Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Hej! Mam do was pytanie! Czy myślałyście już o wyborze krzesełka do karmienia? A może już macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) No to uspokoiłyście mnie z tą śliną ;) 🌼 Nasze nocki są (odpukać) z reguły całe przespane, więc w tej kwestii narzekać nie mogę. Usypianie samodzielne w łóżeczku po godz. 21 i spanie do 7 rano lub dziś np. 8. Nie jest zatem źle. Troszkę gorzej sen wyglada w dzień i usypianie oraz to noszenie na rączkach, ale będziemy ćwiczyć, zeby jakoś się tego wyzbyć;) 🌼 MEgi - gratuluję kolejnego postępu ! Może po prostu Olimka musiała polubic się z łóżeczkiem ;) No i gratuluję dostania okresu :D Chociaż taka fajna babeczka jesteś, że nawet pasowałaby Ci dwójka dzieci :) 🌼 Handzia, ale masz dobrze, korzystaj ile wlezie... Ja to nawet po kłótni nie mam co liczyć na takie przeprosiny, bo bez kłótni to już w ogóle ;/ Z resztą jak mi m powie coś czego nie powinien to i tak nie umie przeprosić - nigdy nie przeprasza, tłumaczy się tym, że go sprowokowałam. ZAWSZE ! wiec to moja wina z reguły.... no coment. Dobrze, że są jeszcze normalni faceci na tym świecie, więc ciesz się Handziu,, że z Twoim m nie jest jeszcze tak źle. 1234xyz, ja mam siedzonko do karmienia w sumie po moim chrześniaku. Można regulować na różne sposoby. Jest w idealnym stanie, bo on mało z tego korzystał. Jak znajdę na allegro to podam linka. Smerfa, zjeżdżaj z tej górki to naprawdę szybko zlecisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny ja już za stara jestem na takie sprawy...nie planuje żadnych dzieci już .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIULKA proszę sie tu z koleżanki nie napierdalać ;-) 😘 dziesięć lat różnicy wiesz jak to dużo...???? ;-) ja w twoim wieku bujałam sie tu i tam i nawet mi przez głowę nie przeszło zakładanie rodziny. Już mi się nic nie chce...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My się śmiejemy z m że 3 sobie zrobimy przed czterdziestką,żeby nam się na starość nie nudziło he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robcie robcie póki czas, pozniej jak człowiek starszy to na prawde już mu sie nie chce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja babcia z dziadkiem mają 7dzieci,20wnuków i 28prawnuków:-D Jak tam wszyscy się zjadą na imprezach to super sprawa Kiedyś jak dziadek był młodszy to grał na akordeonie i fajne wspomnienia:-D Teraz już są ponad 50lat po ślubie i wiadomo z różnymi chorobami się borykają Ja sobie nie potrafię wyobrazić jak to kobiety z tyloma dziećmi dawają radę wszystko ogarnąć Ja z jednym czasem nie wiem jak czynności pogodzić żeby zjeść,sprzątnąć i wogóle Uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka, masz racje :D Ja też sobie tego nie wyobrażam, bo przy jednym dziecku czasami nie wiadomo "w co ręce włożyć",a co dopiero przy 4 czy przy 5. Ja sobie czasami wyobrażam taką sytuacje, że staramy się o drugą dzidzie a tu niespodzianka i bliźniaki :D!!! Normalnie 3 dzieci już by mnie naprawdę z lekka przeraziła i boje się, że troszkę by mnie to przerosło (mimo, że zawsze marzyłam o 3-ce) ;) Ale to tylko moje wyobrażenia, więc chyba bać się bardzo nie muszę :D Teoretycznie jeśli patrząc na genetykę to moja babcia miała 3 razy ciążę bliźniaczą, a mojego m mama też pochodzi z ciąży bliźniaczej. Więc jakieś tam obciążenie jest, no ale ... ;P A Ty Megi już nie przesadzaj z tym wiekiem, przekroczyła 30-tke i od razu stara :P Wypraszam w sobie !!! :D Ja już za nie całe 2 m-ce wkraczam w ten piękny wiek, wiec dopiero życie się zacznie - podobno ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pożyjecie zobaczycie ;-) tu zmarszczka tam zmarszczka i ciagle ich coraz wiecej i wiecej.....już nawet kremy nie pomagają hihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama też ma braci bliźniaków i to przytrafiło się mojej babci za 6 razem!!!! Moi znjomi też planowali 2 dziecko bo już mają jedno ale chcieli jeszcze jedno szybko bo są zaraz przed 40 i też jest w ciąży bliuźniaczej. Ja bym nawet chciała bo zawsze marzyłam o trójce to fajnie by było za drugim trafic w bliźniaki, tylko dnojajowe jeśli już. co prawda zawsze chciałam dziewczynki bliźniaczki a że już córcie mam i chciałam jeszcze synka to mogą byc tez chłopcy :) tyle z moich życzeń. M nadal milutki, bawi małą, zmywa także zobaczymy co dalej. Dziewczyny u mnie nie zawsze to tak pięknie wyglądało po kłótniach dlatego jest mi teraz baaaardzo miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chciałam bliźniaki przed ciążą Teraz już zmieniłam zdanie bo bym musiała mieć z 6 rąk Handziu to teraz zostaw mu karteczke na lodówce z wyznaniem miłości:-D Może załapie że o to właśnie ci chodzi i doceni że lepiej być milutkim :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza............... hehe czyzby przytulanki???:P:P:P:P Moja mała tez sie slini moze jeszcze nie tak strasznie ale robi babelki ze sliny i raczki jak by mogła to by całe włozyła... a sniło mi sie dzisiaj ze dwa zabki na raz jej wyszły hehe 🌻 🌻 Co do dokarmiania butelka to ja tak samo robiłam na samym poczatku dokarmiałam bo myslałam ze moj pokarm jest mało wartosciowy ale najwazniejsza jest psychika!!!!! bo mi sie wydawało ze mam miekkie piersi i tam nic nie m a okazuje sie ze jest i to duzo:))) pediatra mi kazała odstawic butelke a któras z Was napisała chyba OLCZAK??? zeby poswiecic dzien i przystawiac mała co chwile chocby miała sobie podoic kilka minut i tak tez zrobiłam i od ponad miesiaca karmie sama piersia nawet na noc nic, a im wiecej sie bedzie butelka to dziecko sie oduczy bo z butli lekko leci a z piersi sie trezba napracowac.... Aaa i pediatra mi mowiła jeszcze ze nie ma takiego czegos jak mało wartosciowy pokarm.... 🌻 🌻 Co do zapchanego noska to nasza mała zawsze ma po nocy zapchany nie wiem dlaczego tak.... 🌻 🌻 Megi super ze mała zasneła sama:********** 🌻 Handzia ciesze sie ze ma sie stara fajnie tak.... szkoda tylko ze oni maja krótka pamiec...:( 🌻 Co do dzieci to ja zawsze chciałam miec trojke ale na dzien dzisiejszy jedno mi wystarczy choc jesli bede zdrowa i praca bedzie to postaramy sie o drugie... Megi a Ty wcale stara nie jestes... znam duuuuzo starsze co zachodziły dopiero w pieerwsza ciaze wiec nie mow nie:PPP Ja tez sobie nie wyobrazam miec np 6 dzieci, nierqaz jak kamilka jest nie grzeczna to nic nie zrobie w ciagu dnia a co dopiero przy 6??!!!!!!! 🌻 Byłam wczoraj u fryzjera hehe zrobiałm sobie balejaz brazowy ;PP jak sie jakos uczesze to dodam zdj:))) 🌻 Aaaa mam pytanie co robicie jutro????? siedzicie w domu tak jak my??:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie! ja nadal przeziebiona cos nie moze mnie puscic juz 10 dzien :/ co do slinienia to Dawid ma to samo mam wrazenie ze sie niebawem odwodni :p widze dziewczyny ze przymierzacie sie do diety:D ja to bym chciala przytyc bo waze mniej niz przed ciaza i wszyscy mi mowia ze az dolki na buzi dostalam :/ groszek moj mial kiedys zapchany caly czas nosek tzn w nocy ciagle slyszalam ze mu charczy obnizylismy temperature w sypiali i nawilzylismy powietrze i ustapily u niego te dolegliwosci. 1234xyz ja mam takie drwniane krzeselko do karmienia dostalam w spadku jednak zakupie jakies bo nie jestem przekonana do tego co bylo kiedys. modelu jeszcez nie wybralam . Megi gdzieTy stara jestes prosze Cie!!! nie wazne jak wygladasz ile masz zmarszczek ale na ile sie czujesz duchem!! :D Madziulka dobry masz plan trojeczka przed 40 a po druga mlodosc!! ;D Netka u mnie w rodzinie tez byly blizniaki i tez jakies tam prawdopodobienstwo istnieje wiec kto wie moze przy nastepnym...???:p Handzia dobrze ze maz umie przyznac sie do bledu i przeproscic ciesze sie sie pogodziliscie jeszcze w starym roku :) Alexia super ze zrobilas sie na bustwo u fryzjera:) co do Dawidka wizyty to nadal kontrole nic nowego nie wiemy. chcialam zadac to samo pytanie co robicie w sylwka ale mnie wyprzedzilas:p my mamy sasiadow z naprzeciwka jedno malzenstwo spodziewaja sie dzidziusia na marca:) i drugie malzenstwo maja 7 miesiecznego synka no i my:) jestesm u nas i mamy Baby Party :D aha swiateczne fotki na nk dodalam ;) pozdrawiam Was wszyszystkie :****** PS. Robwalka jak u Ciebie sytuacja??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i bylismy na szczepieniu we wtorek pytalam pediatry co moge zaczac podawac i powiedzialaz ze tak za tydzien soczek jablkowy poznej jabuszko marchewka troszke kaszki po 5 mies moge dania bezmiesne takze powoli zaczniemy wprowadzanie:) oczywiscie jeszcze karmie cycusiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieliśmy spędzic sylwka ze znajomymi właśnie tymi od bliźniakówale ona gorzej się czuje i spędzimy we trójkę w domu. I dobrze bo jakoś nie mam ochoty na gości a poza tym chciałam nagrodzic m za to że się stara jakoś tak bardziej "odświętnie" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne opaski :-) ale na nasze niunie jescze za duze.... ............................................................................................................................................... a ja bidula w sylwestra sama :-( tzn z Olimpką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MADZIULKA nie mów głośno bo kiedys ci sie wprosimy i co :-D jak tam twoja Nikolka??? śpi już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×