Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tickerfactory

5 KG W 36 DNI!!!!!!!! ZAPRASZAM!!!!!!

Polecane posty

Gość tickerfactory

to tylko 36 dni Pomyslcie ze 1 lutego bedziecie chudsze o 5 kg. Wypada 1 kg tygodniowo czyli bez wycienczania organizmu itp. Ja zamierzam ograniczac jedzenie o 1000 kcal i zaczac cwiczyc Przyłączy się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tickerfactory
no nie wierze ze zadna nie chce schudnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminowa tajemnica
a ja chetnie sie przylacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminowa tajemnica
bedziesz cwiczy w domu czy w klubie? Ja na diecie jestem od wczoraj i planuje lacznie tak z 5-6 kg zrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tickerfactory
w domu mam troche plyt ale najwazniejsze to robic brzuszki bo po ciazy mam tragiczny brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak by było 50
to może ktoś by się skusil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moijvpvv
"zamierzam ograniczać jedzenie o 1000 kalorii" - kpiny , dziecko, kpiny, chyba miało być "do 1000 kalorii" ? Sorry, ale jełśi żresz 4000 - 5000 kalorii dziennie, to ograniczenie o 1000 nic ci nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tickerfactory
moje zapotrzebowanie to ponad 3000 kcal mam zamiar jesc ponizej 2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość venge.
i tak nie schudniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tickerfactory
założymy sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffffffffffffffffffffffff
3000tys kalorii? to jesteś górnikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwrrr
Wystarczy, ze jest wysoka, ciezka kobieta uprawiajaca srednio intensywna aktywnosc fizyczna. 2000 kcal to moze byc bardzo dobra ilosc dla takiej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tickerfactory
mam dac Wam okladne wyliczenia? nie rozumiem przeliczylam to dokladnie wg tabel dodatkowo karmie moje 7 miesieczne dziecko piersia wiec to tez podnosi limit kalorii wczorajszy dzien poszedl super :) jasminowa tajemnica, jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpetowa dama
Wtstarczy że podasz nam wzrost, wagę i formę aktywności fizycznej. Mi też się nie chce wierzyć w trzy tysiące kcal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy karmieniu piersią, jeśli przytyłaś w ciąży tyle ile można czyli 9 max 12 kg wszystko powinno ładnie zejść i wrócić do normy. Nie można wprowadzać diet, bo stracisz pokarm. Lekkie ćwiczenia, spacery i ograniczenie słodyczy i nadmiernej ilości tłuszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tickerfactory
bym musiala sie glodzic zeby stracic pokarm wczesniej bylam na diecie "nic nie moge jesc bo wszystko mala uczula" przez 1,5 miesiaca i pokarmu bylo w brod http://www.exrx.net/Calculators/CalRequire.html korzystam z tej strony wpisuje swoje dane i wychodzi mi 2700 kcal 1450 BMR a 1250 aktywnosc fizyczna (mam dwojke malych dzieci wiec rzadko czas zeby usiasc) na KP przyjmuje sie dodatkowe 400-500 kcal w sumie to nie wiem po co to pisze bo zaraz sie dowiem ze pewnie nie umiem danych wpisywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tickerfactory
jestem sama? minely juz 3 dni jest dobrze jeszcze tylko 33 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpetowa dama
Zważ się i powiedz jakie masz efekty. Wlazłam na ten Twój kalkulator i przyznam, że nie zawyża ilości kcal (a nawet zaniża). Jakbym jadła proponowaną przez niego ilość kalorii to bym chyba umarła z głodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tickerfactory
chcialam sie zwazyc dopiero po tygodniu ale ok na wadze 0,7 kg mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpetowa dama
Czyli działa ;) Życzę zatem powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co pokazuje waga po tak krótkim okresie czasu to oszustwo, więc nie ma się co cieszyć tak od razu. Ważymy się co tydzień, zawsze w takim samym stanie fizjologicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpetowa dama
Ale kiedy problematyczna jest ilość przyjmowanych kcal - lepiej sprawdzić wcześniej niż później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie daje miarodajnego wyniku, ani w jedną ani w drugą stronę. Równie dobrze te 0,7 kilo to może być mniej wody, mniej pokarmu, bez śniadania lub obiadu. Nie ma co oszukiwać samej siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tickerfactory
dlatego pisalam ze chcialam sie zwazyc po tygodniu zawsze sie waze rano, po wysikaniu, bez ciuchow dzis juz po sniadaniu ale lekkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tickerfactory
nadal prowadze diete chociaz w sylwestra przekroczylam limit o jakies 300 kcal jutro w koncu wazenie po tygodniu trzymania diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też sie przyłącze:) od dziś... a jak wygladaja wasze posiłki w ciągu dnia ..bo ja nie wiem ile jeść ;P ... waże 64kg a chcce tak 58 ważyć:P ..no i brzuch po ciaży:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×