Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

obzartuszek ma juz synka, ale nie ma jej tu teraz :) Cala reszta oczekuje pierwszego dziecka. Chyba, ze sie myle to prosze mnie poprawic :) Dziewczyny wygoncie mnie stad, bo siedze tu od rana i nic nie robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybyście chciały coś wiedzieć to pytajcie,jeśli będę umiała pomóc i będę pamiętać to napiszę-w końcu 13 lat temu byłam w ciąży,ale ta przebiega identycznie,a właściwie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak i ja nic jeszcze nie zrobiłam od rana:):) siedze i przegladam nowe i stare wpisy:) dzis sobie wziełam wolne z mysla ze cos posprzatam heh a tu nic:( w pracy Nam zablokowali internet i nie mam dostepu do Was dopiero po pracy:( A Wy pracujecie czy na L4??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
O Alexia krajanka:) fajnie:) Dziewczyny wrzuccie linki do waszych projektów domów. Chętnie ogladnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexia - ja nie jestem na L4 ani nie chodze do pracy. Siedze w domu ze wzgledu na szkodliwe warunki pracy dla kobiet w ciazy w firmie, w ktorekj pracuje, a poniewaz nie mieli dla mnie innego zajecia to siedze juz 4 miesiac w domu. W przyszlym tygodniu konczy mi sie umowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka to pod względem mieszkania jesteśmy na tym samym etapie. My też obecnie mieszkamy w 2-pokojowym, ale jest maleńkie , ma tylko 34 m. Jeden pokój to gabinet męża, bo ona pracuje w domu, więc o pokoju oddzielnym dla dziecka zupełnie nie ma mowy. Do tego ten pokój to taka kanciapa mała, że jak jest biurko i szafa to o łóżku jakimkolwiek nie ma mowy:( Wymyśliłam, że dokupimy drugą dużą szafę i mam nadzieję sie ze wszystkim pomieścić. Z jednej strony takie małe mieszkania są o tyle dobre, że na bieżąco trzeba robić czystki i nie chomikować niepotrzebnych rzeczy. Ja bynajmniej tego się nauczyłam i to na pewno jest na +. W domu pewnie sobie pofolguję, bo nie będe miała presji braku miejsca;) Ajponka, a jaki macie projekt domu jeśli mogę spytać? :) Robwalka z naszej listy Obżartuszek ma już dziecko. Tak w ogóle to zachęcamy do dopisania się do naszej tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Witaj Robwalka. Ja jestem mamą synka ur. w 06.2008r, teraz drugi maluszek w drodze. Na tym forum chyba tylko my jesteśmy mamusiami ze 'stażem'. Inne mamusie wydaję mi się po raz pierwszy z brzuszkami ;) Kobietki nie martwcie sie, ze wasze zycie zmieni sie o o180 stopni. To przychodzi samo, maluszek staje sie najważniejszy, nie znaczy to że trzeba chodzic jak kocmołuch. Do tej pory słyszę podziw, zę zawsze jestem dokladnie namalowana, obcasy a mam juz jedno dziecko. Czasami widzi sie zmeczone mamusie, z przetłuszczonymi włosami w brudnych cuchach. Kochane czas dla siebie tez znajdziecie. Głowka do góry, czeka was najwspanialszy okres w zyciu :) smerfaskr śliczny brzuszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od początku marca jestem na L-4, w sumie u mnie w pracy nie pracuje się w ciązy, 3-4 miesiąc i każą iść na zwolnienie. Mieszkanie moje ma ponad 47 m ale za to 3 pokoje, specjalnie jeden dla Bąbla trzymamy :) Rosół wstawiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obżartuszek-zgadza się,a nawet o 360 stopni,moja córka to jeszcze rok i pójdzie do gimnazjum,teraz jest w 5 klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka my mamy 50 m mieszkanie, wiec nie jest tak zle. Spokojnie zmieszcze wszystko w sypialni. Ale masz racje z tym systematycznym porzadkowaniem. Ja tez czesto robie przeglad szafy, wyrzucam stare ubrania, nie kolekcjonuje niepotrzebnych pudelek i sprzetow. A projekt kupilismy taki: http://www.tooba.pl/projekt-domu-Karmelita-2M/a,s_pd,idp,16447.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem na l4. my mieszkamy wdomu 200m2 wykanczalismy go rok i to tylko dol i jeden pokoj do gory koszta sa ogromne jeszcze chyba wieksze niz postawienie morow:/ ciesze sie ze mamy to za soba bo byly niezle cyrki... tak ze dziewczyny duzo sil zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Ja w tym roku chciałabym posłać mojego szkraba do przedszkola. Zobaczymy w środę czy się dostał. Już tęsknie za zapachem malutkiego skarba :) Ooo, przypomniałam sobie, ze oliwki nie kupiłam !!! Dziś idziemy z synkiem do koleżanki, która ma 3 synków w wieku 2, 4, 6 lat. Radzi sobie świetnie, a męża ma tylko w weekendy. Dziś zamówiliśmy szkła do okularów dla synka. Ma mała wadę wzroku + 0.75, po mamusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
Ja w tym roku chciałabym posłać mojego szkraba do przedszkola. Zobaczymy w środę czy się dostał. Już tęsknie za zapachem malutkiego skarba :) Ooo, przypomniałam sobie, ze oliwki nie kupiłam !!! Dziś idziemy z synkiem do koleżanki, która ma 3 synków w wieku 2, 4, 6 lat. Radzi sobie świetnie, a męża ma tylko w weekendy. Dziś zamówiliśmy szkła do okularów dla synka. Ma mała wadę wzroku + 0.75, po mamusi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka, tabelke możesz skopiować z 68 strony od któreś z dziewczyn. Wpisujesz się w miejsce według daty porodu:) Ajponka projekt masz świetny, duży dom i co mi się podoba ( a czego nie uwzględniliśmy wcześniej) garaż na 2 samochody. Nasz projekt to: http://www.archipelag.pl/projekty-domow/irma-ii/?ProjectMirror=1 , ale jest przeprojektowany w środku, więc nie przypomina rzutów z projektu pierwotnego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podajcie mi stronę gdzie jest ta tabelka w całości,żeby ja skopiować i się dopisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
MEGAN86 stan surowy domu to 1/3-1/4 wszystkich kosztów. Później zaczynają sie schody. Coś o tym niestety wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obżartuszek
MEGAN86.............25......... 21 tc........3.5kg............01.09..... Ajponka...............27.........21 tc............?.... ..........02.09.....córka kama111111.........29..........21 tc........4,0kg.. .........02.09..... Polcia91..............20..........20 tc........4 kg..............08.09... smerfaskr............26..........19.............1kg...... .12 .09.Karolina/Bartuś giga 83...............28...........20tc..........4kg...........09 .09....córka Madleenn.............26..........19 tc..........4 kg...........14.09.....??? Netka0902...........29..........19 tc..........1,2kg.........14.09......??? Obzartuszek.........27.........19 tc...........(-2.5kg).....15.09..... ???? Wrzesniowa lalaa...20..........17 tc.............4kg.........18.09..... Olczak................25..........19 tc..........3 kg........ 20.09..... handzia26............26..........17 tc...........3 kg...........25.09.....?????? MEGISU78............34.......... 17 tc ........5 kg.............26.09.... 1alexia2..............23...........17tc..........3kg..... .........25,09,córka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trochę nie po kolei się wpisałam bo smerfaskr mi rozrzuciło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.............25......... 21 tc........3.5kg............01.09..... Ajponka...............27.........21 tc............?.... ..........02.09.....córka kama111111.........29..........21 tc........4,0kg.. .........02.09..... Polcia91..............20..........20 tc........4 kg..............08.09... smerfaskr............26..........19.............1kg...... .12 .09.Karolina/Bartuś giga 83...............28...........20tc..........4kg...........09 .09....córka Madleenn.............26..........19 tc..........4 kg...........14.09.....??? Netka0902...........29..........19 tc..........1,2kg.........14.09......??? Obzartuszek.........27.........19 tc...........(-2.5kg).....15.09..... ???? Wrzesniowa lalaa...20..........17 tc.............4kg.........18.09..... Olczak................25..........19 tc..........3 kg........ 20.09..... handzia26............26..........17 tc...........3 kg...........25.09.....?????? MEGISU78............34.......... 17 tc ........5 kg.............26.09.... 1alexia2..............23...........17tc..........3kg..... .........25,09,córka? Robwalka............36............18tc..........3kg..............27.09 syn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86.............25......... 21 tc........3.5kg............01.09..... Ajponka...............27.........21 tc............?.... ..........02.09.....córka kama111111.........29..........21 tc........4,0kg.. .........02.09..... Polcia91..............20..........20 tc........4 kg..............08.09... smerfaskr............26..........19.............1kg...... .12 .09.Karolina/Bartuś giga 83...............28...........20tc..........4kg...........09 .09....córka Madleenn.............26..........19 tc..........4 kg...........14.09.....??? Netka0902...........29..........19 tc..........1,2kg.........14.09......??? Obzartuszek.........27.........19 tc...........(-2.5kg).....15.09..... ???? Wrzesniowa lalaa...20..........17 tc.............4kg.........18.09..... Olczak................25..........19 tc..........3 kg........ 20.09..... handzia26............26..........17 tc...........3 kg...........25.09.....?????? MEGISU78............34.......... 17 tc ........5 kg.............26.09.... 1alexia2..............23...........17tc..........3kg..... .........25,09,córka? Robwalka............36............18tc..........??...............27.09.......synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie, ze projekt sie podoba. Netka twoj tez nie jest maly, bo powierzchnia 130 metrow tylko wydaje sie maly bo jest niski. Co do 2 garazow to jeszcze sie zastanowimy bo jest opcja zrobienia tylko jendego albo 1,5. Megan86 - 200 metrow to dopiero kolos. Pewnie duzo pracy i koszty utrzymania ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
netka, ajpoka super projekty. Karmelita ma spiżarnię, której mi brakuje:) Ale w sumie miejsca w nim a miejsca. W domu netki, wszytsko na jednym poziomie - to plus. Mój dom w porównaniu z Waszym jest mały, bo ma tylko 100 m. Koszt postawienia domu jest "śmieszny" w porównaniu z kosztami przyłaczy i wykonczenia. Mąż miał nam wykonczyć tylko dól i sypialnie na górze ale przyniosłam mu ozdobioną kartkę z napisem "Mi też zrób pokoik Tatusiu" i zrobi jeszcze jeden pokój. My ten dom budujemy 4 rok:) ale nie inwestujemy w nic koło domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajponka nasz troche metrów zyskał dodatkowo, bo przeprojektowaliśmy poddasze. Podnieśliśmy strop, dach jest wyższy i będzie w przyszłosci użytkowe no i mnóstwo miejsca na górze, ale przy urządzaniu na razie skupimy się na dole, bo prawdopodobnie ze względów $ nie damy rady zrobić wszystkiego od razu, a 130 m na początek wystarczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
alexia- pomęczę Cię trochę -podasz bliższą lokalizację? Ja miedzy Brzeskiem a Tarnowem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×