Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Gość obżartuszek
Zaglosowalam. Śliczna córeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nic z tego nie bedzie ale co tam :-) spróbować warto nie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieciątko śpi, kolacja się robi, karmi się chłodzi :) miły sobotni wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama28
Megi ja tez juz zaglosowalam :-) My mamy 4 juz od ok miesiaca.... Ja odkrylam olej Nigelle i szampon wzmacniajacy cebulki włosowe Wardi Shan.Drogie,ale skuteczne.3 razy użylam tego oleju i już widze wyrazna poprawe. Domkwia uroczy widok! :-) Ja tez juz sie nie moge doczekac aż Kalinka zainteresuje sie swoimi stopkami.Niech je chociaz zacznie łapać narazie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuję wam dziewczyny za głosy 😘 🌼 a ja jestem taka głodna że chybz głodu umre ;-) ale ostro sie trzymam postanowień :-) zero cukru, zero chleba i zero kolacji...zobaczymy jak długo ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochaniutkie kiedys pisałyście że ćwiczycie przy jakimś filmie z ćwiczeniami (skleroza :-D) napiszcie jeszcze raz co to było :-) mam zamiar cos pocwiczyć :-) jeszcze nie wiem co z tego wyjdzie ale checi są ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my wróciliśmy właśnie do domku ;-) Byliśmy u brata mojego m Niki była bardzo grzeczna do czasu aż zbliżała się 20.00 Później płakała i chciała do domku.jak już weszliśmy do nas to humor jej wrócił;-) Butla i aa do swojego pokoiku;-) Megi oddałam również głosik na gwiazdeczke;-) Idę aa -podbrzusze mnie boli. Ach a tu dopiero początek:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1234 fryty idą w odstawkę :-D 🌼 OLCZAK dziekuję :-) 🌼 MADZIULKA również dziekuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=qMNPcQkcAjo&list=PLoOZESbo6-hB-RVUk4UGfEkDKO1CqyrtQ A ja cwicze z Ewą Chodakowską i już cm spadają :) Ja też już oddałam głos Megi. Diety nie mam i nie zamierzam,po pierwsze karmię piersią a po drugie kocham jesc :) Karmi spożyte, u m jest kolega i siedzimy ale oko mi się samo zamyka, posiedzę jeszcze z pół godz i idę lulac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do odchudzania to rzeczywiscie jak sie karmi piersia to samo schodzi wszystko tylko problem w tym ze ja zre wszystko smazone, czekolady , CHIPSY !!! To moj grzech :\ i tak jem i chudne... super co:) ale najgorsze jest to ze jak przestane karmic to nawyki zywieniowe mi zostana i zaczne tyc. Dlatego musze sie zmobilizowac i przestac tak zrec. A co do cwiczen to sie boje po tym cc, podobno dopiero po 6 miesiacach mozna cwiczyc. Ale zaczelam grac w ping ponga na PS3 i wczoraj sie tak zmeczylam i zapocilam ulala... od kolegi pozyczam fitness i zobaczymy jak bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BETI też mam w domu gre fitness na ps3 powiem ci ze jest mea wyczerpujące :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Megi dziś przeżyłam rano szok Już wiem co miałaś na myśli w stwierdzeniu zielone kupy po Nan Ha Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej przeczytalam tylko dwie ostatnie strony bo mi martuska sie budzi ale dzis od dawien dawna mam wolne wiec nadrobie troche co tu naskrobałyscie jak mnie tyle nie było:D..........................................................................................megisu-zagłosowałam. a co do facebooka to jak ktos na czacie ma zieloną kropke- to znaczy ze jest dostępny. jak kogos wogole nie ma na liscie to mozesz sobie na samym dole pod czatem wpisac imię i tam Ci sie wyswietli wtedy na czacie czy jest ta osoba czy jej nie ma. a co do ukrywania sie to mozna sie ukrywac przed konkretną osobą- trzeba w czacie na nia kliknąć, czyli otworzy sie okno rozmowy z tą osobą i po prawej na górze w tym okienku jest taka "śrubka" jak na nia klikniesz to sie rozwijają inne opcje i jak klikniesz "wyłącz czat dla tej osoby" to ona nie juz nie bedzie widziała jak bedziesz na fejsie :) Ale myśle ze netka sie przed Tobą nie ukrywa:D A jak chcesz być niewidoczna dla wszystkich to na dole czatu masz też śrubke i jak na nią klikniesz i dasz opcje wyłącz czat to nikt Cie nie widzi ze jestes na fejsie. - ja tez na poczatku nie ogarniałam tego, ale praktyka czyni mistrza :D................................................................................................................................................................................domkwia- ale słodko wkłąda te nóżki :D:D wgl widziałam Twoje zdjęcia na nk i jestem w szoku jak Ty mocno schudłas. trzeba miec naprawde bardzo silną wolę zeby sie tak wziąc za siebie. gratuluje!:) tylko juz sie nie odchudzaj bo przesadzisz w druga strone, juz jestes laska :*.............................................................................................................................................................MAdziuulku jak sie czujesz nasz mały brzuszkuu?:D................................................................................................................................................................handzia- mi włosy wypadają ALE jak wam juz pisałam lekarka mi poleciła wcierki z łożyska czyli tak jak pisała madlen z placenty. i mam wrazenie ze to powoli zaczyna działać bo włosy wypadają coraz mniej. Ale MADLEEEN! tego nie wolno zuzywac na dwa razy. te składniki sie bardzo szybko utleniają i po otwarciu ampułki trzeba ją całą zuzyc w ciagu 15 minut. po 15 minutach od otwarcia traci to własciwosci swoje niestety :( wiec ta połówka ktora sobie zostanwiasz na nastepny raz to juz sam płyn bez tych własciwosci odzywczych. Aha i jakbyscie dziewczyny chciały to kupić to trzeba uwazac bo w necie jest pełno podróbek ktore mają bardzo małe stezenie tego wyciagu z placenty. Jakby ktoras chciałą to podesle linka gdzie ja to kupiłam.........................................................................................................................................................łoło czytałam na nk i powiem Ci, że faktycznie średnia sytuacja;/ mam nadzieję, ze wszystko sie ułoży korzystnie dla Was, glowa do góry.........................................................................................................................................................................dobra odezwe sie jeszcze pozniej, bo moj mały cycuś sie niecierpliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARDZO WAŻNE!! NAPISAŁAM WAM NA NK POD MOIM ZDJĘCIEM TYM GDZIE JESTEM SAMA I MAM POMARANCZOWĄ BLUZKE :) DOTYCZY PRYWATNEGO FORUM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki :-) piękne słoneczko świeci więc niedługo na spacerek. Nocka stosunkowo dobra.. RAMYSIA super, że napisałaś o tym FB, bo ja też tego nie wiedziałam... Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie bo moja mała wogole mi nie guga normalnie NIC!!!!!!!! a w nocy był koszmar budziła sie co chwile i jęczała na spiaco czy to zabki???? Z tym guganiem sie obawiam bo taka jest jak by smutna....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja jak była taka marudna-chyba na początku ząbkowania też nie gugała z to teraz z podwójną siłą ;) piszczy, warczy, pluje, ssie górną wargę i wyczynia różne dziwne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie wiem co jej sie stało normalnie zero jakigokolwiek głosu:((( buuuu jest taka smutna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexia nie zamartwiaj się aż tak. To jest też człowiek tylkomniejszy i też może miec gorszy dzień, może to byc skok rozwojowy czy ząbki. Póki nie płacze przeraźliwie to znaczy nic jej nie jest choc taki płacz też może byc przy ząbkowaniu, coś o tym wiem... Wiem że każda z nas się martwi o swoje dzieci ale czasem rzeba wrzucuc na luz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEXIA głowa do góry! JA też się tym zamartwiała, bo Kacperek też przestał ''gadać'', ale dziewczyny mnie uspokoiły :-) Najwidoczniej taki mają okres te Nasze dzieciaczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zaproszenia do MEgi Handzi ło ło na swoim fb bedziecie miez zaproszenie ode mnie do grupy a reszty nie mam w znajomych wiec jak macie fb to musicie sie dodac do moich znajomych i ja was przypisze do grupy chyba ze wam to nie odpowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexia napisałam ci na tym fejsie wrzesniowym jak sie nazywam zebys dodała mnie do grupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×