Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Na pierwszej stronie masz opis. No i jest tutaj specjalista, łatwo poznać po nicku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frdsds
nie wiem, ale temat jest i chipce, a Wy romanse tutaj odprawiacie. A topik o chipce i tak juz umarl, bo weszlo romansidlo. Wiec sobie zalozce inny temat, bo ja was zglaszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł nie odpisałam ci dlatego iż wiem że takie rozmowy nie mają końca i nie prowadzą do niczego dobrego. Skoro chcesz się faktycznie dowiedzieć czegoś na ten temat to taj jak ci napisałam, poczytaj sobie, a znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Wyczułam w twoim pytaniu prowokacje i dlatego zareagowałam jak zareagowałam. Znając twoje możliwości które przedstawiasz na tym forum stwierdziłam że nie ma sensu ci czegokolwiek tłumaczyć. Pewnie gdyby zapytał mnie o to samo podgladacz czy Anna to rozmowa potoczyłaby się całkiem inaczej. Aaa pewnie że cię nie znam, bo skąd ja mam wiedzieć kto tak na prawdę siedzi po drugiej stronie, może tak jak napisałam facet z małym ptaszkiem, a może zakompleksiona kobieta obrzucająca inne wyzwiskami. Niczego tutaj nie można być pewnym. Sam sobie zapracowałeś na to w jaki sposób postrzegają cię inne osoby, skoro chcesz być traktowany poważnie to może warto zastanowić się nad tym co sobą reprezentujesz. Piaskownica to raczej twoje miejsce zabaw, wnioskując po poziomie twojego pisania. Nie wiem kim jesteś i skąd przybywasz i nie interesuje mnie to. Ktoś kto rzuca na prawo i lewo sukami jest dla mnie zerem. Bardziej zrozumiałabym gdyby tak do mnie napisała kobieta, więc może lepiej nie nazywaj się mężczyzną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frdsds - jak ja Ci zarz zgłosze temat do usunieci to zapomnisz kolego jak sie nazywasz 😠Boli Cie ze fajnie sobie tutaj rozmawiamy?To przyłącz sie do nas,zapraszamy ;)daj znac kiedy masz zamiar do nas sie przyłączyc to z Chan-ką upieczemy wielki bochen chleba na przywitanie :P A tak wogóle to dzień dobry 🖐️ Cos źle sie dzisiaj czuję :(mam od rana takie dziwne uczucie jakby mi serce biło za wolno :OMoze to skutek cisnienia?Nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhh co za.monolog myslalem.ze ksiazke napiszesz zawiodlem.sie nie.tylko.prowokuje.w.tym.przypadkh.wystarczylo.odpowiedziec na moje pytanie.i.nie.bylo.by.tej calej.idylli ktora.ty.zaczelas.bo sie.przestraszylas.prowokacji.w.moim stylu ja.caly czas mialem pokojowe.zamiary ty zaczelac wiec.przestan mi tu.walic umoralniania bo z wieloma.osobami.mam dobry kontakt nie.pouczaj tylko.wyciagnij.wnioski co zle.zrobilas.i.kto.zaczal ty moja jadowita.sukoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anioł- Tylko po co ci ma coś tłumaczyć jakaś durna chanka skoro dla ciebie dietetyk i lekarz to Bogowie ? Ja nie jestem w stanie (w twoim mniemaniu) ich przebić. Anna 🖐️ :D Ja tylko przelotem, zaglądnę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felikxxxx
hahahahahahahahahah aniło stroz rozjebał system, mam dobre kontatkty na tym forum ale chyba sama ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz nawet moja 2latka chodzi i non stop mówi-alegrija ;)Cały dom "zarażam" tą piosenka ;) A co do Dżemu to rzeczywiscie mozna popaśc w depresje sluchając ich piosenki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet chciałam nicka zmienić pod wpływem tek piosenki na Alegria ale zajęty jest :-o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podgladacz właśnie miałam sie pytac co znaczy słowo "alegria" :)A w sumie po jakiemu ona spiewa - po angielsku i po jakiemu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to seeee założymy nowy :D Dawajcie propozycję jak go nazwiemy :) UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie? reaktywacja ? :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×