większość czasu już leżeć niestety niż chodzić i pracować. Wydaje mi się, że Ty masz już takie geny, że szybko Ci sie nogi męczą, bo jeśli puchną same z siebie to powinnaś skonsultować to z lekarzem ( jeśli Twój błacho podchodzi do tematu to może spytać innego gina). Moja koleżanka jak miała notoryczną opuchliznę na stopach, taką , ze kostek jej nie było widać to lekarz zalecił jej oprócz leżenia, jakieś zastrzyki, bo taka opuchlizna może być niebezpieczna dla kobiety na dłuższa metę. Olczak, cieszę się, że z malutką wszystko w porządku: Ciuszki słodkie, ja też uwielbiam proste rzeczy z małym słodkim detalem :) Mama2012, nie wiem czy to Ty pisałaś o wyprawce i tego, ze się boisz zapeszyć, gdy będziesz wcześniej kupować, ale jeśli już bierzesz do siebie jakieś zabobony to wiedz, że ten o kupowaniu mówi to, że nie wolno nic kupować do 4 m-ca ciąży, a jak już wkroczyłaś w 7 m-c to spokojnie możesz zabrać się za wyprawkę ;) Smerfaskr, nie rozumiem dlaczego się krępujesz brzuszka ?! Wybacz, ale naprawdę nie wiem co Cię do tego "zmusza"... To jeden z najpiękniejszych stanów w jakim znajduje się kobieta i wiedz, że każde spojrzenia na Twój brzuch są jedynie zwróceniem uwagi ludzi na ten wyjątkowy stan, a nie dlatego, że coś wygląda dziwnie... Alexia, najwidoczniej mała była obrócona w drugą stronę, że nie czułaś ruchów, teraz daje Ci popalić, cieszę się, że się cieszysz :) Polcia co do paznokci to Megisu dobrze napisała. Nie ma takiej odżywki, która w przeciągu dwóch, trzech dni postawi "papierkowe" paznokcie "na nogi" ;) Musisz swoje odczekać i własnie jako radę chciałam Ci dac odżywkę 8w1, mi bardzo pomogła w kryzysie, ale regularne smarowanie nią + wsmarowywanie olejka w skórki oraz dodatkowo malowałam paznokcie lakierem. Musisz dbać o to by paznokcie cały czas były czymś pokryte, wtedy szybciej wrócą do siebie. Robwalka, mi też kość ogonowa szwankuje i to dość solidnie, a po dłuższym posiedzeniu przy kompie zwyczajnie jej nie czuję... Megan, czy byłaś zobaczyć komedię "Jak urodzić i nie zwariować" ? Pamiętam, że zanosiłaś się z tym na weekend, ciekawa jestem Twoich opinii :) Ajponka masz trochę gruby materacyk, może faktycznie powinnaś inny rozmiar prześcieradeł patrzeć. Mój ma nie całe 10 cm i wszystkie pasowne są. Ktoś wstawiał zdjecie wózka mutsy ( nie pamiętam która z Was, chyba giga), bardzo dobry wybór :) wózki mutsy mają najlepiej regulowaną rączkę, są pod tym względem maks wygodne ;) Jutro lub po jutrze położna i pierwsze badanie tętna dziecka :) Zmykam na kolacyjkę, dziś trochę późno, ale lepiej późno niż wcale, tym bardziej jeśli jest bobik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się z wami żegnam i jadę z rana na wieś, jako, że tam internetu brak odezwe się po 8 lipca :) trzymajcie się dziewczyny :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
netka0902 ja wlasnie zdecydowałam sie na Mutsy, czytałam wiele opinii i mysle ze ten wozeczek spełni moje oczekiwania. Kurier dzis nie przyjechał, mam nadzieje ze jutro zobacze to cudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×