Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

A my dziś zaliczyliśmy pierwsza kąpiel bez płaczu :) a to za sprawa tego że Dagmara została zanuzona bardziej w wodzie :) nie ma pepowiny więc nie ma stresu :) i była taka zadowolona. Machala nóżkami i rączkami, a do tej pory nie było to zarówno dla niej jak i dla mnie za mile doświadczenie.. DO MAM KARMIACYCH PIERSIĄ też nie macie czasu zjeść normalnych posiłków? Ja jem tyko z doskoku, od tygodnia nie zjadłam obiadu o normalnej porze.. Mówi się że kobiety które karmią piersią szybciej wracają do swojej wagi bo dziecko dużo wyciąga, a ja uważam że to właśnie chodzi o brak czasu na normalne jedzenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja już padam na pysk,przeszliśmy kolejną kolkę,ja piernicze nie daję już rady,nie mam siły do tego,a psychicznie to przechodzę męki-tak strasznie jest mi żal małego,gdybym mogła to te kolki wzięłabym na siebie byle by on nie cierpiał,teraz śpi ale jak długo nie wiem!aż dzisiaj ryczałam przy nim z bezsilności!R dopiero wraca jutro wieczorem-wyłam mu przez telefon!najbardziej przeraża mnie noc i znowu nie spanie!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka mam nadzieję że noc przebiegła w miarę spokojnie. To jest najgorsze jak patrzy się na męki własnych dzieci i mimo stawania na rzesach niewiele da się zrobić :( trzymaj się zarówno Ty i Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Robwalka trzymajcie się.Jak to czytam to już mi się płakać chce...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka sprobuj moze z tym wezykiem do pupci co sie kupuje w aptece. Znajomy mojego meza ma blizniaki i mowil , ze to wybrobowany i dobry sposob. I tez tani :) Mysle , ze warto wszystkiego sprobowac :) Trzymaj sie :) U mnie dzisiaj noc taka sobie. Chyba przez to ze nie kapalismy jej wczoraj i miala wszystko poprzestawiane, bo ostatnio bardzo ladnie spi. Przed ostatnia noc pobudka o 4 rano i potem o 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!noc minęła spokojnie,był wykończony płaczem więc spał do 2 nakarmiłam go i znowu mały obudził się o 6 karmienie i pobudka ok.9!na razie robię wszystko szybko bo Kacperek leży sobie w łóżeczku i nie śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ROBWALKA to sie nazywa kateter rektalny firma Windi ponoc dbre i sprawdzone................................................................................................................ moja niunia nie spi......jak zwykle, wstała o 7 i nawet przez mysl jej nie przechodzi zeby isc spac. ROBWALKA jak juz wczesniej pisałam nam pomagaja kropelki sab simplex mysle ze naprawde warto spróbowac, dziewczyny tez maja wypróbowane. http://www.sabsimplex.info.pl/ sory za błedy ale pisze z mala na rekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka podobno jest taniutkie. Nie wiem jak fachowo sie nazywa , ale musisz pytac po prostu o rurke do tyleczka, ktora pomaga spuscic gazy i powiedziec , ze to dla niemowlaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! Robwalka - wspolczuje... ciezko jest przetrwac noc z placzem i niespaniem :( moj maluszek ostatnio poprzestawial sobie dzien z noca... a tak sie ostatnio cieszylam ze ladnie przesypia noce... przez to niespanie w nocy nauczylam go lulania na rekach... jak biore na rece to od razu przestaje plakac i po ok pol godzinie zaczyna zasypiac co w nocy akurat bardzo mi odpowiada... wszystkie szybkie sposoby na zasniecie sa wspaniale... niestety konsekwencje odczuje w bolu rak... ja stosuje nakladke na lewa piers. mam taka z trzema dziurkami i dzisiaj w nocy krystian sie dwa razy zadlawil przy karmieniu... ale wczesniej nic podobnego nie mialo miejsca wiec mysle ze to raczej od sposobu jedzenia zalezy. on ma tendencje do zasypiania podczas karmienia i wydaje mi sie ze wtedy zapomina sobie przelykac... prawa piersia karmie bez nakladki. mi pani dr powiedziala ze moj synek robi zielona kupke przez to ze przez antybiotyk mial wyjalowione jelita a poza tym bilirubina schodzila z kupka... i to wszystko wplywalo na kolor kupki. teraz po tych kropelkach robi na zmiane raz zielona raz zolta kupke. wczoraj bylismy na zakupach dla malego. kupilismy mu garniturek do chrztu :D dzisiaj ja sie wybieram na zakupy i mam nadzieje ze maluszek tez ladnie przespi zakupy tak jak wczoraj. pozdrawiam dziewczynki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka u was dzisiaj pogoda? u mnie 9 stopni i raczej pochmurno...w takie dni wychodzicie na spacerki? czy raczej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu u mnie rano bylo slonko a teraz jest pochmurno. W taka pogode wychodze czasem na pol godzinki, choc najczesciej samej nie chce mi sie wychodzic na takie zimno ;) Mam jeszcze taraz wiec w razie czego wystawiam wozek, otwieram taras i robie cos w domu i nasluchuje co u malje. Ona super spi na dworze, wiec trzeba korzystac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu witaj w klubie Dagmara nie śpi od 10 i też się nie zapowiada żeby szybko zasnela.. Ja oczywiście jak zwykle bez śniadania ale cóż.. Co do pogody to u nas 10 stopni i co jakiś czas słońce się przebija. My jeszcze nie zaliczyłysmy pierwszego spaceru póki co dotleniamy się przy otwartym balkonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mam trochę czasu to posprzątam i zrobię sobie jedzenie,a tak odbiegając od tematu to kiedy dziewczyny zamierzacie chrzcić dzieciaczki?my planujemy na styczeń,a także w przyszłym roku zamierzamy się pobrać-tylko już cywilny ślub ale nie tak hucznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na śniadanie wypiłam tylko zimną kawę,cały czas nosiłam małego na ręce żeby zasnął,teraz śpi ale piszczy sobie przez sen,nie wiem co zdołam zrobić w domu i czy zdążę zjeść,na razie robię sobie 2 kawkę,a mój R dopiero wraca jutro z delegacji!ja mam problem z wychodzeniem na spacer z małym-strasznie nie lubi jeździć we wózku,ostatnio po wizycie u pediatry musiałam całą drogę do domu nieść go na ręce w rożku bo normalnie aż od płaczu był czerwony,dobrze że był ze mną mój R bo pchał wózek,poza tym musieliśmy jeszcze zrobić zakupy a sama z małym na ręce nie dałabym rady!mam nadzieję,że z czasem mu to przejdzie ale będziemy próbować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:-D Dziś była u nas połona i moja pucia przybrała 300g w tydzień Robwalka bardzo ci współczuję tych kolek u małego Ja odstawiłam kapturki bo mała ciągle się dławiła Teraz się denerwuje bo już odzwyczaiła się od ssania piersi bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ostatnio znalazlam sposob na dlawienie i mala slicznie je nawet jak mam zawalone piersi ;) Okazalo sie , ze pomagla zmiana pozycji przy karmieniu : karmie ja teraz na lezaco i jeszcze ani razu sie nie zaksztusila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też karmie na leżąco plus jest taki że i ja mogę przy tym odpocząć. Mała się nie dławi za to czasem trochę ulewa, biorę ja podczas karmienia na odbicie i mam po problemie. My byłyśmy dziś na pierwszym spacerze :) Dagmara zadowolona, wózek sprawdzony no i mama dotleniona :) co do chrzcin to my robimy 11 listopada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez byłysmy teraz na spacerku pół godziny i tyle było spania po wejsciu do domu od razu "bystre oko"które nie ma zamiaru nawet na chwilke usnąć i wierci sie teraz w wózku skiwierczy , marudzi i tak jest od rana, ona mnie wykończy...Czy to możłiwe zeby dziecko nie potrzebowało snu...?co za dzieciak :-) w domu mam burdel i nie mam czasu nic przy sobie zrobic jak nie ma mojego. Dopiero jak przyjedzie z pracy to cos ogarne chate i siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megisu78 z tego co się orientuję to okres czuwania u maleństwa zaczyna się wydłużać więc powoli nie będą potrzebowały tyle snu!Kacperek może nie spać byle by nie piszczał i płakał!szkoda że jeszcze nie siedzi bo bym włożyła go do leżaczka i by sobie ze mną siedział a ja bym mogła więcej zrobić,poza tym mogły by dzieciaczki już dobrze widzieć i słyszeć,mogłabym się z małym pobawić,tak strasznie lubię jak niemowlaki się śmieją,machają rączkami i nóżkami i gaworzą!a jak na razie tylko śpią,piją mleko,robią w pieluszkę i płaczą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka a wy nie dostaliście takie pudelka w szpitalu przy wyjściu? ja dostałam i uzupełniłam ankietę o której mowa na stronca. generalnie w trakcie ciąży rejestrowałam się na duża liczbę stronek dzięki czemu mam masę próbek kosmetyków dla Dagmarki :) Megisu78 moja Mysza z dnia na dzień wydłuża swoj czas czuwania i tak się bedzie działo. teraz naszczęście śpi, więc zdążyłam zrobić porządek w szafie z ciuchami - pochowac ciążowe i wyciągnąć normalne, kuchnie ogarnąć i zjeśc obiad o normalnej porze :) dziewczyny ile schudłyście zaraz po porodzie? bo ja na wadze mam 11 kilo mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×