Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Chan-ka wiedzialam ze jeszcze tu wrócisz :D :D :D Ja chodze spac tak 2-2.30 bo dopiero jak dzieci zasną to z mezem mamy czas dla siebie.Ja wtedy biore prysznic,jem dwie kolacje,poprzytulam sie do męża,posiedze przed laptopem...I ani czlowiek sie nie obejrzy a tu juz 2-ga w nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój psiak też gazuje, zwykle unosi sie nad nim chmura metanu, zwłaszcza gdy targają nim silne emocje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty daj sobie spokój z ta Chipka 😠Ona jest nudna,nic ciekawego sie tam nie dzieje.Ona chyba nawet skarpetek nie zmienia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze płacą to można siedzieć ;) Ja bym tak nie mogła bo ja jestem z tych ruchliwych i dla mnie siedzenie w jednym miejscu przez pare godzin jest niewykonalne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwolę sobie na własnym przykładzie napisać: jedni narzekają, że sa sami, inni narzekają, że sa z kimś. Wszystko ma swój urok i czas, samotnośc również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
catalina90 samotność,owszem ma swoje uroki ale nie na dłuższa metę.człowiek jest stworzony do tego żeby żyć z innymi.Jestesmy gatunkiem stadnym a wiec samemu jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podgladacz ale Ty jestes samotny w sensie ze jestes sam a tak nie może być 😠Może Cie umówię na kawę z jakąś moja fajną koleżanką?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×