Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

MEGAN86.........25.......33tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111.....29......33 tc......02.09.... Synek - Manuel Ajponka..........27......33 tc......03.09.....Córka - Karolinka Polcia91...........21......32 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......31 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......32 tc......10.09......Synek Ło ło ło...........29........30tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26......31 tc......12.09......Córka Karolina Netka0902.........29......30 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......31 tc......15.09......Córka Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......28tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......29tc.......23.09......Córka- Kamila agi_91..............20......29tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......29 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......29 tc......26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......29 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......30 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......28 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......28 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moja malutka jak już wcześniej pisałam tak jakby mnie drabie i szczypie w środku... nie fajnie... a przy okazji kopie po żebrach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
cześć :) ja dopiero wstałam ale jestem dalje spiaca...A podobno senność t dolegliwość z początku ciąży... Robwalka- ja w ogóle nie poczuałam kiedy mała sie obróciła, takze to nie musi byc bolesne. Co do wizyty nastepną mam normalnie za miesiąc , nie miałam robionego ktg, ani lekarz nie kazał mi liczyc ruchów. W sumie chyba wie, że gdybym ich nie czuła to zaraz bym sie u niego zjawiła więc pewnie uznał to za zbędne. Alexia - w sumie wiem, że z tesciami ciężko ale powinnas troche odpocząć, ponieważ potem nie bedzie kiedy, a po drugie skoro Twój mąz lezy po operacji w domu to pieron wie o czym gada z Twoja tesciową.... u mnie ciepło, mówią cos o opadach deszczu jutro. A jutro miałam jechać po ostatnie zakupy. Mąż mi nawet towarzystwo załatwił, bo teraz w ciązy panicznie boi się jak sama gdzies jadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Ja tez juz wstalam:-) juz,tzn 10.00 hehe Mała mi kopie od 6.00-pewnie tatusiowi machała jak wychodzil do pracy:-)U mnie jak zwykle deszczowo:-( buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka witaj wsrod nas :) a JA DZIEWCZYNY WSTALAM O 10.15, ALE Wczesnie prze3d 7 wstalam i zjadlam sniadanie z M i znow sie polozylam :) U mni eniestety duchota :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! witam Madziuke - tez mieszkalam ponad 3 lata w Danii - jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy to natychmiast wrocilam do Polski. tam nie bylo mowy zebym zostala dluzej! w maju pojechalam na miesiac do meza. i wystarczy! ale faktycznie rzeczy dla maluszkow tam sa bardzo drogie. ale takie sliczne... duzo ladniejsze niz w Polsce - inny styl zupelnie. ale jak dwie osoby pracuja to nie jest taki duzy wydatek. mozna sobie pozwolic... wczoraj u lekarza nic nowego sie nie dowiedzialam. nie zrobila mi USG - powiedziala ze za 3 tygodnie zrobimy. wyniki badan wyszly bardzo dobre - nie mam anemii. tabletki z zelazem mam brac juz tylko 3 razy w tygodniu. powiedzialam jej ze mialam jeden raz w nocy skurcz lydki i kazala mi brac magez 2 razy dziennie- rano i wieczorem i potas rano. do tego nie pozwolila glaskac brzucha :( podobno to moze wywolac przedwczesne skurcze... no i najwzaniejsze - schudlam pol kg w ostatnim miesiacu! ale podobno to nic takiego bo na takie upaly sie tak zdarza i mam sie nie przejmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
wiecie mam chyba te budowę obżałowaną....Strasznie wszytsko idzie po grudzie... Dzis np. od 4 rano mąż z robotnikami próbuje wciągnąc kabel od przyłacza prądu 140 m i co 10 metrów im sie blokuje i trzeba rokopywać. Masakra jakaś. Ja k kopali pod kabel to koparka sie ciegle psuła. ehhh. a poza tym duchota sie zrobiła. Słonce tak nie operuje a jednak nie ma czym oddychać. dobra trzeba sie za jakąs robote brac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) Ja też dziś wstałam dosyć późno, ale niestety budziłam się w nocy kilka razy na wycieczkę do wc, a nad ranem dostałam tak silnych boleści prawej nogi ( powyżej uda, a niżej biodra), jakby skurcz czy cos takiego, że aż krzyczałam z bólu ! ;/ Szok, nie wiem skąd się to bierze... Nie miałam tak wcześniej:( Maluszka od rana była mało aktywna, więc postanowiłam ja trochę rozbudzić i zjadłam pare groszków ;) Od razu zaczeła fikać i to mnie uspokaja ;) U nas nadal ciepło, a dziś kolejny plener mnie czeka. Na szczęście to ostatni w tym tyg. pewnie znowu wrócę padnięta jak kawka, bo czuję, że z tą para nie pójdzie szybko ;/ Właśnie zdałam sobie sprawę, ze to już połowa lipca, a ja zwlekam wciaż z resztą wyprawki, a w sumie jeszcze sporo do kupienia zostało i jeszcze dla mnie torba i pranie i prasowanie ciuszków... Nie wiadomo za co sie zabrać najpeirw. Zmykam do pracy kochane, do usłyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze o nicku zapomnialam... moj nic nie oznacza:) jak sie chcialam zapisac na kafe to potrzebowalam nick. te co "cos" oznaczalay to byly juz zajete... wiec wpisywalam co mi przyszlo do glowy i w koncu zalapal sie taki :) i taki juz pozostal. mam go pare lat :D przyzwyczailam sie do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas na kawkę:-) Wy tez pijecie czy przestałyście? Ja zawsze lubilam kawe i nie potrafilam z niej zrezygnowac.. Bez kawy to tak brak energii:-) Bezkofeinowa raz dziennie:-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ale nadrukowałyście :) Ja kawkę odstawiłam jak tylko dowiedziałam się o ciąży, w sumie to mąż mi zakazał ;) poza tym kawka wypłukuje magnez a ja często miałam skurcze górnej wargi czy powieki więc wolałam nie ryzykowac w ciąży. Przez te wszystkie miesiące może wypiłam 5 kaw. Ale przerzuciłam się na początku na inkę żeby oszuakac organizm i popijam do tej pory. Nie wyspałam się dzisiaj bo w nocy urządzili sobie imprezkę pod moim blokiem! Dziś jadę na 19 na wizytę. Zobaczymy do kogo malutka jest podobna, o ile tym razem się nie zasłoni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kawę pije ricore takie małe oszustwo dla zwykłej kawy ale nie jest zła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Mamuski! trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty! dajcie znac:) ja dzis na rano bylam na badanich krwi bo we wtorek mam wizyte:) pozniej wstapilam do szwagierki na kawke i pomoglam jej obrywac szabelek a i dostalam od niej wiadrko wiec zaraz bede zaprawiac w sloiczki:) u nas mega duchota i goraco , mezus spi po nocce wiec musze zachowywac sie jak myszka ciekawe jak bedzie maly co wtedy zrobi... pewnie do mamusi pojdzie spac:p Dawid od rana tak szaleje ze chwilami sobie mysle ze moglby juz wyjsc :p ale niech posiedzi jeszcze z 6 tyg musze dac jakos rade:D to zbieram sie do roboty milego dnia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan co to sa szabelki?? Pierwszy raz slysze taka nazwe owocow ;) A JA ROBILAM WCZORAJ BADANIA NA KREW I MOCZ i dzisiaj bede odbierac wyniki. Mam nadzieje, wze wyszly dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie też jestem ciekawe co to takiego te szabelki???? Ja jeśli chodzi o moją dzisiejszą wizytę jestem bardzo ciekawa wagi mojej Weronisi czy dogoniła Wasze dzieciaczki czy jest jeszcze małą kruszynką po mamusi ;) Ja ważyłam 2200 więc liczę się z tym że i moja córcia może byc mini mini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe dziewczyny tez nie wiedzialam co to szabelek. wpisalam w google i wyszlo ze szabelek to poprostu fasolka szparagowa :D chyba ze nazwa przypisana jest jeszcze do czegos innego :) u mnie zbiera sie na burze... moze w koncu sie ochlodzi. pragne tego bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam już po 12 ale musiałam odpocząć po tej wędrówce w upał!Ajponka teraz dopiero zaczęło padać-niech się ochłodzi bo zwariuję!pytacie co to szabelek?SZABELEK TO NIC INNEGO JAK FASOLKA SZPARAGOWA-OBOJĘTNIE ŻÓŁTA ALBO ZIELONA-szabelek to z gwary poznańskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.........25.......33tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111.....29......33 tc......02.09.... Synek - Manuel Ajponka..........27......33 tc......03.09.....Córka - Karolinka Polcia91...........21......32 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......31 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......32 tc......10.09......Synek Ło ło ło...........29........30tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26......31 tc......12.09......Córka Karolina Netka0902.........29......30 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......31 tc......15.09......Córka Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......28tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......29tc.......23.09......Córka- Kamila agi_91..............20......29tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......29 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......29 tc......26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......30 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......30 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......28 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......28 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam,że tabelka mi nie wychodzi-dziewczynki poprawcie proszę-cieszę się,że z przodu już 3,co do picia kawy od samego początku piję jedną dziennie-czarną z cukrem ewentualnie czasem jako druga kawkę piję capuccino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Megisu ja też lubię Ricore,ale ona niestety ma w sobie kofeinę...plus tylko taki,że ma też magnez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
MEGAN86.........25.......33tc......01.09.... Synek - Dawid kama111111.....29......33 tc......02.09.... Synek - Manuel Ajponka..........27......33 tc......03.09.....Córka - Karolinka Polcia91...........21......32 tc......08.09......Synek - Olivier giga 83.............28 .....31 tc......09.09.....Córka - Karolina mamuska2012...29.......31 tc......09.09.....Córka - Gabriela Madleenn..........27......32 tc......10.09......Synek Ło ło ło...........29........30tc......11.09......Córka - Zuza smerfaskr.........26......31 tc......12.09......Córka Karolina Netka0902.........29......30 tc......14.09......Córka? Obzartuszek.......27......31 tc......15.09......Córka Natalia? nowa-mama.......26......28tc.......15.09......Synek truskafffka........24.......27tc.......20.09.....córka Kasia? Olczak..............25......30 tc......20.09......Córka - Dagmara brak ciąży .........29......26 tc......22.09......Synek. Mama2008-2012...29......28tc.......22.09......synek Tymon 1Alexia2............23......29tc.......23.09......Córka- Kamila agi_91..............20......29tc.......24.09......Synuś - Olafek handzia26..........26......29 tc......25.09......Córcia-Weronika Betismile...........24......26tc.......25.09......Synek MEGISU78..........34......29 tc......26.09......Córka- Olimpia Robwalka...........36......30 tc......27.09.......Synek - Kacper mlodamamapyta...21......30 tc......27.09......???Oliwier - Oliwia Mama28.............28......29 tc......27.09......Córeczka - Karinka HankaRumcajsa....28......28 tc......30.09......Synek Cypisek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Robwalka nie ma za co :) Mam do Was pytanie...czy Wy też tak macie bądź miałyście,że Was pobolewało lekko podbrzusze,tak ćmiło i czułyście jakby to promieniowało do środka?Mam nadzieję,że to normalny objaw na tym etapie ciąży i że z moją szyjką macicy wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie właśnie leje i burza, ale cudownie... od razu czuć lżejsze powietrze :-) mama28 byłam przekonana ze w ricore nie ma kofeiny.... mnie czasami pobolewa lekko podbrzusze jakby przed okresem, pytałam lekarza, badał mnie i powiedział ze nic złego sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Niestety Megisu78 jest 60% cykorii instant z magnezem,błonnikiem itp. i 40% kawy naturalnej,ale lepsze Ricore niż zwykła kawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie :-) chłodno i przyjemnie, leze sobie w łóżeczku i odpoczywamy ale moja dzidzia tak daje czadu ze hoho całym brzuchem mi szarpie aż boli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po usg, Mała pozostała Małą :) i nic jej nie wyrosło. waży 1475 g co odpowiada jej wiekowi. wszystkie inne parametry w normie :) zasłaniała buźkę rączką więc za wiele twarzy nie widziałam. ułożona jest główkowo więc wypina mi się pupą :) cieszę się, że wszystko ok, a no i termin przesunął mi się z 20 na 17 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebralam wyniki, kurcze z moczem nie najlepiej : liczne bakterie i krysztaly szczawianu wapnia ( moze to byc z malej ilosci picia lub np. z czekolady, burakow) . Pilam ostatnio troche tego zakwasu z burakow, ale moze tez za malo pilam w te upaly - ok 2-2,5l. Sama nie wiem. Troche mnie to martwi i nie wiem czy dzwonic do lekarza. Mysle tez zeby w pon. powtorzyc badanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×