Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Dodałam Madziulka.....powinno Ci sie wyswietlic albo po lewej stronie na głowenej stronie fb tam sa takie zakładki i tam beda grupy i ta grupa sie nazywa wrzesniowe mamusie i tam klikasz i jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory miałam kompa wyłączonego niebyło mnie. juz przyjełam:) dziewczyny tylko mam prosbe. jakbyscie mi cos pisały na fejsie kiedys moim prywatnym to nie zwracajnie sie do mnie tym kafeteryjnym pseudonimem :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
hejka jestem i ja. Dziś taki dzień najpierw zakupy m przed wyjazdem potem goście i tak zeszło. Oddzywam się tylko, żeby pokazać, ze zyjemy i mamy sie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. My dziś byliśmy u moich rodziców na obiedzie. Daga dziś przeszła sama siebie. Marudzila jak nigdy. Modlę się żeby wyszły jej już ząbki bo boję się że wyłysieje do tego czasu. ALEXIA Daga też miała czas że nie gugala za to teraz matko kochana! Guga jak szalona, piszczy, krzyczy, warczy. Dosłownie warczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też po gościach ;) byliśmy u mojej mamy a wcześniej w pepco. Zrobiłam zakupy dla małej, pokupowałam body bo już powyrastała, miseczkę, kubek niekapek i stówka poszła. Ale ciszków sporo i też na 74 więc spoko. Mała dosłownie padła, spała tylko raz zanim wyjechaliśmy i potem już było za dużo wrażeń. jak wróciliśmy szybka kąpiel ale potem marudziła ponad godzinę i niedawno usneła. Mnie jakoś się tu lepiej pisze ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Witajcie kobietki U nas dzien ok, chociaz Piotrus w ciagu dnia przespal zaledwie 20-30min. Piszecie cos o nk i fejsie, ale ja zielona jestem, bo ani tu ani tu nie mam konta. Mam tylko nadzieje, ze nadal bedziecie pisac na tym topiku. Nie pisze czesto, ale was czytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja.. Dzie zleciał tak sobie.. trochę w domku i trochę w gościach.. Mam problem, bo dość mocno pokłóciłam się z tym moim.. niestety przy Małym i tak się biedaczek przestraszył, że aż się popłakał i teraz ciężko go uspokoić, a jak już się da to na 10 min.. Mam wyrzuty sumienia o tą sytuację, ale m już mi tak na nerwy działa, że hoho... nockę coś czuję mam z głowy.. eh.. tylko usiąść i płakać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domkwia witaj w klubie. Ja też się pokłóciłam z m. Tzn on mi powiedział coś bardzo głupiego a ja z tego powodu z nim nie rozmawiam, bo bardzo mnie jego słowa zabolały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh.. OLCZAK widzę, że nie tylko u mnie dzisiaj taki kłótliwy dzien.. My też ze sobą nie rozmawiamy i póki co, nie mam zamiaru tego zmieniać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja pierwsza też nie ustąpie. Oj nie! Po takich akcjach coraz bardziej się cieszę że pójdę do pracy bo już powoli do głowy dostaje w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***Wierzę OLCZAK i mogę tylko pozazdrościć, że się troszkę wyrwiesz :-) ***MEGI dzisiaj znowu oddałam głosik na OLimpię :-) Przeglądałam inne zdjęcia i powiem Ci, że masz bardzo dużo oddanych głosów w porównaniu z innymi :-) Trzymam kciuki żebyście wygrały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj u nas to będzie BARDZO dłuuuuugi poniedziałek po bardzo nie fajnej nocy. Me kochane dziecię miało chyba budzik w głowie i budziło się o 22.50 i potem 1.13, 2.13, 3.13, 4.13, 5.13 i 6.13 od której już nie śpi, a ja ledwo widzę na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Handzia nie wiem gdzie Cie znajde ale mam pytanie gdzie kupiliscie taka lale dla małej????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny bo ja jestem chyba jaka głupia ale ja nie widze zadnej grupy na tym fejsie. nie wiem gdzie to jest. no i tak apropo facebook widziałam ze pisałyscie na nk ze to zły pomysł, to jeszcze mam ostatnią propozycję- może zrobimy na facebooku prywatną rozmowe i dodamy tam nas wszystkie. czyli nasze rozmowy odbywałyby się w wiadomosciach a nie na ścianie.? moja siostra tak sobie zrobiła z kolezankami z klasy i plotkują tam już dwa lata wiec chyba im się to spisuje. gdyby Wam to odpowiadało to ja moge tą konwersacje zrobić bo to akurat umiem, a jesli nie to juz nie mam innych pomysłow. odpisujcie tutaj. ps. nie piszcie juz na tamtym wrzesniowym facebooku ktorego ząłozyłam bo faktycznie zaraz sie pogubimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem od czego to zależy ale ja widzę co piszemy na mojej głównej str z fb. Odnośnie prywatnego forum to można takie założyć na www.gazeta.forum.pl bo gdzieś o tym czytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co mi sie wydaje to musimy cie dodac ramysia do tej grupy ale ja nie mam cie w znajomych na fejsie wiec nie mogę, Olczaka miałam wiec dodałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Piszę w końcu po paru dniach przerwy, jakoś nie mogłam się pozbierać bo jak nie zakupy, to goście i jeszcze małą trzeba się zająć. Nawet nie wiem co wcześniej pisałyście, może nadrobię wieczorkiem. U nas w miarę spokojnie, Lenka trochę wygrzeczniała, ładnie zasypia i budzi się raz lub dwa w nocy. Zębów póki co nie widać a tak ją swędziały dziąsła że rzucała się do moich palców lub twarzy żeby pogryźć. My też się często kłócimy tylko staramy się nie krzyczeć, a że prawie cały czas jest z nami mała to jest to raczej ostrzejsza wymiana zdań i tyle. I kiedyś to ja zawsze wyciągałam rękę na zgodę teraz mój A. się stara żeby było dobrze. Wogóle on się stara a ja gi chyba nie doceniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi jak to mnie nie masz w znajomych jak mnie masz;p chyba ze to nie ty ale twoje inicjały to MS? wczoraj przyjełas moje zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia mała dostała tą lalę ale baaardzo ją lubi bo cała szeleści, ma dzwoneczek w głowiei grzechotkę jako wisior,poza tym kółka plastikowe które omsiebie stukają i mozna za nie trzymac lalę. jest super-z firmy lamaze. Wiem że z tej firmy są różne zabawki w smyku,w tesco. Polecam ale chyba są drogawe bo kiedyś coś chciałam kupic i wreszcie dałam sobie spokój ale muszę jej jeszcze jakąs zabawkę z temtad kupic. Co do fb to ja jakoś nie mam przekonania ale dostosuje się do reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i te rozmowy są na głównej stronie a nie tak jak powinny tylko gdzieś tam schowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
handzia. rozmowy na fb wyswietlają sie na głównej stronie TYLKO TOBIE i zaden twoj znajomy ani nie znajomy tego nie widzi. a po lewej stronie na fb masz takie różne rzeczy i tam jest taka zakłądka GRUPY i tam jest kwiatuszek i wrześniowe mamusie. jak sobie klikniesz na to to wyswietli ci sie tablica tylko z naszymi postami. a na głownej jet to po prostu wszystko przemieszane ale nikt tego nie widzi. mam nadzieje ze zrozumiałas o co mi chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMA28 teraz pewnie znów bardzo długo bedziemy musiały czekac az dołaczysz do nas na fb....? ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTO OFICJALNY KONIEC
TEGO TOPIKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×