Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiattek19

Co to za choroba? Miał ktoś takie objawy? Proszę... (Do lekarza w środę dopiero)

Polecane posty

Witam, przepraszam, że tak zaśmiecaam, ale może po prostu ktoś czuł się tak jak ja. Do lekarzy szczerze mówiąc nie mam już sił, mieszkam w małej miejscowości i jak idę w koncu do lekarza bo nie mogę sobie poradzic to słysze "a przeziębienie damy antybiotyk" który btw nic nie daje i po ok miesiacu znów wraca, ale do rzeczy. Straszny ból powiek, każdy uch okiem sprawia ból, do tego bolą mnie wszystkie zęby taki ucisk jakby miały mi dosłownie wypaśc, gorączka od 3 dni co chwile powraca raz 38, po chwili 36.9 a za kolejną godzinę 37.6... I do tego najważniejsze - bardzo ostry ból żołądka (tak jakby był spuchnięty nie umiem tego określic w okolicach przepony mam twarde i spuchnięte większa jest niż brzuch). Jeżeli ktoś miał podobnie to proszę o odzew, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinaa_22
strasznie dużo tych objawow;/ lepiej idz jak najszybciej do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryjetta.
Czytajac poczatek obstawialam zatoki. Ale z tym zoladkiem to nie wiem. Moze wrzody? Kazdy moze gdybac...najlepiej udaj sie do lekarza. Niech zrobia usg jamy brzusznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia z parku
trudno tutaj cokolwiek wyrokować, ale dobrze byłoby zrobić sobie badania, krew, mocz, prześwietlenie, usg itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno to żoładek? a może masz zapalenie wyrostka? chociaż to nie ma nic do zębów i oczu zęby i oczy to znowu przy zapaleniu zatok, pasuje też gorączka, tylko skąd ten brzuch... nie wiem, ob by się przydało, to pokazałoby, czy jest stan zapalny gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onawi
moga byc zatoki.....meczylam sie z ku*stwem kilka lat,tez bole zebow,powiek,dodatkowo migreny...idioci leczyli mnie na depresje az jakims cudem trafilam do lekarza od alergii,zastrzyki bralam kilka lat i jest jako tako,co do zoladka to moze to byc na tle nerwowym albo po tych antybiotykach co cie szprycowali......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsbl
moze migrena?albo jakies przewlekle zapalenie żołądka lub cos w tym stylu?moze bierzesz jakies leki na stałe i one powodują takie objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova vizazanka
pewnie zatoiki a zoladek od lekow... wez kup sobie sinupret, to taki ziolowy preparat ktory wspomaga leczenie zatok, bez recepty, 2 albo przy ostrzejrzym stanie mozna nawet do 4 tabl 3 x dziennie. sprobuj tez inhalacje olejkiem eukaliptusowym. nie stosuj zadnych kropli do nosa. zrob tak zanim pojdziesz do lekarza, wydeb skierowanie do laryngologa i rtg zatok. ale to na 99% to. a zoladek, no coz, leki, dieta, stres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova vizazanka
zoladek przy zapaleniu wyrostka moze bolec, a masz wymoioty? biegunke? mdlosci? czy tylko bol? jak sie odzywiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
ostre zapalenie zatok + problem z watroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova vizazanka
i citrosept nigdy nie zaszkodzi zaczac stosowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
citrosept na watrobe droga prosto do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za taki odzew.Mam również alergię i astmę. Zatok nigdy nie miałam - chłopak się z nimi męczy już kilka lat i jak mnie zaczęła bolec głowa to dał mi tabletki, takie jakieś ziołowe na zatoki ale jakiejś różnicy nie widzę chyba nie obstawiam jednak na zatoki. Jestem nerwowa to fakt, kiedyś miałam podejrzenie o przepukline żołądka ale nie poszłam na gastroskopie bo się zwyczajnie boje. Ja po prostu już nie ufam lekarzom wpychają we mnie mase drogich i silnych antybiotyków po których dochodzę do siebie miesiącami a nic sie nie zmienia. Migreny też miewam - często, na tle nerwowym. Ja już nie wiem po prostu gdzie pomocy szukac dlatego tutaj piszę, a lekarzom jak już wczęsniej wspomniałam nie ufam - kiedys podali mi coś na co byłam uczulona, prawie sie udusilam i na sygnale do szpitala, o dziwo moja karta zdrowia "gdzieś sie zapodziała" na następny dzien jak mama wpadła zrobic raban do przychodni... Bo w szpitalu 2 tyg do siebie dochodziłam, pamiętam te wakacje jak dzis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova vizazanka
"hellenka z okkienka citrosept na watrobe droga prosto do szpitala." zalezy co sie dzieje z ta watroba. a jakie leki przeciwalergiczne bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova vizazanka
kwiatek przede wszystkjim musisz sie uspokoic, bo wiedz o tym, ze wszelkie nerwy i stres tylko nasilają choroby, jakie by to choroby nie były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
masz rozwalona watrobe przez leki prawdopodobnie i ostre zapalenie zatok na ktore tylko antybiotyk i pierzyna na conajmniej tydzien. jak antybiotyki nie pomagaja to zrob syrop z cebuli i czosnek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
kazdy lekarz wie ze cytrusy przy chorej watrobie kategorycznie zakazane 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
na watrobe przede wszystkim detoks. moze byc ziolowy i dieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sinupret - własnie to dał mi chlopak. Oprócz bólu żołądka - co chwilę mdłości, raz zwymiotowałam , zapomniałam całkiem :) Mam 2o lat, a żołądek pamiętam boli mnie troszkę od ok. 14rż, każdy mówił a dieta stres, dostałam polprazol itd, ale od ok. tygodnia to już jest taki mocny ból że nie umiem tego określic, łamię sie wpół i rycze. :o a do panienek księżniczek zdecydowanie nie należe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova vizazanka
"hellenka z okkienka kazdy lekarz wie ze cytrusy przy chorej watrobie kategorycznie zakazane" citrosep zawira flawonoidy, to nie jest po prostu sok z cytrusa. on mocno detoksykuje. no ale jak sie boi, ostropest jest najlepszy na wątrobę w takim razie. a sinupret to lek ziołowy, jeśli np wyłazisz z domu, to nie dziwne że nie działa, to trzeba wysiedzieć w domu, nie można wyłazić, broń boże z mokrą głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usiądź, schyl głowę jak najniżej dasz radę. Jeśli piekielnie boli, to taż obstawiam zatoki. A żołądek to potwierdzam - pawdopodobnie źle dobrany antybiotyk, brak leków osłonowych, które koniecznie trzeba brać przy antybiotyku albo bierzesz niezgodnie z tym co w ulotce ( np. po jedzeniu trzeba albo popić dużą ilością wody). pij herbatki z majeranku (zalewasz 2 łyżeczki majeranku wodą i zaparzasz 5 min, a potem powoli sobie pijesz), to antybakteryjne i łagodzi wiele dolegliwości, poczytaj w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 828782323
"Zapalenie zatok zazwyczaj przejawia się zatkaniem i wodnisto-śluzowym lub ropnym wyciekiem z nosa, upośledzeniem węchu, ściekaniem wydzieliny po tylnej ścianie gardła. Towarzyszyć mogą takie objawy jak obrzęk powiek, drapanie w gardle, ból głowy i mięśni, ból twarzy lub szczęki oraz gorączka i osłabienie. Ból lub uczucie pełności w zatokach mogą zwiększać się przy ruchach głowy lub przy ucisku chorej zatoki." tylko skad boli zołądek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova vizazanka
ale obawiam sie ze jesli sa wymioty, to niewykluczone, ze juz jest stan dosc ostry, ze tak powiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfgbjvdcbjuff
A ją myślę że to u ciebie zwykle nerwy może bardzo się boisz że jesteś na coś chory.i stąd te dziwne objawy wiem ze goraczke mozna dostać z nerw i te bole zębów oczu to wszystko wyglada mi na napady lekowe postaraj się uspokoić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie nie biore żadnych leków na alergie od ok. pół roku, jak mam ataki astmy to inhalator, a tabletkami nie chciałam sie truc chyba że np mam kontakt z alergenem i mnie "bierze" to wtedy biorę tabletkę. Może macie racje z tymi zatokami... Chociaz to dla mnie naprawde dziwne bo nigdy tego akurat nie miałam. Odżywiam się niestety jak typowa studentka... Spagetti, pizza, ryba. Generalnie smażone itd, chociaż przyznam że od około roku jem sałatki, myslałam że "naprawiam" żołądek. Wkurza mnie to wszystko, miała może któraś z Pań przepukline żołądka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co to jest:O.To może być kilka chorób:O.Ale na mikroby powinien pomóc nadtlenek wodoru:classic_cool:.A na resztę polecam zdrową dietę i czasami głodówki:classic_cool:.Bo to wygląda też na zatrucie:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellenka z okkienka
to nie zoladek to watroba. choc zoladek pewnie tez ale glownie watroba. jak majac astme i alergie mozna jesc gowno?? :o heloł ludzie czy wy macie mózgi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... najważniejsze to sie nie poddawac. Pamiętaj o tym. Skup się teraz na tym aby za wszelka cene dowiedziec sie co ci jest. Jeszcze kiedys bedziesz sie z tego smiala. Tylk sie nie poddawaj. To najwazniejsze. Powiedz sobie: "Musze z tego wyjsc i kropka." Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 828782323
ZAkazenia drozdząkami moga dawac najdziwniejsze objawy w niemal kazdej części orgaznimu" Do najczęściej występujących objawów zakażeń grzybiczych organizmu należą zaburzenia: ośrodkowy układ nerwowy: zaburzenia pamięci, stan chronicznego zmęczenia, ospałość, brak energii, trudności w przyswajaniu wiedzy i w nauce, dezorientacja, zaburzenia równowagi, senność, obniżony nastrój, krytykanctwo, napady lęku, nadpobudliwość psychoruchowa, nerwowość, wybuchowość, niecierpliwość, uporczywe stany depresyjne, depresja maniakalna, bóle i zawroty głowy, niepokój i roztargnienie, przewlekła irytacja, zmienność nastroju, napady paniki, płaczu, brak koncentracji, trudności w skupieniu uwagi, trudności w zapamiętywaniu, zaburzenia snu i bezsenność, chronicznie zły humor, autyzm, choroby psychiczne (w tym schizofrenia), mikroskopijne rozsiane uszkodzenia mózgu, ucisk ponad i za uszami, uczucie opuchnięcia głowy, nadwrażliwość na kosmetyki, substancje chemiczne, dym tytoniowy, perfumy. narząd ruchu: osłabienie i bóle mięśni, skurcze, mrowienie w kończynach, obrzęk ścięgien, uczucie sztywności i bóle stawów, reumatoidalne zapalenie stawów (RZS), obrzęki stawów. przewód pokarmowy: niedowaga lub nadwaga, spękane usta i biały nalot na języku, zapalenie czerwieni wargowej, ciągłe odchrząkiwanie, suchość w ustach i gardle, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, zespół jelita nadwrażliwego, zaparcia lub biegunki, metaliczny smak w ustach, nieokreślone bóle brzucha, burczenie, przelewanie, gazy jelitowe, zaburzenia trawienia, zgaga, swędzenie i pieczenie w okolicy odbytu, czemu towarzyszą śluzowate stolce, żylaki odbytu, mokry odbyt (sączenie wydzieliny), nadwrażliwość i nietolerancja na spożywanie mleka, glutenu - pszenicy i żyta, rozdrażnienie z równoczesną chęcią jedzenia słodkich rzeczy, układ moczowo-płciowy: nawracające niebakteryjne zapalenia pęcherza moczowego i dróg moczowych, parcie na pęcherz moczowy i częste oddawanie moczu, uczucie pieczenia i swędzenia w czasie oddawania moczu, powiększenie i zapalenie prostaty, niepłodność u mężczyzn i kobiet, niechęć do kontaktów seksualnych impotencja, zanik popędu płciowego, zapalenie błony śluzowej macicy, kurcze i bóle w okresie miesiączkowania, napięcie przedmiesiączkowe. sucha, łuszcząca się skóra, obrzęk skóry twarzy (najczęściej poranny), zimne ręce i stopy, obniżona poniżej 36,6 C temperatura ciała, kruche i zabrązowione paznokcie, pokrzywka, pseudołuszczyca, nawracające grzybice skóry, utrata włosów, egzema (wypryski skórne), trądzik, tendencja do pękania naczyń i powstawania siniaków, nieprzyjemny zapach skóry stóp, mysi zapach skóry, mimo częstego mycia, nadmierna potliwość skóry (poty nocne). układ oddechowy: problemy z zatokami szczękowymi oraz czołowymi, poranny obrzęk śluzówki nosa, zapalenia uszu, uczucie zapchanego nosa z ciągłym wyciekaniem gęstej wydzieliny, świąd w nosie, chrypa, pogorszenie głosu, przewlekły suchy kaszel z tendencją do zaostrzania się w zależności od warunków atmosferycznych, poranne wykrztuszanie gęstej, lepkiej wydzieliny, zabarwionej na szaro i brązowo, bóle gardła i podrażnienia krtani, sztywność i uczucie napięcia w klatce piersiowej, częste infekcje bakteryjne i wirusowe, płytki oddech, uczucie braku powietrza, dychawica oskrzelowa (astma), sapanie przy oddychaniu, narząd wzroku: pieczenie i łzawienie spojówek, ciemnie plamki przed oczami (mroczki), zaburzenia widzenia pod postacią rozmazywania się obrazu. układ hormonalny: zaburzenia wydzielania hormonów tarczycy. >>> NATURALNA TERAPIA ZIOŁAMI DLA DZIECI I DOROSŁYCH: GRZYBICA, DROŻDŻYCA, CANDIDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×