Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

Jestem :)Znajac zycie Was juz pewnie nie ma :( Podglądacz jak Ty to robisz ze kedy jestes to jest i Chan-ka i gruchacie sobie jak dwa gołąbki ?😭 Ze mna nikt tak nie gruchaaaaaaa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzicie,jak ja jestem to Was nie ma a jak jest jedno z Was to zaraz jest i drugie 😭Czuje sie wyobcowanaaaaa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jak będzie niegrzeczny to pokaże mu chipkę może się wciagnie i bedzie ogladał i popisze z wami na kafe " O Matko!Chn-ka ja za pierwszym razem jak to przeczytalam to zrobilam wieeeeelkie oczy :D :D :D Zamiast "chipke" przeczytałam "cipke" :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podgladacz Ty mi zawsze albo machasz łapką albo śmiejesz sie szeroko że aż ósemki Twoje widać :( Konwersacji nie prowdzisz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to ja się czasem nie odzywam i udaję, że mnie nie ma, bo nie chcę by wyszło, że przegrywam życie na kafeee 😭 ale to przez Ciebie anna zuzanna i przez chan-kę, a głównie przez chipi, bo od niej się zaczęło cóż, nie mam tv, dzieci do pilnowania, żony więc zakładka z kafetełe wciąż otwarta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sprzatam,gotuję,wycieram dupki ,zasmarkane nosy i w miedzyczasie patrze czy cos sie ruszyło w naszym topiku ;) Dzis dzien jest tak spiacy że szok.U nas jest osiem stopni na plusie i dlatego ja sie czuje taka skapciała. Co do mojego serca to juz wiem ze ta moja choroba tkwiła w głowie,bo od wczoraj,gdy zrobiłam te ekg-objawy ustapiły :PCzyżbym była hipochondryczką?Hmmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ide juz bo za dużo zaczynam zrzedzić...normalnie jak stara baba...jak kobieta po 35 roku zycia.... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja powinno leczyc,to nie jest normalne. A co ona robi tam za kartonami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam Tarja ,anie Taria:) A to ze względu na moja ulubiona wokalistkę Tarje Turunen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojrzałam pierwszy raz od dłuzszego czasu na Chipke i rzeczywiscie cos postarzała sie biedaczka.Wyglada nieciekawie. Podgladacz ona dalej Cie tak intryguje czy patrzysz na nia juz z przyzwyczajenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sledze jej tez solowa kariere;) I stary Nightwish uwielbiam,choc nowy tez jest calkiem ok. A wracajac do naszej koreanki nie rozumiem jaki ma cel w tym co robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×