Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Podglądacz no własnie te jej włosy wygladają na umyte wiec sie nie czepiam ale to ubranie przeecież nosi na okragło więc na pewno fiołkami nie pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Anna ty chyba też za mężem już bardzo tęsknisz hahahaha Nie szalej mi tutaj bo ja mam twojego męża numer telefonu ale nie rób mu awantury :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podglądacz to nie Anioł całkiem inaczej pisze, ale za to assderka to Anioł albo anioł to assderka dokladnie taki sam styl pisania :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podgladacz - za młodu ???? a teraz coś ty stary jest ? weź nas nie dobijaj :/ ja się tam młodo czuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podgladacz napisales ze jestes po 30tce a teraz ze za młodu flirtowałeś.To ile mas zteraz lat?60??? Chan-ka bardzo tesknie i to nie za seksem tylko za takim normalnym przytuleniem przed snem :( Przez tydzien tuliłam sie do maluchów.mam nadzieje ze nie beda protestowały jak jutro wróca do swojego łóżka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podglądacz chipi (reaktywacja) przepraszam ze napisałam cieć :( Jestem ochroniarzem ;) I zadna praca nie hańbi!Pamietaj o tym 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podglądacz chipi (reaktywacja)-widocznie za słabo sie starsz i dlatego jeste sam ;) Widzisz,ja proponuje Tobie flirt a TY nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz ty tęsknisz za mężem, za przytuleniem a mój siedzi na jednym laptopie na dole ja sobie tutaj na górze i nawet nie ma zamiaru mnie przytulić a jest pod ręką :/ więc też bym go gdzieś wysłała na trochę żeby sie stesknił :P Wstyd się przyznać ale moja najmłodsza córeczka jeszcze z nami śpi :) wiem, wiem co ludzie sądzą na ten temat ale ja nie mam serca jej wygonić od nas, po za tym to moje ostatnie dziecko więc niech sobie jeszcze pośpi z mamusią :( aaa czasami jak mi się nie chce waiadomo czego to ona jest taką barierą że nie muszę się wykręcać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odciąłem się od kobiet jakiś czas temu, nie staram się, nie chcę, nie zamierzam nikogo poznawać. Piszę zupełnie szczerze, może dlategonzainteresowałem się tak tematem chip chan, bo czuję z nią jakiś związek, podobnie zyję tyle że ja pracuję ale w pracy też non stop internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podgladacz- bogaty budynek powiadasz :P zaprosił byś kolezanki na jakąś imprę, poszalejemy trochę i do domów się rozejdziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odciąłem się od kobiet jakiś czas temu, nie staram się, nie chcę, nie zamierzam nikogo poznawać. Piszę zupełnie szczerze, może dlategonzainteresowałem się tak tematem chip chan, bo czuję z nią jakiś związek, podobnie zyję tyle że ja pracuję ale w pracy też non stop internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh to zaproś nas jako koleżanki ja też umię sobie zrobić skośne oczy :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odciąłem się od kobiet jakiś czas temu, nie staram się, nie chcę, nie zamierzam nikogo poznawać. Piszę zupełnie szczerze, może dlatego zainteresowałem się tak tematem chip chan, bo czuję z nią jakiś związek, podobnie zyję tyle że ja pracuję ale w pracy też non stop internet, wracam do domu i internet, może ja mam verichip też wszczepiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chan-ka moja najmłodsza (dwa lata) tez czesto śpi z nami,bo jak zasnie u nas w łóżku to nie mam serca jej wynosić. Co do męża to mój jest typem pieszczocha-ciagle by mnie przytulał,dotykał co mnie nieraz irytuje ;)Ale jak jutro wróci to dam mu sie bez protestów podotykać :P podgladacz nie możesz w wieku 30 lat zyc jak emeryt,który juz w szystko w swoim życiu przeżył tylko baw sie,poznawaj ludzi.Zycie jest za krótkie żeby sie nad soba użalać,jaki to ja biedny itp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm., taki typ samotnika się z Ciebie zrobił. Ja w Irlandii w chwili obecnej mieszkam więc nici z imprezki bo nie mam awionetki :( ale może kiedyś wpadniemy :D:D:D zrobimy chipi party hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna- moja najmłodsza córcia ma 3 latka. też nie mam serca jej przenosić, a po za tum ja tak lubię jak ona kolo mnie śpi. aaa znów jak ją przeniosę to i tak do nas przydrepta w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×