Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cobyeta

*** WRZESIEŃ 2012 ***

Polecane posty

Ajaponka same gole mury staly kilka ladnych lat trzeba bylo zbierac kaske nie jest ze spadzistym dachem nie mam projektu zeby pokazac garaze mamy dwa ale w ogrodzie osobno od domu. szczerze to nie ma tragedii w utzrymaniu no chyba ze na zime ogrzewanie wsumie 3.5tys. tej zimy ale narazie jestesmy we dwojke to nie sa takie kolosalne rachunki prad nie przekracza 200zl a woda 50zl osobno kanaliza co 2-3mies. 100zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasze projekty domkow naprawde sliczne:) teraz bysmy takiego kolosa nie postawili same mury nie byly od nas zalezne jaki bedzie duzy i teraz jest co w nim sprzatac :p polowa z tego by stanowczo starczyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez tak tzn ja jestem z wsi miedzy tarnowem a brzeskiem:) wiec moze mieszkamy całkiem blisko siebie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan 86 w Buku ogołnie bardzo dużo jednorodzinnych macie, przejeżdzam czasami i wygląda jakby w ogóle bloków nie było u Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo wszystkie dziewczyny wywiało, taka pięna pogoda pewnie spacerki. Ja niestety "gnije" w pracy :-( do 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś pięęęęknie na dworze i właśnie też wybieram się na mały spacer i zakupy. Megan, może będziecie mieć liczną rodzinę, a wtedy dużo miejsca się przyda ;) Ja Ci powiem, że mimo iż u nas 130 m na dole to są to pomieszczenia już jakby "zarezerwowane". Sypialnia, pokój dla dziecka, pracownia męża i salon. Nie mam pokoju dla gościa, który np. chciałby u nas spać. Dlatego przeprojektowanie góry było u nas konieczne. A jesli chodzi o koszty utrzymania Megan, to naprawdę macie nie wielkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robwalka coprawda to moje pierwsze dzidzi ale do niedawna siemartwiłąm że ja tujestem najstarsza teraz mi rażniej :-) właśnie tzrymajmy kcuki za pogodę na jutro dla Polci. Ja mieszkam z mężem narazie też w mieszkaniu 52 m2 dwa pokoje z garderobą, dom gdzieś za dwa lata narazie mamy działkę to i tak juz sporo uważam :-) i zbieramy kase teraz na nowe gniazdko, ewentualnie sprzedamy mieszkanie bo mamy własnosciowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
heheh alexia to możemy faktycznie mieszkać wieś w wieś:) to podaj chociaż gmina w której mieszkasz:) ja gmina Dębno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robwalka - bardzo ci zazdroszę że w tym wieku masz już jedna duzą pocieche druga w drodze ja jestem spóźniona :-) i to sporo :-) człowiek najpierw szalał, poźniej praca, niudane związki i w końcu to na co czekałam całe zycie :-) wspaniały mąż i ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfaskr
no to alexia- prwie sąsiadki:) Masz już jakis szpital upatrzony w którym masz zamiar rodzić? Ja sie przymierzam albo do Tuchowa albo do starego w Tarnowie.A jak bedzie to zobaczymy:) W duzym domu- duzo sprzątania ale latwo się pomieścić, nie tak jak ja z moją kuchnią. Mi w domu brakuje miejsca na spiżarnię oraz takiego pomieszczenia na deske do prasowania, suszenie prania w zimie , odkurzacz itp. Jest ładna pogoda to idę poleżakowac na polu. OPotem kuknę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem po rozwodzie od 2006 roku,a teraz jestem w związku od ponad 5 lat z facetem o 4 lata młodszym-tak więc Angelika bo tak ma na imię moja córka jest dzieckiem mojego byłego męża,a Kacper jest z drugiego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze jest to że ja i córka mamy nazwisko mojego byłego męża,a dziecko jak się urodzi będzie nosiło nazwisko mojego partnera,bo nie jesteśmy małżeństwem-przynajmniej jeszcze przez jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede rodzic w tarnowie na starym:):) z tam tad tez mam lekarza takze sie szykuje na stary:) Ja to bym chciała miec takie wielki dom tylko pewno koszta wielkie w utrzymaniu.... No fakt pogoda dzis super, choc u mnie troszke sie chmur przewija a na jutro mówia jakies burze.... Smerfaskr a Ty gdzie chodzisz do lekarza?? Ja tez uciekam bo zaraz wraca m z pracy i potem zabieramy sie za sadzenie drzewek tzn On bo ja mu tylko dotrzymam towarzystwa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robwalka - tak bywa w życiu ze czasami nie wychodzi, mój mąż jest też po rozwodzie z pierwszrgo małżeństwa ma córkę 11 letnia, z którą bardzo sie lubię. Teraz ze mna będzie jego drugie, wiem że strasznie by chciał chłopca ale z tego co mi sie wydaję i przeczuwam bedzie dziewczynka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nastawiłam się na chłopca,tak mi 2 lekarzy rozpoznało płeć,ale jak by była dziewczynka też będzie fajnie-tylko ta różnica wieku między dziećmi-12 lat,a prawie 13 bo córka jest ze stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkoncu musialam sie zmobilizowac i zrobic obiad:p giga to prawda mamy duzo domkow w ogole wszyscy uciekaja z miast na pobocza:p Netka narazie jedno a i tak maks. dwojka :p wiec i tak sporo miejsca zostanie:p nie mam projektu wiec z grubsza opisze na gorze teraz jeden pokoj pusty to suszarnia + odkurzacze i deski do prasowania drugi to moje wszystkie graty kartony z przeprowadzki trzeci to pokoj z farbami i innymi duperelami co zostaly od remontu a czwarty to sypialnia:) na dole mamy salon , duza kuchnie ze spizarnia, pokoj goscinny do przenocowania, lazienke , kotlownie (od peca centralnego) skrytke pod schodami, duzy korytaz z szafa wnekowa, i altanke (wejscie taka garderobianke) wiec mijsca jest naprawde sporo... troche denewuje mnie ta przestrzen bo sie gonic mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robwalka ee tam duża nie duża różnica to nie ważne, tez mam rodzeństwo dużo starsze 8 lat i fajnie jest szczególnie teraz jak sie jest dorosłym. A co sadzisz jako doświadczona mama na temat szkoły rodzenia? warto sie wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie zastanawiałam się jeszcze nad tym,bo córkę rodziłam przez cc(położenie miednicowe),narkoza ogólna,choć chodziłam w szpitalu z dziewczynami do szkoły rodzenia na ćwiczenia,one miały jeszcze dodatkowo ćwiczenia oddechowe,a ja nie musiałam tego robić!wydaje mi się że poradzę sobie bez szkoły rodzenia-obchodzić i zajmować się noworodkiem potrafię(muszę sobie tylko parę rzeczy przypomnieć),co do malutkiego dziecka uczyła mnie wszystkiego teściowa ale instynkt macierzyński też robi swoje-więc szkoła rodzenia to dla każdego indywidualna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) właśnie wróciłam z zakupów bo jutro idziemy z mężem na urodziny 50 :) a tu tyle do nadrobienia :D witam nowe koleżanki :) mam nadzieje, że dotrwacie do września w naszym doborowym towarzystwie :D smerfaskr sliczny masz ten brzuszek :) a jesli mogę zapytać gdzie Twój mąż pracuje, że jest weekendowo w domu, tak jak i mój? dziewczyny z okolic Brzeska i Tarnowa ja w tamte okolice wybieram się zawsze kilka razy w roku, w tym roku na majowkę :) a dokadnie niedaleko obok was bo nad jezioro rożnowskie :) mnie też coraz częściej dopadają myśli czy sobie poradze, do tej pory wiodłam beztroskie życie, prca, studia, mąż, imprezy, imprezy, imprezy :) ale mam nadzieję, że sprawdze się w tej roli :] a co do wózków to kurcze sama nie wiem, za dużo tego wszystkiego. moja koleżanka urodziła w marcu i kupila wozek maxi cosi i przerazil mnie widok gondoli która zaczepiona jest tylko w dwóch miejscach (tzn. w jednym tylko, że z lewej i z prawej str gondoli) i nie ukrywam torchę się chwieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robwal stronkę zapodaj. Dziewczyny a puchną wam nogi ? rany patzre teraz na swoje stopu a tu takie kostki spuchnięte że szok !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooglądałam sobie zdjęcia waszych brzuszków i dodałam swój-niestety mój ma już rozstępy po poprzedniej ciąży-stosowałam wiele kosmetyków,ale nic nie dało,moja córka wypychała mi brzuch kolanami i tak mi zostało-rozstępy przed ciążą były blade,ale teraz znowu mają kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robwalka brzuszek chyba taki duży jak i mój :) Sprawdzam po obrączce czy puchnę, ale na razie wychodzi, że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×