Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

dzien dobry słoneczka:):) ja juz w pracy i dzis zaspałam hehe Rozpisałyscie sie bardzo i juz zaomniałam co która pisała:P:P Ale co do paznokci to ja jak nałozyłam zel i potem sciagnełam to długo nie mogłam odbudowac płytki tak w zasadzie to dopiero teraz mi sie odbudowała i mam cuit twardsze:) mnie zadna odzywka nie pomagała. Olczak miłego odpoczynku:*************i super ze z mała jest oki:) Megisu mnie pomagała zmina woda i moczenie nog i zawsze przechoodziło.... Próbuj zel tak jak dziewczyny radza:* Robwalka mnie tez kosc ogonowa daje o sobie znac:( nie raz tak ze usiedziec nie moge:( Mnie dziasła nie krwawia i z nosa ez nie wiec jest spoko:) Smerfaskr czemu sie krepujesz???? Ja uwazam ze jest to powód do dumy... wiesz ile kobiet by chciało byc na Twoim czy Naszym miejscu??? Wiem ile czasu mi zajeło zajsc w ciaze pierwsza... nawet nie chce do tego wracac. Ja dzis robie ostatnie porzadki w małym pokoju jutro wyruszam z m w miasto po reszte zakupów dla Małej. Aaa i zapomniałam sie wam pochwalic ze miałam upatrzona posciel na allegro 12 elementów i wychodziło to 380zł czy jakos tak a jak byłam przed wczoraj w mieszku to znalazłam taka sliczna posciel wprawdzie 9elementów ale za 270 zł wiec róznica jest i prawie 100zł zostaje na cos innego:) Pozdrawiam :))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ooo ja dzisiaj jako jedna z pierwszych :P Netka ja żele ściągłam w połowie maja, a mamy teraz koniec czerwca, daje zawsze odżywkę i na to utwardzacz bo wstyd je pomalować odrazu będą się rzucać w oczy takie krzywe ;( Dzisiaj miałam okropną nocke, na początek nie mogłam zasnąć bo bolał mnie kręgosłup męczyłam się długo w końcu zmęczona zasnęłam, nie śpie już od 5.30 bo obudził mnie ból kręgosłupa do tego boli mnie głowa chyba z niewyspania cała nocke się kręciłam. Naprawde dzisiaj z rana łzy leciały, wszystko mnie denerwuje, jestem wykończona :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia to spróbuj sie jeszcze połozyc;********** A mam pytanie ile płaciłyscie za glukoze za badanie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Netka fajnie że jesteś z powrotem wśród nas!Olczak miłego wypoczynku i pogody tobie życzę!1alexia2 owocnych zakupów ci życzę!Polcia91 mi ból lewej nogi nie daje spać,tak bym chciała choć jedną noc przespać od a do z bez budzenia się,bez wstawania do wc-tak więc nie jesteś sama z dolegliwościami!dzisiaj moja córa wraca z wycieczki ale dopiero wieczorem a pogoda za oknem jakby się poprawia,trochę słońca już jest-podobno od weekendu zapowiadają upały z gwałtownymi burzami-już się boję o puchnięcie moich stóp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1alexia2 ja nie płaciłam nic,miałam zlecenie od mojej lekarki i robiłam to badanie w laboratorium szpitalnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......31tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111......29......31 tc......02.09..... Synek - Manuel Ajponka...........27......31 tc......03.09....Córka - Karolinka Polcia91...........21......30 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....29 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......30 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......30 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......30 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......28 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......29 tc......15.09......Córka Basia? nowa-mama........26......28tc.......15.09......Synek truskafffka .......24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......27 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......26tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......27tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......26tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......27 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......27 tc.....26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......28 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......27 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......27 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......25 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna podczytująca :)
ja robiłam glukozę w zeszły piątek... zapłaciłam 15 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1alexia2 a glukozę masz już kupioną?ja musiałam sobie sama kupić w aptece-75g-ok 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna podczytująca :)
tak, ja też glukozę musiałam sama kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak robiłam kiedys gukoze to tam w laboratorium mieli tylko zastanawia mnie ta cena....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hejka:) włąsnie wstałam taka połamana - całą noc na jednym boku musiałam spac, skoro teraz cały ścierpnięty. Ja za glukoze mimo, że miałam skierowanie zapłaciłam 5 zł. Więc nie dużo. Podobno pod koniec ciąży trzeba powtórzyć badanie na tokstoplazme- wiecie cos o tym? Kama111- ale masz młaego klocusia:) 1600 g to już Ktoś:) robwalka- fajnie, że córa wraca, będzie Ci raźniej:) Olczak - miłego wypoczynku, relaksuje się póki możesz!!!! u mnie słoneczko - może pójdę do ogródkA coś poplewić. Teraz znikam na sniadanko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskr podziwiam cię,że możesz tak długo spać,ja z tym bólem lewej nogi ledwie co śpię do 6 kiedy R do pracy wstaje!co do badania na toksoplazmozę nic nie wiem,ja zawsze jakieś skierowania dostaję po was,na końcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak o tej toxo słyszałam ja juz robiłam trzy razy i jeszcze raz mnie czeka, teraz ta glukoza... ja tez miałam dzis ciezka noc nie mogłam zasnac bo mnie kregosłup bolał i w nocy chyba ze trzy razy wstawałm do wc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie koleżanki :-) co do glukozy to w aptece ok 5 zł a prywatne badanie płaciłam 15 zł lub 20 nie pamiętam dokładnie. Olczak miłego wypoczynku i pięnej pogody :-) moje nogi dzisiaj wyglądają troche lepiej :-) nie do końca sklęsły ale są spoko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co dzis gotujecie?? Bo mnie sie nie chce bardzo nic i cos na szybko bym zrobiła:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......31tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111......29......31 tc......02.09..... Synek - Manuel Ajponka...........27......31 tc......03.09....Córka - Karolinka Polcia91...........21......30 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....29 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012....29.......30 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......30 tc......10.09......Synek smerfaskr..........26......30 tc......12.09......Córka - Karolina Netka0902.........29......28 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......29 tc......15.09......Córka Basia? nowa-mama........26......28tc.......15.09......Synek truskafffka .......24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......27 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......26tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......27tc... ..23.09......Córka-Kamila agi_91..............20......26tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......27 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......27 tc.....26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......28 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......27 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......27 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......25 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
tak sobie uświadomiłam, że mam jeszcze tylko miesiąc na spokojnie a potem w sierpniu będę siedzieć jak szpilkach z myślą " kiedy mnie złapią skurcze i czy m zdązy dojechać":):):) na obiad nie mam jeszcze koncepcji ale wczooraj jak zobaczyłam czereśnie na targu to musiałam je kupić. szybko poszłam umyc i jak głupia wpierniczałam w aucie:):) teraz czekam na sliwki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ja tez nie mam pomyslu na dzisiejszy obiad dlatego wybieram sie do rodzicow:D mam od nich zaproszenie wiec skorzystam :D u mnie pogoda fantastyczna. swieci slonce i jest ok 20 stopni. wiec jak dla mnie to wymarzona pogoda. moze sie przejde na zakupy dla dzidziusia. przy okazji kupie cos dla synka kolezanki bo dzisiaj wchodza ze szpitala, jak ich spotkam to bede miala juz prezent w "pogotowiu". co do puchniecia stop to podobno to jest niebezpieczne. lepiej skontaktowac sie z lekarzem jezeli opuchlizna ne schodzi po 3 dniach. tak mi powiedzial lekarz jak sie go pytalam. na szczescie mnie ten problem dot tylko jeden dzien i to na jedenj nodze. lepiej dmuchac na zimne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu dziękuję za poprawienie tabelki.Słoneczko za oknem więc pora wybrać się po zakupy,sprzątać nie muszę bo już to zrobiłam!nie mam koncepcji na obiad-to wymyślanie codziennie czegoś innego mnie dobija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co ja dzis ugotuje....:(:( Kochane mam prozbe... bo siedze i przewijam strony w tył ale chyba mi do jutra zejdzie, jak ma któras z Was napisana wyprawke na kompie to wklejcie:):) kukne sobie co Wy macie:):) Aaaaa zapomniałam napisac ze wczoraj moja bratowa urodziła 2tyg po terminie synka 4kg 60cm wielki chłop, rodziła naturalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Obżartuszku, przepraszam , pomyliłam kolejną osobę w związku z wózkiem ;) Ja ostatnio żyję w takim pedzie, że zapomniałam, że dziś dopiero środa, a położną mam w piątek i dziś po nią dzwonie czy przyjdzie :D hehe U mnie zaczał się 29 tydz, więc potem zaktualizuje tabelkę. Dziś piękne słonko za oknem choć troche wietrznie, jade popracować a potem cd przed kompem. Na obiad nie mam pomysłu, tez bym chciała coś na szybko... Z braku laku zje się coś na mieście ;) Miłego dnia wszystkim :) Alexia to dla Ciebie :) WYPRAWKA KOSMETYKI I PRZYBORY TOALETOWE DO PIELĘGNACJI DZIECKA -waciki, gaziki (do przemywania oczu i okolic krocza) -pałeczki z watą -krem pielęgnacyjny -krem na odparzenia -nieperfumowane mydło dla niemowląt -oliwka do pielęgnacji niemowląt -puder -płyn do kąpieli -szampon -nożyczki do paznokci z zaokrąglonymi końcami -miękka szczotka do włosów -niealergizujący proszek lub płyn do prania PIERWSZE UBRANKA (rozmiar 56-62) -koszulki bawełniane, body 5-7szt. -kaftaniki z długim rękawem trykotowe, bawełniane, frotte 4-6szt. -body z krótkim i długim rękawem 5szt. -śpiochy lub pajacyki rozpinane w kroku zakrywające stópki 4szt. -czapeczki (bawełniane lub batystowe) 2-3 cienkie, 1 ciepła (wełniana) -skarpetki 2-3 pary -cieplejsze sweterki lub bluzeczki 2szt. -ciepły kombinezon (dla dzieci urodzonych na zimę ) 1szt. -śliniaczki 4szt. -pieluszki flanelowe 4-6szt. pieluszki tetrowe (jako pieluszki na początek) ok 50szt. -pieluszki jednorazowe na dobę potrzebne będzie ok 8szt. *na początku zalecane są pieluszki jednorazowe o rozm. newborn 2-5kg; następnie w ok 2 mies. życia pieluszki mini 3-6kg. nie kupować zbyt wielu najmniejszych. -wilgotne chusteczki pielęgnacyjne na dobę potrzebne będzie ok 8szt. -śpiwór 1szt. -szaliczek miękki 1szt. -kocyk 2 cienkie, 1 ciepły -rękawiczki 1 para - rożki 2szt. APTECZKA MALUSZKA -sól fizjologiczną do przemywania oczu ( w jednorazowych ampułkach) -roztwór wody morskiej do czyszczenia nosa -spirytus 70% do przemywania pępka z jałowymi gazikami (na rynku dostępne sa także gotowe, sterylne gaziki nasączone 70%alkoholem izopropylowym) -aspirator lub gumowa gruszka (do czyszczenia nosa) -termometr do mierzenia temperatury ciała dziecka (dotykowy lub elektroniczny) -lek zawierający simetikon lub herbatki na kolki dla dziecka -paracetamol w czopkach w razie gorączki - podawać tylko za zgoda lekarza! SPRZĘTY CODZIENNEGO UŻYTKU -łóżeczko drewniane z regulowaną wysokością 1szt. -gładki materacyk 1szt. -pościel 2-3 zmiany -prześcieradło frotte lub flanelowe 2szt. -kołderka lub śpiworek 1szt. -ceratka do ochrony łóżeczka przed zmoczeniem 2szt. -przewijak 1szt. -wózek głęboki 1szt. -chusta do noszenia niemowląt 1szt. -nosidełko zalecane od 3. miesiąca życia 1szt. -wanienka 1szt. -ręczniki z kapturkiem 2szt. -myjki frotte 2szt. -termometr do mierzenia temperatury wody 1szt. -fotelik samochodowy 1szt. -torba podręczna (niezbędna podczas wyjścia z domu) 1szt. INNE PRODUKTY I AKCESORIA DLA DZIECKA I MAMY -herbatki na laktację (dla kobiet karmiących piersią -wkładki laktacyjne -butelka do karmienia 125-150ml. -smoczki do karmienia -smoczki uspakajające -laktator -podpaski -wkładki higieniczne -płyn odkażający do pielęgnacji krocza po porodzie -bawełniane biustonosze (dla karmiących mam) -krem na pękające brodawki sutkowe - specjalne przewiewne majtki (z siateczki poporodowe) znalazłam coś takiego, któraś kiedyś wklejała właśnie tą listę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do listy bym dodala jeszcze: -czopki glicerynowe -podklady do przewijania -pojemnik na mleko -szczotka do czyszczenia butelek, smoczkow -i duuuzo balsamow ujedrniajacych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kama - duze te Twoje malenstwo :) a ile mierzy, nie wiesz? alexia- u mnie dzis mielone, fuj...ale P. tak ladnie prosil bo on lubi a dawno nie jadl przez moj wstret do mielonego :] Sobie zrobie frytki :) a wlasnie, kiedy najlepiej zrobic glukoze jak wizyte mam na 18 lipca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizyte 3 lipca i jutro chyba pojade albo w poniedziałek zobacze jak w pracy mnie zwolnia:) cHYBA NIE MA TO JAKIEGOS ZNACZENIE KIEDY SIE ROBI TO BADANIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Alexia ja sobie upatrzylam taki zestaw poscieli na allegro, duzo tego przesylka gratis :) http://allegro.pl/nowy-22el-kompletny-zestaw-135x100-wysylka-gratis-i2438587747.html Co do obiadu, to tez nie mam pomyslu a nie chce mi sie robic ;) A ze wzgledu na to , ze M do wieczora bedzie na budowie, to ja na obiad kupie sobie zapiekanke albo pizze a na kolacje zrobie mazzarelle z pomidorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z zyrafka takie mam łózeczko:):) No fajny komplet ja jak znajde moj na internecie to tez Wam pokaze szukam mojego wózka i nie moge znalez:( a chciałam Wam pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×