Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunia987

kobiety, które lubią obroże i smycze

Polecane posty

Gość Wadi.
Witam , jak nastrój ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi.
Mój nastrój jest ok jeszcze tylko trochę słonka za oknem by się przydało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi.
;-) widzę że często mam podobne zdanie jak ty wszak najistotniejszą jest pogoda ducha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunia987 literkowy, ja się zaczynam o ciebie naprawdę niepokoić... to, co tutaj uskuteczniasz, te podszywy twoje...to zaczyna być przerażające.... Przerażające jest to że ty nadal myślisz że obi myślicie że pomarańcze to ja i mam kilkaset nicków by z WAMI pisać skoro, uważam was za dwie zjebane IDIOTKI :o:o:o. Namierzasz mnie po IP że masz pewność:D:D pewnie nawet nie wiesz co to:o:o. Forum pełne jest ludzi którzy mogą tu na waszym szicie pisać i mają polewkę i tych waszych podejrzeń. 🖐️ A uważałem was za inteligentne osoby :o:o. Mam na was Wyjebane kretynki :o:o:o zajrzę jeszcze kiedyś się pośmiać . Sunia987 uprzedzając twój zjebany tekst:D:D oddycham i jestem spokojny:D:D🖐️ dzięki za dawkę uśmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunia987 :o Pfff Nie przypadek mam wolną chwilę , zajrzałem zobaczyć co piszecie, byłem pewny w 70% że uważacie że tu przesiaduje i piszę z wami pod pomarańczami:D:D . Jak widać trafne były moje przeczucia co całkowicie zatraciło moją wiarę w to że jesteście chociaż odrobinę mądrzejsze od tego desperata horrorman :o:o . Żegnam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia987 Wymyślaj :o:o:D:D:D:D 🖐️ Nie widzę sensu pisania z idiotką :o ciekawe ilu jeszcze pomarańczowych /czarnych uznasz za mnie?. Kto tu jest szalony :o:o masz schizy . Szukaj sobie kogoś na forum skoro jesteś aż tak zdesperowana :o. Ja nigdy nie szukałem i nie szukam przez portale forum albo czaty.Ogarnij się :o powodzenia w poszukiwaniach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi.
Widzę suniu że niezbyt przyjemnie czasem tu się robi . A jak chodzi o podobieństwa to chyba mam co do jednego to pewność ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia987 pod pomarańczkami też piszesz?:o:o:D Popatrz jak to łatwo tak Pi3rdolić . Jakoś szczególnego zainteresowania tym topikiem nie ma, nudzi ci się w pracy nie masz z kim pisać :o. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi.
Mam nadzieję suniu iż twoje milczenie podyktowane jest tylko nawałem obowiązków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam trochę popracować;-) dlaczego nieprzyjemnie się robi? nie, to nie tak, po prostu niektórzy muszą sobie ulżyć, a jeżeli mogą tylko tutaj, tylko na tym forum, to cóż poradzić...niech im się zrobi lepiej;-) trzeba być dobrym i wyrozumiałym dla innych...pomagać im, jeżeli to możliwe...więc staram się literkowemu pomóc :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi.
Właśnie widzę :-) mnie trochę razi to gdy ktoś używa wulgaryzmów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nawet bardzo razi ale mam wrażenie, że niektórzy tylko tutaj mogą sobie na to pozwolić, bo w realu to pewnie zahukane ofermy...więc niech sobie używają...zawsze czytam z pewnym niedowierzaniem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi.
Może i tak ale wtedy robi się mało przyjemnie , przynajmniej ja tak zaczynam wtedy to odbierać a może ja zbyt poważnie do tego podchodzę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twoje podejście jest jak najbardziej prawidłowe mnie się w takiej sytuacji najczęściej już nie chce pisać... ale i takie matołki jak literkowy muszą się wszędzie pojawić i pobrudzić;-) już w poprzednim wpisie chciałam cię zapytać, o jakim kolejnym podobieństwie wspominałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi.
Hmm , to ja wspomniałem ? to ty powiedziałas że mamy ich chyba więcej a ja tobie tylko przytaknąłem :-) co miałaś na myśli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monolog prowadzicie
żal,ubliżać komuś tylko potraficie, matołki a prezentujecie dno nie potraficie życia zmienić by nudnee nie było:P :) " Forumowicze "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję sprawdzić definicję "monologu"...matołku;-) prowadzimy rozmowę...też sobie sprawdź definicję na wszelki wypadek, może Ci się przydać kiedyś wadi, chyba się trochę z tymi podobieństwami zamotaliśmy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wadi.
Mam nadzieję że nie ;-) . Znikam do wieczora , miło było poklikać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .wadi.
Ja jestem ale chyba za późno . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .wadi.
Ja jestem ale chyba za późno . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .wadi.
Na rozmowę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ciekawą rozmowę nigdy nie jest za późno...moim skromnym zdaniem przynajmniej;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×