Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Robwalka witaj:) Mamy nadzieje, że będziesz do nas zaglądać i udzielać się w dyskusjach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajaponka to tylko z jednych moich opowiesci mam ich wiele jestem mloda a doswiadczylam juz w zyciu wszystkiego co mozna najgorszego sobie wymyslec... ale teraz jestem tylko silniejsza... co do wozkow to wczoraj ogladalam na zywo i upatrzylismy sobie w sklepie fajny lekki dobrze sie prowadzi co sie okazalo w domu same zle opinie ze wadliwy itd.. wiec to nie jest takie hop-siup ja nie mowie ze juz kupie ale naprawde musze jeszcze sporo najezdzic i naogladac bo byle czego nie kupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo chętnie bo umieram z nudów-mój R wyjechał w delegację w poniedziałek,wróci dopiero na długi weekend i znowu wyjedzie i tak do 20 maja,pojechał do Bełchatowa-siedzę w domu sama z pieskiem,córka w szkole-nuuuuuuuudyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny mnie tez sie podobaja te na trzech kołach ale jeszcze nie wiem jaki bede kupowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Witaj Robwalka- tylko nie zniknij nam za 3-4 dni:) Co do bycia mamą - to jestem odpowiedzialna, bo zycie dało mi porządnie w kość, od 19 r.ż. utrzymuje się sama, buduje dom, umiem sobie odmówic przyjemności. Mam pewne poglądy jak chce wychowywac dziecko ale boje się, że jak się urodzi to zbzikuje na jego punkcie i juz nic z moich wyobrażeń nie zostanie:) Zrobiłyście mi smaka mizerią- ja mam dziś ogórki konserwowe, rybę i ziemniaki a zjadłabym spaghetti. Juz sie nie mogę doczekać aż mąż wróci w nocy. W niedzielę znowu będę labidzic, że jedzie:( Cóz wiem, ze tak musi. Wózki, cóz oglądałam już kilka modeli. Pewnie kupię jakąś używkę- oczywiście w zastrzeżonym przez męza kolorze zielonym :) p.s. dopiero teraz widzę, że na moim zdjęciu widać cały bałagan jaki mam w pokoju :( Ale nie sprzątam, bo mam leżeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na Polnej,córkę w 2000 roku rodziłam w Raszei ale mam już uprzedzenia,a ty?nie zniknę wam!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskr też się boję, że wszystkie moje poglądy na wychowanie legną w gruzach :) tło Twojego zdjęcia kojarzy mi się z życiem w akademiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam w zeszlym roku w raszei w sierpniu i bylam mega zadowolona i 6 lat temu rodzilam z siostra w raszei tzn bylam z nia przy porodzie i tez opieka byla zajebista wiec ja bede tam... o polnej mam zle opinie od kolezanek ktore rodzily teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
giga83 - ja to najbardziej lubie placki z takiej breji wlasnie, ale dzisiaj zetre na duztych oczkach i tez bedzie git :) Robwalka - witaj. Gratuluje synka :) Fajnie, ze bedziesz miec parke, to moje marzenie na przyszlosc Apropo wozkow to slyszalam, ze te na 3 kolkach sa wywrotne i zle sie je prowadzi ( np. przy podjazdach na chodnik itp.) , ale to chyba indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
giga83 - wiesz w pokoju mam wszytskiego po trochu, bo za pól roku wprowadzamy się do domu i mój pokój to jedna graciarnia:)Ale teraz się nie przejmuję, jak sie lepiej czuje i lekarz nie ma nic przeciwko to wstaje i sprzątam. Ja nie jest gorzej to czekam na weekend na męża az on to zrobi:) Dzięki Dziewczyny- tak na razie mam linię, ale mój mąz mówi, że linia ma byc gruba i wyraźna:):) Jak nie przestane rzucać się na jedzenie ( np. paczka ciastek, czy cukierków) to szybko linia zniknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak ciąży
hej co wy tak daleko mieszkacie? a moze jest ktoś z zielonej góry lub Nowej Soli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfaskr nie przejmuj sie balaganem tylko malenstwem odpoczywaj lezakuj i sie niczym w kolo nie przejmuj:) to moje pierwsze dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale różnica wieku będzie kolosalna 12 lat,prawie 13 bo córka jest ze stycznia,długo starałam się o 2 dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka to na breję dorobniejsza nakładka, ale palce oszczędzone :) Robwalka to ma być moje pierwsze-póki co- córka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86 a ty gdzie mieszkasz?jaka dzielnica?co do porodu to 1 ciąża cc(położenie miednicowe) a druga ciąża?założę się że przyjdzie mi rodzić naturalnie,ale co tam nie boję się,nawet chcę to przeżyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka bylam z rataj bo teraz od 1.5 roku mieszkam w Buku (25km od poznania) ale i tak czuje sie poznanianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
Ale tu dziś na forum:) Super. Polcia bedzie miała co w poniedziałek nadrabiać:) Niech się jej pogoda uda jutro:) Swoją drogą szkoda, że nie ma nikogo z okolic Tarnowa, Brzeska, Bochni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfaskr, bałaganem się nie przejmuj. Wiem z własnego doświadczenia, że przy rychłej przeprowadzce trudno utrzymać porządek w pokoju i nawet już sie nie chce tego robić. Chciałabym być na Twoim miejscu i mieć w perspektywie wyprowadzke jeszcze przed porodem, ale niestety nam przyjdzie czekać jeszcze ze 2 lata i to co najmniej. Dziś pewnie jakbyśmy mieli się budować to wybralibyśmy podobny projekt do Twojego. Szybciej się go buduje chociażby ze względów finansowych i szybciej się można do niego wprowadzić. My co prawda zamkneliśmy juz stan surowy, ale ile potrzeba na środek to pewnie sama wiesz... ;) Mi koleżanki Poznanianki z forum są bliskie, bo samo miasto (mimo, że nie mieszkam) znam niemal od małego. No i studiowałam tam 5 lat :) Ale korki macie nie do wytrzymania i nie na moje nerwy:D Robwalka to moja pierwsza ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wiecie jaka płeć dziecka?ja dowiedziałam się będąc na badaniach prenatalnych i próbowałam potwierdzić w zeszłym tygodniu kiedy byłam na kontroli-lekarka powiedziała,że na 99,9%to chłopiec ale powie mi 10 maja kiedy pójdę na kontrolę-czeka mnie znowu pobyt w szpitalu od 8-14 i usg(czy anatomicznie jest wszystko ok.)to się chyba nazywa usg połówkowe?co do córki do samego końca nie wiedziałam płci chociaż chcieliśmy wiedzieć,zawsze się tak odwróciła ze nie było nic widać-dopiero po wybudzeniu z narkozy dowiedziałam się że mam córkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka my dopiero zakupilismy projekt a realizacje zaczniemy chyba dopiero w przyszlym roku. Nawet nie mysle o tym kiedy bedzie koniec, pewnie z kilka lat dopiero. Tez bym chciala juz wprowadzac sie do nowego domu,ale trzeba bedzie poczekac. Narazie wynajmujemy mieszkanie 2 pokojowe i ja kombinuje jak to wszystko pomiescic, gdzie postawic lozeczko, gdzie komode itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netka0902 zgadza się co do korków,objazdów i rozrytych ulic-to której pani z tego forum to będzie 2 dziecko?mam nadzieję że tylko nie ja jedna tutaj jestem,a poza tym mam nadzieję że nie najstarsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×