Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kierrah

UWAGA! słyszeliście o tej dziewczynie?

Polecane posty

a moze to jej sposob na zarobek - tam,gdzie sa kamery ma tez reklamy, nie musi wychodzic bo my pracujemy na nia :P Nie wiem czy to mozliwe,ale moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
ciekawe ile tak bd spala;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eterrereyyte
pewnie dlugo, może do (naszego) rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipachan
Cała ta maskarada zafundowana amerykańskim półgłówkom [z których zresztą zwyczajowo przełażą wszystkie "umysłowe choroby"na tych "europejskich"]skończy się jak ta pieprznięta lala będzie musiała wybyć do wc i postawić klocka albo do pokoju wpadnie stara z lekarzem lub trzeba będzie zrobić zakupy.Wszystko w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak potrafi
dla amerykańskich i europejskich półgłówków na czas srania i zakupów wstawi się scenę śpiącej królewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skad masz info ze nikogo u niej nie bylo i nie stawia klockow? jakbys sie troche zinteresowal/a, to bys wiedziala, ze mozna ja ogladac od sierpnia, wiec klockow nastawiala sporo, ba, nawet wychodzi na miasto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak potrafi
i co pokazują jak stawia klocka ? a można przewijać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie słyszałam o niej wcześniej, a teraz, jak to oglądam, to wydaje mi się trochę hm... dziwne, straszne. O co tu w ogóle chodzi? Wiem, że żółtki i różne inne kitajce mają poprzestawiane w głowach, ale żeby od sierpnia dać się tak wykorzystywać? Do mnie bardziej przemawia opcja, że ona jest chora umysłowo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r65r65
Ale czy ona nie ma żadnej rodziny? I przede wszystkim za co ona żyję skoro całymi dniami i nocami leży przed kamerą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polak potrafi
he, he, dobre ;) nowa era bigbrothera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipachan
Od sierpnia?I co?nigdy od sierpnia nie było dłużej poza zasięgiem kamer? No właśnie!Wychodzi.Wychodzi z domu bo musi.Chociażby po żarcie.Laska ma ostrą zaawansowana psychozę.Klasyka. Ludzie nie takiego zajoba trenują jak Ona.Uwierz że u Nas znaleźliby się tężsi zawodnicy przy których ona jest prawie normalna tylko że kiedyś nie było kamerek czy internetu i u niektórych nadal ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cipachan
Od sierpnia?I co?nigdy od sierpnia nie było dłużej poza zasięgiem kamer? No właśnie!Wychodzi.Wychodzi z domu bo musi.Chociażby po żarcie.Laska ma ostrą zaawansowana psychozę.Klasyka. Ludzie nie takiego zajoba trenują jak Ona.Uwierz że u Nas znaleźliby się tężsi zawodnicy przy których ona jest prawie normalna tylko że kiedyś nie było kamerek czy internetu i u niektórych nadal ich nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
nikt nie przeczy temu, ze wychodzi. Owszem wychodzi, ale jej zakochawia nie są normalne. I jesli jest to psychiczna osoba to tym bardziej ktos powinien jej pomoc. My Polacy jestesmy za daleko i nasze sluzby, ale moze wreszcie ktos do niej dotrze z tej Korei. I ogarnie dziewczyne, zajmie sie nia, bo ewidentnie ma cos nie tak pod kopułą, a trwa to juz za długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna a la Boryna
chip-chan-fan noo, kuca na srodku i sruuu. O czym ty pieprzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablbalablbalblbalbalablablab
dalej spi. a czemu u niej zawsze jest dzienne swiatlo, bez wzgledu na to ktora godzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
możliwe, że boi się ciemności. Jest spokojniejsza kiedy jest jasno. Mimo, że pewnie naprawdę nikt jej nie prześladuje to ona w to wierzy więc pewnie woli być czujna, woli wiedzieć co dzieje się wokół. Może w ciemności ma jakieś zwidy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość r65r65
Bo to nie jest dzienne światło, najprawdopodobniej okna ma pozasłaniane i non stop palą się w domu lampy. Dlatego mnie zastanawia skąd ma kasę skoro stać ją na taką rozrzutność 24h/24h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
Ma na pewno łazienkę, bo się przebiera - czego też nie widzimy na kamerze i kapie. Takze pewnie tez sie zalatwia. Nie we wszystkich pomieszczeniach jest kamera, nie wiadomo tez ile ma tych pomieszczen. Dla mnie najwieksza zagadka jest to dlaczego rozwiesza ten czerwony sznurek i ustawia tak te kartony przy drzwiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eterrereyyte
skąd pomysł że to dzienne światło? Moim zdaniem zarówno w kuchni jak i pokoju jest sztuczne światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
przesiaduje w internecie wiec mozna podejrzewać, że zarabia w jakis sposob przez internet. Lub rodzina wie, ze ona ma cos nie tak i ja utrzymuje, ale nie odwiedza, a jednak przelewa kase na konto. Innego wytlumaczenia nie ma, bo dziewczyna od miesiecy siedzi w domu, a jednak je i pradu nikt jej nie odcial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Escadroon
Dla mnie najbardziej fascynujące nie jest to czego dotyczy problem ale zainteresowanie nim.Ludzie należący szczególnie to pokolenia o jakim już można napisać "podłączone"pod internet-to specyficzny gatunek obserwatorów rzeczywistości.Gdyby pod ich oknem kogos zarzynali to by nawet nie wyjrzeli przez nie.Ale daj im coś takiego w necie to będą rewolucję organizować i petycje podpisywać etc. Nie twierdzę że taka reakcja jest zła.Solidarność ludzka wobec zła czy niesprawiedliwości to rzecz budująca.Tylko że to się czasem może naprawdę dziwnie objawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eterrereyyte
zupełnie teoretycznie to wcale rodzina jej nie musi utrzymywać. Np. może otrzymywać jakąś rentę. Albo ma kasę po rodzicach, np. spadek i nie musi pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LolloL
Do slyszalam juz w październiku Oczywiście,że zarabia.Na oglądaniu reklam:D To tego mogą doprowadzić ludzi Buxy-popatrzcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slyszalam juz w październiku
Ma duże okna w pokoju nie widziałam zasłon także w dzień to pewnie światło dzienne. A w nocy pomaga sobie jakiś sztucznym oświetleniem. Oświetlenie też jest na pewno z tego powodu, że chce nyć ciągle widoczna dla tej osoby, ktora jest po drugiej stronie kamery. Jednak w jakim celu nie wiadomo sie nagrywa. http://i52.tinypic.com/2ynoy1l.png zdjecia okien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna a la Boryna
Rozumiem chip-chan:) No to teraz przyznajcie się kto z was filuje przy tej azjatce od sierpnia.Napewno znajdzie się ktoś taki:classic_cool:.No chyba że od sierpnia sprawa dopiero poszła w net z tego całego chanu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaa123
a mi druga kamerka nie odtwarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×