Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunia987

kobiety, które lubią obroże i smycze

Polecane posty

zbita...w końcu jakieś obowiązki domowe jakieś posiadam i wywiązywać się muszę.... ale jestem, jestem...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i masz rację...z tym, że nie tyle nastrój, co zamieszanie;-) jak tam dzień minął?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowicie.................... ale też myślałam o Tobie..........................................................................................................................................................................................................;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUrnyStefan
wygoniłyście faceta i nie macie komu dupy nadstawić :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUrnyStefan
jednak kobiety nie są samowystarczalne tylko sie kreuja na takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUrnyStefan
:D:D o co kaman proste jest jebać wam sie chce, dziury was swędzą a chłopa brak nie ma kto wam przeorac otworów dlatego siedzicie na kafeterii i czekacie na cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki cud!!!!??????? o czym Ty pitolisz????????jakiś mało rozumny jesteś czy tematu topiku nie widziałeś? sunia......jakiś bonzo się trafil........łosz matko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUrnyStefan
Brak wam chłopa i sie w głowach pierdoli, tak czytalem chcecie w szmycy jak suki chodzic i lizac jaja swemu panu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny niezrównoważony, a takich obawiać się należy!..... ja tam myślę jurny, że ty nie masz gdzie podziałać i tutaj się "realizujesz"... jak będziesz wulgarny to będziesz taki szalenie męski...przynajmniej tutaj...co? bo w realu to pewnie tak nie bardzo?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUrnyStefan
a wam porządne jebanie w temacie widze wyruchac was trzeba bo wam sie pierdoli rzesza desperatek z zapchanym kominem:D:D:D:D otwierajcie paszcze dam wam do dzioba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziób to może Ty masz...spójrz w luterencjo.....chyba ,że Cię oklamuje...;) ja mam usta.i nie będę ich otwierać bez potrzeby-a w stosunku do Ciebie takowej nie posiadam:D:D:D...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUrnyStefan
bo tu ust nie otwierasz nie "mówisz" tylko piszesz tępa cipo, a na codzień do japy i tak bierzecie bo do lachy si lęgłyście ciągnąć fallusa to wam najlepiej wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu.... Ty taki desperacik jesteś i sądzisz,że pisząc tego typu wulgaryzmy mnie zdenerwujesz?....................... oj.... nie bierze mnie to......przykro mi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUrny Stefan
co mnie to obchodzi czy sie zdenerwujesz. taki fakt Lepiej ci robienie gały wychodzi niż znalezienie kogoś tutaj:D zakupy chcesz komus nosic jak debilka otwieraj ryjoka mój fallus nadchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbita, daj spokój, naprawdę nie masz poczucia misji?! może jurny stefan tylko tak jest w stanie podniecić i potem skończyć w domowym zaciszu?... niech sobie pisze...i działa...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunia..Kochana Ty Moja............ piszę by szybciej skończyl....przestanie szybciej te brednie pisać;) a Ty będziesz dla mnie:P.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×