Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Czekam na jakiś świeży post. Póki co nic nie naskrobała więc nic nowego nie przekażę. Jakiś martwy okres się zaczął. Widzę, że były miesiące gdzie zamieściła nawet po 400 postów miesięcznie więc po kilkadziesiąt dziennie, a są gdzie tylko jest 1 post. Ostatnio coś mało pisze, ale może coś się zmieni. Chcę zaznaczyć, że oglądamy ją dopiero drugi tydzień więc póki zauważymy jakiś rozwój sytuacji mogą minąć miesiące. Nie wiem czy będę nadal aktywna za jakiś czas, ale póki co nie odpuszczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że powoli przesuwa się na prawą stronę pokoju z dnia na dzień coraz mocniej tam ją ciągnie. Ale po za tym nic szczególnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hilnini - jak dla mnie to bardzo sie przydajesz :D a gdzie jest cos o niej po angielsku, nie widzialam za duzo, tylko tą strone o niej na bodajze tumbrl, ale tam tylko ludzie zadaja pytania, a koles prowadzacy mało co wie. Ja znam bardzo dobrze angielski, moge poczytac. A jak tlumaczysz tego, bloga, tlumaczem google? jak to sie wlacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie,to wieszaki a nie kable:D Ale i tak nic nie widze na tym drugim zdjeciu, pudla,stol(to chyba ten zielony, ale jakos strasznie wysoki?? jakos nie moge sobie tego wszytskiego poukladac przestrzennie w glowie, moglaby wziac kamere i sie przejsc po chalupie z nią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjsfnjk
obserwujecie odbicia lustrzane w jej laptopie? obudowa częściowo odbija. ciągle coś się rusza w tym "lustrze", czy to tylko skutek ruchów rąk Chipi na klawiaturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setna strona, moze za pare lat bedą nas wspominac tak jak topik o swedzacej mamcicy i o pudelku ktorego porwal jaszczomb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia345
ja jutro do niej jadę mam z 50 km, powaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podejrzewam, że za parę lat jak my już wszyscy zapomnimy o sprawię nagle ktoś podbije temat my sobie przypomnimy, klikniemy w kamerkę, a chip chan nadal tam będzie siedziała... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co....mi komp zamulal od paru dni zapomnialam ze nie wgralam na niego zadnego antywirusa i dzis instaluje avasta ktory wykryl trojany i inne gowna zainfekowanyvh ok 300 plikow ale juz wszystko usunelam i jest ok Nie wiem czy to sprawka Chipi czy co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..Malgy..
chyba śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rghdrg
a gdzie glowni gospodarze aniol i podgladacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia Lampa
"kkjsfnjk obserwujecie odbicia lustrzane w jej laptopie? obudowa częściowo odbija. ciągle coś się rusza w tym "lustrze", czy to tylko skutek ruchów rąk Chipi na klawiaturze?" Pełna zgoda!Ja też z czasem zauważam coraz więcej intrygujących mnie detali.Między innymi chodzi o ruch jaki uchwycić się da w odbiciu gładkiej płaszczyzny. W tym wypadku laptopa.Co więcej zauważyłem też iż ruch ów ma charakter rytmiczny niejako coś rusza się w PRZÓD i w TYŁ. Co to może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fragment z terminatora
Co to kur.... jest?Co tu się kur.... dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rahatukum
Czy zdarza wam się też monitorować siebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Car ton
Hej Gooroole nie bijta sie! Ma dziewcyna dwa warkocze-podzielita się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z jej twittera The Korean cop P shoot me mind weapon after make me unconscious. I sleep inside the metal cabinet to avoid electric wave but it doesn't work ---------------------------------- Please help! My legs are rotting. I got Might lose my legs Pictures of rottig legs here(nie dziala zdjecie) ------------------------------------------------------- Park Sang-Man lives 89-25 Yonhi-dong, Seoul, Korea, deceived by Korean cop P, he doesn't want to witness. He doesn't know he is deceived (on jest niby swiadkiem tego,co robil jej policjant) ------------------------------------ Czyli nie spodziewalabym sie przelomu zadnego, jej tweety są z 2009 roku i juz wtedy podawala linki do kamer, czyli zyje tak od 2009 co najmniej...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozodój
Podglądacze! Nie bijta się!Ma tu "chipi"sześć kartonów-podzielita się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chip-chan-fan[no login]
I'm possesed by Demon name's "chipi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chip-chan-fan[no login]
I'm possesed by Demon name's "chipi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łubudobu trans
Sznurki??Nie zauważyliście,że to jest w ogóle mistyfikacja? Nie zauważyliście,że chipi jest sterowana sznurkami?? Pytanie tylko kto za nie pociąga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoho, nawet nie nazwe cie "podszywem" bo bycie podszywem na kafe to nobilitacja, ale poradze ci jedno, kolego o 3 posty wyzej - najpierw naucz sie angielskiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×