Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunia987

kobiety, które lubią obroże i smycze

Polecane posty

rany, ale mi schlebiacie...Prezesowa...;-) no chyba w rewanżu muszę was kochani na jakąś dobrą kawkę zaprosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też wolę czarną... więc czujcie się zaproszeni;-) jak już sobie poradzicie z ciśnieniem i ssaniem....świntuchy, znowu mnie w tych rozważaniach pomijacie... ale tak to już ze zbitą jest...samolubek mały, wszystko zagarnia dla siebie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze ja muszę wyjść!!!!!!!!!!!!!!!!!w TAKIM MOMENCIE.................... będę póżniej-wieczorkiem:) sunia jeśli dasz radę ok19 będzie słodko:P...... buziolki..............gdzie kto chce....a co tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czułam się tak pominięta w czasie waszej gorącej wymiany postów ze zbitą, że teraz to chyba będę mieć focha;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty mówisz. nawet letnio nie było ;-) no coś ty nie fochuj się. może jakoś ci to wynagrodze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
veee, ja oczywiście pilnie pracuję... i też mam podzielną uwagę;-) dexter, no nie wiem jak mógłbyś mi to wynagrodzić, naprawdę nie wiem...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Gdańsku na dworcu w seksshopie siedzi taka przysadzista pani w okularach w wieku przedemerytalnym, w okularach :D Korciło mnie niedawno żeby poudawać zboka i wypytać ją, który z prezentowanych na wystawie sztucznych penisów by mogła polecić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ww tym temacie to wiele :D:D:D nie bede cie tu pytać bo suni bysmy topik złagodzili :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popracować muszę i tylko zerknąć tutaj mogę, więc spokojnie piszcie, chociaż sobie poczytam...po różnych topikach szukać was nie będę przecież...a trochę rozrywki mi się w końcu należy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sunia................. ale mam dziś dzień....... tak mnie nosi................................................och!bat by mi się dziś przydal na tylek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumowy Joe
Witam. Czarno ''to'' widze... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumowy Joe
Nie oto chodzi. :-). Wszedzie jest czarno, tylko ja pomaranczowy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w stanie zrozumieć dwa pierwsze powody, co do trzeciego to już to sobie kiedyś wyjaśniłyśmy;-) a co z twoim mężczyzną?nie może 'pomóc"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×