Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sunia987

kobiety, które lubią obroże i smycze

Polecane posty

sunia... no taki kurwa pech ze go akurat nie ma......................... ale cóż!spróbuję to przeżyć jakoś.... G J wiem,że o to Ci chodziło:D:D:D...ale kontekściki zawsze dobre są....kiedy mogą być:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumowy Joe
Oczywiscie, ze ja, przeciez widac, ze z gumy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę coś ze sobą zrobić............................bo łoszaleję................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................:P:P:P:P:P:P....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gumowy Joe
Najlepiej wejdź z siebie, będziesz miała towarzystwo:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlody war
Witam. mam 18 lat nocowałem u ciotki... leżałem w łóżku z laptopem mojej ciotki i zobaczyłem jej zdjęcia w pończochach, szpilkach i stringach... od razu mi stanął... zacząłem się masturbować, byłem bardzo podniecony bo kręciły mnie starsze kobiety(i kręcą nadal nagle weszła ciotka... kicha na maksa;/ nie wiedziałem co mam zrobić w ręku trzymałem swojego kutasa ciotka patrzyła się na mnie i po chwili wyszła, przyszła za jakieś 5 minut w pończochach... heh to było jak jakiś sen i nie mogłem w to uwierzyć... byłem w 7 niebie wydymałem ciotkę... spuściłem się jej na cycuszki. rano poprosiła mnie żebym zachował to w tajemnicy, przeprosiła i powiedziała, że żałuje tego i nie powinna tego robić ale nie mogła się powstrzymać... głupio mi było i nie nocowałem od tamtej pory u niej... szkoda... uwielbiam starsze kobiety... ich cipki mmm... Ona nie wie ,że po kryjomu zrobiłem jej filmik jak dotykam jej cipeczki gdy spała macie tutaj, troche słaba jakość ale co film to film ;) http://panato.pl/c2c5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich;-) młody....dobrze, że za marzenia nie wsadzają do więzienia, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To była reklama :o:o .......
Czy kiedy w tv leci,reklama proszku do pieczenia też z nią rozmawiacie?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma jak.... a robotki ręczne to ostateczność... twoje ssanie i moje ciśnienie mogłoby stworzyć miesznke wybuchowa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak milo ;-) też poczułem poruszenie ;-) chętnie bym się przeniósł na maila ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę tu też pofantazjować.................. ....jak na przykład spotykam Cię idąc chodnikiem...nie wiem nic o Tobie...ale Twoje spojrzenie i moje spotykają się....i nie potrzebujemy nawet pół słówka by wiedzieć o czym myślimy oboje.....podchodzisz,przyciągasz do siebie i całujesz tak namiętnie na zachętę,że kolana się uginają..................................................... odwracasz się nagle i każesz iść za sobą i nie odzywać się.............wchodzisz w pierwszą napotkaną bramę.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×