Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniedbywanaaaaaaaaaaaaa

zaniedbywane żony

Polecane posty

Gość ggdyudj
Jesteście żałośni. Wszyscy.Tylko seks, seks, seks. A może coś z tym zrobić, a nie od razu skok w bok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
Tak to jest z kobitkami religijnymi.Zwjaj manatki albo postaw ultimatum zebys chociaz mial gwarantowany seks co 2gi dzien bo chlopie po jak cholere ci takie malzenstwo co baba wciaz cie odpycha? I na pismie niech ci to da ,bo wylga sie potem !:) A tak w ogole to mysle ze daj sobiem spokoj z ta osobka.Ty z twoim temperamentem i ona z jej postawa nie rokujecie na udane mazenstwo czy w ogole zwiazek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
A co ma zrobic facet co mu jadra eksploduja a partnerka zaslania sie glowa lub motywacja religijna.? Dal faceta najwazniejszy w zwiazku jest seks.Najwazniejszy! Kobitki jakos tego zrozumiec nie potrafia. Czasem sie trafiaja takie Ladaca co posiadlwszy te wiedza usiluja manipulowac facetem !Tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liar_
Do tej pory wszystkie akcyjki :) były inicjowane przeze mnie.wiem ze ona to lubi, ale.. no własnie nie upomniała sie nigdy o swoje... Musze tez do niej podejsć w pewnei specyficzny sposób dbajac o to żeby nawet na chwilę nie wróciła na ziemię .. wtedy nie mysli i sie nie wycofuje ... Zdarzało sie tak że doszła przede mna i wtedy była już lipa .... Męczy mnie to , to bardziej złozony problem... Ona jest bardzo przywiazana do rodziny, jest religijna .. dla rodziców jest wazna kolejnosć .. i ogólnie jakieś wartości których ja nigdy nie doświadczyłem i nie wyznaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liar_
ogólnie myślę żeby się zerwać na 2 tygodnie. Niech sie nacieszy rodziną. Moze sobie przemysli przez ten czas pewne rzeczy.. Jesteśmy młodzi 29 lat , a czuje sie dosłownie jak w starym małżenstwie. Z innymi kobietkami był ogień sex w pociągu, złapał nas konduktor , Sex w parku pełnym ludzi :). Sex co chwilę i kilka razy pod rząd ... I ogólnie tęsknie za carami na plecach i niepewnością co będzie za chwilę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liar_
Zanim znalazłem ten watek nie zdawałem sobie spray z tego że ktos jeszcze ma taki problem o podłożu religijno konserwatywno-rodzinnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johnzotwocka
juz było tu kilka tematów tego typu - wszyscy się wyżalą i na tym sięto kończy... proponowałbym wymianę kontaktów w celu nawiązania bardziej prywatnej korespondencji dla zainteresowanych... johnzotwocka@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariner
Byc moze religia to wymowka ,znalem bardzo religijne kobiety ktore na widok mezczyzny same nogi rozkladaly. TO ZIMNA KOBIETKA I SZKODA TWOJEGO /WASZEGO CZASU. BEDZIECIE NIESZCZEWSLIWI ZA JAKIS CZAS. Facet potrzebuje ognistego seksu i uczucia ze partnerka podziela z nim te sklonnosci.Rodzi sie wtedy miedzy nimi wiez ,bo przeciez malzenstwo opiera sie na wieziach,wszelkiego rodzjau ale wieziach,czyli cos co laczy. ich psychicznie Seks jest podstwowa wiezia i najprzyjemniejsza.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Art 76
Teraz was rozumiem ze mam to samo, od 6 miesięcy nic i tez mam tego dosyć, jestem z zagłębia może ktoś się odezwie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DarkLordzik
Napisz do mnie darklordzik 69@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Art76
Miałem na myśli jakieś kobiety z okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
A waszym zdaniem sex raz na miesiąc to już jest zaniedbywanie czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynaaa
No właśnie też się pytam czy sex raz w miesiącu to zaniedbywanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytała się "landrynaaa dziś - No właśnie też się pytam czy sex raz w miesiącu to zaniedbywanie? " Dla mnie jest to rzecz niepojęta - raz na miesiąc ? Chyba zakonnica ma to częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Art76
Jeżeli są powody to rozumie,, ale jeżeli nic nie stoi na przeszkodzie to jest dziwne. Tym bardziej że trwa to tak, raz na pół roku i zawsze głupie tłumaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż nie zaniedbywany
Raz w miesiącu... dla większości to bardzo mało, ale są tacy, co byliby zachwyceni, bo normalnie mają jeszcze mniej :P Myślę że problem jest dość złożony. Jeśli jedno będzie prosić (domagać się), a drugie odpowie "dziś nie, bo uprawialiśmy seks 3 tygodnie temu, więc musisz poczekać jeszcze tydzień", wtedy rzeczywiście sytuacja jest chora i trzeba szukać rozwiązania, albo się rozejść. Tylko, że w życiu zazwyczaj tak to nie wygląda. Mam za sobą długie okresy w małżeństwie, kiedy faktycznie "coś" działo się 1-3 razy w miesiącu (a czasem nawet wcale), ale nie z powodu jej odmowy, tylko, po prostu, nie było kiedy i jak - bo dzieci, praca, inne zajęcia, przemęczenie. Jednak zawsze była bliskość, i kiedy w końcu znajdywaliśmy czas i miejsce na ten seks, widziałem, że ona też za tym tęskni. Teraz się trochę poprawiło (dzieci rosną) więc jesteśmy na poziomie 8-10 razy na miesiąc, wiem że spokojnie mógłbym mieć więcej, ale nie narzekam. Najważniejsze, że po (...)nastu latach namiętność nie wygasa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynaaa
Faceci też się wykręcają bólem głowy...a potem jest żal że żona zdradziła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mąż nie zaniedbywany
Najważniejsze to szanować się, dbać o siebie nawzajem i o to, żeby przez głupotę czy zaniedbanie nie zrazić partnera do siebie. Bywa to trudne i wymaga szczypty dojrzałości, ale nie przekracza możliwości normalnego człowieka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaniedbywany mąż z Warszawy z chęcią pozna żonę w podobnej sytuacji. Ja 35l. kudram@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Art76
Landrynaaa tu masz rację, tak jest ze mną tylko to nie ja się migam. Ponadto rozumiem ból głowy raz, drugi ale non stop jakaś wymówka to już za dużo. Ja też mam prawo do szczęścia i odrobiny przyjemności.A moja żona to jak ten "pies sąsiada " sama nie weźmie i drugiej też nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Art76
Widzę że Panie raczej nie są zainteresowane tym tematem, a mogło być tak pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz to zawsze tak zrobi ze ja mam zawsze pierwsza szczytowanie potem on.Zaczyna od wspanialej minetki doprowadzajac czesto do orgazmu.Potem seks dopochwowy i ja koncze lodzikiem czasami tak dlugo az drugi raz ma wytrysk.Jest wielkim grzechem niezaspokoic kobiete tak mowi maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon37
A jest jakaś pani z pol wlkp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Art76
To twój mąż jest szczesciarzem. Każdy by tak chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość landrynaaa
Art76 A o czym tu dyskutować? O tym czego nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon37
jest chętna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała i co z tego
GoścOn37 napiszesz na @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon37
Mała podaj @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała i co z tego
nina.so@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorg24
Poznam dojrzała zaniedbywa mezatke są chetne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×